Jump to content

B-Zone TV - "Are grija tati"


Haose
 Share

Recommended Posts

Gen: Drama

Durată: 4:04

Data lansării: 18.04.2011

Scurtă prezentare: Un tata care isi iubeste fiul este tratat ca un parinte caruia nu-i pasa.

Link către clip : http://www.youtube.com/watch?v=sh8nQ4Pi-lA

 

Mda nustiu ce e cu bara aia de sus si jos, dati click pe link si uitativa dupa youtube.

Edited by Haose
Link to comment
Share on other sites

gg! Foarte bine realizat! Bravo actorilor!

Chiar mia placut! Bafta in continuare

 

 

sad:( but nice!

 

Oare dece atunci cand am dat New Topic videoclipul avea 5 vizionari, iar acum tot 5 are? :)

 

Aa da, scuze, e de la YT. Deci mersi :D

Edited by Haose
Link to comment
Share on other sites

Sunt cateva scene ireala .. iar scenariul are cateva replici infantile , dar imi place ideea filmului .. Felicitari .

Edited by Michael.
Link to comment
Share on other sites

Ma uit si nu`mi vine sa cred.. povestea asta m`a impresionat foarte mult.. nu stiam k haose are o parte mai sensibila si ca ar putea creea asa filmulet..

Felicitari :* ... este foarte frumos..

Link to comment
Share on other sites

Deci Haose este si sensibil,nu stie doar /wank si roz8.

 

Frumos fratele meu,insa daca faceai ceva cu replici mai complexe si era mai bine structurata ideea filmului , iesea ceva frumos.

 

@ Numele melodiei?

Edited by PlayLouD
Link to comment
Share on other sites

Felicitari Haose , felicitari pentru idee , singurul lucru care ar trebuii criticat , sunt accele faze "penibile" cu replicile specifice.

Este un film trist , dar merge pe inima oricui , o vorba din popor "Te unde pe suflet ! " .

So: Stai bine cu filmatul si ideeile dar stai prost cu imaginatia (replicile) .

Link to comment
Share on other sites

O mare parte din scenariu este a unui prieten bloger. Deci pe mine ma criticati doar la camera/calitate/edit/subtritrare/greseli gramaticale

 

Cu toate ca imi stiu toate greselile pe care le-am facut :)).

Edited by Haose
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.