Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

National Guard - Aplicații / Applications


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nickname: Rocky.Balboa

Level: 41

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani

Varsta reala: 18

Sex (masculin / feminin): masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 ad aiurea

Nickname-uri anterioare: whoodini

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Tow Truck Company 10 zile, News Reporter 3 zile, SFPD 7 zile Vietnames boys 9 zile

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: News Reporter 3 zile

Motivul plecarii din ultima factiune: liderul a considerat ca nu sunt facut sa fiu reporter.

Skill-uri la joburile secundare: mechanic skill 5 detectiv skill 5 rob skill 3 arms skill 3 news reporter 2

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimg.org/image/ww0vxgr8h/

Bara RPG stats: bar-000377715.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: da

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: da

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 13-02

Ai mai fost in National Guard? nu

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : doresc sa incerc si acest departament

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: imi place sa fiu foarte activ, si imi place sa fug dupa runnri / robberi / wantedd .

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu arestarea w3 + , runneri si robberi.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: da

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6-7

Cum te-ai descrie in realitate?: Salut ma numesc Sergiu am 18 ani, detin un club auto in orasul meu numit Craiova Drift, sunt o fire activa, plina de viata, increzatoare, nu imi place sa ma cert, cand cineva ma provoaca plec si nu raspund provocarii, sunt elev in clasa a 11a pe profil de turism, imi place samp-ul, drifturile, mechanica, si tot ce tine de masini.

Edited by whoodini
Link to comment
Share on other sites

Nickname: [b2w]CraNe

Level: 32

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 4 ani.

Varsta reala: Am 15 ani.

Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 -> Limbaj (Nu am injurat, m-am certat cu HooL).

Nickname-uri anterioare: CaLibrU.xD, iPlay., Cukus_Lupus, etc.

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

  • Fire & Medic Departament -> Rank 1 (16 zile).
  • The Barzini Family -> Rank 2 (58 zile) -> Red Dragon Triad
  • The Barzini Family -> RAnk 1 (16 zile) -> Red Dragon Triad
  • The Cuneo Family -> Rank 1 (11 zile) -> Vietnamese Boys
  • The Cuneo Family -> Rank 1 (6 zile) -> Vietnamese Boys
  • News Reporter -> Rank 2 (19 zile).
  • Taxi Cab Company LV -> Rank 1 (17 zile).
  • The Corleone Family -> Rank 1 (14 zile) -> The Tsar Bratva
  • National Guard -> Rank 3 (78 zile)
  • Federal Bureau of Investigations -> Rank 2 (44 zile)

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Federal Bureau of Investigations -> Rank 2 (44 zile)

Motivul plecarii din ultima factiune: Am fost demis deoarece aveam 2/3 FW pentru ca am facut glume proaste de 1 aprilie, iar al 3-lea l-am primit deoarece am avut o reclamatie, mi-a picat netul si nu am putut sa raspund si am primit fw dupa dovezile celui care m-a reclamat.

Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 -> Detective, Mechanic, News Reporter, Drugs Dealer,.

Skill 2 -> Rob, Arms Dealer.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimg.org/image/gmizjaxfn/

Bara RPG stats: bar-000383331.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Stima mea ajunge la toti membrii factiunii.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Dimineata 7:00-10:00 (Uneori mai intru si la 4:00-5:00), iar seara 17:30-24:00.

Ai mai fost in National Guard?: Da.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Am fost demis pe 12/12/2012 la ora 12 deoarece in acea zi erau furtuni foarte mari afara si s-a rupt firul de la internet. Cu o zi inainte am postat raportul si am pus o poza gresita, nevand net nu am putut rezolva problema si a rezultat demiterea mea.

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa intru in National Guard deoarece doresc foarte mult sa-mi revad vechii prieteni cu care obisnuiam sa facem mereu o treaba excelenta, pentru ca imi este dor de aceasta factiune si as vrea sa retraiesc momentele care le-am trait si atunci.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Sunt potrivit pentru National Guard deoarece stiu sa manuiesc foarte bine armele, am capacitatea de a gandi rapid intr-o situatie dificila, actionand corect, stiu sa-mi respect colegii si pe cei din jurul meu.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu pazirea si administrarea jail-ului (Rank 1 in special), arestarea suspectilor, prinderea infractorilor (Robberi, runneri, cei fara drept), etc.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Desigur.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Undeva la 12 ore.

Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Alexandru si locuiesc in orasul Iasi. Am 15 ani, invat la Liceul cu Program Sportiv la sectiunea Atletism. Imi place sa ies afara cu prietenii si sa ma simt bine. Pe langa toate astea, imi place sa cunosc oameni si sa facem drumetii. Pe parcursul verii imi place sa ies cu prietenii si sa mancam porumb.

Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru test sunt:

 

- Aragorn

- yonutz01

- John_Oanca

- Valirus

- [b2w]CraNe

 

 

 

Daca ati fost acceptati, ii cautati in joc pe evaluatori pentru a fi testati (Rank 4+).

Aveti 24 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.

Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.

Testele de intrare in National Guard se dau din:

-National Guard - Regulament

-National Guard - News & Info

-National Guard - Wanted & Arrest List

-National Guard - Regulament Jail

-National Guard - Paznic la Jail

-Reguli nescrise

-Arme.

 

Pentru cei respinsi:

Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.

Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Yepi

Level: 17

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Cred ca din 2010

Varsta reala: 21

Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 Dm. Acest warn este primit in 2010.

Nickname-uri anterioare: Nu am avut alte nickname.

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Pe vremea cand ma jucam am facut parte din The Barzini Family,The Corleone Family, School Instructor.

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Din cate imi amintesc ultima factiune este The Corleone Family am petrecut vreo 1 luna jumatate .

Motivul plecarii din ultima factiune: M-am lasat de sa-mp .

Skill-uri la joburile secundare: Skill 4 Detective.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):image.jpg

photo storage

Bara RPG stats: bar-000150241.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da bineinteles.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: In general joc seara dar intru si ziua in intervalul de timp 14:00 -17:00

Ai mai fost in National Guard? Nu.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece doresc sa incerc experiente noi ,sa imi fac noi prieteni.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Am o varsta ,sunt capabil sa port o discutie serioasa, analizez elementele ce ma inconjoara si actionez in orice fel de situatie.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu administrarea Jail`ului ,prinderea infractorilor de tip runner ,robber,cei fara drept de predare.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Ziua petrec cam 4-5 ore iar seara 6-7 ore.

Cum te-ai descrie in realitate?:Ma numesc Alexandru sunt din bucuresti am 21 de ani,sunt o persoana serioasa ,calma,respectuasa ,sociabila dar daca sunt luat peste picior actionez ca oricare altul.

Edited by yepi
Link to comment
Share on other sites

Nickname: RoLLs.

Level: 15

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Joc din august 2012

Varsta reala: 12

Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: Nu am primit

Nickname-uri anterioare: Nu am avut

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Tow Truck Company 3 saptamani,El Loco Cartel 2 saptmani,Green Streets Blood 3 zile

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Green Streets Blood 3 zile

Motivul plecarii din ultima factiune: Wipe faction

Skill-uri la joburile secundare: Detectiv skill 5,car mechanic skill 5,arms dealer skill 2

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://s22.postimg.org/6m3qftfu9/sa_mp_019.png

Bara RPG stats: user-000460659.pngbar-000460659.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da,eu mai mereu lucrez in echipa

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 15:00-23:00

Ai mai fost in National Guard? Nu

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am mai fost

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Imi place

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Imi place foarte mult

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Se ocupa cu wanted 3+ si de administrarea inchisorii

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4-5 ore

Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Mihai,am 12 ani.Sunt blond,ochi albastri si sunt scund.Am simtul umorului si sunt gata de orice

Link to comment
Share on other sites

Nickname: ionut97

Level: 19

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 5-6 luni

Varsta reala: 19

Sex (masculin / feminin): masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 DM aiurea

Nickname-uri anterioare: Nu am mai avut

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Paramedics o luna si 69 Pier Mobs 13 zile

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: 69 Pier Mobs 13 zile

Motivul plecarii din ultima factiune: Am vrut sa incerc ceva nou.

Skill-uri la joburile secundare: http://postimg.org/image/wavpzs0k5/ - detective skill 5 , lawyer skill 1, mecanic skill 5, rob skill 1, arms dealer skill 2, news reporter skill 1

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimg.org/image/jh4siwnhx/

Bara RPG stats: bar-000572132.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14:00-21:00

Ai mai fost in National Guard?: Nu

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am mai fost

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru a va ajuta cu tot ce imi sta in putinta, si vreau sa incerc ceva nou fata de ce am facut pana acum

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca imi place sa merg dupa robberi,sa arestez infractori si multe alte lucruri pe care le pot face aici.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu arestarea suspectilor cu wanted 3+ si organizare inchisorii

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6-7 ore pe zi

Edited by ionut97
Link to comment
Share on other sites

Nickname: ThoNNy

• Level: 17

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 5-6 luni

• Varsta reala: 15

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: Mitza07. [sR]Mitza07

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Taxi Cab Company SF (3 saptamani) si Shoutern Pimps (1 luna si ceva)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Shoutern Pimps (1 luna si ceva)

• Motivul plecarii din ultima factiune: S-a dat wipe.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 detectiv si mechanic, skill 2 arms si restu skill 1.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimg.org/image/4cdqod9yb/

• Bara RPG stats:bar-000556795.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 12:00/00:00

• Ai mai fost in National Guard?: Nu am avut inca aceasta sansa.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca este un departament care il apreciez inca de cand am intrat pe aceasta comunitate, vreau sa ma duc dupa robberi, este visul meu sa fiu NG.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca am capacitatea de a lucra in echipa, respect regulile si sunt respectuos (cu cei sapte ani de acasa) si sunt sigur ca sunt omul potrivit.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Un NG la Rank 1 se ocupa de ordinea si disciplina in jail, de la rank-uri mai mari pot sa faca celelalte lucruri specifice Rank-ului.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6-7 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat cu cei sapte ani de acasa, imi place foarte mult munca in echipa, imi place sa ajut pe cineva care imi cer ajutorul, ma supar greu.

