Jump to content

B-Zone TV : Driven To Kill - Part. 3


Nick15
 Share

Recommended Posts

Titlul clipului: Driven to Kill - Partea a 3-a

Gen: Actiune

Durată: 10:00

Data lansării: 04.02.2011

Scurtă prezentare: Continuarea partilor precedente..

Link către clip :

<iframe title="YouTube video player" width="640" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/WrsouHAdnJ8" frameborder="0" allowfullscreen=""></iframe>

Edited by nick15
Link to comment
Share on other sites

Ei bine,a iesit super,dar uneori textul nu se potriveste (alb pe alb) . Cu ce l-ai edtat?Cum ai facut inceputul?Singura parte care m-a dezamagit e ca au vorbit mai bine de 6minute,in rest,a iesit cool.

Edited by Gabiiii
Link to comment
Share on other sites

=D>=D>=D>=D>=D>

 

 

 

Sincer sa fiu , după parerea mea , este cel mai reusit film din toţi anii aceştia de cand exista B-Zone Community .

Nu pot să cred ca ai muncit la acest film .

Un singur cuvânt : GENIAL .

+1 in fiecare zi de la mine , timp de 1 saptamană .

 

 

=D>=D>=D>=D>=D>

Link to comment
Share on other sites

Sincer,nu prea-mi gasesc cuvintele potrivite pentru filmul asta . Un intro senzational , subtitrarea si vocile foarte bine reglate , actiunea filmului e si ea foarte buna . Pacat de lag-ul care strica unele momente , insa editarea si toate cele il acopera . Sincere felicitari ! De curiozitate,intro-ul e facut in Adobe After Effects ?

Link to comment
Share on other sites

Sincer,nu prea-mi gasesc cuvintele potrivite pentru filmul asta . Un intro senzational , subtitrarea si vocile foarte bine reglate , actiunea filmului e si ea foarte buna . Pacat de lag-ul care strica unele momente , insa editarea si toate cele il acopera . Sincere felicitari ! De curiozitate,intro-ul e facut in Adobe After Effects ?

After Effects si 3ds Max Studio (textul ala 3D "Driven to Kill part.3)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.