Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Alte jocuri - Întrebări şi nelămuriri


BlacckMann
 Share

Recommended Posts

Romanian:

Intrebari/Nelamuriri legate de Others Games.

 

Daca esti nelamurit in priviinta unui joc care apartine categoriei " Others Games" posteaza aici cu ajutorul modelului de mai jos si noi iti vom raspunde .

 

Nume pe forum:

Numele jocului:

Intrebarea/Nelamurirea:

Daca nu stii care este numele unui anumit joc care apartine categoriei " Others Games " posteaza aici cu ajutorul modelului de mai jos si noi iti vom raspunde .

 

Nume pe forum:

Numele jocului:

Intrebarea/Nelamurirea:

 

 

 

English:

Questions/Concerns about Other Games

 

 

If you are unclear about a game belonging to " Other Games " category , post here using the model and we will respond you.

 

Forum name:

The name of the game :

The question/queries :

 

If you don't know the name of the game belonging to " Other Games" category, post here using the model and we will respond you.

 

Forum name:

Game description :

In what year did you play that game :

 

Edited by Greet
Continutul paginii refacut ( Era Dezordonat )
Link to comment
Share on other sites

Nume pe forum: paLmaT

Numele jocului: GTA IV

Intrebarea/Nelamurirea: Pe windows xp sp2 nu merge, dar pe sp3 merge, asa am auzit. Am placa video de 256 pe 128bit's. Instalez jocu pun crak-ul si tot i-mi da eraore. Don send ceva de genu. Nu-mi zice nimik de placa video sau ceva.

Link to comment
Share on other sites

Nume pe forum: paLmaT

Numele jocului: GTA IV

Intrebarea/Nelamurirea: Pe windows xp sp2 nu merge, dar pe sp3 merge, asa am auzit. Am placa video de 256 pe 128bit's. Instalez jocu pun crak-ul si tot i-mi da eraore. Don send ceva de genu. Nu-mi zice nimik de placa video sau ceva.

Nu o sa dea o eroare care sa-ti spuna ca placa video e prea mica. Pur si simplu o sa mearga foarte greu sau deloc. Placa de 256 e mica. Chiar foarte mica. Mie, la placa 1GB NVidia Ge, gafaia uneori. Alta problema ar fi cea cu memoria RAM. Tu ai 2 GB, din cat am inteles. Nu face fata. 3 e minimul, din cate stiu, pentru GTA IV.
Link to comment
Share on other sites

Nu o sa dea o eroare care sa-ti spuna ca placa video e prea mica. Pur si simplu o sa mearga foarte greu sau deloc. Placa de 256 e mica. Chiar foarte mica. Mie, la placa 1GB NVidia Ge, gafaia uneori. Alta problema ar fi cea cu memoria RAM. Tu ai 2 GB, din cat am inteles. Nu face fata. 3 e minimul, din cate stiu, pentru GTA IV.

 

 

Ok. Ms mult pt informatia aceasta. Sa aveti o zi buna.

Link to comment
Share on other sites

Nume pe forum: Se vede in stanga , doamne , @GhostRider
Numele jocului: Toate jocurile de pe steam...
Intrebarea/Nelamurirea: Cand vreau sa intru intr-un joc de pe steam imi da mereu erroarea aceasta , ma poate ajuta si pe mine cineva cu un raspuns? Va rog frumos , dati un qoute sau mention daca stiti dece sau cum sa rezolv aceasta problema. http://i.imgur.com/1BMFytq.png

Link to comment
Share on other sites

Nume pe forum: Dark ReturN
Numele jocului: World Of Tanks.
Intrebarea/Nelamurirea: In ultimul timp am lag pe WoT, si nu inteleg de ce, mergea foarte bine, chiar perfect. De obicei cand ma ascund intr-un tufis sau sunt intr-un oras cu multe obiecte in jur am lag. Vreau sa spun ca am toate setarile pe low. O metoda sa scap de lag? Am gasit un mod care elimina 25% din efectele inutile si chestii de genul, nu ajuta deloc. Sper sa ma poata ajuta cineva.

Link to comment
Share on other sites

Nume pe forum: paLmaT
Numele jocului: GTA IV
Intrebarea/Nelamurirea: Pe windows xp sp2 nu merge, dar pe sp3 merge, asa am auzit. Am placa video de 256 pe 128bit's. Instalez jocu pun crak-ul si tot i-mi da eraore. Don send ceva de genu. Nu-mi zice nimik de placa video sau ceva.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.