Jump to content

Hitmen Agency - Alătură-te Agenției | Join the Agency


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nume in joc: iuLiaN

Level: 30

Varsta (Reala): 22

Sex (Masculin / Feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 27.08.2009

Factiuni precedente : Hitman Agency (x2) , Red Dragon Triad (x2), Southern Pimps, Las Venturas Taxi (x2),Federal Bureau of Investigations,Vietnamese Boys,National Guard.

Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : Rank 1 National Guard

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : M-am lasat de sa:mp,si am avut o altercatie un fost coleg National Guard..i-am vorbit mai urat si am fost demis.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 5 Ls Taxi

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Este factiunea mea de suflet,unde mi-am facut multi prieteni,este condusa de cineva capabil,o factiune foarte bine pusa la punct din orice punct de vedere(seriozitate,activitate,intelegere..) si de aceea imi doresc sa ma alatur.

acestei factiuni.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea unei persoane in schimbul unei sume de bani .

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Absolut.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Evident.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Niciodata.

Ai mai fost membru Hitman : Da

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : De'a lungul timpul am acumulat fw,si am fost demis.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-6 h.

Nickname-uri anterioare / conturi anterioare: [F4L]Yullian

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/ni1us53r1/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3 deoarece am dat un /ad aiurea.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Niciodata.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : When you kill for money, there are no rules

Edited by KOXs
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: exitbrr
Level: 42
Varsta (Reala): 18 ani.
Sex (Masculin / Feminin) : Masculin.
De cat timp jucati pe server? : De aproximativ un an.
Factiuni precedente : Taxi LV
, Taxi SF, 69 Pier Mobs, Green Street Bloods
Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : 1 - Taxi SF
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Am fost demis datorita unei erori a liderului, in urma careia acesta a primit avertisment la lider.
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) :
Rank 3 - 69 Pier Mobs
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece este o factiune unica si mi-ar face mare placere sa duc la bun sfarsit contracte.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Agentia se ocupa cu colectarea banilor in urma indeplinirii unor contracte(asasinarea tintei) plasate de unii playeri, in special cu scopul de a se razbuna.
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.
Ai mai fost membru Hitman : Nu, aceasta ar putea fi o noua experienta.
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : Aproximativ sapte ore.
Nickname-uri anterioare /
conturi anterioare : Nu am avut.
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Evident.
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:
http://imgur.com/Aa19DmJ
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) :0/3.
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Da, pentru moduri interzise, nu stiam ca se baneaza.
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Desigur.
Alte precizari? :
Multumesc anticipat.

Edited by exitbrr
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Toni.
Level: 30
Varsta (Reala): 20
Sex (Masculin / Feminin) : Masculin
De cat timp jucati pe server? : Joc pe server de la inceputul lunii februarie, 2013.
Factiuni precedente : Taxi Cab Company (lider: Freddy), si Los Santos Taxi Company (lider: Shobo).
Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : Rank 4, in Los Santos Taxi Company.
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am stat 3 luni si 28 de zile acolo si ma cam plictisisem. Vreau sa incerc si altceva.
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 4 in Los Santos Taxi Company.
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Doresc sa ma alatur agentiei deoarece mi se pare foarte interesant cu ce se ocupa, si nu cred ca m-as plictisi vreodata. Deasemenea nu oricine ajunge sa intre in aceasta factiune, ci doar oameni seriosi.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Agentia Hitmen se ocupa cu asasinarea jucatorilor in schimbul unei sume de bani, cat mai silentios posibil.
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da!
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da, acesta fiind unul dintre motivele pentru care doresc sa ma alatur agentiei.
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.
Ai mai fost membru Hitman : Nu.
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu este cazul.
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : In jur de 4-5 ore.
Nickname-uri anterioare /
conturi anterioare : ToniCipriano
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: LINK
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : Nu am warn-uri si nici nu am avut.
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Nu am fost banat.
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu sunt.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Nu este cazul.
Alte precizari? : Multumesc pentru atentia acordata si sper sa am sansa de a face parte din Agentie.

