Jump to content

Hitmen Agency - Alătură-te Agenției | Join the Agency


Alexander
 Share

Recommended Posts

photo-thumb-13220.png

When you kill for money, there are no rules.


  •  
  • Nume in joc: briaN
  • Level: 16.
  • Varsta(reala): 15.
  • Sex (masculin / feminin) : Masculin.
  • De cat timp jucati pe server? : 2 Ani.
  • Factiuni precedente : Taxi Cab Company, The Paterno Family, The Barzini Family.
  • Rank-ul ultimei factiuni : Rank 2 (Soldato)
  • Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Mi-am depus demisia, vazand ca s-au deschis aplicatiile pentru a intra in Agentie.
  • Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 3 (Taxi Cab Company)
  • De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Doresc sa ma alatur acestei agentii deoarece este o factiune respectata, cu membrii seriosi, cu un compotament adecvat, si o disciplina mare. Mereu mi-am dorit sa intru, sa stau si sa fac o treaba buna aici, in Hitman.
  • Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu assassinarea playerilor contra-cost.
  • Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.
  • Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.
  • Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.
  • Ai mai fost membru Hitman : Da.
  • Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) :Incepusem scoala, si nu vroiam sa tin locul ocupat.
  • Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : Intre cinci si opt ore.
  • Nickname-uri anterioare : sMk, RaptoR, bazZeL.
  • Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.
  • Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.
  • Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Just Click !
  • Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0 / 3.
  • Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu.
  • Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.
  • Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.
  • Alte precizari? : Doresc sa precizez ca astept sa primesc uninvite, din partea lui Alexander, deoarece cLaU are niste probleme personale si nu mai poate intra.
    Nu doresc sa pierd aceasta sansa.
Edited by Lexic
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc : [F4L]Silver

Level: 46.

Varsta(reala) : 14 ani.

Sex (masculin / feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : Un an.

Factiuni precedente : The Tattaglia Family, News Reporter, The Barzini Family, The Cuneo Family, National Guard, The Paterno Family.

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 2.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am vrut sa intru in alta factiune.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Consigliere Barzini Family.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece este o factiune serioasa.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea persoanelor contra unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu am mai facut part din H.A.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 4-5 Ore, poate mai mult..

Nickname-uri anterioare : =S1Lv3R=, Silver.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Aici.

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : Nu am nici un warn.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList? : Da.

Alte precizari? : Multumesc

Edited by F4L Silver
Link to comment
Share on other sites

  • » Nume in joc: syN
    » Level: 16
    » Sex: masculin
    » De cat timp jucati pe server ? Din decembrie 2009
    » Factiuni precedente: Taxi, FBI, HA
    » Rank-ul ultimei factiuni: rank 2 - Marksman
    » Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: inactivitate
    » Cel mai mare rank avut in vreo factiune: rank 4 - HA & FBI
    » De ce doriti sa va alaturati agentiei ? Aici mi-am petrecut cel mai mult timp. E factiunea mea de suflet.
    » Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie ? Killin' for money
    » Stii regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins ? Da
    » Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul ? Da
    » Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membri Hitman Agency ? Nu
    » Ai mai fost membru Hitman: da, de 3 ori
    » Motivul iesirii / demiterii din Hitman: de 2 ori pentru naveta HA - FBI - HA, iar ultima oara pentru inactivitate
    » Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara AFK ? In jur de 4, depinzand de chef si timp, ca toata lumea
    » Nickname-uri anterioare: -
    » Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme ? Da
    » Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical ? Da
    » Poza cu /stats si skill la detectiv:
click
» Cate warn-uri ai in joc ? -
» Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume ? Nu
» Esti pe BlackList-ul unei factiun ? Nu
» Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList ? -
» Alte precizari: -

Edited by syN
Link to comment
Share on other sites

Guest TURKUAZ

Nume in joc: Bill_Bonanno

Level: 43

Varsta(reala): 19 ani.

Sex: Masculin.

De cat timp jucati pe server?: Din noiembrie 2009, mai mult de un an si jumatate.

