Jump to content

[MUSIC] - Rock


dubliss
 Share

Recommended Posts

(Sunt foarte misto cele postate de tine. Prima e balada, iar a doua metalcore.)

Din cate poti observa si din posturile mele anterioare in aceasta sectiune, am postat mereu melodii noi, de la formatii nu foarte cunoscute, care chiar suna bine.

Sunt de acord cu tine si mai mult decat atat, am facut acum vreo 2 luni, un post in care spuneam acelas lucru.

Nu mai postati melodii de care toata lumea a auzit si fara sa vrea precum: Paradise City, Knockin' On Heaven's Door, Sweet child O'mine, Nothing Else Matters, Enter Sandman, Have a nice day, Livin' on a prayer, s.a.m.d.

 

 

Foarte bine. Ma bucur. Welcome to the revolution! Dar din ce pot observa, nu prea citeste nimeni ce scriem noi aici. Pacat..

 

Oricum, cu Hammerfall - Hearts on fire la prima impresie, m-ai acaparat total. O sa arunc o privire prin acest topic sa vad ce ai mai postat tu.

 

Another one:

  • Three Days Grace - Never too late (Naruto AMV)

Link to comment
Share on other sites

Foarte bine. Ma bucur. Welcome to the revolution! Dar din ce pot observa, nu prea citeste nimeni ce scriem noi aici. Pacat..

 

Oricum, cu Hammerfall - Hearts on fire la prima impresie, m-ai acaparat total. O sa arunc o privire prin acest topic sa vad ce ai mai postat tu.

 

Another one:

  • Three Days Grace - Never too late (Naruto AMV)

 

Haha, observ ca dupa ce amandoi ne-am batut gura de pomana pe subiectul postarii melodiilor arhicunoscute, s-a postat Sweet Child O'Mine. Interesant..

O trupa despre care poate nu multi ati auzit, al carei solist se nimereste sa fie chiar Brandon Lee, fiul lui Bruce Lee:

 

Si inca una din genul war-metal care sper sa va placa:

Edited by TL MyAir
Link to comment
Share on other sites

Te rog nu mai posta melodii arhicunoscute precum Alice Cooper - Poison. Nu e prima data cand faci asta. Am dezbatut subiectul acesta, mai sus cu domnul Klaudiu.

Enjoy Sabaton! War-metal!

Edited by TL MyAir
Link to comment
Share on other sites

Foarte bine. Ma bucur. Welcome to the revolution! Dar din ce pot observa, nu prea citeste nimeni ce scriem noi aici. Pacat..

 

Oricum, cu Hammerfall - Hearts on fire la prima impresie, m-ai acaparat total. O sa arunc o privire prin acest topic sa vad ce ai mai postat tu.

 

Another one:

  • Three Days Grace - Never too late (Naruto AMV)

Dacă mă iei cu AMV sau OST din Naruto, păi atunci îți pun mii. :))

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@,

Aceasta categorie si anume Entertainment, nu este pentru +1.

Maximul zilnic este de 3 topicuri din aceeasi categorie, din cate vad tu ai raspuns la toate.

Ai postat o melodie care cred ca a mai fost postata de 5 ori in acest topic.

NU MAI POSTATI MELODII ARHICUNOSCUTE / HITURI DE CARE ORICINE A AUZIT CHIAR FARA SA VREA !

Link to comment
Share on other sites

@,

Pentru a doua oara, limita de posturi pe zi / categorie, este de 3.

Tu iar ai raspuns la 10.

Pe viitor, voi propune sanctionarea ta.

Edited by TL MyAir
Link to comment
Share on other sites

  • BIS aka OldNab changed the title to [MUSIC] - Rock
  • Elena unpinned this topic
  • Rolland pinned and unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.