Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Hitmen Agency - Alătură-te Agenției | Join the Agency


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nume in joc: ByMageS

Level: 46

Varsta(reala): 16

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 2 ani si 10 luni

Factiuni precedente : Barzini (5) National Guard (3) Fireman/Paramedic (1)

Rank-ul ultimei factiuni : 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Mi-am dat seama ca nu mai imi place sa fac ceea ce faceam la lvl 5

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 5 Barzini

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Doresc sa ma alatur agentiei deoarece imi place cu ce se ocupa si as vrea si eu sa ma implic.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Agentia se ocupa cu asasinarea persoanelor pe capul caror a fost pus un pret $ .

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 4-5

Nickname-uri anterioare : Magestratu

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimage.org/image/hhka6t3jp/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : AdmBot

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu sunt

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Kaddylack.

Level: 52.

Varsta(reala): 16 ani.

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 2 an si cateva luni.

Factiuni precedente : News Reporter ,Fireman/Paramedic(x2),Taxi Cab Company(x4),The Stracci Family(x3),The Paterno Family(x5),The Cuneo Family,The Tattaglia Family,National Guard,The Barzini Family

Rank-ul ultimei factiuni :1 The Barzini Family

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Cerere demisie.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 5(Vicario) - Paterno Family

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Doresc să mă alătur acestei agenţii deoarece imi place cu ce se ocupă şi doresc să încerc ceva nou.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Omorarea unor persoane pentru bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 4-5.

Nickname-uri anterioare : Yonuttzz ,[biS]Kaddylack

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/nDKBb.jpg

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da ,/q on wanted.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Multumesc !

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: WeezeL

Level: 50

Varsta(reala): 20 ani.

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 2 an si cateva luni.

Factiuni precedente :The Tattaglia Family, Federal Bureau Of Investigations, Tow Truck Company.

Rank-ul ultimei factiuni: 1 - Tow Truck Company

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Cerere demisie.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea): Rank 4 Tattaglia Family

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece vreau sa incerc ceva nou,sa cunosc mai multi colegi si mai multi prieteni

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Efectuarea contractelor pentru anumite sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 6-10 ore

Nickname-uri anterioare winNeR

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimage.org/image/6bihqq7xr/full/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da ,pentru joypad cand eram in Tattaglia deoarece folosea un player coolio.kill si am vrut sa incerc si eu.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Multumesc frumos !

Edited by WeezeL
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: h1gh

Level: 45

Varsta(reala): 16 ani.

Sex (masculin / feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : 2 ani si cateva luni.

Factiuni precedente : News Reporter, Tow Truck Company, Police Department, Federal Bureau of Investigations, National Guard, The Corleone family, The Barzini family.

Rank-ul ultimei factiuni : 3 (Police Department)

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Monotonia era ucigatoare, am vrut sa incerc ceva diferit.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 5 (News Reporter)

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Imi place cu ce se ocupa si cred ca pot face fata aici.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea persoanelor in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Desigur.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu am avut ocazia.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-6 ore.

Nickname-uri anterioare : tot_yo, [biS]LittleRaY, Sunet.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Cu siguranta.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Bio Status

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Parola gresita de 3 ori.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Multumesc.

Edited by h1gh
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: =Vlad=

Level: 29

Varsta(reala): 15 ani

Sex (masculin / feminin) : masculin

De cat timp jucati pe server? : joc de 2 ani

Factiuni precedente : The Stracci Family [3x], Taxi Cab Company, The Cuneo Family [2x], The Tattaglia Family, The Paterno Family, The Barzini Family.

Rank-ul ultimei factiuni : rank 2

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : schimbarea liderului, wipe

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : The Barzini Family rank 2

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pentru ca imi place cu ce se ocupa.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea unor persoane in schimbul unei sume de bani

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 4-7 ore

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimage.org/image/5f68qbj33/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : -

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc:Dorynelo

Level:20

Varsta(reala):21

Sex (masculin / feminin) :masculin

De cat timp jucati pe server? :8/9 luni

Factiuni precedente :The Stracci Family The Paterno Family The Tataglia Family Fire medic Departament

Rank-ul ultimei factiuni : rank 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : am vrut s1 incerc ceva foarte nou.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : rank 5 The Stracci Family

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pentru ca este o factiune bine instruita respecatata de toata comunitatea si pentru ca oricine isi doreste sa ajunga aici.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu contracte killuri silent-uri.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : desigur

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: am avut odata mai demult dar am ajuns la o decizie comuna.

