Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Hitmen Agency - Alătură-te Agenției | Join the Agency


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nume in joc: Nelutzu.

Level: 22.

Varsta(reala): 21+ ani.

Sex (masculin / feminin): Masculin.

De cat timp jucati pe server? : Un an jumate.

Factiuni precedente: Taxi Cab Company, The Paterno Family, The Tattaglia Family.

Rank-ul ultimei factiuni: Rank 3 in Tattaglia Family.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Am vrut sa incerc ceva nou.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea): 6 (sublider) in Taxi Cab Company.

De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Agentia este foarte respectata si imi place sa joc rolul de Hitman, sa ucid pentru bani. Imi place sa fac totul silentios.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Ucidere pentru bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?:Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu, am prieteni in agentie.

Ai mai fost membru Hitman: Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost): Nu am mai fost.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: Intre 5 si 6 ore. Depinde de zii in cazul intervalului. Uneori joc mai mult seara, uneori in timpul zilei.

Nickname-uri anterioare: Nelutzu_ZRW.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimage.org/image/g2yx4sqot/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce): Nici unul.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce): Am luat ban pentru limbaj dar motivul a fost gresit. Tin sa precizez ca doar glumeam cu cel cu care vorbeam.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care): Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da, desi nu sunt.

Alte precizari?: Sper sa-mi acordati o sansa.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: NatureGreen

Level: 20

Varsta(reala): 18 ani

Sex (masculin / feminin) : M

De cat timp jucati pe server? : Mai 2011

Factiuni precedente : National Guard , Fire and Medic Departament, Paterno, Stracci ,Tow Truck Company , Corleone , News Reporter

Rank-ul ultimei factiuni : 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Nu prea am avut timp de SA:MP

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 2 ( NR )

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Simt nevoia de o factiune in care sa fie activitate full ..

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Rezolva cererile utilizatorilor de a omora pe o persoana anume pentru bani..

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Logic

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu , nu cred

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 6-7-8 ( depinde de stare )

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i999.photobucket.com/albums/af113/Kirtzovici/sa-mp-008-6.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu cred

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Nothing for now..

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Dobermann

Level: 37

Varsta(reala): 17 ani

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 1 an si 8 luni

Factiuni precedente : Fire&Medic departament rank 2, The Cuneo Family rank 1, School Instructor rank 1, Fire&Medic departament rank 5, School Instructor rank 3, Federal Bureau of Investigations rank 1, Federal Bureau of Investigations rank 1, The Cuneo Family rank 1, Federal Bureau of Investigations rank 1, Fire&Medic departament rank 2, News Reporter rank 1, Federal Bureau of Investigations rank 1, Police Departament rank 1, Fire&Medic departament rank 2The Cuneo Family rank 2, Federal Bureau of Investigations rank 1, Hitman Agency rank 1, Tow Car Company rank 1,Fire&Medic departament rank 1 The Cuneo Family rank 2, Hitman Agency rank 2, The Corleone Family rank 2, The Corleone Family rank 1 (ordine aproximativa)

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 1 Corleone Family

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am luat o pauza de sa:mp.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 5 in F&M Departament

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Avand cel mai matur colectiv, cea mai role-play ocupatie si fiind ceea mai cautata factiune, Hitman Agency ma atrage cel mai mult in momentul de fata. A rezolva un contract cu succes este o placere pentru mine, si vreau sa arat ca pot fi suficient de matur si de pregatit pentru a fi un agent cu norma intreaga.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Rezolvarea contractelor intr-un mod cat mai silentios posibil

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Intr-un trecut mai indepartat, si o mica tangenta cu Dragos de care mi-am cerut scuze.

Ai mai fost membru Hitman : Da

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : M-am dus in Corleone Family, sa il ajut pe cel mai bun prieten al meu - ChevChelios - care era lider pe aceea vreme

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : de la 3 ore in sus

Nickname-uri anterioare : DoGGy

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Cu siguranta

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://s17.postimage.org/v3orff7lr/sa_mp_012.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) :2/3 pentru "abuz de C on contract" si "live"

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Dm aiurea, limbaj vulgar, mai multe motive, cand eram level mai mic

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: -

Alte precizari? Multumesc pentru timpul acordat si sper sa primesc o simpla sansa.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: [skillZ]Max

