Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Problema cu un script de cs - HELP FAST PLZ


Caprioru
 Share

Recommended Posts

Salut, m-am apucat de un mod de counter-strike si anume HNS. Si normal, am un config ca toti jucatorii de hns, dar nu merge un script de G-strafe.

G-STRAFE NU ESTE PERMIS PE TOATE SERVERELE! problema sta astfel: Am counter strike hns edition v5. placa video 512, 2gb rami dar nu merge acest script

 

 

alias RaY..YAW "cl_sidespeed 570; cl_yawspeed -1819"

alias RaY.YAW "cl_yawspeed 482"

alias RaYg.right "developer 1; fps_max 326; r_drawviewmodel 0; +r; +m; RaY..YAW; w; +duck; RaY.YAW; w; -duck; -r; -m"

alias RaYg.left "developer 1; fps_max 326; r_drawviewmodel 0; +l; +ml; RaY..YAW; w; +duck; RaY.YAW; w; -duck; -l; -ml"

alias +RaY.gs "alias _special @RaY.gs; @RaY.gs"

alias -RaY.gs "alias _special"

alias @RaY.gs "special xx; RaYg.left; RaYg.right"

bind mouse2 "+RaY.gs"

 

 

Cand execut configul si apas mouse2 cand sunt in cs, se blocheaza pur si simplu si nu mai pot face nimic:) , Am incercat configul si pe steam, si pe counter stirke normal si asa mai departe si tot nu merge. Metionez ca am grafica in cs 800x600 , am incercat sa o modific dar nici o schimbare. Va rog ajutor?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.