Edited by Toni Punct
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: unK.
Level: 59
Varsta (Reala): 18
Sex (Masculin / Feminin) : Masculin
De cat timp jucati pe server? : 3 ani si ceva (27 iunie 2010)
Factiuni precedente : Cele mai importante Barzini Family si Paterno Family (Don), Consigliere Barzini, National Guard (rank 4), Stracci Family (rank 3)
Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : Barzini Family si Paterno Family (Don), Consigliere Barzini, National Guard (rank 4), Stracci Family (rank 3)

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Nu mai stiu care a fost ultima factiune.
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : -
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : I'm coming home <3.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu uciderea oamenilor in schimbul unei sume de bani (contracte)
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu
Ai mai fost membru Hitman : Da
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Pai o data m-a scos Kelton pentru a-mi da lider la Paterno, a doua oara nu mai stiu de ce am iesit.
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : Pana acum am fost cam inactiv pentru ca am fost civil, dar acum consider ca pot juca 3-4 ore.
Nickname-uri anterioare /
conturi anterioare : unkn0wn68
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:
sa_mp_041.jpg
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) :
Da. O data pentru ca m-a confundat Bobo la un event cu un alt player si am luat ban 1 zi, motivul inca nu il stiu (acum muuuuult timp), alta data mi-a dat Kip ban permanent pentru cheats (gresise id-ul). Ban pe bune am avut de 2 ori: o singura zi, cand am dat /q inainte de a-mi fi luata licenta de driving, dar politistul nu ma somase, iar acum recent ban 10 zile pentru joypad + cbug.
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu sunt.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da
Alte precizari? : Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc:Vince.
Level:26
Varsta (Reala):16
Sex (Masculin / Feminin) :masculin
De cat timp jucati pe server? : Joc pe server din luna mai.
Factiuni precedente :Los Santos Taxi Comapny - Rank 3 de doua ori.

Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) :Los Santos Taxi Comapny - Rank 3
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune :Am iesit deoarece nu mai imi placea atmosfera.
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) :Los Santos Taxi Comapny - Rank 3
De ce doriti sa va alaturati agentiei? :Doresc sa ma alatur acestei agentii deoarece stiu ca aici sunt playeri seriosi si este o atmosfera placuta.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Aceasta agentie se ocupa cu omorarea playerilor in schimbul unei sume de bani.
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? :Da
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? :Da
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?:Nu
Ai mai fost membru Hitman :Nu
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost): -
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? :5 - 6 ore
Nickname-uri anterioare / conturi anterioare: -
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? :Da
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?:Desigur
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/TGgIjgz.jpg
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) :Am 0 warnuri.
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) :Nu, nu am fost banat.
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) :Nu
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?:Da, sunt dispus.
Alte precizari? : Multumesc pentru timpul acordat.

Edited by DC Vince
Link to comment
Share on other sites

PYRRaCR.png




Nume in joc : CrankY

Level : 59+

Varsta (Reala) : 16

Sex (Masculin / Feminin) : M

De cat timp jucati pe server? : Iunie 2012 pe acest cont.

Factiuni precedente : The Paterno Family, The Stracci Family, Verdant Family, Green Street Bloods, Southern Pimps.

Rank-ul ultimei factiuni (Specifica si factiunea) : Southern Pimps, Pimp (6)

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Ban

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Subleader, Southern Pimps.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Vreau ceva nou, am revenit in forta!

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea jucatorilor intr-un mod silentios, in schimbul unei sume de bani !

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency? : Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5, depinde cat timp liber am.

Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Desigur.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Normal.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv : http://postimg.org/image/i694q4u13/full/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Norecoil.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList? : Da

Alte precizari? : Multumesc pentru timpul acordat citirii aplicatiei mele ! FORTA $ALAM.

Edited by BOSS real NU virtual
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: [GF]DaDo
Level: 47
Varsta (Reala): 24
Sex (Masculin / Feminin) : Masculin
De cat timp jucati pe server? : 1 an
Factiuni precedente : Southern Pimps, School Instructors, Federal Bureau of Investigations, Taxi Los Santos
Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : Taxi Los Santos - Rank 6 si 5
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am avut niste probleme in real si nu aveam timp de raport.
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 6 - Los Santos Taxi
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pentru ca este o factiune serioasa, interesanta si foarte activa.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Asasinarea playerilor contra unor sume de bani
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: De mult timp le stiu pentru ca am vrut sa fiu pregatit pentru aceasta ocazie!
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Bineinteles!
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.
Ai mai fost membru Hitman : Nu
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 9 ore+
Nickname-uri anterioare /
conturi anterioare : DaDo
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Da!
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da!
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:
http://imgur.com/x6fvNOT
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : -
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Am fost cand aveam level mic pentru bug abuse.
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Din cate stiu, nu.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da!
Alte precizari? :
Multumesc.

