Jump to content

Cum să faci un filmuleţ în SA:MP


Blade
 Share

Recommended Posts

Trebuie doar sa iei un DLL si sa-l instalezi. Cauta pe YouTube. ( Am facut asta acum mult timp daca imi aduc aminte voi reveni cu EDIT.

Stiu ca am gasit si un video pe youtube care era pt 64 bit eu am 32 bit.Voi incerca iar.Revin cu edit sa iti spun daca a mers.

Edit:Trebuie sa pujn acel dll in folderu siswow64 pe care eu nu il am pentru ca am 32 bit.L-am pus in System32.Merge sa deschis cam hack-ul,dar nu el nu merge.Adica imi apara aia cu "Not responding".Daca ai vreun sfat spunemi-l te rog.

Edited by MrYonutz
Link to comment
Share on other sites

Stiu ca am gasit si un video pe youtube care era pt 64 bit eu am 32 bit.Voi incerca iar.Revin cu edit sa iti spun daca a mers.

Edit:Trebuie sa pujn acel dll in folderu siswow64 pe care eu nu il am pentru ca am 32 bit.L-am pus in System32.Merge sa deschis cam hack-ul,dar nu el nu merge.Adica imi apara aia cu "Not responding".Daca ai vreun sfat spunemi-l te rog.

 

 

Chiar daca e in spaniola, incearca sa faci ce zice acolo. Downloadezi dll , il pui in windows32 , scrii ceva in CMD si pac , merge

Link to comment
Share on other sites

Imi puteti spune cum sa nu am lag cand filmez?Am inchis messengeru torrentu toate programele si tot imi merge putin sacadat.As vrea sa mearga luna se poate?

Edited by rocoraz
Link to comment
Share on other sites

Imi puteti spune cum sa nu am lag cand filmez?Am inchis messengeru torrentu toate programele si tot imi merge putin sacadat.As vrea sa mearga luna se poate?

 

In loc de full-zise, incearca cu half-size.

Link to comment
Share on other sites

Mai calumea tutorialul asta decat cel vechi,si mai folositor,multumim & felicitari ptr. efort. Se pare ca ai ajutat niste oameni p'aici.

Link to comment
Share on other sites

As dori si eu sa stiu ceva despre filmele facute pe SAMP, cum as putea imbunatati claritatea obiectelor din joc in timpul filmarilor?

Nu inteleg ce vrei sa zici. Sa se vada cladirile mai bine?

Ar trebuii pus pinned !

 

Este...

Link to comment
Share on other sites

Am o problema. Am bagat camhack si toate prostiile, dar nu stiu cum sa schimb comenzile alea. De ex. vreau sa fie toate pe 1-2-3-4 etc. Cum fac ? Poti sa aduci o poza sau un video ?

Link to comment
Share on other sites

Comenzile le setezi asa:

1. Intra la Control Settings

2. Move Forward -> Mergi in fata

3. Move Backward -> Mergi in spate

4. Move Left -> Mergi in stanga

5. Move Right -> Mergi in dreapta

6. Move Up -> Mergi in sus

7. Move Down -> Mergi in jos

Pentru a seta pe butoanele pe care le doresti tu, apesi click stanga pe una din acele miscari (Ex: Move Right -> Mergi in dreapta) si apesi pe butonul dorit.

Da Blade, vreau sa stiu cum pot face cladirile sa se vada mai bine fara sa folosesc vreun mod.

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Cum să faci un filmuleţ în SA:MP
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.