Link to comment
Share on other sites

• Level: 33

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Am jucat 3 ani, dar am avut o perioada lunga de inactivitate datorita scolii.

• Varsta reala: 18

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: Fara

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

Fire&Medic Department (5) (Timp: aproximativ 5 luni);

Tattaglia Family (2) Denumire factiune veche, (Timp: aproximativ 1 luna);

School Instructors (2) (Timp: aproximativ 1 luna);

 

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: School Instructors (aproximativ 1 luna)

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am depus demisie deoarece nu mai aveam timp sa joc.

• Skill-uri la joburile secundare: 5(detectiv) http://tinypic.com/r/2mcswp1/5

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):http://tinypic.com/r/24e2o1v/5

• Bara RPG stats: bar-000001309.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da, sunt.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 15:00 - 23:00

• Ai mai fost in National Guard?: Nu am mai fost.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am avut ocazia.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard?: Cu premeditare am experimentat in alte categorii de factiuni (pasnice si mafii) si consider ca a venit momentul sa optez pentru un nivel mai ridicat in randul societatii virtuale, dorind sa petrec timp in cadrele legale cu seriozitate si pasiune pentru ordinea publica.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru adoptarea comportamentului unui statut public, educat. Limbaj academic (unde este cazul), alocarea timpului necesar pentru acest gen de factiune. O singura sansa va fi de ajuns incat sa promovez maturitatea si lucrurile cu care se preocupa participantii la acest joc consacrat.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Stabileste ordinea publica, administreaza terenul guvernamental (jail), retine infractorii in custodie, confisca produse detinute ilegal.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Sunt de acord.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Maxim 5-6 ore. Un tip de treaba, glumet si care vrea sa faca totul bine.

• Cum te-ai descrie in realitate?:Un tip de treaba, glumet si care vrea sa faca totul bine.

Edited by PriGaT
Link to comment
Share on other sites

Nickname: DonShadow

Level: 56

De când jucați SA-MP pe B-Zone?: 2 ani.

Vârsta reală: 15 ani.

Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 2/3 limbaj si dm.

Nickname-uri anterioare: -

Facțiuni anterioare (și timpul petrecut acolo): Tattaglia ( 3 saptamani ) ,F.B.I x2 (1 luna si 2 saptamani , 2 saptamani) ,Taxi x2 (5 si 2 zile) , Cuneo x2 (o saptamana , 3 zile) , Paterno x2 (2 saptamani , o saptamna) , Stracci x2 (3 zile , o saptamna) , News Reporter (o saptamana si 2 zile) , School Instructor x2 (3 saptamani , 2 zile) , Hitman Agency (3 saptamani) , Barzini (3 saptamani) , Tow Truck (1 saptamna) , Red Dragon ( 1 luna si 3 saptamani ) ,

Ultima facțiune și perioada de timp petrecută aici: Red Dragon Triads - 1 luna si 3 saptamni.

Motivul plecării din ultima facțiune: Perioada de inactivitate.

Skill-uri la joburile secundare: Detective - skill 5; Mechanic - skill 5

Poză cu /stats, detective skill (obligatoriu):http://postimg.org/image/50yulhxav/

Bară RPG stats: bar-000238734.png

Aveți capacitatea de a lucra în echipă?: Da.

Sunteți capabili să respectați liderul și membrii de orice rank?: Da.

Ești capabil să te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp în care jucați SA:MP: In timpul scolii, dupa ora 14:00, si in weekend aproape toata ziua.

Ai mai fost în National Guard?: Nu.

Dacă ai mai fost în National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iți dorești să intri în National Guard? : Deoarece este un departament foarte bun cu lider si membrii activi si experimentati.

De ce credeți că sunteți potrivit pentru National Guard?: Pentru ca pot ajuta cu activitatea mea .

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu administrarea jail-ului si cu wanted 3+.

Ești de acord că trebuie să stai în National Guard pentru minim 2 săptămâni?: Da.

Cât timp petreceți cu SA-MP, fără AFK?: 5 ore.