Edited by DaDo
Link to comment
Share on other sites

PYRRaCR.png



Nume in joc: Shooter


Level: 71


Varsta(reala): 18 ani


Sex (masculin / feminin): Masculin


De cat timp jucati pe server?: Un an si jumatete - (06.06.2012)


Factiuni precedente : The Paterno Family (1) | Las Venturas Taxi (1) | Las Venturas Taxi (4) | Green Street Bloods (4) | Green Street Bloods (6 - Sublider) | Southern Pimps (6 - Leader)


Rank-ul ultimei factiuni: 6 - Leader


Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Am renuntat la functia de lider.


Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea): 6 - Lider


De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Deoarece este o factiune respectata si imi place cu ce se ocupa.


Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Cu asasinarea intr-un mod silentios a unor playeri in schimbul unei sume de bani.


Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.


Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Desigur.


Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.


Ai mai fost membru Hitman ?: Nu.


Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -


Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 4-5 ore


Nickname-uri anterioare : reece3, Shooter.Vicious, [OC]Shooter


Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Da.


Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Desigur.


Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/Ou8jm3m.png


Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce): 0/3


Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce): Da, cand aveam level mic, pentru autocliker, afaceri ilegale, transfer ilegal, dar mi-am invatat lectia si am invatat din greseli.


Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care): Nu.


Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.


Alte precizari?: Multumesc!


Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Tohaneanu
Level: 77
Varsta (Reala): 16
Sex (Masculin / Feminin) : masculin
De cat timp jucati pe server? :
Registered: 10.08.2009 05:38(RPG1)
Factiuni precedente : Toate inafara de S,I si medics.
Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) :
Lider.
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : 3/3
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) :
Lider TTC, Lider RDT, rank 6 The Cuneo Family,rank 4 Paterno Family,rank 4 Hitman Agency.
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Vreau sa ma intorc acasa.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Omorarea persoanelor in schimbul banilor.
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : da
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : da
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: nu
Ai mai fost membru Hitman : Da
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Demisie, m-am dus inapoi in mafii.
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : depinde.
Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : Tohaneanu_vlad ,[bTD]Tohaneanu

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : da
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? da
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:
http://s15.postimg.org/z7jq2dfa3/sa_mp_244.png
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Cbug.
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : nu
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: da
Alte precizari? :
Ma intorc acasa.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: SpeeeDyzOr

Level: 30+

Varsta (Reala): 18

Sex (Masculin / Feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : 2 ani aproape 3.

Factiuni precedente : Taxi Cab Company, Cuneo, Barzini, Stracci(x2), LSPD, Corleone(x3), FBI.

Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : FBI - Rank 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : M-am lasat de SAMP pentru ca mi-au aparut niste probleme mari in familie.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 3 - Taxi,Corleone

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Este o organizatie serioasa si bine structurata cu membri foarte bine antrenati, carora as dori sa ma alatur si eu pentru a deveni un asasin profesionist.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea persoanelor in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-8 ore.

Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/ov2e1v5j9/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Nu.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Multumesc pentru timpul acordat cererii mele.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Dienutza
Level: 49
Varsta(reala): 18 ani.
Sex (masculin / feminin) : Feminin.
De cat timp jucati pe server? : De 4 ani.
Factiuni precedente : School Instructor., LV Taxi, Hitmen Agency, LS Police Departament, Tow Truck Company, Red Dragon Triad, News Reporter, National Guard, Avispa Rifa
Rank-ul ultimei factiuni : 2 - Avispa Rifa
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Probleme in familie
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 6, Leader - Taxi Las Venturas.
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pentru ca am mai facut parte din aceasta factiune si mi-a ramas la suflet.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea unor persoane in schimbul unei sume de bani.
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.
Ai mai fost membru Hitman : Da.
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : M-am lasat de joc pentru o perioada.
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : Depinde de zi, daca este in timpul saptamani 3-5 ore iar in weekend 5-8.
Nickname-uri anterioare : Nu am avut.
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:
http://i.imgur.com/6h8Hzc9.png
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da, pentru teleport hack (bug-ul de la /towcar).
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.
Alte precizari? : Multumesc pentru timpul acordat. O zi buna!