Factiuni precedente: National Guard, Fireman Paramedics, FBI, Hitman, Corleone, Barzini

Rank-ul ultimei factiuni: Rank 2 - Soldato

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Nu mai era nimic de facut in fosta factiune plus ca imi doream sa revin in Hitman.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune: Lider Medici, FBI, Hitman, Corleone ; Rank 5 Hitman Agency

De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Pentru ca este printre singurele factiuni al carei scop inlatura din plictiseala zilnica.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Ocupatia factiunii este, desigur, asasinarea unor indivizi contra cost. $

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Sigur, marea majoritate eu le-am facut.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Nici nu se pune problema.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman: Da, acum 7 luni avand rank 5.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman: Am fost inactiv datorita cursurilor. (demis)

Cate ore acordati jocului (fara afk)?: In jur de 4-5 ore. Nu obisnuiesc sa las afk.

Nickname-uri anterioare: DarkSeeker, Anduu, SoulKeeper, Bill

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Sigur ca da, altfel nu avea rost sa aplic.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Nu am trecut degeaba prin scoala deci da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://imageshack.us.../samp005dp.png/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : Am doua warnuri, nu imi amintesc din ce cauza deoarece a trecut mult timp de cand nu am mai jucat.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu. (asta daca nu sunt incluze banurile pentru money chat din cauza bugului de la admbot)

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Daca este nevoie si bugetul imi permite, da.

Alte precizari? : Da, postez o poza cu /stats si skill-ul la detectiv in timp ce fac parte din factiunea Barzini deoarece Clau_bv nu mi-a dat inca uninvite pentru ca nu a intrat pe server.

Nu am vrut sa ratez sansa de a aplica, probabil ca atunci cand va intra clau aplicatiile voastre vor fi inchise.(scuze pentru culori, ma bate browseru')

Edited by TURKUAZ
Link to comment
Share on other sites

01853998043846958191.png

 

 

*Nume in joc: sLowMoTioNx

*Level: 23

*Varsta(reala): 15 ani

*Sex (masculin / feminin) : Masculin (M)

*De cat timp jucati pe server? : Din vara anului 2010

*Factiuni precedente : Tow Car Company,The Paterno Familly,The Cuneo Familly,Federal Bureau Of Investigations,The Barzini Familly,Taxi Cab Company.

*Rank-ul ultimei factiuni : Trainee (1)

*Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Mi`am depus demisia si am asteptat ca Hitman Agency sa recruteze.

*Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 2 Tow Car Company si The Paterno Familly

*De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Admir aceasta factiune de la lvl 1 si imi doresc foarte mult sa fac parte din ea ajutand la indeplinirea contractelor.

*Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu assasinarea unor persoane contra-cost ["Kill for MONEY"]

*Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

*Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

*Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

*Ai mai fost membru Hitman : Nu.

*Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

*Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 7-8

*Nickname-uri anterioare : -

*Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Desigur.

*Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

*Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://img.b-zone.ro/images/67278037446415532161.png

*Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 2/3 1. /ad "Caut domnisoara focoasa" 2. "/ad O telecomanda , doua.../sms me "

*Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da.Pentru /ad-ul cu telecomanda

*Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

*Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

*Alte precizari? : Sper sa mai primesc o sansa,de care nu imi voi bate joc.Multumesc!

Edited by s L o w M o T i o N x
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Costea_Silviu

Level: 15

Varsta: 16 dar acest cont a fost creat acum 5 ani.

Sex : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 2 luni si jumatate.

Factiuni precedente : ,The Paterno Family,The Cuneo Family,The Barzini Family, Fireman/Paramedic si The Paterno Family si The Stracci Family

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 1 (Picciotto)

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Din cauza liderului care este unul nou si fara experienta.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune :Fireman/Paramedic (Rank 3)

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Simt ca aceasta factiune este un speciala pt. mine si doresc nespus de mult sa intru in ea.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu asasinarea unor persoane in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman : Nu am mai fost.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-6

Nickname-uri anterioare : Nu am avut

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Desigur.