Cum te-ai descrie în realitate?: Ma numesc R.Rustem,am 15 ani,locuiesc in Bucuresti. Sunt un baiat intelegator si respectos cu cine merita. Deobicei lucrez in echipa cand vine vorba de seriozitate , si imi ajut prietenii cu ce pot.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Wish

Level: 36

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Un an si jumatate.

Varsta reala: 15

Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

Nickname-uri anterioare: Valy_Killer, RazZor..

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

 

Green Street Bloods rank 2 3 saptamani

The Tsar Brava rank 1 2 saptamani

Federal Bureau of Investigations rank 1 3 saptamani

Southern Pimps rank 1 2 saptamani

Red Dragon Triad rank 1 3 saptamani

Verdant Family rank 1 2 saptamani

School Instructors rank 1 3 saptamani

Tow Truck Company rank 2 3 saptamani

The Tsar Brava rank 1 2 saptamani (wipe)

Green Street Bloods rank 3 2 luni si 2 saptamani

Green Street Bloods rank 3 2 luni (wipe)

 

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Green Street Bloods - 2 luni

Motivul plecarii din ultima factiune: S-a dat wipe.

Skill-uri la joburile secundare: 5 Detectiv, Mecanic, 3 Rob, restul 1.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimg.org/i...xfzi7/f7a18197/

Bara RPG stats: bar-000356537.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Dimineata intre 09:00 si 12:00, seara intre 18:00 si 01:00

Ai mai fost in National Guard?: Nu.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca majoritatea membrilor de aici actioneaza cu profesionalism si seriozitate. Vreau sa fac si eu parte dintr-un colectiv ca asta, unde stiu ca pot sa fac treaba buna.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca am stat destul de mult timp in gang-uri si am invatat sa lucrez in echipa si de asemenea, am abilitati bune de a trage cu arma.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Membrii de rank 1 se ocupa cu pastrarea linistii la inchisoare si arestarea suspectilor care se predau acolo, iar rank 2+ se ocupa cu arestarea suspectilor care au wanted 3+ sau omorarea lor daca acestia nu se predau.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: In jur de 5-6 ore.

Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat din orasul Bailesti, judetul Dolj. Sunt elev in clasa a 8-a, si sunt prieten cu majoritatea din scoala mea. Am in plan sa iau nota cat mai mare la examenul de capacitate ce o sa urmeze, si sa intru la un liceu tot din orasul acesta, la profilul matematica - informatica. Am avut de mic niste atractii pentru partea de informatica. Ma descurc si cu matematica, dar mai slab. In timpul liber imi petrec serile in oras cu prietenii, sau ziua pe afara. Imi plac sporturile fotbal, basket, handbal, si cam atat. Deocamdata imi doresc sa continui bine cu scoala, alt plan de viitor nu am.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: John_Oanca

 

• Level: 37

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Aproximativ 9 luni

• Varsta reala: 20

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: Fara

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

Fire&Medic Department (5) (Timp: aproximativ 5 luni);

Tattaglia Family (2) Denumire factiune veche, (Timp: aproximativ 1 luna);

School Instructors (2) (Timp: aproximativ 1 luna);

National Guard (1) (Timp: aproximativ 3/4 zile);

 

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: National Guard (Timp: aproximativ 3/4 zile);

• Motivul plecarii din ultima factiune: Demis pe baza avertismentelor emise in perioada de teste.

• Skill-uri la joburile secundare: 5(detectiv), 5(mecanic), 2(avocat), 2(dealer de arme) (http://i.imgur.com/a2IDgAI.jpg)

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): /stats (http://i.imgur.com/CflCNzC.jpg), skill detective (http://i.imgur.com/LyizBCM.jpg)

• Bara RPG stats:bar-000472545.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da. Consider un criteriu important in activitatea factiunii.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da. Comunitatea are nevoie.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da, sunt.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 17/18:00 - 23/00:00

• Ai mai fost in National Guard?: Am fost, si din pacate am parasit-o prea rapid.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Demis in perioada de teste.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard?: Cu premeditare am experimentat in alte categorii de factiuni (pasnice si mafii) si consider ca a venit momentul sa optez pentru un nivel mai ridicat in randul societatii virtuale, dorind sa petrec timp in cadrele legale cu seriozitate si pasiune pentru ordinea publica.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru adoptarea comportamentului unui statut public, educat. Limbaj academic (unde este cazul), alocarea timpului necesar pentru acest gen de factiune. O singura sansa va fi de ajuns incat sa promovez maturitatea si lucrurile cu care se preocupa participantii la acest joc consacrat.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Stabileste ordinea publica, administreaza terenul guvernamental (jail), retine infractorii in custodie, confisca produse detinute ilegal.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Sunt de acord.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Maxim 5/6 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Fiind pasionat de tehnologie, am debutat ca CEO si co-fondator la firme multiple de jocuri MMO, personaj influent in dezvoltarea industriei jocurilor. Am contribuit la formarea unor multe materiale/produse online web 2.0 functionale unde am primit admiratie. Pe langa conditia mea profesionala, ma mandresc cu un comportament demn de un colectiv respectuos si adepti ai comportamentului inteligent. Am urmat cursurile la un liceu din Bucuresti cu profilul "Mate & Info" si am debutat in industria jocurilor devenind o sursa de venit. Prezint o fire puternica si greu de manipulat. Ma pun deseori in evidenta ca o buna companie in discutii amicale, din orice domeniu. Sunt flexibil in situatii ce ma pot pune in posturi nefavorabile. Verbal, sunt diplomatic, atat in mediul social cat si in mediul online/virtual. Nu sunt un bun antreprenor, insa ma cataloghez ca un membru cu potential, adaptabil in orice mediu. Un om simplu cu idei si atitudine placute.

