Jump to content

Creatii Caesar


Cesar
 Share

Recommended Posts

A da?Ti-a mai spus cineva cat de prost esti? ..Vad ca o iei razna pe'aici pe la portofolii.. Dai posturi in prostie.L-ai vazut pe zeci de site-uri ca e postat in mai multe locuri.Si ma rog,aceste zeci,chiar sute de comunitati care sunt?

Link to comment
Share on other sites

A da?Ti-a mai spus cineva cat de prost esti? ..Vad ca o iei razna pe'aici pe la portofolii.. Dai posturi in prostie.L-ai vazut pe zeci de site-uri ca e postat in mai multe locuri.Si ma rog,aceste zeci,chiar sute de comunitati care sunt?

Te rog sa pastrezi un limbaj decent. Puteai sa-i spui simplu si frumos, pentru "alintari" ai PM.

Link to comment
Share on other sites

A da?Ti-a mai spus cineva cat de prost esti? ..Vad ca o iei razna pe'aici pe la portofolii.. Dai posturi in prostie.L-ai vazut pe zeci de site-uri ca e postat in mai multe locuri.Si ma rog,aceste zeci,chiar sute de comunitati care sunt?

Copilaş :), vezi cum vorbeşti că nu ne cunoaştem. Am întreabt pur şi simplu dar mentalitatea românului prost nu are limite.
Link to comment
Share on other sites

Copilaş :), vezi cum vorbeşti că nu ne cunoaştem. Am întreabt pur şi simplu dar mentalitatea românului prost nu are limite.

Calm, " copilaş :)". Cand va aud cu astea, cu " copile", " copilaş"... Zici ca ai avea vreo 40 de ani si 3 facultati. Calmati-va, puteti sa va felicitati pe PM.

Inca un post de genu' si ne suparam.

Link to comment
Share on other sites

Calm, " copilaş :)". Cand va aud cu astea, cu " copile", " copilaş"... Zici ca ai avea vreo 40 de ani si 3 facultati. Calmati-va, puteti sa va felicitati pe PM.

Inca un post de genu' si ne suparam.

Pai el e mare ma,are 11 ani.

Link to comment
Share on other sites

Luate de pe net si pus un text cu photoscape ;))

 

p.s: L.A.S.A.T.E

 

'Ai de capu meu. Pe langa ca nu stii nimic in materie de Photoshop, mai indraznesti sa aduci astfel de afirmatii. Arata-mi dovezi precum ar fi luate poze de pe net si adaugat doar text, si eu imi retrag toate cuvintele

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.