Ai mai fost membru Hitman : nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : ---

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 6/7

Nickname-uri anterioare : nu am mai avut

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimage.org/image/jyoqfk41d/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3 ad aiurea

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) :da 3/3 admbot

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : nu sunt

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: da

Alte precizari? : multumesc anticipat !

Edited by radudorynel
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Kanye.

Level: 33

Varsta(reala): 17

Sex (masculin / feminin): Masculin

De cat timp jucati pe server?: De aproximativ 2 ani.

Factiuni precedente:[Police Dep., F.B.I. , News Reporter, Barzini Family, Paterno Family, Hitman Agency

Rank-ul ultimei factiuni: 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Nu am mai avut timp sa ma ocup in Police Departament, era prea mult de munca acolo.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea): 4, News Reporter

De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Doresc sa revin in agentie pentru a face o treaba cat mai buna. Sunt deja obisnuit si doresc sa imi reiau munca.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Asasinarea persoanelor contra unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Desigur.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Da, o sa fiu cat se poate de serios.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu, nu am avut niciodata.

Ai mai fost membru Hitman: Da, am mai fost.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost): Din cauza unei reclamatii.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: Intre 5 si 7 ore.

Nickname-uri anterioare: Nu am avut.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/5vL7i.jpg

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce): 0/3, pentru ca sunt baiat cuminte.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce): Nu am fost banat niciodata.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care): Nu, nu sunt.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Nu este cazul.

Alte precizari?: O zi buna.

Edited by Kanye
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Mr.GhosTx

Level: 64

Varsta(reala): 17

Sex (masculin / feminin) : masculin

De cat timp jucati pe server? : 3 ani si 4 luni

Factiuni precedente : toate inafara de S.I , TTC si Barzinii

Rank-ul ultimei factiuni : 2, Corleone

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : wipe

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : lider F/P si Cuneo

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece vreau sa imbin placerea cu munca.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Uciderea unor oameni in schimbul baniilor.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: nu

Ai mai fost membru Hitman : Da, am fost sublider (rank 5) cand era lexutzu lider.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : o data pentru ca s-a schimbat liderul si a2a oara pentru ca vroiam sa ajut un prieten care tocmai luase lider

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 3 ore in timpul scolii

Nickname-uri anterioare : GhosTx si Dr.GhosTx

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://imageshack.us/photo/my-images/705/samp001cy.png/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Money cheat ( bug admbot )

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: da

Alte precizari? :

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc:Nielsen

Level:35

Varsta(reala): 15 ani.

Sex (masculin / feminin) :masculin.

De cat timp jucati pe server? :10 luni

Factiuni precedente :Taxi Cab Company; The Cuneo Family; The Corleone Family, Fire & Medic Department; The Stracci Family; National Guard; The Barzini Family

Rank-ul ultimei factiuni :The Barzini Family, rank 3.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune :Noul lider (Kobra) a dat wipe factiunii.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) :Rank 3 in Cuneo Family/Barzini Family/Stracci Family.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? :Pentru ca imi place ocupatia acesteia.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu asasinarea cuiva in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? :Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? :Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?:Nu.

Ai mai fost membru Hitman :Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 6-7-8, depinde.

Nickname-uri anterioare :C.Cristi2297

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? :Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? :Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv : http://postimage.org/image/oo0vyxqvx/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3, jignire.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) :Da, parola scrisa gresit de 3 ori.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) :Nu sunt.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList? :Da.

Alte precizari? :Nu am.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: alquaida

Level: 18

Varsta(reala): 17

Sex (masculin / feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : 4 - 5 luni

Factiuni precedente : News Reporter, The Barzini Family

Rank-ul ultimei factiuni : 2

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Noul lider a dat whipe.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 6 (News Reporter)

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Consider ca Hitmen Agency este este formata din cei mai seriosi membri de pe acest server, cei mai abili si doresc sa ma alatur lor.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Elimina oameni in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 3 - 4

Nickname-uri anterioare : Nu am avut.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimage.org/image/prpgpoc57/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu am fost banat.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Daca se va intampla sa fiu, da.

Alte precizari? :

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Alyin

Level:41

Varsta(reala): 16 ani.

