Jump to content

Southern Pimps - Anunţuri importante/Important announcements


ZaNuu
 Share

Recommended Posts

Am facut listele gu job-uri.Vreau ca sa va uitati toti peste acest post si pana diseara sa aveti skinul si jobul corespuzator,o sa verific si cine nu le are o sa fie sanctionat.

 

 

Skin_185.png

Arms Dilari:

 

Lider:

Cosmin_Dinamo

Sub-Lider:

[bTD]Dreams

 

Membrii:

Shide*

Costel28_Rapid

Laurentiu_23

mYm

RevoLine

[b2W]Freddo.

Just.Xes

dRaXx0r

Adri@n

R0cky

MsTrullz

Gabos_GL

[bK]SiLviTo

d3xt3r

fivee..

KamicazEe

 

 

Skin_104.png

Assassini

 

Lider:

[bTD]rizEa

b0d018

 

Sub-lider:

CARi3

 

Membrii:

RamireS.

[bTD]TohaNeaNu

ShOppS

Raduku.

Andreiy.

Delete1

IoneL.

[bTD]un1Kul

 

Skin_102.png

Mechanici

 

Lider:

TaTaie

 

Sub-Lider:

[bTD]Wizz

 

Membrii:

Kia

ConneR.

[b2w]Crane

 

Skin_103.png

Mixt Grup

 

Lider:

Jackson

 

Sub-Lider:

[bTD]AlexMiTi

 

Membrii:

[bTD]R0oneY

 

 

 

 

PS:Vreau ca TOTI sa va uitat peste regulament / informatii ca sa vedeti ce am zchimbat,ca sa nu va aud dupa ce va sanctionez sa ziceti "De ce am luat fw?"..etc.

Edited by BTD rizEa
Link to comment
Share on other sites

Atentie!!!Maine,19.03.2013 la ora 19:45 cine nu se prezinta in hq si nu are cerere de invoire cu un motiv bine intemeiat,va primi faction warn.Va fi o activitate speciala,care sper eu sa ne punem la punct tacticile.

Link to comment
Share on other sites

Atentie!!Astazi,20.03.2013,ora 17:45 cine nu este in hq va primi faction warn.Cine nu poate veni sa faca cerere de invoire sau sa-mi trimita mie PM pe forum.Vreau sa va amintesc ca luni,tipati toti dupa war,astazi aveti sansa sa dovediti ca voi chiar vreti war,prezentati-va in numar cat mai mare sa putem da /attack si sa nu ne facem de ras.

Link to comment
Share on other sites

Atentie!!Astazi,23.03.2013 ora 20:30 va avea loc sedinta "conducerii" adica a membrilor rank 4+.Vreau sa fiti toti prezenti,se vor discuta chestii ce tin de conducerea mafiei.

Link to comment
Share on other sites

Atentie!!Astazi,24.03.2013 ora 20:30 va avea loc sedinta rank 4+, iar la ora 21:00 va avea loc sedinta saptamanala.Schimbarea a avut loc datorita lagului imensa care era ieri pe server.Va rog sa cititi cu atentie si sa veniti.

Edited by Aadrian
Link to comment
Share on other sites

De astazi,6.04.2013, protejam factiunea pasnica San Fiero Taxi.Aveti obligatia de a merge zilnic de minim 3-4 ori la ei la hq pentru a-i intreba daca totul este bine,de a-i proteja in caz de probleme.Daca cineva din San Fiero Taxi va cere ajutorul,sunteti obligati sa ii ajutati,iar ei sunt obligati sa va transporte gratis(fara /fare) la destinatia dorita.V-am spus mai pe indelete la sedinta,sper sa nu ma dezamagiti.

De asemenea,maine 7.04.2013 va avea loc prima noastra activitate in comun.Maine,ora 14:00 cine nu se va prezenta in hq pentru targ,va primi faction warn.Daca nu puteti veni faceti cerere de invoire.Tot maine la ora 19:30 vreau sa fiti on pentru a-i asista la sedinta pe cei din San Fierro Taxi.

Link to comment
Share on other sites

Atentie!!Maine,8 mai 2013 ora 17:45 cine nu va fi in hq va primi faction warn fara discutii.Avem teritorii de cucerit si aparat,v-am anuntat de la sedinta ca de miercuri intram in paine si nu mai iertam nimic,asa ca straduiti-va sa fiti prezenti.Cine nu poate veni sa faca cerere de invoire cu un motiv intemeiat.