Link to comment
Share on other sites

5TJvc0q.gif

exSDKtQ.png

Nume in joc: 3n3rgY

Level: 58

Varsta: 18 ani

Sex: Masculin

De cat timp jucati pe server?: De aproximativ 4 ani.

Factiuni precedente: News Reporter (Rank 2), The Tattaglia Family (Rank 2), The Barzini Family (Rank 2),

The Corleone Family (Rank 3),National Guard (Rank 1), F.B.I. (Rank 2), School Instructor (Rank 1), Red Dragon Triad (Rank 3);

Rank-ul ultimei factiuni: Red Dragon Triad - Rank 3

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Am primit ban printr-o confuzie si am fost demis.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune: Rank 3 in Corleone Family si Red Dragon Triad.

De ce doriti sa va alaturati agentiei?: In aceasta agentie domina respectul, seriozitatea. Este factiunea mea preferata, cu membrii activi, foarte bine instruiti si cu un lider pe masura. Dupa parerea mea “Hitmen Agency” este cea mai puternica factiune de pe server, atat financiar, cat si tehnic. Consider ca aveti nevoie de un agent talentat, cu experienta, serios, activ si capabil sa indeplineasca misiunile cerute, iar aceste insusiri ma caracterizeaza. “Hitmen Agency” este cunoscuta atat in jocurile virtuale cat si in realitate si sunt convins ca imi va prinde bine si va fi o experienta de neuitat.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Asasinarea jucatorilor in cel mai silentios mod posibil in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Da, si le voi respecta.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Da, inteleg.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu, niciodata. Respect cu desavarsire aceasta factiune.

Ai mai fost membru Hitman: Nu, nu mi s-a oferit aceasta sansa.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman: Cu acest cont nu am facut parte din aceasta minunata agentie, pentru a va demonstra profesionalismul meu.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: Aproximativ 6 ore pe zi.

Nickname-uri anterioare / conturi anterioare: ..eNeRgY..

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Bineinteles.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Categoric.

Poza cu /stats: http://i.imgur.com/RLOliZB.png

Cate warn'uri ai in joc?: 0/3 (Datorita comportamentului meu exemplar)

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume?: Da, dar a fost o confuzie, si am primit Unban.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni?: Nu figurez pe nici-un BlackList.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Desigur, dar nu este cazul.

Alte precizari?: Sunt o fire vesela, serioasa, muncitoare, experimentata, responsabila, am simtul umorului si imi doresc foarte mult sa ajut aceasta agentie. Iti multumesc adyTzu pentru timpul acordat. Sper ca imi veti acorda o sansa. Nu va voi dezamagi!

