Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Ce genuri de filme preferaţi? | What movie genres do you like?


dubliss
 Share

Recommended Posts

Genul preferat: Fantezie
Motivul pentru care îmi place: Pentru ca ma face sa uit de realitatea nasoala in care traiesc cand ma uit la filme de acest gen
Câteva exemple de filme din acest gen: The Hobbit | Star Wars | Blade | The Lord of the Rings

Alte precizări: Dintre toate filmele de genul asta preferatul meu este The Hobbit, uitati-va ca e un film foarte frumos

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Action/Wester/Crime
Motivul pentru care îmi place: Multa actiune,in general aceste filme au un story-line bun.
Câteva exemple de filme din acest gen: "Goodfellas",Trilogia "The Godfather","Unforgiven","Rawhide"
Alte precizări:
In general filmele vechi imi place cel mai mult.

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Comedie.
Motivul pentru care îmi place: Iubesc
Câteva exemple de filme din acest gen: Marea Mahmureala, litle man.
Alte precizări: Salut.

Link to comment
Share on other sites

@, Motivul tau nu are 10 cuvinte, prin urmare vei fi sanctionat cu un avertisment verbal.Pe viitor fii mai atent si citeste cu atentie regulamentul.Salut.

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Horror.
Motivul pentru care îmi place: Imi plac filmele de acest gen pentru ca te tin in suspand si te sperie cand crezi mai putin.
Câteva exemple de filme din acest gen: The Ring, Insidious 2, The Grugde.
Alte precizări: -

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat:Horror
Motivul pentru care îmi place:Este foarte tare.
Câteva exemple de filme din acest gen:Drag me to hell ; Paranormal Activity toate partile
Alte precizări:Acestea sunt preferatele mele.

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Comedy/Action
Motivul pentru care îmi place: Imi place sa ma vad actiune, dar in acelasi timp si sa rad.
Câteva exemple de filme din acest gen: Home alone. Le are pe amandoua!
Alte precizări:
-

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Action/Drama
Motivul pentru care îmi place:
: Imi plac filmele serioase, dar si cele amuzante.

Câteva exemple de filme din acest gen: The Road
Alte precizări:
-

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Comedie
Motivul pentru care îmi place: Imi place pentru ca este cel mai frumos gen dintre toate si oricui i-ar placea sa rada putin.
Câteva exemple de filme din acest gen: Let's Be Cops, Hangrover, American Pie, Euro Trip, The Dictator, Scary Movie, Sex Drive si multe altele!
Alte precizări: -

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Actiune
Motivul pentru care îmi place: Imi place acest gen de filme deoarece te tine mereu in susapns si te face in asa fel in cat sa fii curios sa urmaresti pana la final.
Câteva exemple de filme din acest gen: Transporter 1,2,3 / The Mechanic / Ultimul meci.
Alte precizări: -

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Comedia
Motivul pentru care îmi place: Imi plac comediile pentru ca tot timpul te mentin pozitiv, razand uneori chiar cu lacrimi.
Câteva exemple de filme din acest gen: Dumb and dumbers, Mr.Bean, 22 Jump Street
Alte precizări: Recomand comediile!

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Actiune/Comedie
Motivul pentru care îmi place: Ma plictisesc repede daca nu sunt scene captivante
Câteva exemple de filme din acest gen: Actiune (The Expandables) Comedie(How High)
Alte precizări: Industra filmului incepe sa scada

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Actiune / Racing
Motivul pentru care îmi place: Imi plac scenele de violenta si masinile
Câteva exemple de filme din acest gen: Fast and Furious
Alte precizări: -

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Thriller
Motivul pentru care îmi place: aflu mai multe despre realitatea dura, e foarte misto sa experimentezi asa ceva fara sa suporti consecinte.
Câteva exemple de filme din acest gen: The Dark Night Rises, Inception, The Departed, Shutter Island, etc.
Alte precizări: Recomand!

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat:Comedie
Motivul pentru care îmi place:Pentru ca am simtul umorului si asta ma face sa ma relaxez.
Câteva exemple de filme din acest gen:Let's be cop,Marea mahmureala,Norby etc.
Alte precizări: -

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Acțiune / comedie.

Motivul pentru care îmi place:

  • Acțiune: Stai mereu ' în priză ' pentru că nu știi ce se întâmplă dacă nu ai mai văzut filmul înainte.
  • Comedie: Mereu trebuie să vină o replică genială care să te facă să nu te mai oprești din râs.
Câteva exemple de filme din acest gen: Mercenarii 1/2/3, Rush Hour 1/2/3 etc.

Alte precizări: .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.