Jump to content

Vechiul B-Zone RPG | Aminitirle noastre .


Calvin

Recommended Posts

Aminirile noastre

 

 

 

 

 

M-am gandit sa fac acest topic in special pentru cei vechi ...

 


  •  
  • O lista cu nume mari din SA:MP [ aceasta lista contine playerii care fara ei nu exista B-Zone RPG , sau nu ar fi fost asa de populat ca acum ]:
     

Stal1n

ShuRuBeL

LeThaL

Moartea

florinacyo

mIRC

RzRMarius

d3l3t3r

Veilside

Owned

Pa1

Shady_Mig

Lebron

Spawn

sebYYYYYY

RodwanN

Clau_BV

Edusca00

R3g3n3sis

enTourAge_09

F4l Balon

[Aka]Rtxx

Kaiac

Ady_Torres aka Liquid

SXAndrei [ aka Bill_Bonnano ]

Gabb

Kip

Goantza

Alin.Maest

Bobo

RazR

lexutzu

Mastertrap21

ByCorleone

Alcatraz

Dani_Steptu

0mega16

Cr0md

Rankuletzz

Firestarter

Cyufy_TM

Ionuc_Bledea

Electricity

Smyley[Ro]

doOoKieeEe aka a1s.

 


  •  
  • Vechiul [Ro] clan :

[Ro]florinacyo

[Ro]Tevez

[Ro]Veilside

[Ro]Robby

[Ro]Kheopsan

[Ro]S1L3

[Ro]Donald

[Ro]Pa1

[Ro]mIRC

[Ro]Gyoo

[Ro]MaCuLeTzU

[Ro]ScReCh

[Ro]Costynho

[Ro]cRySty

[Ro]Raresh

Nu stiu daca sunt toti

 


  •  
  • Vechiile factiuni :

Police Departament

Federal Bereau of Investigations

National Guard

Hitman Agency

Rroms

Bikers

La Cosa Nostra

Corleone

Yakuza

Taxi

School Instructors

Fireman/Paramedic

 

 

 

Cum ar fii sa fie macar pentru 1 zi un vechi B-Zone ?

 

 

P.S : Acest topic este facut pentru memoria celor care "nu mai sunt printre noi " [ la figurat ] .

 

That was just an figment of our imagination .

Link to comment
Share on other sites

chiar ca sunt numai nume "grele" in aceea lista dar eu zic ca mai sunt sii altii care merita sa fie pe aceea lista :

 

[F4L]Oasis9

 

 

 

Ciupanezu

 

 

 

Asasinul

 

 

Razvan14

 

 

Owned

 

 

 

 

 

 

Michael.

 

 

 

Moartea

 

 

 

Ady_Torres

 

 

 

Si iti garantez ca mai sunt destui :) si cu vechiul b-zone nu cred ca o se intample asa ceva :))

Link to comment
Share on other sites

Deci . cei care i-ai scris mai sus inafara de Cipanezu' si Asssinu si Moarteal , nu jucau inainte de wipe , sau daca jucau erau ceva mic , ceva eu si tu acum .

Link to comment
Share on other sites

Deci . cei care i-ai scris mai sus inafara de Cipanezu' si Asssinu si Moarteal , nu jucau inainte de wipe , sau daca jucau erau ceva mic , ceva eu si tu acum .

 

Nu conteaza daca era dupa wipe sau inainte , pentru mine mi se pare ca si ei isi au locul pe acea lista :) .

Link to comment
Share on other sites

Si eu nu jucam :)) ? Nici nu stii ce nickname am avut breaks zone are vreo 5-7 ani il stiu pe bobo asa de pe messenger, breaks de vreo 5-6 ani ca sigur nu mint, aveam admin pe gg si cs la el daca mai ma stie.

Link to comment
Share on other sites

Nu neaparat ca nu ar fi existat B-zone fara unii dintre ei, multi sunt doar veterani

Alt_Nick

Shady_Mig

Clau_BV

Edusca00

R3g3n3sis

Guess.Who

Prodan_Tudor

Link to comment
Share on other sites

Nu conteaza daca era dupa wipe sau inainte , pentru mine mi se pare ca si ei isi au locul pe acea lista :) .

 

 

OMG , Liquid aka Ady_Torres era intradevar , dar aceasta lista nu este pentru cei care vrei tu sa fie in top , aceasta lista este facuta pentru cei care chiar au ajutat cu ceva ..

 

 

EDIT :

 

Si eu nu jucam :)) ? Nici nu stii ce nickname am avut breaks zone are vreo 5-7 ani il stiu pe bobo asa de pe messenger, breaks de vreo 5-6 ani ca sigur nu mint, aveam admin pe gg si cs la el daca mai ma stie.

 

 

 

Ba pad , te bagi mereu ca ai fost tu mare smecher , ca ai fost un b0$$ inainte , dar acum , ce esti frate ? Tu nu meriti sa fii in acest top .