Level: 15

Varsta(reala): 14

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 1 an

Factiuni precedente : Taxi Cab Company, News Reporter, Barzini Family

Rank-ul ultimei factiuni : 1 (Taxi Cab Company)

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Demisie - numai vroiam sa fac parte din factiune

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 2 - Taxi Cab Company / Barzini Family

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece cred ca este o agentie bine pregatita si organizata in care mi-ar placea sa intru. M-am uitat mereu cu respect la cei din aceasta agentie deoarece isi fac treaba intr-un mod foarte rapid si util.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Hitman este o agentie care se ocupa cu uciderea anumitor persoane in schimbul unei sume de bani totul sub forma de contract.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Niciodata

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : --

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5/6 ore

Nickname-uri anterioare : --

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Desigur

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: samp010bg.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Niciodata

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Va multumesc pentru atentie si sper sa fiu acceptat

Edited by S K I N
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: TheEmperor

Level: 30

Varsta(reala): 15

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 6-7 luni sau mai mult

Factiuni precedente : Fire & Medic Department, Police Department, The Stracci Family.

Rank-ul ultimei factiuni : 5

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Deoarece am vrut sa intru in Hitman Agency.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 5(The Stracci Family)

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pentru ca imi place cu ce se ocupa.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Rezolvarea contractelor(asasinarea unor persoane in schimbul unei sume de bani)

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-7 ore

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/QBKMN.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da, o data pentru /q la somatia unui politist

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : -

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Seby.Vicious

Level: 15

Varsta(reala): 17

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : Din septembrie 2011

Factiuni precedente : Tow Truck Company,Taxi Cab Company,Fire&Medic Departament,The Cuneo Family

Rank-ul ultimei factiuni : 2 (Soldato)

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Vroiam sa incerc ceva nou

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 3 in Taxi Cab Company

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Imi place munca de asasin, sa razbun alti playeri in schimbul unei sume de bani.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Ucide pentru bani

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-6 ore

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Click

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da, prima data pentru DM,si a doua oara am gresit parola de 3 ori.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Multumesc pentru timpul acordat.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: TuningMaster93

Level: 39

Varsta(reala): 19

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 2 ani jumatate

Factiuni precedente : F/P , FBI, Tattaglia

Rank-ul ultimei factiuni : 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : A fost wipe.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 5(F/P) si 4(FBI)

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Este intradevar cea mai respectata factiune, si cred ca merita sa incerc de cate ori este nevoie.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Indeplinirea contractelor puse pe capetele jucatorilor, in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Desigur

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Niciodata, ma inteleg bine cu multi dintre ei.

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5 ore in medie

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: samp333n.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3 (bug abuse la level 2)

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da, dintr-o neintelegere.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Oricand

Alte precizari? : Sper sa fiu din nou acceptat, si sa dau tot ce este mai bun din mine.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: PriGaT

Level: 26+

Varsta(reala): 17

Sex (masculin / feminin) : masculin

De cat timp jucati pe server? : de cand s-a infiintat b-zone, dar am avut perioade mari de inactivitate din cauza scolii.

Factiuni precedente : The Stracci Family

Rank-ul ultimei factiuni : 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : A fost wipe la factiune deoarece a renuntat Simon_Dragos la Lider

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 1 Stracci

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Cred ca este o factiune foarte buna, imi place cu ce se ocupa si cu un obiectiv foarte interesant.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Omorarea persoanelor contracost.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-6 ore

Nickname-uri anterioare : yusTy

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimage.org/image/kyk8129st/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da, pentru /q la somatie

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Daca sunt, da

Alte precizari? : Multumesc !

Link to comment
Share on other sites

34rzsiu.gifNume in joc: NoChance

34rzsiu.gifLevel: 18

34rzsiu.gifVarsta(reala): 19 ani

34rzsiu.gifSex (masculin / feminin) : Masculin

34rzsiu.gifDe cat timp jucati pe server? : De un an .

34rzsiu.gifFactiuni precedente :

The Cuneo Family - Rank 1 , 2 saptamani

Federal Bureau of Investigation x2 Rank 1 - 3 saptamani , Rank 2 - 1 luna si 2 saptamani

National Guard - Rank 1 , 2 luni

The Paterno Family - Rank 1 , 2 saptamani

The Corleone Family - Rank 2 , 3 saptamani

Fireman / Paramedic - Rank 3 , 1 luna si 2 saptamani

34rzsiu.gifRank-ul ultimei factiuni : The Cuneo Family - Rank 1

34rzsiu.gifMotivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Nu mi-a placut.

