Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Carte de identitate [B-Zone]


Krysty
 Share

Recommended Posts

"Unul implicit".

La aceasta creatie nu poti face nimic pentru a o purta mai multi membrii, pentru ca include nume si skin. N-o sa port eu numele tau si skin-ul altuia la semnatura.

In concluzie, acesta nu este un suvenir, trebuia postat la creatiile tale.

Link to comment
Share on other sites

Ma in loc de cnp trebuia sa pui si tu data inregistrarii pe sv si sa mai incluzi cateva de pe celalalt sign sa incluzi orele jucate lvl nr telefon etc asa nu prea ar avea rost arata misto si ar fi misto sa se adauge si asta la b-zone/rpg

Edited by Akerman
Link to comment
Share on other sites

Frumos , chia arata bine !

 

PS: Akerman , un buletin pentru joc care e online , este acela cu " My Stats " iti apare majoritatea datelor despre tine , ar fi inutil sa se mai faca si un buletin ca acesta la www.b-zone.ro/rpg

 

Frumos , chia arata bine !

 

PS: Akerman , un buletin pentru joc care e online , este acela cu " My Stats " iti apare majoritatea datelor despre tine , ar fi inutil sa se mai faca si un buletin ca acesta la www.b-zone.ro/rpg

Link to comment
Share on other sites

Nu mai dezgropati topicuri aiurea doar pentru +1..

 

tc please

 

Tu vorbesti? :-S

 

E frumos suvenirul,dar e cam naspa background-ul scuze ca-ti spun dar ai adaugat acolo un render de skin de SA:MP si logo-ul b-zone si la imbunatatit intr-un fel,in rest e super,n-am cuvinte,felicitari!

Link to comment
Share on other sites

Nu mai dezgropati topicuri aiurea doar pentru +1..

 

tc please

Eu zic ca mai interesant era daca il lasa-i doar pe el sa faca +1 si dadeai Report la post.

 

Si da,stiu ca si asta e +1 dar cat timp are legatura cu post-ul,e valalbil.

 

 

ON: Imi place,dar totusi nu ai ce pune la "Localitate" sau "Strada" etc...Cine stie ca tu stai la EST De Verona Beach pe Aleea Nimicului.

Link to comment
Share on other sites

E chiar frumoasa,dar ai ceva greseli acolo in traducere la engleza. Loc nastere= place of bird birth si adress address,in rest e buna si frumoasa,felicitari!

Edited by rizEa
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.