Jump to content

[C++] Cat de mult iti place sa joci samp?


Quadro
 Share

Recommended Posts

Zilele acestea am facut un software care stabileste un procentaj in urma unor intrebari legate de samp.

Sper sa va placa.

Mentionez ca sunt incepator.

 

 

ATENTIE: Nu contine nici un fel de virus, trojan, stealer, binduri etc.

 

 

2dciqer.png

Edited by eB Teodor
Link to comment
Share on other sites

Pai daca nu mg poate fi si un key logger

 

:)) Esti tare.

De ce as face asta? Ca sa fiu vazut rau dupa?

 

_______________________________________________________________

 

Update link.

 

Este o versiune mai stabila.

Edited by Quadro
Link to comment
Share on other sites

Pai daca nu mg poate fi si un key logger

Are dreptate. Tu stii ca pentru acest program ar trebui sa primesti ban pe baza unei cercetari (Daca se dovedeste ca e keyloger)? Eu unul iti spun ca arata destul de dragut, dar nu cred ca si-ar avea rostul un simplu reportaj. Mai bine intri pe internet si cauti "Cat de dependent esti de X" si gata, numai risti sa bagi virusi, keylogeri in computer. Scuze, dar din punctul meu de vedere, creeatia asta poate fi ostila. Nu zic ca ai facut intentionat pentru 'steal', insa nu conteaza cat de bine esti cladit intr-o comunitate ca maine-poimaine poti sa fii ala rau.

Link to comment
Share on other sites

Are dreptate. Tu stii ca pentru acest program ar trebui sa primesti ban pe baza unei cercetari (Daca se dovedeste ca e keyloger)? Eu unul iti spun ca arata destul de dragut, dar nu cred ca si-ar avea rostul un simplu reportaj. Mai bine intri pe internet si cauti "Cat de dependent esti de X" si gata, numai risti sa bagi virusi, keylogeri in computer. Scuze, dar din punctul meu de vedere, creeatia asta poate fi ostila. Nu zic ca ai facut intentionat pentru 'steal', insa nu conteaza cat de bine esti cladit intr-o comunitate ca maine-poimaine poti sa fii ala rau.

 

Mai bine primesti tu ban, pentru ca vorbesti mult si aiurea.

Am spus mai sus despre chestia asta, daca nu iti place nu il descarca.

 

 

Mai multe POze

Asta e +1, de ce oare skizoo si-a facut o viziune despre program?

Pentru ca el macar cunoaste care ii treaba cu programarea, dar tu...

Edited by Quadro
Link to comment
Share on other sites

Mai multe POze

Daca mai faci posturi de genul, voi cere sactionarea cu Warn pentru tine.

 

 

Mai bine primesti tu ban, pentru ca vorbesti mult si aiurea.Am spus mai sus despre chestia asta, daca nu iti place nu il descarca.Asta e +1, de ce oare skizoo si-a facut o viziune despre program?Pentru ca el macar cunoaste care ii treaba cu programarea, dar tu...

Lasa ca ma ocup eu de cei ca el.

Link to comment
Share on other sites

Pai daca nu mg poate fi si un key logger

Nu se intampla nimic prietene, se deschide o comanda si dupa se inchide rapid 1.gif.

Nu imi merge deloc my bro. 1.gif

Cand il deschid, se inchide repede

Si mie imi face la fel.

Incetcati sa deschideti programul din CMD..

Copiati programul sau mai bine zis executabila in partitia C > Users ( win 7 ) sau Documents and Settings > Numele de utilizator al pc-ului ( administrator sau etc )( unde deobicei este partitia windows-ului ) si apoi deschideti CMD ( Start > Run > CMD sau Tasta dintre Alt si CTRL din stanga + R si scrieti cmd, cei care au windows 7 pot scrie cmd in search din start ) si apoi scrieti numele programului ,ex: dep.exe ( eu am redenumit programul sa nu scriu atat.. )

cmd.png

Link to comment
Share on other sites

Niste poze ceva?

Nu se intampla nimic prietene, se deschide o comanda si dupa se inchide rapid 1.gif.

Pai daca nu mg poate fi si un key logger

Aceeasi problema ... am si java si net framework 4 si nu merge . Se deschide aboi se inchide .

Nu imi merge deloc my bro. 1.gif

 

Are dreptate. Tu stii ca pentru acest program ar trebui sa primesti ban pe baza unei cercetari (Daca se dovedeste ca e keyloger)? Eu unul iti spun ca arata destul de dragut, dar nu cred ca si-ar avea rostul un simplu reportaj. Mai bine intri pe internet si cauti "Cat de dependent esti de X" si gata, numai risti sa bagi virusi, keylogeri in computer. Scuze, dar din punctul meu de vedere, creeatia asta poate fi ostila. Nu zic ca ai facut intentionat pentru 'steal', insa nu conteaza cat de bine esti cladit intr-o comunitate ca maine-poimaine poti sa fii ala rau.

Mai multe POze

Cand il deschid, se inchide repede

Si mie imi face la fel.

Incetcati sa deschideti programul din CMD..

Copiati programul sau mai bine zis executabila in partitia C > Users ( win 7 ) sau Documents and Settings > Numele de utilizator al pc-ului ( administrator sau etc )( unde deobicei este partitia windows-ului ) si apoi deschideti CMD ( Start > Run > CMD sau Tasta dintre Alt si CTRL din stanga + R si scrieti cmd, cei care au windows 7 pot scrie cmd in search din start ) si apoi scrieti numele programului ,ex: dep.exe ( eu am redenumit programul sa nu scriu atat.. )

cmd.png

Foarte frumos :) chiar merge:)) e un fisier facut dintr-un document, si salvat .bat [chiar trebuie munca la alea ;))] ? ai un +1 de la mine

Mie tot nu imi merge.... dar nu inteleg de ce am facut la fel ca tine cum ai spus mai sus si tot degeaba...

 

 

Cat de mult iti place sa joci SA:MP v2.0 >>> http://jarworld.tk/ (Applet)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.