Jump to content

[B-Zone] Constantin si Elena party


SHTORY
 Share

Recommended Posts

Titlul clipului: [b-Zone] Constantin si Elena party

Gen: ... zi onomastica

Durată: 4:27

Data lansării: 21.5.2011

Scurtă prezentare: Pai... s-a dat un party la Jizzy si m-am gandit sa filmez... :D

Link către clip :

 

 

 

 

Multumesc pentru vizionare....sariti cu minus :D

 

 

 

Am ales o manea pentru ca ... la un party o manea e perfecta :D[/font][/center]

Edited by Shtory are capu mare
Link to comment
Share on other sites

E interesant film-ul, dar nu inteleg de ce ai ales maneau. Sunt gen-uri de muzica mult mai frumoase si mai placute. Ma rog, fiecare cu gusturile lui.

Edited by Tibyy
Link to comment
Share on other sites

YOoOooU prietene , YOuuuuu . Aici se vede ca prostia e la ea acasa si se pare ca se simte bine in mediul ei , doamne ne iarta noua pacatele si prostia din capul altora . Se vede pe mufele voastre de trepanati ca nu aveti o viata...voi petreceti orice in Sa-Mp pana aici e clar . Dar in toata istoria B-zone de cand ma stiu eu pe aici prin zona ...nu au fost asemenea ...cum pot sa va zic sa nu va alint prea mult ...asemenea oameni cu un IQ cat sistemul de notare al elevilor in licee/scoli la ora actuala . Deci fratii mei daca asta nu se numeste prostie apoi nu stiu ce se poate numi aceasta imbecilitate , cretinitate de video . Cum am mai zis ...prostia avea o limita , voi a-ti depasit-o .

Edited by UslA r3g3n3sis
Link to comment
Share on other sites

YOoOooU prietene , YOuuuuu . Aici se vede ca prostia e la ea acasa si se pare ca se simte bine in mediul ei , doamne ne iarta noua pacatele si prostia din capul altora . Se vede pe mufele voastre de trepanati ca nu aveti o viata...voi petreceti orice in Sa-Mp pana aici e clar . Dar in toata istoria B-zone de cand ma stiu eu pe aici prin zona ...nu au fost asemenea ...cum pot sa va zic sa nu va alint prea mult ...asemenea oameni cu un IQ cat sistemul de notare al elevilor in licee/scoli la ora actuala . Deci fratii mei daca asta nu se numeste prostie apoi nu stiu ce se poate numi aceasta imbecilitate , cretinitate de video . Cum am mai zis ...prostia avea o limita , voi a-ti depasit-o .

 

 

 

Daca asta e prostie,filmarea de revelion la ora 12 noaptea ce e ?:) Ca toata lumea a postat..

 

 

+ ca partty in real nu se face la 12 dimineata ;)

 

 

IMBECIL esti tu.

Link to comment
Share on other sites

Ce nu ai pus un Gheorghe Turda ceva ?

 

O sa faceti filme si cand e 8 Martie. Mai bine nu-l faceai.Te-ai facut de ras cu prostia asta.

Edited by LeBron
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.