Poza cu /stats si skill la detectiv: http://imageshack.us/photo/my-images/193/samp000oa.png/ dar voi face skill pe parcurs .

Cate warn'uri ai in joc? : 1/3 din cauza limbajului.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? : Nu

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Multumesc pt. timpul acordat cereri mele si sper sa fiu acceptat !

Edited by SiLviC2o11
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: [F4L]duBliss

Level: 35

Varsta(reala): 17 ani.

Sex: Masculin.

De cat timp jucati pe server?: Din Decembrie 2010, mai mult de un an si jumatate.

Factiuni precedente: Barzini,Hitman,Paterno,PD,Cuneo

Rank-ul ultimei factiuni: Rank 1 - Piccioto

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: A plecat liderul iar eu intrasem in mafie pentru a il ajuta,pentru ca m-am simtit bine in Hitman ultima data m-am gandit sa aplic.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune: Sublider Barzini,Hitman rank 4,Lider Paterno.

De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Pentru ca aici este mereu cate ceva de facut.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Uciderea la comanda prin contracte.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Da.

Ai mai fost membru Hitman: Da, rank 4.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman: Am primit lider.

Cate ore acordati jocului (fara afk)?: In jur de 3-4 ore.

Nickname-uri anterioare: duBliss

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Da .

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://img.b-zone.ro/images/53597137903430795588.png http://img.b-zone.ro/images/06391390542674930879.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : Niciunul.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da (afaceri cu euro )

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Daca este nevoie si bugetul imi permite, da.

Alte precizari? :

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: adytzao16

Level: 22

Varsta(reala): 17 si jumatate

Sex (masculin / feminin) : masculin

De cat timp jucati pe server? : 7-8 luni

Factiuni precedente : f/p si stracci family

Rank-ul ultimei factiuni : 2

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : wipe

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : f/p(3)

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : doresc sa incerc ceva nou

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : cu asasinarea playerilor pe care au contract

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : da.chiar de mai multe ori

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: nu

Ai mai fost membru Hitman : nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : nu am mai fost in hitman agency

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-6 , depinde de zi....sunt unele in care stau mai mult si altele in care stau mai putin.

Nickname-uri anterioare : nu am avut

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://imageshack.us/photo/my-images/855/samp003tf.png/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 2/3 de cand eram nou pe seerver si aveam level mic. unul pentru abuz de repair la rob si unu pentru dm excesiv

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : nu

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: daca as fi pe black-list la vreo mafie as plati

Alte precizari? : sper sa ma acceptati deoarece imi doresc mult sa intru in hitman agency.multumesc pentru timpul acordat

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Tymonela

Level: 31

Varsta(reala): 22

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : Aproape 2 ani.

Factiuni precedente :

Taxi Cab Company | Leader Blade| Rank 3 |

Firenman/Paramedic | Leader Psihidelick | Rank 2 |

The Corleone Family | Leader Razvan14 | Rank 5 |

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 5 => The Corleone Family

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Cerere Demisie

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 5(caporegime) => The Corleone Family

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Mi-ar face o mare placere sa ma alatur aceste agenti, pentru ca imi place mult meseria lor.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Omorarea persoanelor in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) :-

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 8 ore

Nickname-uri anterioare : Nu am avut

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Check | Click

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da, Reason: Cont Spart.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Multumesc.

Edited by Tymmo
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: DonAlex

Level:Am level 26

Varsta(reala): 16 ani

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 4 luni

Factiuni precedente : School Instructor,Tow Car Company

Rank-ul ultimei factiuni : Tow Car Company -> Rank 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am demisionat pentru am incerca sansa in Hitman Agency

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : School Instructor -> Rank 3

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pentru ca imi place foarte mult cu ce se ocupa aceasta factiune si politica lor (Nothing personal, it’s just money)

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Se ocupa cu asasinarea playerilor care au pe capul lor un /contract pus de un anumit player contracost

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? :5 ore sau mai mult

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Stats & Detective skill aici!

