Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Cum trisati la teste?


DaDuSH
 Share

Recommended Posts

Ce metode de copiat aveti ?

Daca aveti, care sunt acestea ?

Daca nu, de ce nu ?

 

*Cine face spam; posteaza de 2 ori sau mai mult; ia la misto subiectul sau alte nereguli va fi sanctionat cu warn-up/suspend.

 

emptYmdY

Edited by emptYmdY
Link to comment
Share on other sites

Cu telefonul mobil.. Am un smartphone(iphone), fac o poza, eventual imi scriu pe mail de pe calculator si intru de pe telefon, dau luminozitatea la minim si copiez in voia cea buna, ori pe sub banca, ori dupa un penar ceva..

Edited by Louie
Link to comment
Share on other sites

Simplu,nu trisez,ca daca te prinde,te-ai ars,mai bine stau la locu meu si invat,si in + daca trisezi , te trisezi pe tine insuti !

Link to comment
Share on other sites

Imi scriu intr-un document despre ce ne da la test , pe calc si bag in telefon documentul.Cand dau testul , imi bag telefonul in maneca si copiez cat pot toata ora.

 

Ps: Nu am fost prins nicio data.

Ps2: Asta merge numai iarna :( , din pacate..

Link to comment
Share on other sites

Cea mai buna metoda de copiat : Daca nu e mult de scris (ex: niste verbe de conjugat,1-2-3 definitii..etc) scrii pe banca si pui foaia peste locul unde ai scris.Si tragi un pic foaia,citesti ce e pe banca,o pui la loc si scri. Daca e mult cel mai bine cu caietu in banca sau cu telefonu. :))

Link to comment
Share on other sites

hmmm.... :-?.... multe idei aveti, eu folosesc ceva de genu:

toti colegii ne punem cei mai destepti pe un singur rand, si ne soptim, cine ne toarna..., pierde sange, dinti....

Link to comment
Share on other sites

O idee ft buna zic eu -> Sa fie pe un caiet pe banca care e la engleza sa zic ( cand dam test la biologie ) , si pe caietu ala , pe coperta eventual , sa fie scrisa lectie la bio cu cateva cuvinte in plus altfel , in engleza , sau intro " engleza stalcita" ;)) , sa nusi dea seama proful

 

Va rog so folostiti , vo recomand ;):)>-:)>-

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.