Sex (masculin / feminin) : M.

De cat timp jucati pe server? : 1 an si 10 luni

Factiuni precedente :Taxi Cab Company; The Cuneo Family; The Corleone Family, Fire & Medic Department; The Stracci Family; National Guard; The Barzini Family,Paterno Family, School Instructor,Tattaglia Family

Rank-ul ultimei factiuni : School Instructor- Rank 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Wipe- School Instructor.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) :Rank 3 Cuneo Family,Stracci Family..

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Imi place cu ce se ocupa.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Omorarea unor persoane pentru o suma de banii.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? :Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? :Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?:Nu.

Ai mai fost membru Hitman :Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 6-7-8, depinde.

Nickname-uri anterioare : Bozaru.7

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? :Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? :Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv : http://postimage.org/image/quob62tlr/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3,

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) :La cerere 15 zile.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) :Nu sunt.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList? :Da.

Alte precizari? : Mersi.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: iuliaaa

Level: 31

Varsta(reala): 15 ani

Sex (masculin / feminin) : Feminin

De cat timp jucati pe server? : 1 an jumate..( pauze )

Factiuni precedente : Toate Mafiile , Police Department x2 , National Guard , F/M Department , Taxi Cab Co. , News Reporter.

Rank-ul ultimei factiuni : 1 ( a fost wipe..si nu am avut ocazia la un rank mai mare )

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : WIPE ( CORLEONE FAMILY )

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Taxi Cab Co. , Stracci Family , F/M Dep. [ Rank 2 ]

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Este visul meu...de cand m-am alaturat comunitatii.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinari in mod ''Silent''.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Desigur

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Din pacate nu...sper sa reusesc acum.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 6-8 ore.

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/7dLMA.jpg

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Va multumesc..si sper sa reusesc de data aceasta.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: [b2w]RunNer

Level: 37

Varsta(reala): 15

Sex (masculin / feminin) Masculin

De cat timp jucati pe server? : De 1 an si jumatate.

Factiuni precedente : Tow Truck Company 2x (Rank 2, 1), The Tattaglia Family (Rank 1), F.B.I (Rank 1), The Barzini Family (Rank 2), The Stracci Family (Rank 1), The Cuneo Family (Rank 4), Hitman Agency 2x (Rank 1,1)

Rank-ul ultimei factiuni : Hitman Agency (Rank 1)

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Doream sa ma las de sa-mp.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : The Cuneo Family (Rank 4)

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece vreau sa ma reapuc de acest joc si consider ca aceasta este cea mai serioasa si spectaculoasa agentie.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Hitman Agency se ocupa cu asasinarea unor persoane contra cost.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Desigur.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Da.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Am dorit sa ma las de sa-mp.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : De acum voi fi la fel de activ ca inainte, adica 7-8 ore pe zi.

Nickname-uri anterioare : ---

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Afaceri ilegale, asta a fost acum un an.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Sper sa ma pot alatura din nou acestei Agentii. Va multumesc pentru timpul acordat.

Link to comment
Share on other sites

  • Nume in joc: iuliaaa
  • Level: 31
  • Varsta(reala): 15 ani
  • Sex (masculin / feminin) : Feminin
  • De cat timp jucati pe server? : 1 an jumate..( pauze )
  • Factiuni precedente : The Tattaglia Family , The Cuneo Family , The Stracci Family ,The Barzini Family , The Paterno Family ,The Corleone Family , Police Department x2 , National Guard , F/M Department , Taxi Cab Co. , News Reporter.
  • Rank-ul ultimei factiuni : 1 ( a fost wipe..si nu am avut ocazia la un rank mai mare )
  • Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : WIPE ( CORLEONE FAMILY )
  • Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Taxi Cab Co. , Stracci Family , F/M Dep. [ Rank 2 ]
  • De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Este visul meu...de cand m-am alaturat comunitatii.
  • Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinari in mod ''Silent''.
  • Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da
  • Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Desigur
  • Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu
  • Ai mai fost membru Hitman : Din pacate nu...sper sa reusesc acum.
  • Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -
  • Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 6-8 ore.
  • Nickname-uri anterioare : -
  • Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da
  • Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da
  • Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/7dLMA.jpg
  • Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3
  • Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu.
  • Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu
  • Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da
  • Alte precizari? : Va multumesc..si sper sa reusesc de data aceasta ,chiar daca nu prea ma ridic la nivelul celorlalti.