Cate warn'uri ai in joc?(precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) :Da,ban aiurea cred ca de la un bug

Esti pe BlackList'ul unei factiuni?(precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Sper sa fiu acceptat,multumesc pentru timpul acordat cereri mele

Edited by DonAlex
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc:pit

Level:37

Varsta(reala):26

Sex (masculin / feminin) :masculin

De cat timp jucati pe server? :2 ani si cv

Factiuni precedente :de 4x natioanal guard

Rank-ul ultimei factiuni :2

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune :anumite motive personale

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) :4 national guard

De ce doriti sa va alaturati agentiei? :pentru ca-mi doresc sa devin hitman

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? :cu asasinarea unor pleieri paltiti de altii pleieri

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? :da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? :da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?:nu

Ai mai fost membru Hitman :nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) :-

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? :3,4 ore minim

Nickname-uri anterioare :-

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? :da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:http://img.b-zone.ro/images/45216302382798186430.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) :nu cred ca am

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) :nu

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) :nu cred ca sant

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?:da

Alte precizari? : succes

Link to comment
Share on other sites

Cei selectati pentru testari sunt: [F4L]ShocKy (respins), Mada_linux (respins), Dobermann (admis), Marco. (respins), Toretto.Corleone. (admis), bisCuiTe (respins), Luigi (respins), [mR].SpriTes (respins), [v1p3r] (respins), r3g3n3sis. (admis), ChrisBrown (respins), Manuel (respins), xtensioN (admis), [F4L]Bestial (respins), [F4L]Silver (respins), syN (admis), [F4L]duBliss (respins), christiaN. (admis), aL3XutzZa (respins), Oantzah (admis)

Au fost selectati cei mai capabili.

EDIT: Deoarece Doberman a fost demis,am decis sa ii acord o sansa urmatorului care s-a descurcat bine la teste (Luigi)

Recrutarile sunt inchise .

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc : [F4L]Silver

Level : 47.

Varsta(reala): 14.

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 1 An si o luna.

Factiuni precedente : The Tattaglia Family, News Reporter, The Barzini Family, The Cuneo Family, National Guard, The Paterno Family.

Rank-ul ultimei factiuni : 2 Soldato.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Cerere de demisie.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Consigliere Barzini Family.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece nu am fost nici o data, si doresc foarte mult sa ma alatur.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu asasinarea persoanelor in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency? : Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu am mai fost.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 4-5, poate mai mult..

Nickname-uri anterioare : =S1Lv3R=, Silver.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv : Click.

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da, cand era bugul la money cheat.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList? : Da.

Alte precizari? : Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

52387798636548841184.png

 

 

 

 

 

Nume in joc: dany..

Level: 30

Varsta(reala): 18

Sex (masculin / feminin) : masculin

De cat timp jucati pe server? : 6 luni

Factiuni precedente : News Reporter Cuneo Corleone .

Rank-ul ultimei factiuni : 2

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Cerere demisie.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 5 | News Reporter

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Imi doresc sa fiu alaturi de agentie deoarece imi place mult activitatea sa.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Omoara oameni in schimbul unor bani | kill for money |

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: nu

Ai mai fost membru Hitman : nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : ---

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 4 - 5 ore

Nickname-uri anterioare : nu am avut.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : desigur.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://img.b-zone.ro/images/66157866876640332608.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : nu

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: da

Alte precizari? : Sper sa am ocazia sa ma alatur agentiei .

Edited by dany M
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: [F4L]duBliss

Level: 35

Varsta(reala): 17 ani.

Sex: Masculin.

De cat timp jucati pe server?: Din Decembrie 2010, mai mult de un an si jumatate.

Factiuni precedente: Barzini,Hitman,Paterno,PD,Cuneo

Rank-ul ultimei factiuni: Rank 1 - Piccioto

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: A plecat liderul iar eu intrasem in mafie pentru a il ajuta,pentru ca m-am simtit bine in Hitman ultima data m-am gandit sa aplic.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune: Sublider Barzini,Hitman rank 4,Lider Paterno.

De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Pentru ca aici este mereu cate ceva de facut.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Uciderea la comanda prin contracte.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Da.