Edited by John Oanca
Link to comment
Share on other sites

Nickname: [rTs]FuNN

Level: 26

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: iulie, 2012

Varsta reala: 17 ani

Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 2/3 (DM aiurea si /ad aiurea) [luate la level mai mic]

Nickname-uri anterioare: FuNN

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

Tow Truck Company - 4 luni jumatate (rank 6)

Taxi Cab Company - 1 saptamana(rank 2)

Green Street Bloods(Stracci) - 4 luni(rank 4)

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Green Streed Bloods - 4 luni

Motivul plecarii din ultima factiune: Wipe

Skill-uri la joburile secundare: Detective - skill 5;Mechanic - skill 5 ; Rob - skill 3; Arms dealer - skill 3.Restul 1.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/g2hRCWg.png

Bara RPG stats: bar-000439328.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14:30 - 23:00 (cu pauze)

Ai mai fost in National Guard?: Nu.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece cam stiu cum este "viata" intr-o factiune pasnica si in gang-uri, vreau sa incerc si cea de cop.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Spiritul de a lucra in echipa este punctul meu forte, scopul meu principal fiind acela de a-mi face cat mai multi prieteni.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Activitatea membrilor National Guard este impartita in doua parti, astfel incat Rank 1 se ocupa cu pastrarea linistii in Jail iar membrii care au rank mai mare sau egal cu 2, se ocupa de civilii cu wanted 3+.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Desigur

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Pe zi aproximativ 3-4 ore.

Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt o persoana calma, glumeata si nu in ultimul rand prietenoasa. Ma atrage foarte mult informatica si matematica, inca de mic ma descurcam foarte bine la calcule. Acesta este prinipalul motiv pentru care am ales profilul mate-info. Mai pot spune ca sunt un baiat cu o fire vesela, zambareata, putin incapatanata si modesta.

Edited by rTs FuNN
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Prody.

• Level: 32+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 11 luni

• Varsta reala: 15

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): 1. The Tattaglia Family -Piccioto- [ Rank 1 ] 2 saptamani, 2. The Stracci Family -Soldato- [ Rank 2 ] o luna si o saptamana, 3. The Cuneo Family -Soldato- [ Rank 1 ] 2 saptamani, 4. Taxi Cab Company - Taxi Rookie - [ Rank 2 ] o luna, 5. SF Police Departament - Detective - [ Rank 2] o luna si o saptamana, 6. Red Dragon Triad - Blue Lantern - [ Rank 1] 3 zile, 7. Green Sreet Bloods - Street Solider- [ Rank 1] 2 zile.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Green Street Bloods

• Motivul plecarii din ultima factiune: Wipe

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5: Detective, Car Mechanic, Car Jacker. Skill 4: Arms Dealer si Drugs Dealer.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): https://picasaweb.google.com/lh/photo/H1Kfijwz60VPlEjJLxEdyNMTjNZETYmyPJy0liipFm0?feat=directlink

• Bara RPG stats: bar-000434392.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 7-13 17-23

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca nu am mai fost nici-o data si vreau sa vad cum e, sa ajut aceasta factiune cu tot ce pot.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Stiu sa lucrez in echipa, imi place cu ce se ocupa si sunt activ.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Membrii de rank 1 se ocupa cu pastrarea linistii la inchisoare si arestarea suspectilor care se predau acolo, iar rank 2+ se ocupa cu arestarea suspectilor care au wanted 3+ sau omorarea lor daca acestia nu se predau.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 7-8 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Alex, am 15 ani si sunt din jud. Botosani. Imi plac sporturile, plimbarile, sa imi fac prieteni noi, cs si Sa;Mp-ul. Sunt un tip de treaba si descurcaret.

