Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

B-Zone TV - "Are grija tati"


Haose
 Share

Recommended Posts

Foarte mult ai progresat este un film in ne spune cand o sa fim mari sa avem grija de familia noastra

foarte frumos filmul

ai +1 de la mine

Link to comment
Share on other sites

Ma uit si nu`mi vine sa cred.. povestea asta m`a impresionat foarte mult.. nu stiam k haose are o parte mai sensibila si ca ar putea creea asa filmulet..

Felicitari :* ... este foarte frumos..

Tu nici nu stii cum te numesti " Ramiona "....

 

 

Am vazut filmuletul de aseara,finalul ... este destul de frumos, btw, de la mine ai un + .

Link to comment
Share on other sites

Tu nici nu stii cum te numesti " Ramiona "....

 

 

Am vazut filmuletul de aseara,finalul ... este destul de frumos, btw, de la mine ai un + .

Bine ca stii tu sa comentezi de altii si la tine nu te uiti . NOOB

Link to comment
Share on other sites

Foarte frumos, felicitari !

Nu am inteles o chestie, acelei femei i s-a spus ca va muri in zece minute si este lasata acolo ? Puteai sa o duci intr-o casa pe un pat si acolo sa aive dialogul, mi-a placut oricum.

Edited by Edward
Link to comment
Share on other sites

Nu stiu ce sa zic la 1:01 mie nu mi se pare cam bine....cum naiba....sa zicem ca fata aia a saprit prin geam dar ala cu infernusu a deschis usa si a cazut ? :| ...Mai trebuia lucrat acolo zic eu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.