Jump to content

RPG4 dispune acum de un nou supervisor. Detalii aici.

Sign in to follow this  
Blade

Cum sa faci un filmulet in SA:MP

Recommended Posts

Trebuie doar sa iei un DLL si sa-l instalezi. Cauta pe YouTube. ( Am facut asta acum mult timp daca imi aduc aminte voi reveni cu EDIT.

Stiu ca am gasit si un video pe youtube care era pt 64 bit eu am 32 bit.Voi incerca iar.Revin cu edit sa iti spun daca a mers.

Edit:Trebuie sa pujn acel dll in folderu siswow64 pe care eu nu il am pentru ca am 32 bit.L-am pus in System32.Merge sa deschis cam hack-ul,dar nu el nu merge.Adica imi apara aia cu "Not responding".Daca ai vreun sfat spunemi-l te rog.

Edited by MrYonutz

Nu mai stiu cum am facut.

Stiu ca am gasit si un video pe youtube care era pt 64 bit eu am 32 bit.Voi incerca iar.Revin cu edit sa iti spun daca a mers.

Edit:Trebuie sa pujn acel dll in folderu siswow64 pe care eu nu il am pentru ca am 32 bit.L-am pus in System32.Merge sa deschis cam hack-ul,dar nu el nu merge.Adica imi apara aia cu "Not responding".Daca ai vreun sfat spunemi-l te rog.

Chiar daca e in spaniola, incearca sa faci ce zice acolo. Downloadezi dll , il pui in windows32 , scrii ceva in CMD si pac , merge

• Upvote 2

Chiar daca e in spaniola, incearca sa faci ce zice acolo. Downloadezi dll , il pui in windows32 , scrii ceva in CMD si pac , merge

Merge!!!Mersi mult.ai 1+ de la mine.

Mai am nevoie de ajutor.Imi puteti spune cum folosesc cam hack-ul?

Raman dator.

Imi cer scuze nu mi-am dat seama sa dau edit.

Edited by MrYonutz

Imi puteti spune cum sa nu am lag cand filmez?Am inchis messengeru torrentu toate programele si tot imi merge putin sacadat.As vrea sa mearga luna se poate?

Edited by rocoraz

Imi puteti spune cum sa nu am lag cand filmez?Am inchis messengeru torrentu toate programele si tot imi merge putin sacadat.As vrea sa mearga luna se poate?

Iti cumperi un pc mai performant

In loc de full-zise, incearca cu half-size.

Si daca il ai jocu setat cu Anti Alising 2 sau 3 stiu eu, punel pe OFF daca nici asa nici ca blade, atunfi ascultal pe Cubulets. Succes!

Exact, in mare parte este de la procesor.Incearca sa schimbi si rezolutia.

Mai calumea tutorialul asta decat cel vechi,si mai folositor,multumim & felicitari ptr. efort. Se pare ca ai ajutat niste oameni p'aici.

Chiar i-ai ajutat pe unii....bravo

Multumim Blade,un tutorial bine dezvoltat,care putem sa intelegem cum sa facem un film!Este foarte interesant pentru cei ce nu stiu!

Bun pentru cei incepatori si chiar nu stiam cum sa fac filmuletele HD in Sony Vegas 10/10 Tutorialu tine-o tot asa !

Topic PINNED si redeschis.

Sper sa va ajute !

As dori si eu sa stiu ceva despre filmele facute pe SAMP, cum as putea imbunatati claritatea obiectelor din joc in timpul filmarilor?

Ar trebuii pus pinned !

As dori si eu sa stiu ceva despre filmele facute pe SAMP, cum as putea imbunatati claritatea obiectelor din joc in timpul filmarilor?

Nu inteleg ce vrei sa zici. Sa se vada cladirile mai bine?

Ar trebuii pus pinned !

Este...

Am o problema. Am bagat camhack si toate prostiile, dar nu stiu cum sa schimb comenzile alea. De ex. vreau sa fie toate pe 1-2-3-4 etc. Cum fac ? Poti sa aduci o poza sau un video ?

Comenzile le setezi asa:

1. Intra la Control Settings

2. Move Forward -> Mergi in fata

3. Move Backward -> Mergi in spate

4. Move Left -> Mergi in stanga

5. Move Right -> Mergi in dreapta

6. Move Up -> Mergi in sus

7. Move Down -> Mergi in jos

Pentru a seta pe butoanele pe care le doresti tu, apesi click stanga pe una din acele miscari (Ex: Move Right -> Mergi in dreapta) si apesi pe butonul dorit.

Da Blade, vreau sa stiu cum pot face cladirile sa se vada mai bine fara sa folosesc vreun mod.

Nu este posibil. N-am auzit in viata mea de asa ceva.

Frumos 1+ de la mine , chiar nu stiam cu ce sa editez :*

Frumos,ne ajuta pe toti,felicitari :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this