Link to comment
Share on other sites

National_Gua_10011.gif

 

 

• Nickname: GoLaNuL

• Level: Am level 18

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Am o vechime de 3 sau 4 luni pe B-zone

• Varsta reala: Am 18 ani

• Sex: Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: Am 0/3 wanr-uri in joc

• Nickname-uri anterioare: Nu am

• Factiuni anterioare: Factiunile mele anterioare sunt: Fire & Medic Department, timp petrecut aproape 2 saptamani (Rank 1) si LS Taxi Cab Company, timp petrecut 2 saptamani si 2 zile (Rank 1)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: LS Taxi Cab Comany este ultima factiune a mea si am fost membru pentru 16 zile

• Motivul plecarii din ultima factiune: Mi`am dorit sa aplic la un departament foarte mult

• Skill-uri la joburile secundare: Car Mechanic Skill 5 si Detective Skill 4

• Poza cu /stats, detective skill: http://postimg.org/image/z0q7qhgxb/

• Bara RPG stats: bar-000511732.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Bineinteles

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 12:00 - 2:00

• Ai mai fost in National Guard?: Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: ---

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Imi doresc foarte mult sa intru in National Guard deoarece consider ca pot fi de folos acestui departament pentru a combate infractionalitatea. Pot fi activ si foarte rapid in rezolvarea diferitor cazuri de infractiune.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca sunt activ, am abilitatile necesare pentru a fi un soldat si imi fac mereu treaba cum trebuie

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: In opinia mea, National Guard are 2 obiective pe care trebuie sa le indeplineasca, primul ar fi, ca cei de rank 1 sa stabileasca ordinea in Jail si sa aiba grija sa nu existe incidente in acea zona, iar al doilea ar fi sa aresteze infractori de wanted level 3+

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: In jur de 7 sau 8 ore pe zi

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat respectuos, nu imi place sa ma bag unde nu trebuie, imi place sa stau mai mult in banca mea si sa imi fac treaba. Imi place sa imi fac noi prieteni cu care sa comunic si imi place sa ajut prietenii la nevoie.

Edited by GoLaNuL
Link to comment
Share on other sites

Nickname:CristiFlorea

Level:21

De cand jucati SA-MP pe B-zone?:6 luni si o saptamana.

Varsta reala:16 ani.

Sex (masculin / feminin):Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:2/3,la level mic cand jucam doar sa fac DM.

Nickname-uri anterioare:Nu am nickname-uri anterioare.

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo)Southern Pimps(2 saptamani)Verdant Family(3 saptamani si 3 zile)The Tsar Bratva(2 saptamani)

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:The Tsar Bratva(2 saptamani)

Motivul plecarii din ultima factiune:De cand am inceput sa joc numai in mafi am fost,am decis sa incerc ceva nou.

Skill-uri la joburile secundare:Detective-skill 5;Arms dealer-skill 3;Mechanic-skill 3;restul 1.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):http://postimg.org/i...rwri5/532493b3/

Bara RPG stats: bar-000546089.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Desigur.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP:Joc cand vreau,nu am ore la care joc.

Ai mai fost in National Guard?Nu.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Dupa cum am spus,vreau sa incerc ceva nou si imi plus imi place foarte mult ideea de a avea grija de infractori.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Imi place sa fiu corect,imi place dreptatea adica daca ai facut o fapta platesti pentru ea.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?National Guard are sarcina de a avea grija de jail,de robberi si runneri.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:8-9 ore.

Cum te-ai descrie in realitate?:Salut ma numesc Florea Cristian am 16 ani sunt din Timisoara.Imi place foarte mult fotbalul,sa petrec si sa joc SA:MP.Sunt un tip calm,inghit gluma,dar cu limite.

Edited by bebytza11
Link to comment
Share on other sites

-Nickname: ValentyNO

-Level: 21.

-De când jucați SA-MP pe B-Zone?: aproximativ 6 luni.

-Vârsta reală: 15 ani.

-Sex (masculin / feminin): Masculin.

-Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3 limbaj cand aveal level mic

-Nickname-uri anterioare: ~

-Facțiuni anterioare (și timpul petrecut acolo): The Tsar Bratva ( 2saptamani) , Lv Taxi Cab Company ( 6 saptamani si 5 zile).

-Ultima facțiune și perioada de timp petrecută aici: Lv Taxi Cab Company (6 saptamani si 5 zile).

-Motivul plecării din ultima facțiune: Perioada tezelor , am avut foarte mult de invatat

-Skill-uri la joburile secundare: Detective - skill 5; Mechanic - skill 5 ; Whore - skill 5 ; Restul skill 1

-Poză cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimg.org/image/xqp1r02m5/

-Bară RPG stats: Ceva este in nergula la forum si nu pot intra pe acel link sa pun bara RPG

-Aveți capacitatea dea lucra în echipă?: Da.

-Sunteți capabili să respectați liderul și membrii de orice rank?: Da.

-Ești capabil să te exprimi corect gramatical?: Da.

