Jump to content

Propunere pentru HQ-ul mafiilor.


Cristy23 Ray

Recommended Posts

* Propunere pentru mafii *

 

Stiu ca nu postez bine, deci nu imi sariti in cap.

Mi s-a parut ideea interesanta si de aceea.

 

Toti dam 5.000$ pe armele din HQ.

Din HQ poti sa iei infinite de arme.

Dar... daca s-ar face un script (nu stiu daca este posibil), sa aducem noi (mafiotii) materiale in HQ, pentru crearea armelor.

Cand mafiotii sunt "puturosi" (si nu aduc materiale la HQ) sa nu mai aibe acces la /takeguns (si sa zica "Nu sunt materiale in HQ.").

 

Stiu ca s-ar derula mai greu, pana aduci materiale la HQ, dupa aceea se termina, iar aduci... si tot asa.

Dar ar fi mai greu si mai RP, deoarece... HQ-ul nu face arme singur.

 

Ar fi mai interesant acest lucru, parerea mea.

 

Dati-va cu parerea, dar nu imi sariti in cap ca nu am postat bine, asta stiu si eu, dar mi s-a parut interesant si... sa nu uit ideea.

Poate, i-ar place si lui Andrei aceasta propunere si ar aplica-o, daca ar fi posibil.

 

* Tin sa mentionez ca nu am aflat de aceasta idee de nicaieri/alt server/alta sursa, asa mi-a venit mie in cap, in timp ce ma plimbam cu masina.

Link to comment
Share on other sites

Chiar imi place ideea. Nu de alta dar, 5k pentru arme e cam scump iar niste munca in plus n-ar strica.

 

Si desigur, topicul de pareri e inchis iar propunerea va fi respinsa.

Link to comment
Share on other sites

Foarte buna propunerea.

Mafiotii pierd cate 200-300k pe saptamana de /takeguns.. ar trebui sa nu mai luam salariu, nu are nici-un rost.

Terminam banii in seara cand ii luam!.

Sper sa fie acceptata aceasta regula.

Si ar mai fi si activitate!.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.