Edited by Julia Jones
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: BiGziLa

Level: 39

Varsta(reala): 18

Sex (masculin / feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : ~ 1 an si 2 luni.

Factiuni precedente : The Corleone Family x 3 , The Barzinii Family , Hitman Agency , National Guard.

Rank-ul ultimei factiuni : National Guard - rank 4

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Cearta.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : National Guard - rank 4 & The Corleone Family - rank 4

De ce doriti sa va alaturati agentiei? :Imi place cu ce se ocupa aceasta factiune , mii se potriveste foarte mult.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea persoanelor in schimbul unei sume de bani .

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu .

Ai mai fost membru Hitman?: Da.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : 3/3 FW.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : ~ 5-8 ore .

Nickname-uri anterioare : Nu.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Click.

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3 - /ad aiurea .

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da .

Alte precizari? : Mersi.

Edited by BiGziLa
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc:Pitiku

Level:30+

Varsta(reala):17

Sex (masculin / feminin) :Masculin

De cat timp jucati pe server? :1 an si ceva.

Factiuni precedente : Stracci , Cuneo , Barzini , Fbi (2x) , Tattaglia.

Rank-ul ultimei factiuni : Tattaglia -> Rank 1.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Motive Personale ...

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 3 -> FBI

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Imi place foarte mult aceasta factiune.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea persoanelor in schimbul unei sume de bani .

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?:Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost): -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 12-14 ore.

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Desigur.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/2StXU.jpg

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) :0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) :Nu.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) Nnu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList? : -

Alte precizari? : Va multumesc si o zi buna.

Edited by Pitikuuu
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Nick47.

Level: 29.

Varsta(reala): 15 ani.

Sex (masculin / feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : De 1 an.

Factiuni precedente : Taxi x2, Stracci x2, Cuneo x2, Paterno, Fire & Medic, School Instructor, Police Department, National Guard, Barzini.

Rank-ul ultimei factiuni : Stracci Family - Rank 1.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am demisionat deoarece se schimbase liderul iar treaba nu mai mergea atât de bine pe cât mă aşteptam.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Taxi - Rank 3.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Vreau să ajut la îndeplinirea contractelor şi vreau iarăşi să colaborez cu Anthony.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu asasinarea playeri-lor în schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-6 ore, în week-end şi mai mult.

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da, desigur.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Click here !

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da, dar a fost o greşeală de ID.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : -

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Mulţumesc !

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Tony.

Level: 41

Varsta(reala): 16 ani.

Sex (masculin / feminin): Masculin.

De cat timp jucati pe server?: De aproape 2 ani.

Factiuni precedente

 

 

Fireman/Paramedic ( Rank 1 - 2 saptamani ) | Lider: Snizel

The Paterno Family ( Rank 4 - 4 luni ) | Lider: ZaNu

Fireman/Paramedic ( Rank 1 - 2 saptamani ) | Lider: ALLEN

The Barzini Family ( Rank 1 - 2 saptamani ) | Lider: Oantzah

The Paterno Family ( Rank 6 - 2 luni ) | Lider: ZaNu

The Paterno Family ( Rank 2 - 1 luna ) | Lider: Ecs7azy

The Corleone Family ( Rank 2 - 3 saptamani ) Lider: ChevChelios

National Guard ( Rank 1 - 3 saptamani ) | Lider: CiupaNezu

News Reporter ( Rank 2 - 2 saptamani ) | Lider UnknownX

The Paterno Family ( Rank 1 - 2 saptamani ) | Lider: Ecs7azy

Federal Bureau of Investigations ( Rank 1 - 2 saptamani ) | Lider: Klaudiu

Tattaglia Family ( Rank 1 - 2 saptamani ) | Lider: Kip

Taxi Cab Co. ( Rank 1 - 2 saptamani ) | Lider: Mastertrap21

News Reporter ( Rank 1 - 1 saptamana ) | Lider: sRn

The Corleone Family ( Rank 1 - 2 saptamani ) | Lider: UnknownX

The Paterno Family ( Rank 1 - 3 zile ) | Lider: Unk.