-Un interval de timp în care jucați SA:MP: 14:00 ~ 23:00

-Ai mai fost în National Guard?: Nu.

-Dacă ai mai fost în National Guard, de ce ai plecat?: ~

-De ce iți dorești să intri în National Guard? : Deoarece este un departament foarte bun cu lider si membrii activi si experimentati.

-De ce credeți că sunteți potrivit pentru National Guard?: Pentru ca pot ajuta cu activitatea mea .

-Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu administrarea jail-ului si cu wanted 3+.

-Ești de acord că trebuie să stai în National Guard pentru minim 2 săptămâni?: Da.

-Cât timp petreceți cu SA-MP, fără AFK?: 6-7 ore.

-Cum te-ai descrie în realitate?: Ma numesc Felician,am 15 ani,locuiesc in Negresti-Oas. Sunt un baiat intelegator si respectos cu cine merita. Deobicei lucrez in echipa cand vine vorba de seriozitate , si imi ajut prietenii cu ce pot.

Edited by ValentyN0
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Don.Vialpando

Level: 20+

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 3 ani

Varsta reala: 18

Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

Nickname-uri anterioare: Casso

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): The Cuneo Family(12 zile),Avispa Rifa(23 zile),Southern Pimps(10 zile)

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Southern Pimps (27.05.2013-04.06.2013)

Motivul plecarii din ultima factiune: Wipe

Skill-uri la joburile secundare: arms 2,nechanic 5,detective 5 si restu 1

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimg.org/image/9ffxcp8i1/

Bara RPG stats: bar-000473415.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 15:00-01:00

Ai mai fost in National Guard? Nu si vreaus a fac parte

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc foarte mult sa intru in aceasta factiune pentru ca vreau sa lupt cu toti infractori si sa ii bag la inchisoare cum mertia .

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Mi se potriveste aceasta factiune pentru ca sunt foarte activ si vreausa ajut aceasta factiune sa prindem pe cei mai rai playeri.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:

In opinia mea, National Guard are 2 obiective pe care trebuie sa le indeplineasca, primul ar fi, ca cei de rank 1 sa stabileasca ordinea in Jail si sa aiba grija sa nu existe incidente in acea zona, iar al doilea ar fi sa aresteze infractori de wanted level 3+

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 2-4 ore

Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat finut,de treaba care stie csa faca glume cum trebuie,sa stau cu baieti la o gluma si la o bere.Si imi place sa imi fac multi prieteni.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Exibo.Bz

Level: 51+

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani si 3 luni.

Varsta reala: 16 [pe 22 fac 17].

Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

Nickname-uri anterioare: Cristi_Bz

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

 

The Tattaglia Family - Rank 2 [ 1 luna ]

The Stracci Family - Rank 1 [ 3 saptamani ]

The Cuneo Family - Rank 3 [ 2 luni si 3 saptamani ]

The Paterno Family - Rank 2 [ 1 luna si 2 saptamani ]

The Corleone Family - Rank 2 [ 1 luna si 1 saptamana ]

The Barzini Family - Rank 2 [ 1 luna ]

Red Dragon Triad - Rank 2 [ 1 luna si 1 saptamana ]

Tow Truck Company - Rank 1 [ 3 saptamani ]

News Reporter - Rank 1 [ 1 saptamana ]

Taxi Cab Company - Rank 2 [ 1 luna si 1 saptamana ]

National Guard - Rank 2 [ 1 luna si 3 saptamani ]

 

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Red Dragon Triad - 1 luna si 1 saptamana

Motivul plecarii din ultima factiune: M-am saturat de mafii, am vrut sa incerc altceva.

Skill-uri la joburile secundare: Detective - 5 | Mechanic - 5 | News Reporter - 5 | Arms Dealer - 4 | Rob - 3

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): /STATS

Bara RPG stats: bar-000013091.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 16:00-22:o0

Ai mai fost in National Guard?: Da.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Am facut o greseala si am fost sanctionat.

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca imi place sa ma ocup de jail/arrest's/robber's.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca am capacitatea de a lucra in echipa, stiu sa fiu serios cand este cazul, am mai fost aici si am o mica experienta.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Wanted 3+ | Robber's | Arrest's | Administrarea Jail-ului.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4-5 ore.

Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Cristian, traiesc in orasul Buzau, am varsta de 16 ani, sunt o fire comunicativa, imi place sa imi fac prieteni, in timpul liber imi place sa joc fotbal cu prietenii, sa înot, sa alerg, sa merg la meciurile echipei favorite [ F.C.S.B ].

Edited by Exibo Bz
Link to comment
Share on other sites

Nickname:Deejay.Dany

Level:19

De cand jucati SA-MP pe B-zone?:5-6 luni cu pauze

Varsta reala:16

Sex (masculin / feminin):Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:0/3

Nickname-uri anterioare:Nu am avut.

