Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Puya-Vestul Salbatic


DaniSteptu
 Share

Recommended Posts

Titlul clipului: Puya-Vestul Salbatic

Gen: Parodie

Durată:4:12

Data lansării: 2 Aprilie 2010

Scurtă prezentare: Avand in vedere ca videoclipul oficial nu a fost lansat,mi-am imaginat cum ar arata :),sa-mi scuzati unele greseli din video,am avut peste 20 de layere active,cea ce-mi facea ca in timpul Preview-ului,videoul sa sacadeze puternic incat nu am putut vedea totul corect si fin ca sa-mi dau seama ce sa corectez,abia apoi am vazut.

Link către clip :

 

 

 

<object width="640" height="390"><param name="movie" value="

http://www.youtube.com/watch?v=9aosCzYeynQ?fs=1&hl=en_US"></param><param'>http://www.youtube.com/watch?v=9aosCzYeynQ?fs=1&hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=9aosCzYeynQ?fs=1&hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="390"></embed></object>

Link to comment
Share on other sites

Felicitari,da si eu te-am ajutat :)) :">

O gramada intra cu diferite nume,nu am de unde sa stiu...

Manu=Manuel

Cei pe care m-au enumar ma refer ca m-au ajutat de dimineata de cand am inceput pana seara...Si tu.

Multumesc pe aceasta cale,si imi cer scuze ca nu te-am adaugat acolo,chiar nu imi aminteam decat de cei 3,plus vreo 2 pe care nu mi-am amintit numele.

Link to comment
Share on other sites

O fac pe Mihai Petre si aici . Deci momentul chiar mi-a placut mi-a placut cum ai interpretat videoclipul nelansat a lui puya . Foarte frumos mi-a placut , insa o mica scapare la 0:51 acea faza cand da cu pumnul dupa ce termina animul , aia nu trebuia sa se vada , scuzati critica dar nu am putut sa nu observ acea mica scapare dar in rest acest video primeste 10/10. Felicitari , asteptam mai multe videoclipuri din partea ta .

Link to comment
Share on other sites

O fac pe Mihai Petre si aici . Deci momentul chiar mi-a placut mi-a placut cum ai interpretat videoclipul nelansat a lui puya . Foarte frumos mi-a placut , insa o mica scapare la 0:51 acea faza cand da cu pumnul dupa ce termina animul , aia nu trebuia sa se vada , scuzati critica dar nu am putut sa nu observ acea mica scapare dar in rest acest video primeste 10/10. Felicitari , asteptam mai multe videoclipuri din partea ta .

 

Pentru ca e bug la serverul de filme... numai cu click stanga poti opri anim-ul , iar asta => pumn

Link to comment
Share on other sites

.... Si eu fac filme :O dar habarnam sa le fac asa frumoase si efectele acelea , poate ma-i putea ajuta sa imi arati macar ..

 

+ 1 de la mine !

Link to comment
Share on other sites

A si inca ceva 1:01 ...Elena Ceausescu avea deagle in mana ? Inca o mica scapare , nu e nimic suntem oameni gresim . SI bine ca toti o sa ziceti acum "ce tot il critici ba ia fa tu un film" eu corectez nu critic , corectez deoarece voua nu va pasa de micile greseli voua va pasa doar de ce vedeti si nu da-ti importanta micilor scapari ..si daca nu sunt remarcate se vor face aceste mici greseli si iar si iar.

Edited by UslA r3g3n3sis
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.