Jump to content

[Propunere] Pentru Factiuni


DGS Daviid

Recommended Posts

Salut.. Am o propunere pentru factiunile pasnice ( Taxi Cab. Company , News Reporter , Tow Car company Fireman/Paramedic , School Instuctor )

La aceste factiuni propun sa se adauge modul de plata ( in joc ) La teste , De exemplu :

Cand suntem acceptati si trebuie sa ne ducem sa dam testul pentru a intra in factiune , Daca ai o greseala ( la test 1/3 ) sa se puna o suma de banii ( destul de mica ... deoarece este criza si in samp , si sa avem toti banii , )

 

_____________________________________________________________________

Concluzie :

Toti pana la urma iesim din aceea factiune , Tot luam advertismente verbale , Advertisente normale si Faction punish , Deci daca se adauga aceasta metoada , la un moment dat tot gresim , Si nu afecteaza pe nimeni decat pe cel care plateste , tot el iese , tot pe el il doare

 

Astept PRO & CONTRA

R E S P E C T

Link to comment
Share on other sites

Daca ai fost acceptat si liderul iti ofera sansa de a intra in factiune de ce sa platesti o suma de bani daca gresesti ? Mi se pare anormal ca sa legi o prietenie pe bani ...

 

Sunt contra acestei propuneri .

Link to comment
Share on other sites

Sa platesti daca ai 2/3 greseli? Pai daca te accepta lideru platesti sa intri in factiune ? Nu imi place de loc propunerea si oricum va fi respinsa pentru ca topicull de propuneri este inchis. CONTRA

Link to comment
Share on other sites

Contra, cum vine asta? Platestii ca sa intri in factiune? Asa nu se vor mai respinge playerii =>> o sa se deschida topicurile cu aplicatii foarte rar.

Link to comment
Share on other sites

Pai daca ar fi asa sa platesti mai bine nu dai teste si platesti sa intri este o prostie.

 

Pai , daca platesti si intri fara teste o sa fii cel mai looser din factiune deoarece nu stii regulamentul si informatiile de baza. CONTRA

Link to comment
Share on other sites

Contra, nu are rost.

Nu se face un topic nou pentru o propunere pentru samp, ci exista un topic pentru propuneri si daca nu ma insel e inchis, daca e inchis de ce incerci sa mai faci propuneri ?

Link to comment
Share on other sites

Pai , daca platesti si intri fara teste o sa fii cel mai looser din factiune deoarece nu stii regulamentul si informatiile de baza. CONTRA

 

Eu nu vreau sa intru cu bani in factiune. Pai cum zice el daca ai 2/3 greseli sa platesti. Si daca ai 3/3 si platesti sa intri ai intra degeaba crezi ca eu vreau sa fie asa? Ar intra toti nobi in factiuni .

Link to comment
Share on other sites

Total Contra. Cum ar fi sa dam bani fiecare :)) si sa fie si un dala care sta in factiuni 2-3 zile si intra in altele deci..

Link to comment
Share on other sites

Nu esti dat afara daca greseti o data..de doua ori...dar daca gresesti si a 3-a oara, insemana ca e ceva in neregula cu tine. Respecta regulile, evita conflictele si totul o sa fie bine.

Closed.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.