Jump to content

Cum scap de droguri!?!??!?!


Skitoo

Recommended Posts

Deci problema e urmatoarea: M-a mancat in **** ca sa iau 1 gram de cocaina si acum nu stiu cum sa scap de el pt ca intru in jail fest ca cica am droguri si pierd bani si timp.Cum scap de el??

Link to comment
Share on other sites

Scrii /usedrugs, aceasta comanda foloseste drogurile pana nu le mai ai.

Dupa aceea dai /q pentru a scapa de efectele drogurilor.

 

 

Data viitoare posteaza in topicul pentru intrebari si nelamuriri daca ai o nelamurire.

Link to comment
Share on other sites

Vai,priceputilor. Voi ati scapat vreodata de droguri dand /q?

Skitoo,ai doua optiuni de a scapa de droguri:

1. Mai faci rost de inca un gram si dai /usedrugs(/usedrugs cere 2 grame)

2. Rogi un politist sa-ti dea /take drugs . Dar din pacate,domnii politisti de pe b-zone nu prea stiu sa ajute pe nimeni,decat sa incurce,deci rugandu-l sa iti dea /take,te condamni singur.

Link to comment
Share on other sites

Deci problema e urmatoarea: M-a mancat in **** ca sa iau 1 gram de cocaina si acum nu stiu cum sa scap de el pt ca intru in jail fest ca cica am droguri si pierd bani si timp.Cum scap de el??

 

Scrii /usedrugs, aceasta comanda foloseste drogurile pana nu le mai ai.

Dupa aceea dai /q pentru a scapa de efectele drogurilor.

 

 

Data viitoare posteaza in topicul pentru intrebari si nelamuriri daca ai o nelamurire.

 

Daca nu merge , incearca un mic truc ... si anume , un relog .

 

Daca tot nu merge , roaga un politist sa-ti confisce drogurile .

 

 

1. Trebuia sa postezi la topicul: "Intrebari si nelamuriri".

2. Nu scapi de droguri cu 1 relog.

3. Ca sa scapi de droguri trebuie sa ai 2 grame minim si sa dai /usedrugs (drogurile se consuma cate 2 grame).

4. Daca nu mai ai de la cine sa iei 1 gram, incearca sa rogi un politist sa iti dea /take la droguri.

5. Bafta.

Link to comment
Share on other sites

1. Trebuia sa postezi la topicul: "Intrebari si nelamuriri".

2. Nu scapi de droguri cu 1 relog.

3. Ca sa scapi de droguri trebuie sa ai 2 grame minim si sa dai /usedrugs (drogurile se consuma cate 2 grame).

4. Daca nu mai ai de la cine sa iei 1 gram, incearca sa rogi un politist sa iti dea /take la droguri.

5. Bafta.

Am zis eu ca scapi de droguri cu un relog? Am spus ca scapi de efectul drogurilor cu un relog.

Link to comment
Share on other sites

Am zis eu ca scapi de droguri cu un relog? Am spus ca scapi de efectul drogurilor cu un relog.

 

Da, asa ai zis tu, dar el nu a intrebat asta. El a intrebat cum scapa de droguri, nu de efectele lor.

Dupaia a spus oTo, ca daca da relog, scapa de droguri.

Eu i-am explicat ce trebuie sa faca.

Link to comment
Share on other sites

Eu cred ca orice politist, cu acces, o sa iti dea /take la acel 1 gram de drugs, daca il rogi. Pe langa asta, daca esti arestat pentru droguri, politia trebuia sa-ti confiste si drogurile.

 

Closed.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.