Jump to content

Tow Truck Company - Sugestii / Suggestions


LCN John
 Share

Recommended Posts

Nick:Rekill
Rank:1
Propunere:Propun sa se scoata punctajul de 0,5 pentru LS. Daca stam bine sa ne gandim in SF se gasesc masini poate si cate 2 pe minut pe cand in LS caut dupa o masina si pe la Farmer. Sa ramana cate 1 punct pentru fiecare masina deoarece nu mi se pare normal ca in LS sa duc 50 de masini si sa primesc doar 25 de puncte..sa fie un numar de masini asemanator pentru toate orasele cum ai scris si tu, adica nu 5 in LS, 40 in LV si 15 in SF.

Pentru mine ca sunt Rank 1 si vreau sa promovez la rank 2 imi trebuie aproximativ 90-100 de masini doar din LS pentru care primesc 50 de puncte. Daca s-ar gasi mai repede masini in LS decat in SF sau LV ar fi buna regula dar asa...Ar trebui sa se supuna la vot aceasta regula.

Link to comment
Share on other sites

- Nick: Laure


- Rank: 2


- Sugestie: Repunerea in functiune a girofarului deoarece acesta nu functioneaza nici pe timp de noapte, nici de zi, nici atunci cand tractez. Daca girofarul este repus in functiune o sa se reaplice propunerea lui Tessie.



Link to comment
Share on other sites

- Nick: RexXaR


- Rank: 3


- Sugestie: Propun ca membrilor de rank 4 sa li se puna la alegere dintre a tracta 10-20 masini (la alegerea ta) sau 8 filmari.


- Cu ce crezi că va ajuta facțiunea?: Sunt unii care nu au calculatoare atat de performante incat sa incarce minim 8 filmari a cate 10 minute fiecare, ceea ce ar insemna minim 80 de minute filmate non-stop + timpul in care se incarca aceste filmari.


- Alte mențiuni: Aceasta sugestie nu este in folosul meu, ci in folosul celor de rank 4.


Link to comment
Share on other sites

- Am băgat acest raport cu un scop, care se pare că are succes, membrii care tractează ilegal fiind prinși foarte repede. Dacă eu vă bag și vouă tot tractări, ceilalți membri vor tracta în voie ilegal. Totuși, poate mă voi gândi la altă soluție, înlocuind filmările cu poze repetate.

Link to comment
Share on other sites

- Nick: MadaliNNN


- Rank: 1


- Sugestie: Cine mai stă afk în mașinile facțiunii și este prins - FactionWarn. Uneori, nu e cineva cu /fvr și nu am mașina pt. că ele sunt lăsate aiurea. Și mai sunt unii membri care mai lasă afk în mașină, de ce să stea el în mașină aiurea când eu pot să îmi măresc raportul ?


- Cu ce crezi că va ajuta facțiunea?: Cine nu are mașini la facțiune și vrea să tracteze va avea de unde, pt. că ei nu vor mai sta afk în mașinile facțiunii. Cine e prins de orice membru din facțiune sau lider - FW.


- Alte mențiuni: Să vedem ce zici.


Link to comment
Share on other sites

 

- Nick: MadaliNNN

- Rank: 1

- Sugestie: Cine mai stă afk în mașinile facțiunii și este prins - FactionWarn. Uneori, nu e cineva cu /fvr și nu am mașina pt. că ele sunt lăsate aiurea. Și mai sunt unii membri care mai lasă afk în mașină, de ce să stea el în mașină aiurea când eu pot să îmi măresc raportul ?

- Cu ce crezi că va ajuta facțiunea?: Cine nu are mașini la facțiune și vrea să tracteze va avea de unde, pt. că ei nu vor mai sta afk în mașinile facțiunii. Cine e prins de orice membru din facțiune sau lider - FW.

- Alte mențiuni: Să vedem ce zici.

 

Nu pot sancționa pentru așa ceva cu Faction Warn. Prinde-mi tu membri care stau AFK și am eu grijă. :)

Link to comment
Share on other sites

- Nick: [Dr]Mundo

- Rank: 4

- Sugestie: Raportu la rank 4 sa fie de minim 4 filmari si 15 tractari.
Sau 2 teste(Dacă sunt jucători de testat)


- Cu ce crezi că va ajuta facțiunea?: Nu stiu daca ajuta factiunea da pe mine ma ajuta, deoarece eu nu am timp sa stau sa filmez membrii, am si eu scoala, cursuri....

