Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Meeting București


LoLLi
 Share

Recommended Posts

Guest WhiskY

Back,Haide loli cu pozele alea,Kip punele si tu pe alea care le mai ai :)

Edited by WhiskY
Link to comment
Share on other sites

A fost frumos, pacat ca s-a "trisat" la alegeri. Adica eu l-am sunat pe Cozma sa-i zic ca intarzii putin ca eram pe insula si trebuia sa vin cu hidrobicicleta. El le-a spus dar nu stiu cine a spus ca eu m-am mai dus inca o tura si asa am pierdut 10E.. Ma rog..

Nu s-a trisat insa am intrebat pe toti ce faci si cand vii si cei care au fost cu barcile au spus ca ati mai platit o ora, trebuia sa veniti o data cu ei( daca mai erai cu cineva ), mie cozma nu mi-a spus nimic.

Link to comment
Share on other sites

Or sa vina si pozele imediat.

 

@ ByCorLeoNe - Dragul meu, dupa ce ca tu ai preluat ideea mea tot eu sunt ala vinovat ca organizez meeting in Bucuresti. Prietene URMATORUL SA-L FACI TU ! Sa te vad daca poti sa-ti bati capul cu atatea persoane, sa dai zeci de telefoane si sa faci ceva ca la carte nu ca in Cluj unde au fost 10, aici suntem 30 pe putin la fiecare meeting (si sunt modest cand spun 30). E ideea mea, eu am facut topicul la general discussion ca de obicei, Med la mutat la cerera lui Bobo, sa nu repet iar ca vii cu o idee aici si daca are succes numai staff-ul o poate pune in practica ? Noi suntem la al 3-lea meeting, ceea ce spui tu acuma este deplasat.

 

OFF:Descarc pozele si vi le bag...

 

Edit : Pozele le puteti downloada de aici sau de aici. Multumim pentru prezenta si am inca cateva multumiri:

 

Deeiii - Pentru pozeee ;x

Medd - Pentru tombolica

ZaNu, UnknownX - Pentru organizaree (deoarece eu am intarziat)

Kipp - Pentru implicarea cat timp am fost noi plecati pe ape

 

Si tuturor celorlalti pentru prezenta, am fost in jur de 40 (+/-) nu mai fac o lista cu nick-name-uri se stiu cei care au fost.

 

Bravo baieti, inca un succes!

Edited by JustMed
Link to comment
Share on other sites

Multumim tuturor pentru prezenta, inca un succes.

 

OFF: Lolli ar trebui sa se ocupe de sectiunea asta cu meetingurile din Bucuresti, chit ca nu este in staff. A mai organizat si pana acum, si totul a decurs de minune.

Link to comment
Share on other sites

OFF: Lolli ar trebui sa se ocupe de sectiunea asta cu meetingurile din Bucuresti, chit ca nu este in staff. A mai organizat si pana acum, si totul a decurs de minune

Link to comment
Share on other sites

Tocmai ai zis ce a zis si ZaNu,cine a castigat tombola aia ? :)

t3sir, la bulan :)) deea a avut mana aurita pentru el azi :>

Link to comment
Share on other sites

Or sa vina si pozele imediat.

 

@ ByCorLeoNe - Dragul meu, dupa ce ca tu ai preluat ideea mea tot eu sunt ala vinovat ca organizez meeting in Bucuresti. Prietene URMATORUL SA-L FACI TU ! Sa te vad daca poti sa-ti bati capul cu atatea persoane, sa dai zeci de telefoane si sa faci ceva ca la carte nu ca in Cluj unde au fost 10, aici suntem 30 pe putin la fiecare meeting (si sunt modest cand spun 30). E ideea mea, eu am facut topicul la general discussion ca de obicei, Med la mutat la cerera lui Bobo, sa nu repet iar ca vii cu o idee aici si daca are succes numai staff-ul o poate pune in practica ? Noi suntem la al 3-lea meeting, ceea ce spui tu acuma este deplasat.

 

OFF:Descarc pozele si vi le bag...

 

Edit : Pozele le puteti downloada de aici. Multumim pentru prezenta si am inca cateva multumiri:

 

Deeiii - Pentru pozeee ;x

Medd - Pentru tombolica

ZaNu, UnknownX - Pentru organizaree (deoarece eu am intarziat)

Kipp - Pentru implicarea cat timp am fost noi plecati pe ape

 

Si tuturor celorlalti pentru prezenta, am fost in jur de 40 (+/-) nu mai fac o lista cu nick-name-uri se stiu cei care au fost.

 

Bravo baieti, inca un succes!

 

Meeting-uri se pot face zilnic,deci nu te lauda ca esti la al 3-lea, am zis ca SE VOR OCUPA DOAR MEMBRII DIN STAFF DE MEETING-uri pentru a evita toate meeting-urile fantoma facute de orice membru b-zone.

Cu oameni de baza care se tin de cuvant nu trebuie sa dai telefoane, ai scris o locatie, o data si o ora. Dupa ora stabilita mai stai 30 minute, cine nu vine d-amar, nu e chiar atata bataie de cap cum spui tu.

Nu va fi nevoie "SA-L FAC EU PE URMATORUL" pentru ca sunt membrii din staff-ul b-zone si in Bucuresti. Degeaba te ambalezi aiurea.

 

Sanatate.

Link to comment
Share on other sites

Meeting-uri se pot face zilnic,deci nu te lauda ca esti la al 3-lea, am zis ca SE VOR OCUPA DOAR MEMBRII DIN STAFF DE MEETING-uri pentru a evita toate meeting-urile fantoma facute de orice membru b-zone.

Cu oameni de baza care se tin de cuvant nu trebuie sa dai telefoane, ai scris o locatie, o data si o ora. Dupa ora stabilita mai stai 30 minute, cine nu vine d-amar, nu e chiar atata bataie de cap cum spui tu.

Nu va fi nevoie "SA-L FAC EU PE URMATORUL" pentru ca sunt membrii din staff-ul b-zone si in Bucuresti. Degeaba te ambalezi aiurea.

 

Sanatate.

 

Pentru mine e o discutie inchisa. Nu mai am cuvinte, pacat. Restu sa traga si ceilalti concluziile.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari LoLLiPoP (aka vacarul) pentru tot ce ai facut, ai adus ceva nou comunitatii, ai scos o mare parte din comunitate din casa si nu doar asta, ne-ai ajutat sa ne cunoastem mai bine, meriti sa fi rasplatit pentru asta. Felicitari, esti un om special, care stie unde e limita unei glume. Dar daca sta sa ma gandesc mai bine, tot vacar ramai!

Link to comment
Share on other sites

Repede te ambalezi ca si ciocolata in staniol, termina cu suferinta, te felicit pentru ce ai facut dar putea JustMeD sa organizeze asta si eventual tu sa il ajuti, avand in vedere faptul ca ai inceput topicul inainte sa fac categoria, nu e nimic, nu intelegeam cum ai postat ca nu se poate face new topic. Asa ca termina cu emo star. Felicitari. Closed.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.