Ai mai fost membru Hitman: Da, rank 4.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman: Am primit lider.

Cate ore acordati jocului (fara afk)?: In jur de 3-4 ore.

Nickname-uri anterioare: duBliss

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Da .

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://img.b-zone.ro...03430795588.png http://img.b-zone.ro...42674930879.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : Niciunul.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da (afaceri cu euro )

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Daca este nevoie si bugetul imi permite, da.

Alte precizari? : Ban 3 zile pentru dm luat oarecum aiurea pentru ca daca nu trageai pierdeai masina.

Edited by dubliss
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Cedryk

Level: 27

Varsta(reala): 14

Sex (masculin / feminin) : masculin

De cat timp jucati pe server? : Aproape de cand s-a deschis.

Factiuni precedente : NR, PD, Corleone, FBI, Tattaglia, Hitman Agency, si mai sunt multe, nu le tin minte pe toate.

Rank-ul ultimei factiuni : 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Wipe.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : NR - rank 6 (lider)

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Este o factiune minunata, si imi place sa omor pentru bani.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu asasinarea anumitor playeri pentru o suma de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Da

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Am fost but (demisionat)

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-6 ore , sau mai mult.

Nickname-uri anterioare : Jeff, Ace.Capone

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://img.b-zone.ro/images/04439805884072143275.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 2 - un warn l-am luat pentru /q la somatia unui politist , eram grabit , trebuia sa plec la scoala, si unu l-am luat cand am facut un event, cand am dat ad cu ce trebuia ghicit, am luat kick si cand am intrat, am luat warn.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Money Cheat ( AdmBot stricat )

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : -

Link to comment
Share on other sites

52387798636548841184.png

 

* Nume in joc: Bambuchea.

* Level: 17+.

* Varsta(reala): 17 ani.

* Sex (masculin / feminin): Masculin.

* De cat timp jucati pe server?: 2 luni.

* Factiuni precedente: Tow Car Company, The Tattaglia Family.

* Rank-ul ultimei factiuni: 2.

* Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Wipe.

* Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea): 2 - The Tattaglia Family.

* De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Deoarece este o facţiune serioasă şi vreau să o ajut cu tot ce pot.

* Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Cu omorârea persoanelor pentru bani.

* Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Da.

* Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Da.

* Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

* Ai mai fost membru Hitman: Nu.

* Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost): - .

* Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: 13+.

* Nickname-uri anterioare: - .

* Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Da.

* Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

* Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://img.b-zone.ro/images/70885126983188076747.png .

* Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce): 0/3.

* Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce): Nu.

* Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care): Nu.

* Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da, dar nu este cazul.

* Alte precizari?: - .

Link to comment
Share on other sites

52387798636548841184.png

 

Nume in joc: Fumy

Level: 45

Varsta(reala): 16

Sex (masculin / feminin): Masculin

De cat timp jucati pe server?: 24-11-2009

Factiuni precedente:

  • T.C.C.
  • N.G.
  • F.B.I.
  • P.D.
  • Hitman Agency
  • Corleone Family
  • Stracci Family
  • Cuneo Family
  • Paterno family
  • Tattaglia Family
  • F/P

Rank-ul ultimei factiuni: 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Am facut unele greseli.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea): 6 ( Fireman Paramedic )

De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Pentru satisfactia contractelor silent indeplinite , pentru colectivul unit inltanit in aceasta agentie.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Indeplinirea contractelor contra unei sume de bani

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Desigur

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Desigur

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Da

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Am facut cateva greseli

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 4 ore, 5.

Nickname-uri anterioare : Fumylici0us

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Desigur

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Desigur

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Click

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0 / 3 ( Am luat ban in trecut pentru 3 / 3 ,din greseli prostesti )

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da, motivul este moneychar ( era o perioada cu un lag imens )

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Desigur

Alte precizari? : Va multumesc

Edited by Fumy
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: CiuleTexXx

Level: 32

Varsta: 15 ani.

Sex: Masculin.

De cat timp jucati pe server?: +10 luni

Factiuni precedente: The Barzini Family, The Stracci Family, The Paterno Family, Taxi Cab Company, National Guard, Hitman Agency.