Yox3ELT.png

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Bullz007
Level: 54.
Varsta (Reala): 17.
Sex (Masculin / Feminin): Masculin.
De cat timp jucati pe server?: 3 ani.
Factiuni precedente:
School Instructor, Fireman/Paramedic, News Reporter, Taxi Cab Company, Federal Bureau of Investigations, Hitman Agency, Federal Bureau of Investigations, The Cuneo Family, The Paterno Family, Hitman Agency, National Guard, Tow Truck Company, SF Taxi Company, Avispa Rifa.
Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea):
Avispa Rifa - Rank 1.
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Nu m-am mai jucat o perioada de timp.
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea):
The Cuneo Family - Rank 6 (Lider) si Hitmen Agency - Rank 6 (Sublider).
De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Vreau sa ma joc sa-mp iar si mi-e dor de contracte.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Cu efectuarea contractelor.
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Da.
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Normal.
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.
Ai mai fost membru Hitman: Da.
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost): Probleme personale.
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: 3-4, depinde de program, la acestea se pot adauga sau scadea cateva ore.
Nickname-uri anterioare / conturi anterioare
: Nu am avut.
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Da.
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://prntscr.com/26f04s
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce): 0/3.
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Pentru cheats (ban dat din greseala) si inselatorie (cont spart).
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care): Nu.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.
Alte precizari?:
Mersi.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Ozzy
Level: 52
Varsta (Reala): 22 ani
Sex (Masculin / Feminin) : Msculin.
De cat timp jucati pe server? : 4 ani si 3 luni.
Factiuni precedente : LV Taxi; News Reporter; Tattaglia Family; Southern Pimps; TTC; Vietnamese Boys; The Tsar Bratva; LSPD; HA; SI; FBI; LVPD.
Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : Rank 2-LVPD
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Cerere de demisie.
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Sublider in News Reporter si Tattaglia Family.
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Am incercat de multe ori sa intru in agentie dar cu multe esecuri.Imi place cu ce se ocupa si membrii sunt de nota 10.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Se ocupa cu asasinarea unor persoane in schimbul unei sume de bani.
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.
Ai mai fost membru Hitman : Da.
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu prea ma intelegeam cu membrii de pe atunci
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5 ore sau mai mult,depinde de zi.
Nickname-uri anterioare /
conturi anterioare : Sapty,vis1on.
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: stats
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Da,money cheat [greseala-lag] si furt bunuri. Din greseli inveti si totodata detesti pe cei care fac acest lucru.
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.
Alte precizari? : Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc:Rusk
Level:27
Varsta (Reala):17
Sex (Masculin / Feminin) :Masculin.
De cat timp jucati pe server? :1 an.
Factiuni precedente :School Instructos, Taxi LV, Verdant, Family, The Tsar Bratva, Green Street Bloods, 69 Pier Mobs, FBI.
Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) :Rank 1 in FBI.
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune :Demisie.
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) :Rank 4 in The Tsar Bratva.
De ce doriti sa va alaturati agentiei? :Pentru ca vreau sa devin un asasin platit.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? :Asasinarea jucatorilor in schimbul unei sume de bani.
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? :Da.
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? :Da.
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?:Nu.
Ai mai fost membru Hitman :Nu.
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? :5-6 ore.
Nickname-uri anterioare /
conturi anterioare :[GF]Synth
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? :Da.
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?:Da.
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:Aici
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) :0/3
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) :Death-match si aim.
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) :Nu.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?:Doar daca ar fi cazul.
Alte precizari? :Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Denii
Level: 40
Varsta (Reala): 19 ani
Sex (Masculin / Feminin) : Feminin
De cat timp jucati pe server? : Joc pe acest server din data de 29/06 a acestui an, adică de aproape cinci luni.
Factiuni precedente : Fire and Medic Department, Los Santos Police Department şi Tow Truck Company.
Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : Ultimul rank a fost 4 (patru) in Tow Truck Company.
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am părăsit acea facţiune paşnică deoarece îmi doresc să intru în Hitmen Agency şi am vrut să aplic aici.
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Cel mai mare rank a fost 4 (patru) in Tow Truck Company.
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Doresc să mă alătur acestei agenţii deoarece este unică prin ceea ce face, dominant este respectul, seriozitatea şi tehnica; este cea mai puternică facţiune de pe server datorită membrilor de elită, dar şi a liderului ce-i organizează perfect.

Sunt sigură că aveţi nevoie de o agentă cu un limbaj foarte decent, cu toate cunoştiinţele asupra regulamentului, o agentă serioasă, activă, perseverentă, inteligentă, descurcareată, disciplinată, rabdatoare si cu capacităţi de a îndeplinii orice misiune fără nici cea mai mică problemă.

Un adevărat membru al acestei facţiuni trebuie să exceleze prin abilităţi mentale, agilitate şi perfecţiune şi nu numai,iar eu consider ca toate calităţile specificate în această rubrică îmi aparţin şi sunt "pornită" să le demonstrez.

