Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Triadele se intorc in Las Venturas


MF kNNr

Recommended Posts

~The Chinese Triads~

 

In anul 1990, in orasul San Fierro domneau Triadele. Activităţile acestora includ traficului de droguri, asasinate in baza unor contracte speciale, spălare de bani, jocuri de noroc, prostituţie, furturi auto, extorcarea, precum şi a altor forme de recuperari. La orice colt de strada acestia invarteau ceva. Nu exista afacere si persoana care sa nu fie spionata de aceste organizatii. De indata ce au venit la putere mafiile italiene, triadele au ales sa se retraga inapoi in China pentru a evita posibile razboaie.

Acum, in anul 2011, Triadele Chinezesti se intorc in Las Venturas pentru a-si continua afacerile parasite acum mult timp.

Veniti cu primul avion, ne-am gasit o casa in Las Venturas in care vom incepe o noua viata. Aceasta casa va fi noul nostru camin ( http://img.b-zone.ro/images/43422664868800556146.png | http://img.b-zone.ro/images/81343266911722320015.png ).

Acum, avand doar arme, droguri si respectul reciproc, Triadele incep sa se dezvolte in aceasta societate schimbata. Am achizitionat prima noastra masina care va fi folosita in scopurile gangului, am inceput recrutarile membrilor si in curand vom deveni o organizatie respectata.

 

Pentru a intra in acest gang respectat trebuie sa indeplinesti urmatoarele conditii:

- Trebuie sa fii o persoana FOARTE respectuoasa.

- Trebuie sa ai minim level 5.

- Trebuie sa ai experienta in domeniu.

- Trebuie sa stii sa incepi de jos ca sa ajungi sus.

- Trebuie sa respecti toti colegii tai.

 

Aceasta Triada va fi formata din patru echipe, si anume: "Assasini", "Mechanici", "Arms Dealeri" si "Echipa Mixta".

Echipa Alberado (Assasini):

- Membrii acestei echipe se vor ocupa cu assasinarea persoanelor care se impotrivesc princiipilor noastre.

- Pentru a intra in aceasta echipa trebuie sa aveti minim skill 3 la job-ul detective, si calitati exceptionale in a trage cu Deagle/M4.

 

Echipa Scarpe (Arms Dealeri):

- Membrii acestei echipe se vor ocupa cu vinderea armelor atat colegilor lor cat si diferitilor playeri.

- Pentru a intra in aceasta echipa trebuie sa aveti minim 10.000 materiale.

 

Echipa Amura (Mechanici):

- Membrii acestei echipe se vor ocupa cu repararea masinilor si vinderea benzinei.

- Pentru a intra in aceasta echipa trebuie sa aveti skill 5 la jobul "Mechanic".

 

Echipa Joloste (Echipa mixta):

- Aceasta echipa va fi formata din: doi membrii cu jobul "Drugs Dealer", doi membrii cu jobul "Car Jacker" si un membru cu jobul "Whore".

 

Sedintele acestui gang vor fi stabilite de catre leader, si vor fi anuntate in acest topic. Pe parcursul sedintelor toata lumea trebuie sa faca liniste in timp ce leaderul vorbeste. In caz ca doreste cineva sa adauge ceva, foloseste comanda /wave si asteapta pana cand ii spune leaderul ca poate vorbii.

 

Antrenamentele vor fi organizate de catre subleaderi. Data si ora acestora vor fi alese dupa prima sedinta.

Leader:

- dreamcool

Subleader:

- sNk.miga

Membrii:

- Paradox_tl

- Sad3e

- [sZ]dgcyears

- GuessWhoo

- smartel

Acum, ca ne-am intors, asteptam talente noi sa ni se alature. Amatorii pot aplica in acest forum dupa urmatorul model:

Nick:

Level:

Skill-uri la job-uri secundare:

ScreenShot (include comenzile /stats si /time):

De ce doresti sa te alaturi "Triadei":

O scurta biografie:

Alte precizari:

Cei care sunt in mafii/departamente/Hitman Agency NU au voie sa aplice.