34rzsiu.gifCel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Fireman / Paramedic - Rank 3

34rzsiu.gifDe ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pentru ca mereu am vrut sa ma alatur agentii deoarece am considerat ca este cea mai frumoasa.

34rzsiu.gifCu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Omoara oameni in schimbul unei sume de bani .

34rzsiu.gifSti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da , am luat la cunostinta "Regulamentul , Info , Orders si Agency skins" .

34rzsiu.gifIntelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

34rzsiu.gifAi avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

34rzsiu.gifAi mai fost membru Hitman : Nu.

34rzsiu.gifMotivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : ---

34rzsiu.gifCate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-6 ore.

34rzsiu.gifNickname-uri anterioare : DarkestwraTh

34rzsiu.gifConsiderati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

34rzsiu.gifAveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

34rzsiu.gifPoza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i40.tinypic.com/2day44w.png

34rzsiu.gifCate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3 , am primit acest warn din cauza DM-ului . Eram incepator si nu aveam cunostinte in acest joc.

34rzsiu.gifAti fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu am fost banat niciodata.

34rzsiu.gifEsti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

34rzsiu.gifEsti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Nu este cazul.

34rzsiu.gifAlte precizari? : Addyn sper sa imi acorzi o sansa alaturandu-ma in aceasta minunata factiune !

 

Multumesc pentru timpul acordat citirii cererii mele .

 

O zi buna !

Edited by darkestwrath
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Tom.Hagen

Level: 48

Varsta(reala): 17

Sex (masculin / feminin) : masculin

De cat timp jucati pe server? : aproape 2 ani

Factiuni precedente : The Corleone Family x3,The Barzini Family x3,The Cuneo Family x2 ,The Stracci Family x3,The Tattaglia Family x2,The Cuneo Family,The Paterno Family,Fireman/paramedic, FBI,National Guard,Police departament x2.

Rank-ul ultimei factiuni : 2 (The Corleone Family)

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Demisie

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : The Barzini Family rank 3,The Stracci Family rank 3

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Imi place in general cu ce se ocupa,si mi`a placut de la inceput de aceasta agentie,si as vrea sa imi incerc norocul.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : asasinarea playerilor in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-6-7 ore depinde de zile

Nickname-uri anterioare : ManiaKul

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimage.org/image/r7k7f2wxd/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3 ,abuz de repair.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : parola gresita

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Multumesc pentru timpul acordat!

Edited by TomHagen
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc:Alistair

Level:30

Varsta(reala):15 ani.

Sex (masculin / feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : 1 an.

Factiuni precedente : News Reporter, Taxi Cab Company, School Instructor, The Corleone family x2, The Barzini family x2, The Paterno family x2, The Stracci family, F.B.I.

Rank-ul ultimei factiuni : 2 - The Barzini family.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Mi-am dat demisia pentru a incerca ceva nou.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 4 - The Corleone family.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? :Vreau sa ma alatur agentiei pentru ca este o factiune serioasa, respectata cu membri activi.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea oamenilor in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? :Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 7-8 ore.

Nickname-uri anterioare : NoName33.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Desigur.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimage.org/image/dhpzqxex5/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 2/3 - /ad la un level mai mic si Dm tot la un level sub 10.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da, la cerere 15 zile.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu sunt.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Desigur.

Alte precizari? : Sper sa fie un rezultat pozitiv.

Link to comment
Share on other sites

34rzsiu.gifNume in joc: Cosmin1898

34rzsiu.gifLevel: 18

34rzsiu.gifVarsta(reala): 14 ani

34rzsiu.gifSex (masculin / feminin) : Masculin

34rzsiu.gifDe cat timp jucati pe server? : Aprox. 4 luni.

34rzsiu.gifFactiuni precedente : F&M Dep. , News Reporter.

34rzsiu.gifRank-ul ultimei factiuni : News Reporter-rank 1

34rzsiu.gifMotivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am picat perioada de teste.

34rzsiu.gifCel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Fireman / Paramedic - Rank 2

34rzsiu.gifDe ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pentru ca mereu am vrut sa ma alatur agentii deoarece am considerat ca este cea mai frumoasa.

