Jump to content

National Guard - Legende / Legends


Allen Django
 Share

Recommended Posts

niMsb9x.png

KwctU5z.png

 

Pentru a fi trecut in topicul de legende trebuie să fii petrecut cel puţin 365 de zile (un an) în facţiune fără să o părăseşti. La lideri se cumulează timpul ca membru + lider.

! Liderii trebuie să ceară acordul unui admin 4+ înainte să modifice topicul. !


Model de postare :

  • Nickname-ul tău:
  • Level:
  • Facțiune:
  • Ce dorești să le spui:

 

 

4zs53BZ.png

 

If you wanna be a legend you have to spend at least 365 days (a year) in the faction without leaving it. For leaders it counts member + leader time.

! The leaders need to have approval from an admin 4+ before editing this topic. !

 

Posting Model :

  • Nickname:
  • Level:
  • Faction:
  • What you want to tell them:

 

★ Legende Lideri National Guard / Legend Leaders of National Guard ★

 

Erow

SilenCe

Peiu

yenoH

Arturo

Conner.RM

BonZy.

Stevensen

TiG3R
DerVectron

Ralucy

Standar

AhAsZHx.png

bbomber83 - Prezent
R0xAnA - Prezent

 

★ Legende National Guard / Legends of National Guard ★

 

Steficu
ByFyDo
[DGS]Alexcyo
BlackHawk
Maxim16
Zoli
Mitzone
Waxios
PurpleKush
alexxnick
Wipe
Laure

Gunnter
Edward_Nissan
Khiba.

Ele_Elegant

John_Wick

DianaPde

RazvyBest

.HardWell.

Bubu

.HUBLOT.

Vladimir

Archie.

Raver

Sparros

EduardLFC

MixedCVG

Spark0

CsT

Dragos

Claude

Ozzie

Pointless

HancKs.rTv

 

 

 

 

 

 

Edited by bbomber83
Update lista.
Link to comment
Share on other sites

Nick’ul tau: CiupaNezu

Level: 56

Factiune: National Guard

Ce doresti sa le spui: Eu m-am simtit intotdeauna foarte bine in aceasta factiune.De aceea am decis sa raman.Fac parte din factiune din 14 Iulie 2009,iar liderul l-am primit pe 13 Februarie 2010.Va multumesc tuturor celor care mi-ati fost alaturi in tot acest timp si m-ati sustinut.Si tin sa va felicit pe toti cei care sunteti si veti fi in aceasta lista!

Link to comment
Share on other sites

Nick’ul tau: XmLmX2

Level: 20 si ceva..

Factiune: Ex-National Guard

Ce doresti sa le spui: Am fost sublider in NG o perioada nu foarte indelungata..cateva luni din cate imi amintesc,in urma cu aproximativ un an.Mi-a placut sa ma implic..eram total devotat coordonarii antrenamentelor si imi doream cu desavarsire ca National Guard sa fie cea mai ordonata factiune..poate ca par un commando obsedat,multi m-au considerat asa pe vremea aia,eram drastic uneori,dar incercam sa ii multumesc pe toti,cu toate ca nu am reusit.Lasand asta deoparte,a fost frumos sa fiu in echipa cu Torres si Ciupanezu' la comanda..mi-am facut multi prieteni,am invatat multe chestii,am pierdut nopti,dar nu am regretat niciodata.Nu doresc sa trec numele celor cu care m-am distrat,pentru ca erau multi baieti ok in echipa si nu sunt elefant,probabil am uitat cativa dintre ei,cei cu care nu am mai tinut legatura..Anyway..aceasta factiune a fost o mica familie virtuala si a fost distractiv.Poate odata ne vom intalni la o bere la Jizzy.

Pana atunci.. toate cele bune si spor la tragere!

 

,XmLmX2.

Link to comment
Share on other sites

Nick’ul tau: Roland_Poli

Level: 18

Factiune: Deocamdata niciunde, dar daca voi intra undeva acea factiune va fii doar NATIONAL GUARD !

Ce doresti sa le spui: In primul rand doresc sa ii multumesc lui CiupaNezu pentru ca a fost liderul care m-a acceptat si mi-a dat increderea pe care alti lideri nu mi-au dat-o. Ii doresc multa bafta in joc si multa sanatate in viata de zi cu zi.

Doresc sa ii multumesc si lui Bad care a avut incredere in mine si m-a trecut testul de intrare in NG, ii doresc multa bafta si multa,multa sanatate. Intr-o zi imi doresc sa intru in NG nu stiu care va fi acea zi, dar sper sa fie cat de curand. Membriilor NG vreau sa le transmit sa profite de aceasta ocazie si de aceasta sansa pe care au avut-o sa intre in factiune sa nu se certe si sa ramana prieteni pentru ca asa se creaza un grup de care are nevoie NG si bineinteles serverul B-ZONE.

