Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Meeting București


LoLLi
 Share

Recommended Posts

Avand in vedere ca in Bucuresti sunt cei mai multi jucatori si foarte multi au cerut acest lucru, vom organiza un nou meeting. Acesta va avea loc SAMBATA ( 9 Iulie 2011 ), ne vom intalni toti la ora 14:00 la gura de metrou "AVIATORILOR".

Evenimente:

  • pana la ora 14:30 vom asteapta ca toti membrii sa ajunga;
  • vom face cunostinta cei care nu ne cunoastem;
  • mergem in parcul Herastrau pentru a ne plimba cu barcile;
  • ne vom opri la magazin pentru a cumpara racoritoare/mancare;
  • vom merge pe bancutele de langa ponton iar cei care vor dori pot face o mica plimbare cu barca.
  • la final se va organiza o tombola, castigatorul va primit 10 euro pe http://clienti.b-zone.ro/

In cazul in care nu puteti ajunge la ora stabilita, anunati-ma printr-un simplu apel/mesaj la numarul de telefon 0764812753.

Cine vine sa-si anunte prezenta printr-un reply cu text-ul "Prezent/Voi veni/etc"

 

Lista cu membrii care au confirmat prezenta

 

LoLLiPoP, ZaNu, UnknownX, JustMed, unK., [F4L]Blade, [F4L]Bestial. [F4L]Silver, Cezar.Capone, Giuseppe.Capone, Alex (Tomblerone), SkiizO.Capone, Caps, Radu, Steve, Senz0r, Geo, Kenwood, Shoo, Greet, Whiskey, Dj.Croco, EdDx, aLLx, daryuS, empty_mdy, NoName33, Bozaru.7, boBoZeL, Kip, Deea, Rizi, Cozma, [mR].PhaReLL, [mR].SriTes, [mR].BeBe, EmmoZIcaTul, Michael., Giuliano, florinacyo, Mada_Linux, Denis.Mitchell, TiNie, Razor.Vercetty, Ace.Vercetty, SupraS, MrYonutz, t3sir, Pedobear, [F4L]Oacc, [F4L]Shocky, Shlomy, pooh, Ionuc.

 

 

 

Topic editat si mutat de JustMed.

Edited by LoLLi
Link to comment
Share on other sites

Nu mai spuneti aiurea ca veniti si defapt nu aveti nici cel mai mic gand, daca sunteti sigur ca vreti sa ne vedem atunci puneti-va pe lista.

Tomberone la fiecare meeting ai sus ca vii, la nici unu n-ai ajuns.

Am sters toate posturile aiurea.

Link to comment
Share on other sites

As propune altceva ... daca vreti .. ca tot este vara sa mergem pe strand !!!

 

Sau putem sa schimbam data si mergem in alta zi ..

 

Daca vreti

Link to comment
Share on other sites

Păi bine bă, iar la 14:00 ? :)) Mă pun să dorm la 5 dim şi vrei să ajung la 14:00 in Herăstrău ?:))

Lasa ca la meetingu asta vii sigur, o sa vin peste tine in casa si te iau.

Link to comment
Share on other sites

Poate vine si Colentina: Michael, Giuliano, florinacyo, Mada_Linux, Denis.Mitchell.

Dar trebuie sa fim toti de acord ceea ce nu cred ca se va intampla, deci nu contati pe noi.

Edited by Giuliano
Link to comment
Share on other sites

Va asteptam pe toti cu bratele deschise.

 

@ aLLx : Am vorbit cu Marius & drag0s, a zis ca vine daca face rost de bani, de Five, Ace si ceilalti nu stiu nimic deocamdata, probabil si ei la fel.

Link to comment
Share on other sites

Nu mai spuneti aiurea ca veniti si defapt nu aveti nici cel mai mic gand, daca sunteti sigur ca vreti sa ne vedem atunci puneti-va pe lista.

Tomberone la fiecare meeting ai sus ca vii, la nici unu n-ai ajuns.

Am sters toate posturile aiurea.

Eu sunt si cu serviciu man si daca primesc un telefon trebuie sa plec urgent , sambata ma straduiesc sa vin .

Link to comment
Share on other sites

Updated ^^ - Lista cu protagonisti

 

Pe lista mea daca inca ma mai tine matematica suntem peste 50, doar ca unii nu stiu sigur daca pot ajunge. In fine, nu ma intereseaza -numarul- ci ma intereseaza sa ne distram. Deci inca mai asteptam mesaje de confirmare de la ce-i care mai vor sa participe.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.