Jump to content

[B-Zone TV] A staff meeting(parodie)


Gang Mihai
 Share

Recommended Posts

Ba, dupa parerea mea, e cel mai tare clip de pe comunitate :))) bravo cartofare ! Ti-as da + dar am dat azi, iti dau maine ;)

 

Nu inteleg de ce va bagati toti astia intrati de 2 luni pe comunitate sa criticati aiurea :-J , vedeti-va de treaba, mai faceti niste experienta, apoi veniti sa va dati cu parerea.

Edited by Squiz
Link to comment
Share on other sites

Ba, dupa parerea mea, e cel mai tare clip de pe comunitate :))) bravo cartofare ! Ti-as da + dar am dat azi, iti dau maine ;)

 

Nu inteleg de ce va bagati toti astia intrati de 2 luni pe comunitate sa criticati aiurea :-J , vedeti-va de treaba, mai faceti niste experienta, apoi veniti sa va dati cu parerea.

2 luni?Mai adauga doi ani si vreo 2-3 luni la ce ai zis :).De ce bati apropouri la mine?

///////////Fara spam, n-am chef de suspend...

Edited by X360XHypnoSeFTW
Link to comment
Share on other sites

2 luni?Mai adauga doi ani si vreo 2-3 luni la ce ai zis :).De ce bati apropouri la mine?

///////////Fara spam, n-am chef de suspend...

 

 

Te simti ? Nu ti-am zis tie, am zis in general... 8-| daca vroiam sa-ti zic tie dadeam reply.

Link to comment
Share on other sites

Primul video este bun , nu are prea multe erori'

In al doi-lea am constatat niste erori de timp al subtitrarilor intre Gang si Bobo , dar arata bine si ala

 

O intrebare, de ce folositi doar scene din Der Utzengang? Din 1000 de filme nu gasiti altele..

Link to comment
Share on other sites

Primul video este bun , nu are prea multe erori'

In al doi-lea am constatat niste erori de timp al subtitrarilor intre Gang si Bobo , dar arata bine si ala

 

O intrebare, de ce folositi doar scene din Der Utzengang? Din 1000 de filme nu gasiti altele..

din asta poti improviza orice , a fost prima data cand am facut si eu ceva de genu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.