Adu-ti bine aminte , cand jucai pe Derek90 , cum cerseai bani , cum pupa-i in cur pe toti , cum toata lumea te ignora .

 

SFAT : NU TE MAI LUADA , LASA-I PE ALTII SA TE LAUDE !!

Link to comment
Share on other sites

CrazyFuck , Next_Taifun , Alcatraz , Dani_Steptu , Loloz , dsada , Brooklyn si mai sunt, nu-mi vin acuma in minte toti.

 

 

Mersi , daca iti mai aduci aminte , da-i edit .

Link to comment
Share on other sites

GG pt acest topic. Celalalt topic asemanator a fost inchis, sper ca acesta sa tina mai mult decat celalalt

Nu cred ca jucai de knd era Stalin host, mai sunt nume mari pe acest server gen

Gator360, Nok1a, mrrn, Allinutssa,[AKA]RtxX,Piticu sunt foarte multi credema, dar cu anii iam uitat.Nu k as fi interesat.

Ps. Cand a plecat Stal1n de pe b-zone cu acel scandal o parte din comunitate care era atuncea nu foarte numeroasa ( 70 - 100 playeri in total ) au plecat odata cu el...Nume mari de pe b-zone.Revin cu Edit.

Remember: Gator360 was here

Cer prea mult daca se va pune in ordine lista dupa vechimea fiecaruia ?

Link to comment
Share on other sites

Eu cred ca e un topic aiurea .Sunt foarte multi in lista aia care nu au adus un Bine in comunitate.Mai mult rau , intrau cu coduri seara , injurau .... Si uni din lista aia inca o mai fac si acum.

Link to comment
Share on other sites

Si Spawn ? ati uitat de bosorogu de Spawn ... chiar daca e el mai nub merita si el pus acolo , a ajutat foarte mult.

 

Are dreptate !

[F4L]Dextter aka. [F4L]crystyanos

Link to comment
Share on other sites

lexutzu :X

Stal1n

ShuRuBeL

LeThaL

nfs

sga

pal3br

rnc

faust

kng

[AKA]RtxX(Andrew)

magestratu

Moartea

0merta

Ciupanezu

Assasinul

florinacyo

mIRC

SinNneD

Tevez

RzRMarius

d3l3t3r

Owned

suzeTa

Crysty

Gyoo

Pa1

Costynho

cRistaL

Shady_Mig

Lebron

sebYYYYYY

RodwanN

Clau_BV

R3g3n3sis

Guess.Who

Ady_Torres

Snifel

Bill_Bonnano

Gabb04

Gabb

Kip

Shady_Mig

Goantza

Sho0T

Alin.Maest

Bobo

RazR

Mastertrap21

ByCorleone

CrazyFuck

Alcatraz

Dani_Steptu

Loloz

0mega16

Firestarter

Cyufy_TM

Razvan14

[F4L]crystyanos

Ionuc

Piticu

 

siii sunt muuulti >:D<<'>

Link to comment
Share on other sites

Sunt vechi trebuia sa am si eu level 55+ pad_vlad1993 cont banat si altele mai vechi de ale mele pe pad_vlad1993 level 23+ parca sau cat b-zone.ro/rpg/stats uitati-va si am stat 3-4 lunii cu alte conturi pe svr si m-a tot aflat spawn si alti si tot imi dadeau ban etc, pe mine nu ma bagati pe lista asta e :))

Link to comment
Share on other sites

Sunt vechi trebuia sa am si eu level 55+ pad_vlad1993 cont banat si altele mai vechi de ale mele pe pad_vlad1993 level 23+ parca sau cat b-zone.ro/rpg/stats uitati-va si am stat 3-4 lunii cu alte conturi pe svr si m-a tot aflat spawn si alti si tot imi dadeau ban etc, pe mine nu ma bagati pe lista asta e :))

Pai tu nu meriti... cam asta e diferenta, ai incercat sa tragi in jos rpg...sau ai uitat cand rupeai coadele pe rpg???? /:)

 

@ si pad_vlad, atat vreau sa-ti spun, "The cheater is always a cheater" , bafta.

Link to comment
Share on other sites

Sunt vechi trebuia sa am si eu level 55+ pad_vlad1993 cont banat si altele mai vechi de ale mele pe pad_vlad1993 level 23+ parca sau cat b-zone.ro/rpg/stats uitati-va si am stat 3-4 lunii cu alte conturi pe svr si m-a tot aflat spawn si alti si tot imi dadeau ban etc, pe mine nu ma bagati pe lista asta e :))

 

CUM AM SPUS SI MAI SUS :

 

Ba pad , te bagi mereu ca ai fost tu mare smecher , ca ai fost un b0$$ inainte , dar acum , ce esti frate ? Tu nu meriti sa fii in acest top .

Adu-ti bine aminte , cand jucai pe Derek90 , cum cerseai bani , cum pupa-i in cur pe toti , cum toata lumea te ignora .

 

SFAT : NU TE MAI LUADA , LASA-I PE ALTII SA TE LAUDE !!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.