Jump to content

[Bug] Glasses & Photo


Cristian GRS

Recommended Posts

Nick-ul tău: Valentinnn

Descrierea bugului: Daca am /wearglasses si vreau sa fac o poza cu aparatul imi apar si ochelarii in cadru, nu este foarte grav ptr. ca daca dau /removeglasses nu mai am probleme, dar totusi ar fi bn sa se rezolve.

Screenshot(s): My link

Link to comment
Share on other sites

Pe toate serverele este acest bug(cele care au ochelari). Nu cred ca poate fi rezolvat :-?

 

Da dar ma gandeam ca poate se poate baga doar un /removegalsses automat cand vrei sa folosesti aparatul si dupa sa fi nevoit sa ii pui iar.

Link to comment
Share on other sites

Asta este valabil si la sniper-rifle, daca ai /wearglasses si dai click dreapta pt. zoom se vad ochelarii in cadru dar asta este valabil pt. toate serverele (cu ochelari desigur). Nu cred ca se poate corecta...

Link to comment
Share on other sites

Acest bug este datorita obiectului ( glasses ) deoarece , nu se baga ca in single , direct pe player , ci se atajeaza pe el , ca si cum ai pune o cutie in cap si incerci sa faci poza

Link to comment
Share on other sites

Mie mi se pare ok. Nu prea vezi ziaristi facand poze cu ochelarii de soare la ochi. RP este ca in momentul in care vrei sa faci poze si ai ochelarii pusi, sa ti-i dai jos.

 

DC nu? ce u nu poti face poze cu ochelarii la ochi??? e mai no RP asa cum zici u, ptr ca daca incerci sa faci pe strada o poza si ai ochelarii la ochi nu cred ca o sa iti apara in cadru :)

 

Oricum, am inteles de la voi ca e un bug ce apare pe toate serverele (cu ochelari) deci banuiesc ca nu se poate repara... :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.