Rank-ul ultimei factiuni: 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Pentru a reveni in Hitman Agency.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea): Vicario The Barzini Family

De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Deoarece este o factiune serioasa, am foarte multi prieteni aici si vreau sa revin "acasa".

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Cu asasinarea unor playeri pentru o anumita suma de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman?: Da

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost): - Am iesit pentru ca nu prea aveam timp sa stau la PC...

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: depinde, 6-8 ore.

Nickname-uri anterioare: -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://img.b-zone.ro/images/08345979734185640161.png

Cate warn-uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care): Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Multumesc pentru timpul acordat, sper sa mai primesc o ultima sansa deoarece atunci am facut o prostie pentru ca am iesit si mi-a parut rau. Respect.

Edited by CiuLeTexXx
Link to comment
Share on other sites

52387798636548841184.png

Nume in joc: kNNz

Level: 17

Varsta(reala):17 ani

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 3 ani

Factiuni precedente : The Corleone Family, FBI (mai multe.. dar astea sunt de curand)

Rank-ul ultimei factiuni : 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am luat o mica pauza.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 5 (Hitman Agency), 5(Rroms) , 5(LCN) .

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Am mai fost in Hitman Agency si mi-a placut foarte mult si vreau sa intru iar "like old times"

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Uciderea oamenilor in schimbul unei sume de bani ( Paid Assassin )

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Desigur

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Da

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Demisie

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 8-9

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv : Click

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : -

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Multumesc pentru timpul acordat, sper sa fiu acceptat!

Edited by kNNz
Link to comment
Share on other sites

04949124817693960337.png

Nume in joc: tomyy

Level: 23

Vârsta (reală): 14

Sex (masculin / feminin) :

De cât timp jucați pe server? : Over one years

Facțiuni precedente : Taxi Cab Company, School Instructor, The Stracci family, Fireman/Paramedic, The Corleone family, The Barzini family, Federal Bureau of Investigations, Tow Car Company, The Corleone family, Taxi Cab Company, The Paterno family, The Cuneo family, Federal Bureau of Investigations, News Reporter, The Stracci family, The Barzini family, The Corleone family, The Tattaglia family, The Paterno family

Rank-ul ultimei facțiuni : 1

Motivul pentru care ați părăsit/ați fost demiși din fosta facțiune : Probleme personale

Cel mai mare rank avut in vreo facțiune (Specifică facțiunea) : 3 în Fireman/Paramedic

De ce doriți să vă alăturați agenției? : Pentru că este cea mai activă și serioasă facțiune / îmi place cu ce se ocupă

Cu ce considerați că se ocupă această agenție? : 'Kill for money'

Şti regulile Hitman Agency si ai citit măcar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Ințelegeți că suntem o agenție seriosă de asasini şi glumele si prostiile nu-şi au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai mulți membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul ieşirii / demiterii din Hitman (in caz că ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fără afk? : 12 ore zilnic

Nickname-uri anterioare : Alex_Nițu

Considerați că aveți capacitatea de a indeplini un contract fără probleme? : Da

Aveți capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

Poză cu /stats (civil obligatoriu + să apară şi /time când e facută) şi skill la detectiv: http://img.b-zone.ro/images/09031736970471577155.png

Câte warn'uri ai în joc? (precizează de ce) : 1/3 (DM, o prostie de a mea)

Ați fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizează si de ce) : Da, Alex_Nițu (Afaceri cu conturi) aiurea

Eşti pe BlackList'ul unei facțiuni? (precizează care) : Nu

Eşti dispus să plăteşti să fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Mulțumesc pentru timpul acordat.

Edited by t omyy
Link to comment
Share on other sites

  • Bagwell changed the title to Hitmen Agency - Alătură-te Agenției | Join the Agency
  • Hawk ToV unlocked and locked this topic
  • South Maximus unpinned this topic
  • Jackus pinned this topic
  • Hawk ToV unlocked this topic
  • Hawk ToV locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.