34rzsiu.gifCu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Omoara oameni in schimbul unei sume de bani .

34rzsiu.gifSti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da , am luat la cunostinta "Regulamentul , Info , Orders si Agency skins" .

34rzsiu.gifIntelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

34rzsiu.gifAi avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

34rzsiu.gifAi mai fost membru Hitman : Nu.

34rzsiu.gifMotivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : ---

34rzsiu.gifCate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-6 ore.

34rzsiu.gifNickname-uri anterioare : -

34rzsiu.gifConsiderati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

34rzsiu.gifAveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

34rzsiu.gifPoza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimage.org/image/ax8wkyz45/

34rzsiu.gifCate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0 / 3

34rzsiu.gifAti fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Am luat odata ban pentru 3/3 warns.

34rzsiu.gifEsti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

34rzsiu.gifEsti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

34rzsiu.gifAlte precizari? : Addyn sper sa imi acorzi o sansa alaturandu-ma in aceasta minunata factiune !

Edited by CosMiN1898
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Kobra

Level: 40 cu rp de lvl 42

Varsta(reala): 20

Sex (masculin / feminin) : masculin

De cat timp jucati pe server? : 3 ani

Factiuni precedente : TTC, NG, Tattaglia, F.B.I, Hitman, Corleone, Stracci, Barzini, Taxi.

Rank-ul ultimei factiuni : 2

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : am vrut sa ma duc in alta factiune

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Sublider in TTC,NG si Hitman

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece m-am simtit foarte bine in aceasta factiune si vreau sa ma intorc

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea unor persoane in schimbul unei sume de bani

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: nu

Ai mai fost membru Hitman : da, de 2 ori

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Am plecat in corleone

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 3-4 ore

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://www.girlshare.ro/3537161.1

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3 pentru injurii aduse unui player

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: da

Alte precizari? : sper ca o sa fiu acceptat si ca o sa trec testul :))

Edited by Kobra
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: ShaDyXxX

Level: 31+

Varsta(reala): 16

Sex (masculin / feminin) : masculin

De cat timp jucati pe server? : 2 ani

Factiuni precedente : TTC, Barzini(x4), Cuneo , National Guard , Taxi Cab Company.

Rank-ul ultimei factiuni : 6

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am demisionat.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 6 Barzini Family.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pentru ca imi place factiunea este una serioasa si organizata si nu am fost niciodata.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea playerilor in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : --

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 3-4 ore

Nickname-uri anterioare : --

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://s17.postimage...r/sa_mp_001.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : am gresit parola de 3 ori.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Mersi.

Edited by S h a D y X x X
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: NimaR

Level: 45

Varsta(reala): 16

Sex (masculin / feminin) : masculin

De cat timp jucati pe server? : septembrie-octombrie 2009

Factiuni precedente : The Stracci Family , The Cuneo Familly , The Barzini , The Paterno , F.B.I,National Guard , Fireman/paramedic , Etc !

Rank-ul ultimei factiuni : 4

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Cerere de iesire !

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) :Federal Bureau of Investigation 4 !

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Este o factiune unita organizata si doresc sa ma alaturi ei deoarece nu am fost in acceasta factiune !

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea persoanelor contracost.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Desigur

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 3-4 ore

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://s13.postimage...17_56_07_04.jpg

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da,ad aiurea

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Desigur

Alte precizari? : Have Fun !

Edited by NimAr
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Krishanu

Level: 42

Varsta(reala): 20

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : Almost , 1 year

Factiuni precedente :Fireman and Medic , Tattaglia Family , Police Department and National Guard

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 3 ( National Guard )

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Problem in real life and i wanted to join Hitman Agency

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 5 ( Tattaglia Family )

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Because it is has been my dream since i was new player to join Hitman Agency one day.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Completing contracts silently by killing people for money.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : yes

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : yes

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: no

Ai mai fost membru Hitman : no

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-6 hours

Nickname-uri anterioare : None

Considerati ca aveti capacitatea de a indhttp://forum.b-zone.ro/index.php/topic/8011-join-the-agency/eplini un contract fara probleme? : yes

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : yes

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimage.org/image/nlvw66ypx/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 2/3 ( When i was new , i was not serious player. But now i am )

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Yes , for illegal money transaction attempt ( by gabb )

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : no

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: sure , if i was

Alte precizari? : Goodluck everyone!

