Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Ajutor/Problema/GTA


canibus

Recommended Posts

Sper sa fi postat unde trebuie. Vreau si eu sa ma joc GTA San Andreas Online ... cu voi toti, am downloadat GTA San Andreas de pe un torrent... il pot lua si de acolo? sau este unu ce trebuie sa il downloadez special pentru a juca ? ( mentionez ca nu sunt un fan al jocurilor de genu... dar acest joc mi se pare interesant "lvl, bani, vanzari, etc... si as vrea sa il joc alaturi de voi.)

Ce trebuie sa fac dupa ce am downloadat jocu ? trebuie sa instalez si altceva ? ceva setari pentru a putea intra ONLINE?

 

Rog daca este cineva care are timp, chef si rabdare sa imi explice si mie in mare ce trebuie sa fac pentru a putea intra in joc.

Link to comment
Share on other sites

1- instalezi jocul original, cel pe care l-ai descarcat tu

 

2- instalezi SA:MP 0.3c R3, link de download: Click

 

3- deschizi aplicatia SA:MP , dai click pe "add server" este un buton in stanga sus cu un semn "bifat"

 

4- introduci ip-ul serverului b-zone : 93.115.207.238:7777

 

5- Iti pui un nick in campul "mane" , daca folosesti un nick simplu si comun este posibil sa fie ocupat, alege ceva ce crezi ca nu e ocupat, oricum la conectare iti va spune daca acel nick este luat si il poti schimba

 

6- dai click dreapta pe server si apoi connect dupa care urmezi toate instructiunile ptr a crea un cont nou pe server

 

7- roaga pe cineva cu lvl mai mare sa te ajute un pic sa intelegi jocul sau chiar un admin.

 

In noaptea asta serverul este inchis din motive tehnice pana la ora 6:00 maine dim dar de maine te poti juca

 

Mult succes

Sper ca te-am ajutat.

Link to comment
Share on other sites

Daca ai nevoie de ajutor sunt dispus sa te ajut sau mai bine (defapt cum crezi tu ca tie mai bine) pot sa iti fiu de folos sau daca ai vreo nelamurire sau vreo intrebare poti intreba orice ce este legat de SA:MP.

 

Aici este sectiunea "Intrebari si nelamuriri" in care poti sa intrebi sau sa te lamuresti cu ceva legat de SA:MP

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.