 

In caz ca veti fi acceptati, aveti 24 de ore sa contactati leader-ul/subleaderii pentru teste. (kNNr, SkiizO, sNk.miga)

02367794007304504196.jpg

Link to comment
Share on other sites

Daca vrei ca gang-ul sau ce zici tu...sa iti fie acceptat chiar si asa in teste ar trebui sa faci o descriere mai mare, nu un model... si recrutarile le faci in-game nu sa stie toata lumea de gang-ul tau. Incearca sa faci o poveste a gangului de vreo 50 de randuri, frumos ceva...in photoshop si cu niste poze unde propui sa fie "baza" si cateva...chestii ca sa le dai o idee adminilor. :)

Link to comment
Share on other sites

Nick: LoCk_FaSt

Level: 11

Skill-uri la job-uri secundare: Mecanic 5, Detectiv 5

ScreenShot (include comenzile /stats si /time): http://img.b-zone.ro/images/76783492841407763138.png

De ce doresti sa te alaturi "Triadei": Este O Organizatie Frumoasa, Si Nu Am Mai Incercat Asa Ceva Pana Acum. As Dori Cu Draga Inima Sa Incerc .... SINCER

O scurta bibliografie: Game: Sunt Un Baiat Descurcaret, am luat-o de la "Zero" Si Sunt Respectuos Real: Ma Numesc Radu Si Imi Place Munca, Si Cred Ca Ma Voi Descurca

Alte precizari: Sper Sa Fiu Acceptat Cu Toate Ca Nu Am Mai Facut Asta Pana Acum (Nu Am Mai Fost Intr-un Clan Din Acesta...Nu intr-o Factiune)

Link to comment
Share on other sites

Nick: Paradox_tl

Level: 8

Skill-uri la job-uri secundare: mecanic lvl 5

ScreenShot (include comenzile /stats si /time): http://img.b-zone.ro/images/29565412669180760484.png

De ce doresti sa te alaturi "Triadei": Nu am sanse in alte factiuni

O scurta bibliografie: Numele meu este Ifrimov Angelin am 16 ani,om de incredere,si foarte optimist

Alte precizari: Va rog sa imi aprobati cererea va voi fi de folos ! Aveti incredere :)

Link to comment
Share on other sites

Daca vrei ca gang-ul sau ce zici tu...sa iti fie acceptat chiar si asa in teste ar trebui sa faci o descriere mai mare, nu un model... si recrutarile le faci in-game nu sa stie toata lumea de gang-ul tau. Incearca sa faci o poveste a gangului de vreo 50 de randuri, frumos ceva...in photoshop si cu niste poze unde propui sa fie "baza" si cateva...chestii ca sa le dai o idee adminilor. :)

Aici ai drepate. Am discutat cu kNNr si asa va face. Oricum, multumim de idee.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Sad3e

Level: 8

Skill-uri la job-uri secundare: am level 5 la skill-ul mechanic, in rest am 1 la toate.

ScreenShot (include comenzile /stats si /time): http://img.b-zone.ro/images/85749263907316986433.png

De ce doresti sa te alaturi "Triadei": Deoarece nu am gasit nicio factiune care sa ma accepte, si vreau sa fiu un player mai important decat un civil pe acest server!

O scurta bibliografie: Ma numesc Vatafu Lucian, am 14 ani, locuiesc in Tulcea. Sunt un om de incredere si un bun prieten, dar si un mare dusman, depinde cu cine.

Alte precizari: Sper sa fiu acceptat! Multumesc de timpul acordat!

Link to comment
Share on other sites

Cand Veti Fi O mafie ... am un loc printre voi, daca nu o sa am alta factiune

Te asigur ca daca vom fi o mafie nu vei intra in ea niciodata deoarece postezi asa aiurea.

Link to comment
Share on other sites

LoCk_FaSt - Respins (Nu vei avea loc printre noi in cazul in care gandesti asa)

Paradox_tl - Acceptat pentru teste (Iti dam noi o sansa)

Sad3e - Acceptat pentru teste

Link to comment
Share on other sites

Nick: Dope

Level: 17

Skill-uri la job-uri secundare: Detective:5 ; Mecanic:5 ; Carjacker: 5 ;

ScreenShot (include comenzile /stats si /time):

De ce doresti sa te alaturi "Triadei": Pentru ca mi se pare ceva interesant,si poate o sa iasa ceva din asta.

O scurta bibliografie: Ma numesc Lates Iulian,am 16 ani,sunt din Targu Neamt,si ma incanta aceasta idee.

Alte precizari: -

Link to comment
Share on other sites

Nick: Marius.10

Level: lv 10+

Skill-uri la job-uri secundare: detective skill 3 mechanic skill 5

ScreenShot (include comenzile /stats si /time): http://img.b-zone.ro/images/52198628055705767378.png

De ce doresti sa te alaturi "Triadei": pt a incerca ceva nou

O scurta bibliografie: sunt un baiat glumet care stie sa respecte

Alte precizari: sper sa fiu acceptat

Link to comment
Share on other sites

Michael., on 20 April 2011 - 04:43 PM, said:

Triadele nu sunt un gang sunt o mafie . Pe serverul RPG este interzisa infiintarea gang-urilor ..

 

 

 

Asa este. Cum a zis Michael.