Toată lumea ştie ce înseamnă Hitmen Agency deoarece aceasta este prezentă atât în jocurile virtuale cât şi în viaţa reală, iar mie mi-ar face o deosebită plăcere să traiesc experienţe de neuitat alături de membri experimentaţi a acestei agenţii.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Aceasta agenţie se ocupă cu asasinarea anumitor persoane în modul cel mai silenţios
posibil (nedescoperit, ascuns), acest lucru făcându-se în schimbul unei sume de bani, cele trei oraşe peste care Hitmen Agency îşi are amprenta fiind mai liniştite şi cu cei mai mulţumiţi cetăţeni - fericiţi şi bine dispuşi.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Am citit nu doar o dată toate topic-urile agenţiei şi voi respecta pană şi ultimul cuvânt din acestea.
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da, înţeleg şi asta face facţiunea una de neegalat, acesta fiind şi motivaţia mea de a lupta pentru a face parte din ea.
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Cât timp am fost în Los Santos Police Department, un membru ce nu mai face parte din agenţie în acest moment, a făcut bug la HPV şi am fost nevoită să-l raportez deoarece îmi îngreuna munca, şi cu nu foarte mult timp în urmă am aflat identitatea unui asasin sub acoperire şi i-am trimis un mesaj privat (o şoaptă) şi am fost reportata de acesta, consecinţa fiind: numele meu pe lista neagră (BlackList), dar am achitat suma necesară imediat pentru a ieşii din acea listă.
Ai mai fost membru Hitman : Nu am mai fost membră a acestei agenţii, dar sunt dispusă să lupt la nesfârşit pentru a face parte din ea.
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu a fost nici demisie nici demitere deoarece nu am mai făcut parte din agenţie.
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : Acestui joc îi acord între patru şi şase ore fară Escape / Sleep; depinde de ziua respectivă.
Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : Nu am avut nici un nickname anterior, dar nici cont anterior.
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Consider că am capacitatea necesară pentru îndeplinirea oricărei misiuni.
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Bineînţeles, ţin foarte mult la gramatica limbii române.
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/28TMhdy.png
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : Nu am fost sancţionată niciodată cu warn. Am 0/3 warn-uri.
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Nu am fost banată niciodată deoarece încerc mereu să urmez regulamentul până la cea mai mică virgulă.
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu sunt pe lista neagră a nicicărei facţiuni.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Sunt dispusă să plătesc orice sumă necesară (dacă este cazul), cu toate că sper să nu existe asemenea momente.
Alte precizari? : În primul rând vreau să încep cu facţiunea anterioară Los Santos Police Department: am fost foarte activă, dar asta a adus consecinţe destul de grave din cauza regulilor nescrise, iar asta a dus mai departe la sancţionarea mea cu două FactionWarn-uri.

În al doilea rând doresc să continui cu un alt eveniment neplăcut: datorită unor moduri ce "asasinează" monotonia am primit un Crash, dar acesta nu este unul simplu (Crash) ci se caracterizează prin restartarea calculatorului datorită unui bug la San Andreas. Întamplarea a facut ca un rău-voitor mi-a furat motocicleta personală, iar după 20-30 minute dupa acest eveniment eu am primit acel restart şi am fost reportată şi sancţionată cu Ajail - Comportament Non-RP - /q la furtul vehiculului personal.

Am renunţat la modurile mari şi doresc să-mi continui activitatea fără alte incidente neplăcute şi neaşteptate.

Mulţumesc pentru timpul acordat citirii acestei aplicaţii !

Link to comment
Share on other sites

  • Nume in joc: TraTeCyy

  • Level: 70.

Varsta (Reala): 15.

Sex (Masculin / Feminin) : masculin.

De cat timp jucati pe server? : ~3 ani.

Factiuni precedente : Corleone, Stracci, Tattaglia, Cuneo, Barzini, Hitman, Barzini, Barzini, Paterno, Corleone, Barzini, Barzini, Corleone, Verdant, Avispa Rifa, Tsar Bratva, Avispa Rifa.

Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : 2 - Minion, Avispa Rifa.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : KMF_Target.cs / ban.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Don Barzini.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : refugiul perfect de lumea mafiilor.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : asasinarea oamenilor in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: nu.

Ai mai fost membru Hitman : da.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : demisie.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : cate pot.

Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : [AIM]TRATEC.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/vjPFnb2.jpg

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : da. aim+cbug x2, spam, suicide on wanted, abuz de g, moduri interzise, 3/3 warns.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : interzis in FBI.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: da.

