Jump to content

[ B-Zone TV ] Reclama Popa,Batman !


TheMechanic
 Share

Recommended Posts

Nu mai stiu la ce era reclama asta cu "batmna.." dar oricum, era frumos daca puneati amandoi un anim (/push) ca sa fie mai RolePlay actiunea pe care o simulati voi.

Eu zic ca se putea si mai bine, dar avand in vedere ca e primul tau filmulet , sa zicem ca e bine.

Link to comment
Share on other sites

A nu am stiut ca e altul asemanator,oricum mie imi place :)) e comedie reclama :))

 

Astept o nota :P

 

Iti dau nota 6 pentru ca nu ai claritate buna.

Pentru ca e putin LAG.

Pentru ca nu ai cadre bunicele.

Pentru ca nu prea inteleg faza comica...

 

 

 

Ps : Bravo , la mai bine!

 

 

Te-ai inspirat dupa asta, doar ca asta a iesit mai bine, inafara de calitate proasta + ca se vede cand baga animurile.

http://www.youtube.com/watch?v=NfyvwLxuUHY

Edited by Mihai xD
Link to comment
Share on other sites

Frate eu stiu reclama dar ce ai filmat tu nu prea are legatura macar daca te straduiai sa pui un skin asemanator cu popa si cu aia 2 dar asa nare rost daca te uiti la clip si nu stii despre ce e vorba nu iti dai seama ca asta e

Edited by Smoke Ak47
Link to comment
Share on other sites

E reusit videoclipul pt primul facut doar ca mai trebuia skin de popa in rest e bine.Dupa parerea mea trebuia sa-l arunci pe popa de pe un bloc mai mare nu o casa :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.