Jump to content

[Portofoliu] - KazemaruL


KazemaruL
 Share

Recommended Posts

Noroc!

M-am apucat recent de Graphic Design, ma ocup in principal cu genul de postere pentru sportivi, artisti, etc. Cine doreste sa vada pozele in formatul lor original, il invit sa ma caute pe Instagram @swdy.gfx deoarece aceste creatii sunt facute in special pentru Instagram, aici va trebui sa le postez la dimensiuni de avatar de forum si se va pierde din claritate, altfel nu ma lasa sa le atasez.

Am deja 4 poze facute, insa am sa postez acum doar 3, dupa 24 de ore cealalta ca sa nu se faca spam, le-as pune pe toate deodata dar max total size e 500kB.

Orice critica constructiva este binevenita.

 

CtSotBP.png y3TEgJC.png wXVM1UF.png

 

Edited by A n d r
Modificare aspect
Link to comment
Share on other sites

De aratat nu arata rau, mie unul imi plac ti-o iesit super pentru inceput insa ai putea sa te axezi si pe ceva gif sau avatare pentru forum asa te ai invata si mai bine pentru ca faci modificari si mai multe per poza, ramane la alegerea ta insa de la mn ai un mare pro.

 

Link to comment
Share on other sites

  • TLG YuukiKING changed the title to [Portofoliu] - KazemaruL

Ma ajuta si pe mine sa inteleg cum functioneaza treaba asta cu atasarea? Astea ultimele 2 de le-am pus marti am putut sa le atasez doar daca dadeam clear la celelalte 3 din 'other media' din prima postare si acum observ ca alea primele 3 nu mai apar ca a fi atasate. De ce? 

fire water copy forum.png

Link to comment
Share on other sites

On 5/11/2023 at 12:48 PM, KazemaruL said:

Ma ajuta si pe mine sa inteleg cum functioneaza treaba asta cu atasarea? Astea ultimele 2 de le-am pus marti am putut sa le atasez doar daca dadeam clear la celelalte 3 din 'other media' din prima postare si acum observ ca alea primele 3 nu mai apar ca a fi atasate. De ce? 

fire water copy forum.png

 

Se ocupa cineva de sectiunea asta a forumului sau?

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, A n d r said:

 

Da-mi un PM cu acel poze, sa ti-le readaug eu.

N-as vrea sa stau sa te rog de fiecare data cand vreau sa atasez poze aici, ma gandeam ca este vreo posibilitate ca sa fac eu asta, asa ca am sa le pun pe imgur, mersi frumos oricum.

 

On 5/8/2023 at 2:33 PM, KazemaruL said:

Noroc!

M-am apucat recent de Graphic Design, ma ocup in principal cu genul de postere pentru sportivi, artisti, etc. Cine doreste sa vada pozele in formatul lor original, il invit sa ma caute pe Instagram @swdy.gfx deoarece aceste creatii sunt facute in special pentru Instagram, aici va trebui sa le postez la dimensiuni de avatar de forum si se va pierde din claritate, altfel nu ma lasa sa le atasez.

Am deja 4 poze facute, insa am sa postez acum doar 3, dupa 24 de ore cealalta ca sa nu se faca spam, le-as pune pe toate deodata dar max total size e 500kB.

Orice critica constructiva este binevenita.

 

268323523_worldcupwinter2pngforum.png.b343c81b27b6fc9b123b6aa86f22dda4.png

 

1465970249_godofwarmbappefinalcopyforum.png.4fcd0cbde459cf00d78f3f57fc373e9b.png

 

1243367846_futurefinalcopyforum.png.02ea117a7772ccb1b7dfea57a6cbe214.png

 

 

Primele 3 din prima postare: 

https://imgur.com/a/V5DWzKC

https://imgur.com/a/2xhdvZg

https://imgur.com/a/RJWMYEj

 

Pe langa astea, am mai facut alta noua:

https://imgur.com/a/yXDfZ2Z

 

br5sutD.png

Edited by A n d r
Link to comment
Share on other sites

Sincer imi place destul de mult cum lucrezi cand vine vorba de pozele tale editate, nu e rau chiar deloc ( poate oferi si cateva mici tutoriale si pentru altii, daca stii ce zic :))  ). Keep Work!

Link to comment
Share on other sites

On 6/5/2023 at 12:44 PM, KazemaruL said:

T/C, forum mort, ma gasiti pe instagram swdy.gfx ca am mai postat acolo, mersi.

 

tcandrv4.png

In caz de vrei unlock, poti sa dai PM me sau celorlalti designerii.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.