Jump to content

[REZOLVAT]bug raport soa


eB Swau
 Share

Recommended Posts

Nick-ul tau:Swau.89WSFBD
Server:RPG2
Descrierea bugului:AM furat 4 nrg-uri si nu mi s-a pus punct la raport la niciun nrg, vreau sa precizez ca nu furasem anterior acel nrg, pe langa video o sa pun si ss de la raport pentru a se vedea ca n-am mai furat niciun nrg de la acel jucator si nu era nici nrg inchiriat, deorece daca e inchiairat nu ma lasa sa dau picklock.
Screenshot(s):

https://imgur.com/a/efFRE36

Link to comment
Share on other sites

Am furat 3 NRG-uri diferite, a 4-a oara, adica atunci cand am facut si filmarea am furat tot NRG ul ce il furasem anterior, deoarece era aprope de punct si n-am gasit altul. Dupa ce am dus 2 NRG-uri am dat si relog. Tin sa precizez ca toate NRG urile pe care n-am luat punct au fost din LV, m-am dus pe urma in LS si mi s-a pus la raport.

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Problemele semnalate în acest topic sunt considerate buguri și vor fi rezolvate la următorul update sau au fost deja rezolvate.

Mulțumim pentru că raportezi problemele care au loc ca să oferim un joc mai plăcut tuturor.

 

O zi bună.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.