Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Meeting București


LoLLi
 Share

Recommended Posts

Done. Pacat Croco!!!!!!

 

Notat : Oacc & Shocky, tocmai am vorbit.

 

Edit: Shlomy comeee !!

Edited by LoLLi
Link to comment
Share on other sites

Eu si Deea vom fi acolo, dar nu o sa stam mult... asta pentru ca de acolo plecam direct la o onomastica si mai mult de 1 ora nu pot sa va incurc. :))

Link to comment
Share on other sites

@ Multumim Colentina pentru confirmare.

 

@ Kiputza : Nu-i nimic, o sa trebuiasca sa scapi de mine inainte sa pleci :*:*

 

ON : Maine la 14:00 la statia de metrou Aviatorilor, cine intarzie are numerele noastre de telefon (in special al meu), cine nu le are PM !

Link to comment
Share on other sites

Nu mergem si noi pe la un biliard .. ?

 

Vom vedea in functie de cati suntem, iti dai seama ca eu nu pot sa intru intr-un club sau undeva cu 50+ persoane, asta e macel pe fata.

Link to comment
Share on other sites

Daca e unu mai liber n-ar fii rau.

Oricum daca e soare nu multi vor sta pe barci, eu unu ma molesesc, ma plictisesc si te mai si bronzezi cu urma
:))
)

 

Ne vom descurca, si data trecuta a fost soare (defapt la ambele) si tot am gasit unde sa stam fara sa ne 'molesim', oricum daca vreti biliard o sa fie dar nu va promit in Herastrau. Vorbim maine in orice caz sa vad si eu cati suntem si cati ne strangem.

Link to comment
Share on other sites

In proportie de 50% vin si eu , il vrem pe Tom.Capone :)).

 

Am venit.

E plecat in Turcia

 

Am venit.

 

baaa , Tom.Capone e plecat in cantonament cred :(:))

 

Lolli ti-am zis , daca nu sunt la munca vin :P , am venit in primele 2, dc n-as veni si acuma:D

 

Am fost in vacanta cu familia.

 

 

 

@ Si vin si eu si Frank.

Link to comment
Share on other sites

Poate vine si Colentina: Michael, Giuliano, florinacyo, Mada_Linux, Denis.Mitchell.

Dar trebuie sa fim toti de acord ceea ce nu cred ca se va intampla, deci nu contati pe noi.

 

De aici te-am trecut pe lista, dupa care a fost confirmarea mai sus.

Link to comment
Share on other sites

Cine e organizatorul ?

 

Eu ca de obicei si de data aceasta si JustMed din cate am inteles Bobo la pus sa se ocupe si el.

Link to comment
Share on other sites

Eu intarzii, din cauza unor probleme de familie. Maxim jumatate de ora intarzii, anyway, ii aveti pe ZaNu si JustMed la dispozitie care vor fi acolo si va vor astepta pana vin eu, in caz de ceva puteti suna si rezolvam.

Link to comment
Share on other sites

Ce nu e clar in faptul ca DOAR STAFF-UL B-ZONE ORGANIZEAZA MEETING-URI?

 

LoLLi esti in grup Members.

JustMeD daca te-ai bagat in ceva baga-te pana in capat, nu faci doar tombola, ci organizezi tot.

Link to comment
Share on other sites

Ce nu e clar in faptul ca DOAR STAFF-UL B-ZONE ORGANIZEAZA MEETING-URI?

 

LoLLi esti in grup Members.

JustMeD daca te-ai bagat in ceva baga-te pana in capat, nu faci doar tombola, ci organizezi tot.

Meetingu asta a fost facut dinainte sa fie categoria asta, nu avea rost sa mai fac eu un topic ca sa posteze toti din nou asa ca l-am mutat pe asta aici.

Eu am ajuns acasa, foarteee cald.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.