 

Multa bafta tuturor care citesc acest mesaj !

Link to comment
Share on other sites

Nick'ul tau: Jack

Level: 39

Factiune: The Barzini Family

Ce doresti sa le spui: Pai vreau sa ii felicit pe cei care sunt trecuti pe lista de Legende , chiar meritau deoarece CiupaNezu a avut incredere in ei si prin faptele pe care le-au facut acesti membri au reusit sa ridice acest Departament extrem de mult . Bravo Tuturor :-bd !!!

Edited by Jack 94
Link to comment
Share on other sites

Nick’ul tau: [Lucky]

Level: 30

Factiune: National Guard

Ce doresti sa le spui: In primul rand felicitari pentru ce`i care au ajuns pe aceasta lista. Ii multumesc lu CiupaNezu ca ma acceptat in National Guard , si de cand am intrat aici , nu vreau sa mai ies. Nu m-am simtit inca in nicio factiune mai bine ca aici. Sa o tii tot asa mai departe CiupaNezu ! Si sa te descurci la fel cum si anii precedenti By Lucky

 

Ciupy`z0r Forever :)

Edited by Lucky
Link to comment
Share on other sites

Nick’ul tau: PadVlad1993 si Pad_Vlad1993

Level: 41+ celalalt cont 23+ parca

Factiune: School Instructor

Ce doresti sa le spui: In primul rand ii multumesc si eu la Ciupanezu, XmLmX2, Lollipop si celorlati ca m-au acceptat in NG, recunosc ca am facut mari greseli cand era modul SF LS si erau doar case personale si bizz-uri, dar multi alti stiu ca orice robber ce dorea sa sparga banca cu succes nu reusea pentru ca nu ii lasam eu, am fost un membru activ dar am parasit factiunea pentru ca am luat ban pe motivul bug abuse, am facut bug abuse pentru a face banii cu PacleaDorin adica el ma doar ajuta si cu Lollipop aka Adys0r era pe atunci, [biS]Cosmin98, legolas, Skyto aka n0b0dy, Pow3rb, Nicu acum parca si multi alti :)), imi cer scuze ca blocam dock dropcar la rob cu plin de masini impreuna cu multi alti :)) cu Senz0r, PacleaDorin etc.

Link to comment
Share on other sites

Nick’ul tau: LoLLiPoP

Level: 42

Factiune: Paterno Family

Ce doresti sa le spui: Ce sa spun, nu-mi vine sa cred ce vad aici... Sunt de-a dreptul... Fara cuvinte, nu m-as fi asteptat la asa ceva, mai ales dupa ultimele lucruri intamplate... A mai fost un topic de genu asta la Paterno cand era florin lider dar asta e alta poveste... Eu nu am cuvinte, intrasem de 3 saptamani si nici prin cap nu mi-a trecut ca un amarat de rank 2 va ajunge sublider datorita voturilor prietenilor si viitorilor prieteni din NG la vremea aceea... N-am de multumit nimanui mai mult decat lor si lui Ciupanezu care ma sustinut de la bun inceput si cand a fost vorba sa plec a fost o perioada lunga pana am reusit sa fac asta (si nu datorita mie, soarta :))). Bravo ALLEN, nu ma asteptam.

 

P.S.Sunt mandru ca am fost NG si ca am avut sansa sa coordonez o asemenea factiune, jos palaria!

Edited by LoLLi
Link to comment
Share on other sites

Nick’ul tau:Thomas_Jefferson

Level:21

Factiune:National Guard

Ce doresti sa le spui:le urez multa sanatate in primul rând, ii felicit pe toti pentru ca au pus mult suflet pentru acest departament, sunt adevarate legende

Respect National Guard

Link to comment
Share on other sites

Nick’ul tau: [F4L]Shiny

Level: 46

Factiune: National Guard

Ce doresti sa le spui: Doresc sa ii felicit pe toti pentru munca depusa aici , si doresc sa spun ca sunt mandru ca am revenit in National Guard , alaturi de cativa prieteni foarte buni , si sper sa facem o treaba buna in continuare

Link to comment
Share on other sites

Nickul tau: MrrN

Level: 12 cred.

Factiune: None.

Ce doresti sa le spui: Nu prea multe, .. nu sunt considerat neaparat ca si o legenda, nu am de ce .. mi-am facut treaba care o aveam la momentul respectiv, altceva nimic deosebit. Salutari.