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Anthony.

Level: 38

Varsta(reala): 17

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : Joc de un an si 4 luni.

Factiuni precedente :

Rank-ul ultimei factiuni : 5

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Renuntarea la functia de lider.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Lider Stracci family ; Rank 4 - Hitmen Agency ; Rank 3 - Corleone family

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Este factiunea mea speciala. Doresc sa ma reintorc acasa.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea persoanelor in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Desigur.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Din fericire nu.

Ai mai fost membru Hitman : Da, de doua ori.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Primirea functiei de lider.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : Atat cat este necesar pentru rezolvarea unui numai de contracte cat mai bun.

Nickname-uri anterioare : eu.raduuu

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Desigur.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Nu se pune problema.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimage.org/image/s66hzpj5f/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : -

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Desigur.

Alte precizari? : Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Marco.

Level: 45

Varsta(reala): 17

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 4 ani.

Factiuni precedente : The Stracci Family (Rank 6), Hitman Agency (Rank 4), The Corleone Family (rank 2) etc.

Rank-ul ultimei factiuni : Stracci family rank 6

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : S-a schimbat liderul.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Stracci family sublider, hitman agency sublider

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece imi place cu ce se ocupa agentia si aici ma simt bine.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea persoanelor in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Desigur.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Da.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Am mers sa ajut un prieten.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5ore +

Nickname-uri anterioare : Mr.tony, _Tony_

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/OXW6a.jpg

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : da, "abuz de heal la war" fix cand am dat hotdog au aparut...

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Multumesc!

Edited by Marco
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: cioby.

Level: 35

Varsta(reala): 16

Sex (masculin / feminin) : masculin

De cat timp jucati pe server? : 1 an jumate.

Factiuni precedente : Tow Truck Company

Rank-ul ultimei factiuni : 2

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : 3fw

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : School instructor ( 3 ) News Reporter ( 3 ) Tow Truck Company ( 2 )

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Ca imi place foarte mult cu ce se ocupa.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu asasinarea oameni contra o suma de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Da

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Demisie

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-6

Nickname-uri anterioare :

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimage.org/image/u53j231ux/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Bug abuse 3x ( repair on rob )

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList? : Da

Alte precizari? : Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: qazdawn

Level: 26

Varsta: 16 ani.

Sex: Masculin

De cat timp jucati pe server? : 3 ani.

Factiuni precedente: News Reporter; Paterno Family; Hitmen Agency; Yakuza; Barzini Family; National Guard; Police Departament; Corleone Family;

Rank-ul ultimei factiuni: Rank 1 - Corleone Family

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Alegerea unui nou lider, urmata de wipe.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune: Lider - Yakuza.

De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Am mai facut parte din agentie, si doresc sa revin. De ce ? Noile update-uri, isi spun cuvantul.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Omorarea oamenilor contra-cost

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Bineinteles.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Categoric.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu, ma inteleg bine cu toti.

Ai mai fost membru Hitman: Da.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman: Lipsa de inactivitate, si picarea perioadei de teste.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 4-5 ore, depinde de zile.

Nickname-uri anterioare: qazdawn.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Sigur.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats si skill la detectiv: http://i.imgur.com/ncnma.jpg

Cate warn'uri ai in joc?: 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume?: Da, bug abuse, 3 warn-uri.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni?: Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Nu este cazul, in cazul in care ma aflu pe un anumit blacklist, desigur.

Alte precizari?: Stiu ca am gresit in trecut, si imi cer scuze. Sper sa imi fie acordata inca o sansa. Promit sa nu va dezamagesc.

Link to comment
Share on other sites

2v3g3ns.png

 

