Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Cum este cand esti ascultat, ai emotii?


Lauren
 Share

Recommended Posts

Cum te simti atunci cand esti ascultat de catre un profesor ?

 

*Cine face spam; posteaza de 2 ori sau mai mult; ia la misto subiectul sau alte nereguli va fi sanctionat cu warn-up/suspend.

 

emptYmdY

Edited by emptYmdY
Link to comment
Share on other sites

Nu, nu sunt timid si nu am alt ton de a vorbii .

Nu-si au rost emotiile.

 

 

Dbkally , crezi ca nu isi au rost emotiile?

Fiecare om are sentimentul , simtul , bucuria lui.

Unii nu sunt timizi , altii da.

Daca nu esti timid si nai emotii nu inseamna ca toti sunt ca tine.

 

Daca nu iti place topicul , poti sa nu spui nimic.

 

Nu vreau sa o iei in nume de rau, te rog. Daca nu iti convine ceva , dami mesaj , numai posta , sau vorbeste cu un moderator despre acest lucru.

Edited by DGS AnoNim
Link to comment
Share on other sites

Pai,ma incurc in vorbe.Stiu raspunsul,dar nu vorbesc clar,si corect. :)) Asta numai la romana,biologie,si la restu care cer teorie.Dar patesc asa cand nu imi invat destul si nu sunt sigur pe mine. :)

Link to comment
Share on other sites

Sincer cand proful nostru de istorie scoate carnetelul in care sunt scrisi elevii care trebuie ascultati parca privesc in gol am emotii foarte mari si nu mai stiu parca ce-i cu mine . Cand ma regasesc printre elevii care trebuie ascultati este umpic mai lejer si ma pot concentra mai bine ... in rest nu am emotii prea mari dar totusi nu este om care sa nu aibe emotii inainte sa fie ascultat :)) !

Edited by MSstyle
Link to comment
Share on other sites

Chiar nu am deloc emotii , cate o data fac caterinca cu profu ca sa scap am profi caterinca :D

 

 

Exact la fel sunt , ca tine.

 

Fac putin misto , ma dau pe langa un profesor , ce ii mai zic eu pe acolo si apoi imi zice : " Hai ca te ascult data viitoare, dar sa sti lectia bine , daca nu iti dau 2".

Link to comment
Share on other sites

Eu nu mai am emotii deloc, fiind clasa a 10a m-am obisnuit cu profesori, cand am intrat in clasa a 9a si nu ii cunoasteam pe profesori si nici ei pe mine, aveam emotii :)) . E un sentiment pe care oricine la avut si il va mai avea de multe ori in viata. Nu incercati sa va scuzati

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.