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):Ls taxi-2 saptamani si ceva , Green Street Bloods 4-5 zile (wipe).

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Green Street Bloods 4-5 zile (wipe)

Motivul plecarii din ultima factiune: wipe

Skill-uri la joburile secundare:Skill 4 la detectiv mai am de 6 ori de dat si fac skill 5 , skill 5 mechanic.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):http://imgur.com/x1fhy9B

Bara RPG stats: Nu merge My Stats .

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP:14:00-19:00

Ai mai fost in National Guard?:Nu.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:Nu am fost.

De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Deoarece vreau sa ajut aceasta factiune cu tot ce se poate ... .

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Deoarece sunt bun deagle,m4,mp5 , si pot de a lucra in echipa.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu : wanted 3+ ,arrest,kill ( robberi,runneri...) , si cu administrarea jail-ului

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:6-7 ore

Cum te-ai descrie in realitate?:Salut , ma numesc Dany am 16 ani,locuiesc in Tulcea , imi place sa ma joc la PC,sa-mi fac prietenii noi sa ma joc cu ei pe afara . Dar cel mai preferat sport al meu este 'Fotbalul' deoarece te simti bine cand joci .

Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru test sunt:

 

- DonShadow

- Wish

- John_Oanca

- [rTs]FuNN

- Prody.

- Exibo.Bz

- Deejay.Dany

 

 

 

Daca ati fost acceptati, ii cautati in joc pe evaluatori pentru a fi testati (Rank 4+).

Aveti 24 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.

Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.

Testele de intrare in National Guard se dau din:

-National Guard - Regulament

-National Guard - News & Info

-National Guard - Wanted & Arrest List

-National Guard - Regulament Jail

-National Guard - Paznic la Jail

-Reguli nescrise

-Arme.

 

Pentru cei respinsi:

Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.

Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Regenesis

Level: 54+

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 4 ani si 2 luni

Varsta reala: 19

Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 - O mica scapare pe /d acum 1 an si ceva.

Nickname-uri anterioare: ExceSS, Alphonso.Capone, r3g3n3sis.

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Hitmen Agency (Un total de 2 ani), LSPD (Un total de 1 an), SFPD (2 luni), Taxi LV (1 luna)

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Taxi LV - 1 luna.

Motivul plecarii din ultima factiune: Deschiderea aplicatiilor Hitmen Agency.

Skill-uri la joburile secundare: Mecanic 4, Fishing 2.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimg.org/image/9zvjxhugb/

Bara RPG stats: bar-000025368.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Bineinteles.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Depinde de timpul meu liber.

Ai mai fost in National Guard?: Da

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Sincer nu mai stiu, a fost undeva prin august 2009.

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Mi-a trezit niste amintiri placute din perioada anului 2009.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Sunt capabil sa duc la bun sfarsit un lucru, fara a avea probleme pe parcurs.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard, daca am traduce numele cum trebuie, reprezinta Garda Nationala, adica se ocupa cu apararea civililor si cu mentinerea ordinii publice.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6-7 ore.

Cum te-ai descrie in realitate?: Muncitor, capabil de cooperare, serios, perseverent.

Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru test sunt:

 

- Regenesis

 

 

 

Daca ati fost acceptati, ii cautati in joc pe evaluatori pentru a fi testati (Rank 4+).

Aveti 24 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.

Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.

Testele de intrare in National Guard se dau din:

-National Guard - Regulament

-National Guard - News & Info

-National Guard - Wanted & Arrest List

-National Guard - Regulament Jail

-National Guard - Paznic la Jail

-Reguli nescrise

-Arme.

 

Pentru cei respinsi:

Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.

Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Japo

Level: 15

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: aproape 4 ani.

Varsta reala: 17

Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 (limbaj, a fost o confuzie dar nu imi caut scuze)

Nickname-uri anterioare: -

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): News Reporter - 3 luni; Red Dragon Triads - 2 luni.

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Red Dragon Triads - 2 luni si cateva zile

Motivul plecarii din ultima factiune: Inactivitate, nu mai aveam timp de SA:MP dar am revenit in forta.

Skill-uri la joburile secundare: Detective/Mechanic - 5

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):

Bara RPG stats: bar-000535957.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 11:00 - 00:00.

Ai mai fost in National Guard?: Nu.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa fie primul meu departament si sa ma dedic trup si suflet lui.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Sunt foarte abitios si pot lucra foarte bine in echipa.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu apararea cetatenilor, mentinerea linistii publice, ordinea de la inchisoare si prinderea spargatorilor de banca.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 7-8 ore.

Cum te-ai descrie in realitate?: Ambitios, perspicace, meticulos.

Link to comment
Share on other sites

  • BonZy. unpinned, pinned, unpinned and pinned this topic
  • BonZy. unlocked this topic
  • BonZy. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.