  • Nume în joc: Andrew
  • Level: 50
  • Vârstă: 17 ani.
  • Sex: Masculin.
  • De cât timp jucați pe server?: 29 Noiembrie 2010.
  • Facțiuni precedente: PD, FBI, Hitman, Barzini, Corleone, Cuneo, Paterno, Stracci, Tattaglia.
  • Rank-ul ultimei facțiuni: Rank 1 ( Tattaglia )
  • Motivul pentru care ați părăsit/ați fost demiși din fosta facțiune: Am demisionat pentru a aplica aici.
  • Cel mai mare rank avut in vreo factiune: Don Paterno, Consigliere ( Barzini ).
  • De ce doriți să vă alăturați agenției?: Pentru că este facțiunea mea preferată.
  • Cu ce considerați că se ocupă această agenție?: Cu asasinarea jucătorilor în schimbul unei sume de bani.
  • Ști regulile Hitmen Agency și ai citit măcar odată Info, orders and Agency skins?: Da.
  • Înțelegeți că suntem o agenție serioasă de asasini și glumele și prostiile nu-și au rostul?: Da.
  • Ai avut antecedente cu unul sau, mai mulți membrii Hitmen Agency?: Nu.
  • Ai mai fost membru Hitman : Da.
  • Motivul ieșirii / demiterii din Hitmen Agency: Am părăsit Hitmen Agency deoarece a trebuit să plec în vacanță și nu aveam timp de joc, asta a fost în vara anului trecut.
  • Câte ore pe zi acordați acestui joc, fără afk?: 6+.
  • Nickname-uri anterioare : Andrew., Liaf.
  • Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.
  • Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.
  • Poza cu /stats si skill la detectiv: http://i.imgur.com/ToBmN.jpg
  • Cate warn'uri ai in joc?: 0/3.
  • Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : N-am fost banat până acum.
  • Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.
  • Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.
  • Alte precizari? : Mersi.

Link to comment
Share on other sites

Name in the game:Trna

Level:21

Age (real):18

Gender (male / female):Male

How long play on the server? :+3 months

Previous factions:

Tattaglia family [leader : [kelton] - Rank 2

Cuneo family [leader : [f4l]silver] - Rank 1

Taxi cab company [Leader : [Dienutza] - Rank 1

Rank in last faction:Taxi cab company rank 1 (Trainee)

The reason of left last faction : Posted dismiss

Highest rank in the faction(faction Specify):Tattaglia soldato (Rank 2)

Why you want to join the agency? :because agency is a place witch i can do my favorite job i mean killing people silent for money

What do you think agency deal? :people's life for fee

Did you read Hitman Agency rules and read at least once Info, orders and Agency skins? :Yes , i did

You understand that we are an agency of assassins seriousness and jokes and stupid not to have the point? :yes jokes are away from assassins behavior and they are mysterious that is why I like hitman business

You had a history of one or more members of Hitman Agency?:No , I got accepted once but failed gun test

Have you ever been a member Hitman:No

Reason exit / dismissal of Hitman (in case you've been):---

How many hours per day give this game without afk? :4-5 hours per a day

Consider that you have the ability to perform a contract without problems? :Yes

You have the ability to write grammatically correct?Yes

Picture of / stats (+ mandatory civil occur / time when it is done) and detective skills too:Please click here

How many warn do you have in the game? (specify why):0/3

Have you ever been banned from any particular reason? (states and why):No

Are you in any black list? (specify which):No

Are you willing to pay to be removed from the eventual BlackList?:Yes

Other specifications? :I hope take one more chance to join I am practicing with sniper in dm server and raising my skill and good luck

Edited by NGU TrNA
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Bladesttar

Level: 30+

Varsta(reala): 16 ani

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : De aproximativ 11 luni si 2 saptamani.

Factiuni precedente : Fire & Medic Department (rank 1) The Stracci Family (rank 1) Tow Truck Company x 2 (rank 1 si 5) Federal Bureau of Investigations (rank 5) The Tattaglia Family (rank 1)

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 1 - The Tattaglia Family

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Numarul mare de war-ur.In plus , mi-am dorit sa intru aici.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Tow Truck Company - Rank 5 . Federal Bureau of Investigations - Rank 5

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Consider ca este o factiune activa , serioasa , cu membrii cu bun simt.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Omorarea unor persoane in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Desigur.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu am avut.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : In timpul scolii ~5 ore. In week-end in jur de 10 ore.

Nickname-uri anterioare : Nu am avut.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Click

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3. I-am spus unui jucator ca este "prost". Warn primit de la Liquid in data de 09.10.2011 18:43

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Multumesc pentru timpul acordat!

Edited by bLadEsTTar
Link to comment
Share on other sites

  • Bagwell changed the title to Hitmen Agency - Alătură-te Agenției | Join the Agency
  • Hawk ToV unlocked and locked this topic
  • South Maximus unpinned this topic
  • Jackus pinned this topic
  • Hawk ToV unlocked this topic
  • Hawk ToV locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.