Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

B-Zone TV The Paterno family presentation


florinacyo
 Share

Recommended Posts

Titlul clipului: The Paterno family Presentation

Gen: Actiune

Durată: 2:03

Data lansării: 8 May 7, 2011

Scurtă prezentare: Prezentarea mafiei Paterno.

*Vreau sa le multumesc tuturor playerilor care m-au ajutat la realizarea clipului.

 

<embed src="

type="application/x-shockwave-flash" width="560" height="349" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed>

Edited by florinacyo
Link to comment
Share on other sites

Felicitari Florinacyo pentru eforul depus la regizarea si montarea acestui filmulet.

Imi pare bine ca am putut ajuta la regizarea acestui filmulet , sincer ? nu credeam ca o sa iasa atat de bine.

Din 5h de filmat sa selectezi 2 minute , din 500~ filmulete sa selectezi 10-20 este ceva epuizant ,ai nevoie de multa rabare sa realizezi asa ceva.

Din partea mea ai toata stima si admiratia , ai ramas in continuare Don Paterno Florinacyo.

Link to comment
Share on other sites

A iesit foarte frumos filmul, imi pare bine ca te-am putut ajuta la el, si iti multumesc pentru clipele frumoase care mi le-ai oferit cand eram in Paterno, trecutul e trecut, dar niciodata nu trebuie uitat :).

Link to comment
Share on other sites

Multumim Florin pentru efortul depus. Un film foarte reusit, un soundtrack bestial. Ai un " + " de la mine, felicitari.

Link to comment
Share on other sites

A iesit superb prezentarea. Ai un + de la mine si respect!

Chiar imi pare bine ca te-am ajutat la film in unele secvente.Din cat de mult am filmat 2 minute si multe cadre...mult de munca

Felicitari!

Edited by BoDoS
Link to comment
Share on other sites

Cu tot cu dificultatiile cale le-am avut, din cauza restarturilor de la server, tot a iesit bine :). A fost de munca, mai ales la fazele mele cu parasutarea =)). In orice caz, foarte frumos, chiar imi place + ca are muzica mea de la profil :>. Dar sti .. Tot lipsea ceva ... Pe mine cu minigunu, ai uitat ? =))))

 

10/10

Link to comment
Share on other sites

Ce pot spune despre un asemenea film...creatiile lui florinacyo sunt unele mai bune ca celelalte!

Felicitari florinacyo!Ma simt mandru ca am facut parte din STAFF-ul tau!

Si desigur cu toti speram la intoarcerea adevaratului
Don Paterno
->
Don Paterno florinacyo
.

Link to comment
Share on other sites

Parca mai erau inca vreo 2 prezentari tot cu Paterno Family ..

 

Nu stiu pentru ce ai facut-o,oricum felicitari.

Edited by LeBron
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.