Link to comment
Share on other sites

Maine,13 mai 2013,ora 17:45 va rog sa va prezentati in hq pentru war.Cine nu se prezinta va fi sanctionat cu faction warn.Daca aveti probleme urgente care nu pot fi rezolvate,faceti cerere de invoire.

Link to comment
Share on other sites

ATENTIE: De astazi ( 05.06.2013 ) Southern Pimps nu mai protejeaza Taxi Cab Company San Fiero, nu vor mai fi servicii gratuite intre noi si totul va fi ca inainte.

 

ATENTIE: De astazi ( 05.06.2013 ) Southern Pimps protejeaza Tow Truck Company.

 

Refill / repair gratis din partea membrilor TTC în schimbul protecţiei oferite de Southern Pimps şi omorârea persoanelor de pe Black List-ul TTC de către asasinii Southern Pimps.

 

ATENTIE: De astazi ( 05.06.2013 ) Noul subleader al Southern Pimps este Mr.Kassadin ! Felicitari !

Link to comment
Share on other sites

ATENTIE: Astazi ( 07.06.2013 ) au fost facute cateva modificari la forum :

 

Au fost adaugate topicurile : Shouthern Pimps - Evidenta prezenta la war / Present at war || Shouthern Pimps - Evidenta activitati / Activities

Au fost editate topicurile : Southern Pimps - Regulament / Rules || Southern Pimps - Informatii / Informations || Southern Pimps - Depozit / Cash Deposit

 

ATENTIE: Astazi ( 07.06.2013 ) ora 17:45 va rog sa va prezentati la HQ. In functie de numarul de membri on o sa incercam sa luam HQ-ul de la Red Dragons Triad. Cine nu poate venii sa faca cerere de invoire !

 

ATENTIE: Duminica ( 09.06.2013 ) ora 20:30 are loc prima sedinta Shouthern Pimps cu mine leader. Sunteti rugati sa veniti ! Cine nu poate sa faca o cerere de invoiere cu un motiv serios.

Edited by Pimp Boss Sonny
Link to comment
Share on other sites

ATENTIE: Maine ( 12.06.2013 ) ora 17:45 va rog sa va prezentati la HQ. Cine nu poate sa vina sa faca cerere de invoire sau este sanctionat.

 

ATENTIE: Cititi pagina invoiri primu post.

Link to comment
Share on other sites

ATENTIE: Azi ( 14.06.2013 ) ora 17:45 va rog sa va prezentati la HQ. Cine nu poate sa vina sa faca cerere de invoire sau este sanctionat.

Link to comment
Share on other sites

ATENTIE: De maine ( 15.06.2013 ) ora 20:00 intra in viguare amenda pentru parcare. Cine are masina in parcarea altui rank risca o amenda de $3000.

 

Parcare Shouthern Pimps :

 

gta_sa_2013_06_14_11_04_44_99.png

 

gta_sa_2013_06_14_11_04_28_31.png

 

ATENTIE: Duminica, 16.06.2013 la ora 20:30 va fi organizata sedinta Shouthenr Pimps.

Edited by Pimp Boss Sonny
Link to comment
Share on other sites

In data de 17/06/2013(Astazi) va asteptam in numar mare in HQ, Ora 17:45, evitati cererile de invoire aiurea, daca intr-adevar este o problema, faceti invoiri pe motive serioase sau riscati sa fiti sanctionati!

Link to comment
Share on other sites

In data de 19/06/2013(Astazi) va asteptam in numar mare in HQ, Ora 17:45, evitati cererile de invoire aiurea, daca intr-adevar este o problema, faceti invoiri pe motive serioase sau riscati sa fiti sanctionati!

Link to comment
Share on other sites

ATENTIE: De azi ( 19.06.2013 ) aveti obligatia sa imi dati PM cu urmatorul model completat daca vreti sa fiti prezenti la WAR

  • Nickname:
  • Rank:
  • Am fost la warurile : 18:00 - 18:30 , 18:30 - 19:00 , 19:00 19:30 , 19:30 - 20:00 , 20:00 - 20:30 , 20:30 - 21:00 , 21:00 - 21:30 , 21:30 - 22:00
  • Poza cu dovada cand fac prezenta pe /f la warurile care ati zis ca ati fost:
  • Am avut scorul de "X" killuri si "Y" deathuri.
  • Poza cu toate scorurile de la sfarsit de war:

Exemplu:

  • Nickname: Sonny
  • Rank: 6
  • Am fost la warurile : 18:00 - 18:30 , 18:30 - 19:00 , 19:00 - 19:30 , 19:30 - 20:00 , 20:00 - 20:30 , 20:30 - 21:00 , 21:00 - 21:30 , 21:30 - 22:00
  • Poza cu dovada cand fac prezenta pe /f la warurile care ati zis ca ati fost: Link
  • Am avut scorul de "100" killuri si "50" deathuri.
  • Poza cu toate scorurile de la sfarsit de war: Link

Aveti timp de la ora 22:00 cand se termina ultimul war, pana la ora 19:00 urmatoarea zi.