 

 

Sunt contra pentru voi doi si pro pentru baietii astia care vor sa-si faca un grup de prieteni ( gang ). Eu iam inteles foarte bine , vor sa-si faca o gasca , sa umble toti si sa se ocupe cu niste treburi mai importante si banoase. Am dreptate?

Link to comment
Share on other sites

Nick: [sZ]dgcyears

Level: 7

Skill-uri la job-uri secundare: Mecanic level 5

ScreenShot (include comenzile /stats si /time): http://img.b-zone.ro/images/50998154789488337694.png

De ce doresti sa te alaturi "Triadei": As dori sa ma alatur Triadei deoarce este ca o mafie si este ca un al treilea job => mai multa distractie si mai putina plictiseala.

O scurta bibliografie: Salut !Ma numesc Mihai, am 16 ani, sunt un om de incredere, caruia-i place "sa rupa" jocurile pe PC, imi place sa le joc pana ma plictisesc, foarte mult !

Alte precizari: Ideea cu Triada este geniala, asa poti avea 3 joburi pe un singur account, o sa reusiti sa deveniti o mafie, aveti un plus pentru aceasta idee, felicitari !

Link to comment
Share on other sites

Nick: GuessWhoo

Level: 5

Skill-uri la job-uri secundare: skill 5 mecanic

ScreenShot (include comenzile /stats si /time): http://img.b-zone.ro/images/00349855793875423592.png nu apare si time-ul dar poza e facuta azi

De ce doresti sa te alaturi "Triadei": poate o sa iasa ceva din asta sa vedem mi se pare un lucru super

O scurta bibliografie: Salut manumesc Victor am 13-14 ani imi place sa joc CS si SA:MP

Alte precizari: Sper sa fiu acceptat pt. ca in factiuni nu am sanse

Link to comment
Share on other sites

Nick: smartel

Level: 8

Skill-uri la job-uri secundare: detectiv 4, mecanic 5.

ScreenShot (include comenzile /stats si /time): http://img816.imageshack.us/i/samp233i.png/

De ce doresti sa te alaturi "Triadei": E ceva interesant si ceva nou pentru mine. Un nou inceput pentru mine cat si pentru voi si o sansa de a ne afirma si a demonstra celorlalte factiuni de ce suntem in stare

O scurta bibliografie: Ma numesc Andrei, am 17 ani si sunt din Suceava. Joc pe b-zone (RPG) de aproape jumatate de an. Am mai avut un cont inafara de smartel si anume faiantadura (level 19). De-a lungul timpului am intrat in mai multe factiuni dar din diferite motive a trebuie sa le parasesc. Acum imi doresc cu ardoare sa incerc ceva nou si cu ajutorul meu sper ca o sa va ridicati sus, pe culmile gloriei.

Alte precizari: -

Link to comment
Share on other sites

Dope - Respins (Nu ai SS)

Marius.10 - Acceptat

[sZ]dgcyears - Acceptat

GuessWhoo - Acceptat

Smartel - Acceptat

 

Cei acceptati sunteti asteptati la HQ sa ne cunoastem. In caz cu nu il gasiti, contactati-l pe sNk.miga.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

 

 

Sunt contra pentru voi doi si pro pentru baietii astia care vor sa-si faca un grup de prieteni ( gang ). Eu iam inteles foarte bine , vor sa-si faca o gasca , sa umble toti si sa se ocupe cu niste treburi mai importante si banoase. Am dreptate?

 

Exact asa este cum spui tu.

Link to comment
Share on other sites

Nick: LoCk_FaSt

Level: 11

Skill-uri la job-uri secundare: Mecanic 5, Detectiv 5

ScreenShot (include comenzile /stats si /time): http://img.b-zone.ro...41407763138.png

De ce doresti sa te alaturi "Triadei": Este O Organizatie Frumoasa, Si Nu Am Mai Incercat Asa Ceva Pana Acum. As Dori Cu Draga Inima Sa Incerc .... SINCER

O scurta bibliografie: Game: Sunt Un Baiat Descurcaret, am luat-o de la "Zero" Si Sunt Respectuos Real: Ma Numesc Radu Si Imi Place Munca, Si Cred Ca Ma Voi Descurca

Alte precizari: Sper Sa Fiu Acceptat Cu Toate Ca Nu Am Mai Facut Asta Pana Acum

 

 

Scuzati pentru postul de mai devreme....iertati-ma si voi acum

Link to comment
Share on other sites

Sa stii ca noi nu am propus niciodata o factiune noua, ci un gang numit "Triada" cu o forma de organizare asemanatoare unei factiuni. Daca staff-ului B-Zone o sa ii placa ideea, n-au decat sa o faca factiune.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.