Jump to content

Stop Plagiaturii :|


Mister Lexo

Recommended Posts

Am facut acest topic deoarece am observat ca multi nu au idee personale.

Am facut acest topic pentru am'i varsa "necazul" pe cei care nu stiu sa'si puna un nume fara sa copie de la altu.

Era un adevarat "farmec" sa am numele mr.lexo inainte, era ceva, dar acum cand intru si vad ca mai sunt inca 20 cu "mr" in fata numelui imi taie tot elanu.

Mr, mr, [mr], peste tot numai asta vad :|, voi nu puteti sa aveti putina imaginatie?

Daca imi puneam "p&m" in fata numelui puneati si voi? :))

Sa fim seriosi, thoamne, nu vrea sa dau exemple ca sper ca se simnt si ei :|.

 

Si nu numai mie mia fost "plagiat" numele :(, asta e mai grav.

Mie mia fost plagiata o parte sa zicem.

Dar cand ma uit la lista cu playeri si vad cate 10 andrei, cate 10 alex, 10 ... si fiecare fiind diferientat de o litera in plus sau minus :))

Sau si mai, sa adaugi un "U" la finalul numelui altui player? :))

Iarasi nu dau exemple ca sa nu aisa "parama"

 

Scrieti si tu aici "necazul" daca tia fost si tie palgiat in vreun fel numele:|

Oameni asteas fenomenali:| nu au pic de nimic in ei.

 

Un sfat pentru cei care nu prea au idei :) si se "inspira" de la alti :)

 

Sper sa nu se dea Close topic, pentru ca eo consider ca aceasta e o problema destul de grava.:|

:b-emo:

Link to comment
Share on other sites

Ai level 6 cum poti sa zici ca ti-a plagiat cineva numele /:) , chestia cu Mr. e veche sunt membrii mult mai vechi care au avut sau inca au Mr. :) oricum topic facut aiurea, de ce ne-ar pasa noua de chestia asta ?

Link to comment
Share on other sites

Daca mie mi-a pus mama numele Alex si imi fac un cont de sa-mp cu acest nume inseamna ca am plagiat pe cineva? (dau un exemplu). Deaia nu poti tu sa te joci linistit ca mai sunt cativa cu Mr. in fata numelui...of ce tragedie.

Link to comment
Share on other sites

Uite ca eu am Mr. in fata numelui meu, inseamna ca te-am plagiat pe tine? Mr.Yanys, Domnul Yanys, de cand e asta o plagiatura? Eu am nickul asta de aproape 2 ani pe b-zone, crezi tu ca te-am plagiat pe tine? Nici nu te cunosc, nici macar nu te-am vazut pe server.

Plus ca mai sunt mult mai multi care au Mr. inaintea ta, pe langa mine.

Link to comment
Share on other sites

Oare de ce sa nu spunem " STOP topicurilor aiurea " , de ce sa nu judecam de vreo 3-4x inainte sa facem un topic/plangere/post pentru +1 ?

Cu parere de rau,la voi lipseste aceasta judecata .

 

:topic_closed:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.