- Alte mențiuni: Da

Link to comment
Share on other sites

- Nick: YnnA_SweeT.


- Rank: 5.


- Sugestie: Sedintele si activitatile sa fie duminica la ora 14:00.


- Cu ce crezi că va ajuta facțiunea?: Ziua intra mai multi.


- Alte mențiuni: Nu zic sa fie la ora 14:00, dar sa fie mai devreme nu la 20:30.


Link to comment
Share on other sites

- Nick: RexXaR


- Rank: 3


- Sugestie: Ca dupa ora 00:00 pana dimineata la 08:00 sa putem lua orice job, legal sau ilegal, iar cine nu are dimineata job mechanic/orice job legal(in functie de caz), sa primeasca FW.


- Cu ce crezi că va ajuta facțiunea?: Spre exemplu unii membri stau mai mult noaptea la PC decat ziua, iar dupa ora 00:00 numarul masinilor incepe sa scada.


- Alte mențiuni: -


Link to comment
Share on other sites

- Propunere respinsă. În primul rând, job-urile ilegale sunt interzise prin Regulamentul Server-ului la facțiunile pașnice. Iată că se adaugă încă o dovadă că aveți lacune mari în privința Regulamentelor. Cât despre propunerea de a avea un job legal după ora 00:00 până la ora 08:00, este mai mult un moft pe care nu prea-l meritați în acest moment, date fiind ultimele evenimente, care s-au petrecut din lipsa voastră de interes și cheful continuu de miștouri atunci când nu își au rostul. Lista poate continua, iar referire nu fac la toți, pentru că sunt și câteva excepții.

Edited by South DeviL
Corectare Greșeală
Link to comment
Share on other sites

- Nick: [69]Rusu

- Rank: 1.

- Sugestie: Propun ca , cand cineva ia ajail /ban /mute sa fie sanctionat si in cadrul factiuni.

- Cu ce crezi că va ajuta facțiunea?: Iar interesa pe membri sa nu mai faca prosti impotriva regulamentului serverului.

- Alte mențiuni: Multe factiune fac acest lucru si e totul bine.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Antycus[ZEW].


Rank: 5


Sugestie: La fiecare sedinta, dupa ce vorbeste liderul si subliderul sau intainte sa existe o rubrica care sa se numeasca "5 minute cu Antycus". In ce consta aceasta rubrica? Ei bine, cum sunt on mai mereu si va ajut cand aveti nevoie, la sedinta in cele 5 minute(sau poate mai putin) voi explica raspunsul la intrebarile cele mai intalinte intr-o factiune pentru a intelege toata lumea.


Cu ce crezi că va ajuta facțiunea?: Ajuta.


Alte mențiuni: Sper sa fie acceptata!


Link to comment
Share on other sites

- Nick: Willow[s4F]


- Rank: 1 (Trainee)


- Sugestie: Propun sa fac un logo pentru topicul Regulament Intern.


- Cu ce crezi că va ajuta facțiunea?: Sa arate topicul mai frumos.


- Alte mențiuni: Nu.



Link to comment
Share on other sites

REPET:


- Nick: YnnA_SweeT.


- Rank: 5.


- Sugestie: Sedintele si activitatile sa fie duminica la ora 14:00.


- Cu ce crezi că va ajuta facțiunea?: Ziua intra mai multi.


- Alte mențiuni: Nu zic sa fie la ora 14:00, dar sa fie mai devreme nu la 20:30.


Eu nu pot intra la ora 20:30.


Link to comment
Share on other sites

- Nick: Willow[s4F]


- Rank: 1 (Trainee)


- Sugestie: Propun actualizarea fiecarui topic, adica schimbarea culorilor, a scrisului etc (le voi face eu)


- Cu ce crezi că va ajuta facțiunea?: Sa arate fiecare topic cat mai citet/frumos.


- Alte mențiuni: Nu.


Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.