Jump to content

National Guard - Legende / Legends


Allen Django
 Share

Recommended Posts

Nick’ul tau: Mr.Frozen

Level: 44

Factiune: National Guard

Ce doresti sa le spui: Mulumesc tutoror care considera ca merit sa fac parte din aceasta lista! Sper ca numele meu sa nu fie uitat de aceasta factiune niciodata. Cred ca sunt cel mai vechi membru al acestei factiuni deoarece fac parte din ea din data de 17.03.2010 pana in prezent ( cu mici pauze de cateva zile). Inca odata multumesc tuturor membrilor si mai ales lui CiupaNezu ca m-a sprijinit mereu la nevoie. Acum , recunosc sunt cam inactiv dar sper ca pe viitor dupa ce scap de examene sa reusesc sa ajung iar unde am fost. Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Nick’ul tau: GlaDy

Level: 38

Factiune: The Cuneo Family

Ce doresti sa le spui: Felicitari tuturoroa .Toti sunt playeri buni, foarte buni . Cu unii din ei am avut ocazia sa joc cu alti din pacate nu, cu altii sunt prieten in Real-Life . Fara ei National Guard nu era unde este acum cel mai bu ndepartament al serverului B-Zone .

Edited by GlaDy
Link to comment
Share on other sites

Nickname-ul tau: Toretto.Corleone.

Level: 29.

Factiune: Civil.

Ce doresti sa le spui: Pai in primul rand vreau sa ii felicit pe toti cei care au ajuns pe acea lista , nu imi vine sa cred ca si eu sunt pe acolo ... ma rog , cu toate ca am mai facut si probleme mici sau mari vreau sa-mi cer scuze , niciodata nu m-am simtit mai bine ca aici si sper sa ma reintorc si sa numai fac nicio prostie , sa fie totul ok , nu m-am distrat niciodata mai bine ca aici , bine , a mai fost o factiune in care m-am distrat bine , dar nu la fel ca aici ... si sa stiti eu sunt fostul BadDarck , inca o data va felicit , palaria jos . by BadDarck (Toretto.Corleone in prezent) .

Edited by Toretto
Link to comment
Share on other sites

Nickname-ul tau: RounD.

Level: 17.

Factiune: Hitman Agency.

Ce doresti sa le spui: Felicitări tuturor care au ajuns în această listă, merită să fie aici pentru că și-au dat efortul pentru acest departament. NG în continuare va fi departamentul meu favorit. Succese în continuare.

Link to comment
Share on other sites

Nickname-ul tau: Radu_Truda

Level: 24+

Factiune: The Corleone Family

Ce doresti sa le spui: Vreau sa va feliciti pe toti care sunteti pe aceasta lista...ati fost si veti ramane membrii de valoare ai factiunii,felicitari pentru toata munca si ofortu depus,jos palaria!

Link to comment
Share on other sites

Nickname-ul tau: Freddy.

Level: 47+

Factiune: The Barzini Family

Ce doresti sa le spui: Nu pot sa trec cu vederea , in primul rand , felicitari tie ciupanezule pentru tot ce ai realizat in NG , iar apoi , felicitari celor care se afla pe aceasta lista , meritati din plin.

Link to comment
Share on other sites

Nickname-ul tau: ALex

Level: 80

Factiune: Hitmen Agency

Ce doresti sa le spui: Le doresc succes si felicitarii , dar lipsesc cateva persoane cum ar fi " Kobra - subleader " "ALex rank 5 " . Le doresc succes celor care sunt in prezent si sa ajungeti pe aceasta lista . Succes !

Link to comment
Share on other sites

Nickname-ul tau: pawn

Level: 24

Factiune: Civil.

Ce doresti sa le spui: Vreau sa-i felicit din toata inima pentru munca depusa, si atentia acordata acestui departament.

Link to comment
Share on other sites

Nickname-ul tau: TonyJaa

Level: 37

Factiune: National Guard

Ce doresti sa le spui: Tin sa felicit toti membrii care au facut parte candva din NG si au fost promovati fiind editati pe lista de mai sus cat si liderilor. Tot ce a fost va fi continuat de dRE cel care a revendicat stafeta de la Ciupanezu sa ii uram Bafta !

Link to comment
Share on other sites

Nickname-ul tau: Funkky

Level: 32

Factiune: Police Department

Ce doresti sa le spui: Ma simt foarte mandru ca ma aflu pe aceasta lista si vreau sa spun ca acea perioada pe care am petrecut-o in National Guard a fost cea mai frumoasa perioada a mea de cand joc Sa-Mp.In acest timp am invatat ce inseamna sa ai un lider care sa te inteleaga, am invatat ce inseamna respectul dar mi-am creeat prieteni in care pot avea incredere oricand.CiupaNezu felicitari pentru cel mai longeviv lider ai facut o treaba extraordinara, cu tot respectul.Iar tu Dre. esti cel mai potrivit pentru aceasta factiune dupa CiupaNezu, faci o treaba excelenta!

Link to comment
Share on other sites

Nickname-ul tau: 3n3rgY

Level: 27

Factiune: National Guard

Ce doresti sa le spui: Felicitari tuturor celor ce va aflati pe aceasta lista, va meritati pozitia, ati ridicat acest departament foarte mult. Tot respectul, fara voi "National Guard" nu ar fi ajuns unde este astazi. Si eu ma simt norocos ca fac parte din acest departament minunat si sper sa ajung cat mai departe.

Link to comment
Share on other sites

Nickname-ul tau: CatutsS

Level: 30

Factiune: National Guard

Ce doresti sa le spui: Ce pot spune , felicitari tuturor celor care se situeaza pe aceasta lista si mult succesc in continuare ! Sper ca in acest an sa fiu si eu scris !

Link to comment
Share on other sites

Nickname-ul tau: Nutu.

Level: 23

Factiune: Civil

Ce doresti sa le spui: Ma bucur sa vad / cunosc legendele Departamentului National Guard , felicitari tuturor pentru totata munca depusa pentru acest departament si nunumai. , v-a urez succes tuturor sa mergeti mai departe cu o rabdare de fier si o forta foarte mare sa invingeti tot ce v-a sta in cale.

Link to comment
Share on other sites

Nickname-ul tau: HeadgeaR

Level: 26.

Factiune: National Guard.

Ce doresti sa le spui: National Guard nu ar fi fost la acest nivel dacă voi nu eraţi. Voi aţi adus National Guard la standardele la care se află acum, şi mă bucur că fac parte dintr-un asemenea departament. Felicitări.

Link to comment
Share on other sites

Nickname-ul tau: AdRiaNN

Level: 55

Factiune: Barzini

Ce doresti sa le spui: Felicitari tuturor celor care se afla pe aceasta lista, felicitari pentru munca depusa aici.

Link to comment
Share on other sites

  • TiG3R pinned this topic
  • TiG3R locked this topic
  • TiG3R unpinned and unlocked this topic
  • TiG3R unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.