Link to comment
Share on other sites

Nick’ul tau: Aqua

Level: 21

Factiune: Civil

Ce doresti sa le spui: Vreau sa va felicit pe toti care va aflati pe aceasta lista , pe majoritatea va cunosc , am fost colegi foarte buni in National Guard , daca ma cunoasteti sunt Andreysnk.

Edited by Aquaa
Link to comment
Share on other sites

Nick’ul tau: Steficu

Level: 31

Factiune: National Guard

Ce doresti sa le spui: Ce-as putea sa le spun? Ei mi-au spus mie suficiente. Am invatat de la ei multe lucruri pe parcursul celor aproape 6 luni de cand sunt in National Guard. Felicitari ca sunt pe aceasta lista. Ei merita cu adevarat, dar nu pentru ca au avut nu stiu ce rank, caci nu asta conteaza, ci pentru faptul ca le pasa. Le-a pasat de factiune, de niste necunoscuti pana la urma cu care in final au devenit foarte buni prieteni si i-au ajutat si i-au invatat, i-au pregatit pentru acest joc, ca sa reuseasca sa fie cineva. Acest lucru a este si in cazul meu: colegii mei, LoLLiPoP (pe care nu stiu cum l-as putea rasplati vreodata pentru cat m-a ajutat), Meghy (A avut mereu grija de mine cat a fost in NG si mult timp dupa aceea), Legic (desi ne certam mult in trecut, am ajuns buni prieteni), BaD (Cand aveam lvl 1 m-a vazut pe strada si mi-a dat 200k fara sa ii cer), ALLEN (Un sublider foarte bun si a continuat munca lui LoLLiPoP) si evident CiupaNezu (Singura persoana pe care nu o cunosc in viata reala, dar ma intelege cel mai bine). Ei mi-au dat ocazia sa devin cine sunt (nu doar in samp, ci si o persoana mai buna), iar eu stiu ca intr-o zi le voi multumi.

Asemenea caracter, sa ajuti oamenii voluntar, chiar daca nu ii cunosti, rar este vazut in zilele noastre. Le urez felicitari, caci merita!

Link to comment
Share on other sites

Nick’ul tau:ReEd26

Level:32

Factiune:The Corleone Family

Ce doresti sa le spui:Doresec sa ii felicit pe toti pentru munca depusa

[/ b]

Edited by ReEd26
Link to comment
Share on other sites

Nick’ul tau: [F4L]John

Level: 32

Factiune: Civil

Ce doresti sa le spui: Doresc să vă felicit pe TOŢI pentru munca depusă, pentru a proteja civilii şi a-i prinde pe răufăcători.

Edited by F4L Johnatan
Link to comment
Share on other sites

Nick’ul tau: Cocaine

Level: 25

Factiune: NG

Ce doresti sa le spui: Toata lumea a fost / este o legenda fiecare in felul sau. Hah multi dintre voi ati uitat cine v'a recrutat dar asta sa fie ultima problema. Cum a zis si MrrN, ne'am facut treaba si atat. Asta au facut si altii si asta faceti si voi in momentu' actual. Sa ne auzim cu bine :)

Link to comment
Share on other sites

Nick’ul tau: MiCkY

Level: 43

Factiune: National Guard

Ce doresti sa le spui: Doresc sa ii felicit pe cei ce se afla pe aceasta lista. Sunt sigur ca au depus mult efort pt. a ajuta si a duce mai departe Echipa NG!

Link to comment
Share on other sites

Nick’ul tau: ShaDyXxX

Level: 23

Factiune: The Barzini Family

Ce doresti sa le spui: Doresc sa ii felicit pe cei care au ajuns pe acea lista deoarece cred ca au depus mult efort pentru a aduce factiunea cat m-ai sus.

Link to comment
Share on other sites

Nick’ul tau: [F4L]Blade

Level: 62

Factiune: Stracci Family ( Don )

Ce doresti sa le spui: In primu rand, sunt mandru ca sunt si eu pe aceasta lista si ca nu s-a uitat perioada mea in National Guard, in al 2-lea rand vreau sa ii felicit si pe fostii mei colegi, ca au facut ceva pentru National Guard si asta nu s-a uitat.Mult succes in continuare NG, ramai departamentul meu preferat!

Link to comment
Share on other sites

Nick’ul tau: Yash_Keder

Level: 21[+]

Factiune: H.A

Ce doresti sa le spui: Felicitari tuturor pentru munca depusa in aceast departament. Tot Respetcu' ^:)^^'>

Link to comment
Share on other sites

  • TiG3R pinned this topic
  • TiG3R locked this topic
  • TiG3R unpinned and unlocked this topic
  • TiG3R unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.