Link to comment
Share on other sites

Deci cum am stabilit ramane pe maine, 1 iulie, ora 17:45 sa fiti prezenti in HQ, asteptam pe toti cu spor de munca la war'urile de maine, cererile de invoire vor fi luate in considerare cele care sunt facute la timp si au un motiv bine valorificat. Doresc o prezenta de la inceput pana la sfarsit constanta.

Link to comment
Share on other sites

Va anunt, in data de 05/07/2013, ora 12:45, vreau sa va prezentati in HQ, fiti cu bagare de seama, un nou program ne asteapta maine, vreau sa nu existe haosul de data trecuta, cine nu poate veni si nu face invoire, o face pe riscul sau, nu ma multumesc cu prezenta trecuta, astept mai mult, va asteptam.

Link to comment
Share on other sites

ATENTIE: De azi ( 19.06.2013 ) aveti obligatia sa imi dati PM cu urmatorul model completat daca vreti sa fiti prezenti la WAR

  • Nickname:
  • Rank:
  • Am fost la warurile : 13:00 - 13:30 , 13:30 - 14:00 , 14:00 - 14:30 , 14:30 - 15:00
  • Poza cu dovada cand fac prezenta pe /f la warurile care ati zis ca ati fost:
  • Am avut scorul de "X" killuri si "Y" deathuri.
  • Poza cu toate scorurile de la sfarsit de war:

Exemplu:

  • Nickname: Sonny
  • Rank: 6
  • Am fost la warurile : 13:00 - 13:30 , 13:30 - 14:00 , 14:00 - 14:30 , 14:30 - 15:00
  • Poza cu dovada cand fac prezenta pe /f la warurile care ati zis ca ati fost: Link
  • Am avut scorul de "100" killuri si "50" deathuri.
  • Poza cu toate scorurile de la sfarsit de war: Link

 

Atentie ! De astazi ( 05.07.2013 ) se schimba urmatoarea regula :

 

Old : Aveti timp de la ora 22:00 cand se termina ultimul war, pana la ora 19:00 urmatoarea zi.

New : Aveti timp de la ora 15:00 cand se termina ultimu war, pana la ora 24:00 aceias zi.

 

Atentie ! De astazi ( 05.07.2013 ) se adauga urmatoarea regula :

 

Cine este trecut rosu ( negativ ) la log-ul de la war trebuie sa participe la antrenamentul de Joi ora 14:30 ( pana la ~ 15:30 ). Daca nu puteti sa veniti trebuie sa aveti cerere de invoire care v-a fi punctata cu 2 puncte. Cine este trecut cu verde ( pozitiv ) nu este obligat sa participe la antrenamentul de Joi dar antrenamentul nu stirca niciodata. Nu este necesara o cerere de invoire daca nu puteti veni.

Edited by Pimp Boss Sonny
Link to comment
Share on other sites

Maine, 07.07.2013 la ora 20:30 sunteti asteptati in HQ pentru sedinta saptamanala Southern Pimps. Ultima sedinta la ora acesta pana la sfarsitul vancatei. Urmatoarele voi fi puse in juru orelor 13 - 15. Cine nu poate ajunge sa faca cerere de invoire.

Link to comment
Share on other sites

Pentru maine, doresc o prezenta obligatorie din partea tuturor, ne vedem la 12:45 in HQ, astept sa vad ceva rezultate din ce-am facut pana in seara asta, in concluzie pentru ziua de maine astept un numar mare de membrii, o seara placuta.

Link to comment
Share on other sites

Am sa va anunt exact cu o zi inainte, ce avem pentru ziua respectiva in plan, mai exact, maine dam "reload" si ne adunam in HQ, in numar cat se poate de mare, cu aceiasi figura frumoasa, vreau sa suprindem, asadar stiti ca e prezenta este absolut obligatorie, la 12:45, HQ.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.