Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[B-Zone TV] A staff meeting(parodie)


Gang Mihai
 Share

Recommended Posts

E amuzant :))

 

O intrebare: am inteles ca e Staff'ul RPG B-Zone, ce cauta ByCorLeoNe acolo?

pai e responsabil cu clientii , are o treaba cu banii aia , gandeste logic , gabb a furat baniiiiiiiiii

Link to comment
Share on other sites

Uite ca se mai gaseste cate cineva sa ne mai amuze si pe noi.

Bine zis :).

 

Nu poate fi CoTm , sunt doar niste subtritrari , cred ca in schimb va fi vre-un suspend permanent la mn pe cont

Nici chiar de suspend. Totusi, te-ai legat aiurea de subiect :). Insa e interesant sa vad cum gandesc altii in locul meu.

Link to comment
Share on other sites

Am vrut si eu cu ghostx sa facem asa ceva..acum 1 an..sau ceva de genu.Am renuntat, totusi :))

Replicile nu sunt chiar geniale si apar mici greseli gramaticale.

Te felicit, ne-ai facut sa ne mai distram, pentru ca se pare ca pe server....nu mai prea avem parte de asa ceva.Si NU, DM-ul pentru mine nu inseamna distractie.

Felicitari inca o data, primesti un + si de la mine, pe langa celelalte 22.

Link to comment
Share on other sites

Doamne, copiii astia si imaginatia lor! Teribil! Genial! :)) Aveti unii un umor..

Daca spuneai Stal1n in loc de Stalin, era si mai sugestiv. :))

Bravo mai Skyly! + up

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Nici chiar de suspend. Totusi, te-ai legat aiurea de subiect :). Insa e interesant sa vad cum gandesc altii in locul meu.

Bobo ma bucur sa aud asta , dar sper sa nu iei niciodata decizia luata in clip sau sa arunci dupa Andrei cu creioane!

 

:))) Alexander : trebuie sa schimbam firele :)).

SUper tare. . +1

mai citeste odata

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.