News Reporter ( Rank 1 - 2 saptamani ) | Lider: everzor

The Stracci Family ( Rank 1 - 2 saptamani ) | Lider: ShinyShadow

Police Departament ( Rank 1 - 3 saptamani ) | Lider: FlameS

The Stracci Family ( Rank 1 - 2 saptamani ) | Lider: ShinyShadow

The Stracci Family ( Rank 2 - 3 satpamani ) | Lider: ShinyShadow

Police Departament ( Rank 1 - 3 saptamani) | Lider: Flames

The Corleone Family ( Rank 1 - 1 saptamana ) | Lider: Epsylon

The Barzini Family ( Rank 1 - 2 Saptamani ) | Lider: Andrey.

 

Rank-ul ultimei factiuni : 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : WIPE.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 6 - ( News Reporter / The Paterno Family ).

De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Doresc sa ma alatur agentiei pentru a indeplini contractele cu succes.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Aceasta agentie se ocupa cu omorarea anumitor persoane pentru o suma de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu, niciodata.

Ai mai fost membru Hitman: Nu, nu am mai fost.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost): -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: 5-7 ore, depinde cum imi permite timpul.

Nickname-uri anterioare: Hank

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimage.org/image/no8vq7xlx/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce): 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce): Am fost banat pe Hank, dar nu am fost eu pe cont...

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care): Nu, nu sunt.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari?: Mersi Anthony.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Oight

Level: 26.

Varsta(reala): 17 ani.

Sex (masculin / feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : Joc pe b-zone de 1 an.

Factiuni precedente : Police Departament, FBI, NGx2, Barzini, Straccix2, Cuneo, Taxix2, TTC, S.I., F/Mx3.

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 2 - National Guard.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Deoarece am vrut sa intru in Hitman Agency.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 4 - Stracci Family.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece este cea mai frumoasa factiune de pe server, iar mie imi place sa fac contracte.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Omorarea persoanelor in schimbul unor sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Niciodata.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : Cel putin 7 ore/zi.

Nickname-uri anterioare : Nu am.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimage.org/image/76wqg2vj7/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : Nu am warnuri.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Am fost banat de mai multe ori pentru scrierea parolei gresit.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu sunt.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Desigur.

Alte precizari? : Multumesc pentru timpul acordat!

Edited by Johansson
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: vo0d0ox

Level: 33+

Varsta(reala): 15 ani

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : Aproximativ 2 ani cu pauze.

Factiuni precedente : Taxi Cab x3 ( Rank 3,5,5 ), Fire Medic Departament ( Rank 2 ), News Reporter ( Rank 1 ), TTC ( Rank 1 ), Cuneo x2 ( Rank 3,1 ),Barzini( Rank 1 ), Corleone ( Rank 1 ), Stracci x3 ( Rank 1,2,3 ), Paterno x2 ( Rank 1,2 ), Tattaglia ( Rank 1 ), Police Departament ( Rank 1 ) si National Guard ( Rank 1 ).

Rank-ul ultimei factiuni : 1.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Ma plictisisem de SAMP asa ca am hotarat sa ma las o vreme.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Taxi Cab Company, Rank 5.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece doresc sa indeplinesc contractele cerute de playeri cu succes ca acestia sa fie multumiti.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Hitmen Agency se ocupa cu assassinarea oamenilor contra-cost.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-7 ore.

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Aici.

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 2/3 (Complice DB, ambele.)

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da, pentru /ad aiurea.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Multumesc pentru timpul acordat!

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: TaTaie

Level: 28+

Varsta(reala): 17 ani.

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 6 luni+

Factiuni precedente : The Barzini family-(rank 2)x2,School Instructors-(rank 2)x2

Rank-ul ultimei factiuni : School Instructor-(rank 2)x2

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : S-a dat wipe.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 2-The Barzini family.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Este cea mai frumoasa factiune,imi place cu ce se ocupa si cred ca este ceva potrivit pentru mine.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu asasinarea persoanelor in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-6 ore,in weekend 7-8 ore.

Nickname-uri anterioare : N-am

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/gBLKU.jpg

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da,pentru 3/3 warns si DM la level mic.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Multumesc pentru timpul acordat!!

Edited by TaTaee
Link to comment
Share on other sites

  • Bagwell changed the title to Hitmen Agency - Alătură-te Agenției | Join the Agency
  • Hawk ToV unlocked and locked this topic
  • South Maximus unpinned this topic
  • Jackus pinned this topic
  • Hawk ToV unlocked this topic
  • Hawk ToV locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.