Jump to content

Urban War (Final Version)


Blanco
 Share

Recommended Posts

Titlul clipului: Urban War

Gen: War

Durată: 03:26

Data lansării: 21.05.2011

Scurtă prezentare: Un grup de gangster-i e intalnesc insa alt grup aii ataca, apoi are loc o urmare scurta si sunt blocati de armata pe un pod, unii reuza sa sa predea si are lco un schimb de forcuri, un mafiot reuseste sa fuga pentru scurt timp, pana la urma totul este pus la Punct.

Alte precizari: Intro este facut de Spw. Este primul meul film sper sa intelegeti lipsa de experienta si idei :D

Link către clip :

http://www.youtube.com/watch?v=N3_yHP7RyF0

Edited by Blanco
Link to comment
Share on other sites

Felicitari,mai ales Intro-ul.

 

Intro ul este facut de swp sau cum era nickname, am mentionat asta.

 

Inafara ca esti umpic cam analfabet, e foarte tare bravo ma blancut :))

 

Multumesc ma :))

Link to comment
Share on other sites

DA,pe mn ai uitat sa ma pui la actors...

Iartama am dat edit si copy din alta lista si cred ca iun ara nu erati.

 

Deci mai suint doi actori: ValentyNO si ByFyDo

Link to comment
Share on other sites

8/10

 

nu prea miau placut skinnurile sti , si dintro data s-a blocat si nu mai mergea video

 

dar in rest good joob pentru munca depusa si mai asteptam si altele :D!peace!

 

Acolo cans spui ca s-a blocat am gesit eu am distantat layer-ele ;)) am observat dupa ce l-am salvat si pentru 5 secunde acoalea imi era silsa sa mai stau iar 50 de minute sa se salveze. :|

Link to comment
Share on other sites

WoW...WoW...Frumos,am ramas uimit,ati avut o introducere frumoasa si un sfarsit frumos,cuprinsul acestui film e bestial,este bine gandit,aveti un 10+ de la mine!

 

 

P.S:Blanco@Ce spam am facut eu?Am comentat ca ceilalti membri!Sincer sa fiu chiar imi place video-ul,si vad ca nu am voie sa-mi exprim opinia fata de acest film!Plus ca tu zici SPAM,am scris mai mult de 1 mesaj?

Edited by Catalin16
Link to comment
Share on other sites

Nu are o poveste prea atragatoare, in schimb imi place Intro-ul. Ce program folosesti?

In rest este bine, felicitarile mele.

 

Folosesc Sony Vegas Pro 10 Trial, dar am mai spus si ami sus Intro este facut de Swp cariua ii multumesc ca mi-a dat acordul sa-l folosesc.

 

WoW...WoW...Frumos,am ramas uimit,ati avut o introducere frumoasa si un sfarsit frumos,cuprinsul acestui film e bestial,este bine gandit,aveti un 10+ de la mine!

Multumesc insa nu avem nevoie de SPAM si +1 o sper sa fi sanctionat pentru SPAMul facut la sectiunea B-Zone Clips

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.