Alte precizari? : -

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: ALex
Level: 109
Varsta (Reala): 20
Sex (Masculin / Feminin) : Masculin
De cat timp jucati pe server? : 4 ani si ceva
Factiuni precedente : LSPD , FBI , NG ,Hitmen , Taxi leader etc .
Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : 4 ( LSPD)
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Demisie ( cerere)
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 6 leader ( taxi - medic )
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Vreau sa revin , aici ma simnt cel mai bine .
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu efectuarea contractelor puse de anumiti playeri in schimbul unei sume de bani
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : da
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? :da
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu
Ai mai fost membru Hitman : da
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : am primit leader si demisie
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : destul .
Nickname-uri anterioare /
conturi anterioare : Tomblerone / TomB
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : da
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:
http://imgur.com/VGF3KxF
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Nu
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da
Alte precizari? :

Link to comment
Share on other sites

GinXjKY.jpg

Nume in joc: Pharell
Level: 71
Varsta (Reala): 17
Sex (Masculin / Feminin) : M.
De cat timp jucati pe server? : 3 ani si jumatate.
Factiuni precedente : Tsar Bratva rank 3, Green Street Bloods rank 4, Vietnamese boys rank 5, Federal Bureau of investigation rank 3, Soutern Pimps rank 1, Verdant Family rank 1-6, F.B.I rank 1.
Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : F.B.I rank 1
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Deoarece imi doream sa incerc ceva nou, adica Hitmen deoarece nu am fost niciodata.
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Verdant Family. (leader)
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece vreau sa incerc ceva nou care sa ma atraga.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu asasinarea persoanelor.
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.
Ai mai fost membru Hitman : Nu.
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) :
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 4-5 ore.
Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : [mR].Pharell
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Desigur.
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://imgur.com/JIjAUCQ
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : O prostie facuta acum cateva luni.
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu sunt.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da
Alte precizari? : Multumesc.

Edited by Bogdan phR
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Hazard
Level: 69
Varsta (Reala): 17 ani
Sex (Masculin / Feminin) : Masculin
De cat timp jucati pe server? : 3 ani si 5 luni
Factiuni precedente : News Reporter, Tow Truck Company, San Fierro Taxi, The Barzini family, The Corleone Family, Avispa Rifa, Red Dragon Triad, Federal Bureau of Investigations, National Guard, Los Santos Police Department
Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : Rank 2 - Avispa Rifa
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Dupa o lunga perioada in viata mafiota, aparuse monotonia.
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 5 - News Reporter, Rank 3 - Tow Truck Company, Los Santos Police Department
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Vreau sa incerc ceva nou, in plus Agentia este destinatia perfecta dupa o perioada lunga de mafiot.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Efectuarea contractelor intr-un mod cat mai silentios
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Desigur.
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.
Ai mai fost membru Hitman : Nu.
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : Cam 9-10 ore.
Nickname-uri anterioare /
conturi anterioare :h1gh; [OC]H1GH
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Sigur.
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Bio Status
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : Nu am warn.
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Am fost banat pentru abuz de [/heal] la war, moneycheat (cand era AdmBot-ul buguit) si gresirea parolei de 3 ori.
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu sunt.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.
Alte precizari?: Multumesc anticipat!

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Porter

Level: 36

Varsta (Reala): Am 16 ani.

Sex (Masculin / Feminin): Masculin

De cat timp jucati pe server?: De aproximativ 2 ani.

Factiuni precedente: Paramedics (x2), The Tsar Bratva, LV Taxi, National Guard, San Fierro Police Department (x2), El Loco Cartel, Avispa Rifa

Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea): Avispa Rifa – rank 3 (Fighter)

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Mi-am depus demisia, deoarece vroiam sa aplic aici.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea): LV Taxi – rank 3 (Cabbie), Avispa Rifa – rank 3 (Fighter)

De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Doresc sa ma alatur agentiei ca sa indeplinesc contracte. Totodata mi se pare factiunea cea mai serioasa de pe server, cu membrii de elita. As dori sa ma imprietenesc si cu cele pe care nu le cunosc inca.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Agentia se ocupa cu asasinarea jucatoriilor contra cost.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Da, le-am citit.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Normal.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu am avut niciodata.

Ai mai fost membru Hitman: Inca nu am fost, si tocmai de aceea doresc sa intru.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost): Nu am fost

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: Acord 4-5 ore acestui joc pe zi.

Nickname-uri anterioare / conturi anterioare: EnGi_Nimrod, EnGi

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Consider, deoarece sper ca m-am antrenat bine in factiunile anterioare.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/AS1sOww.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce): 0/3.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce): Da, pe conturile anterioare am luat ban din cauza ca am avut foarte multe moduri si probabil mi-a facut un bug (Ban de la AdmBot). Sau nu stiu din ce cauza. De atunci mi-am reinstalat Windowsul.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care): Nu sunt pe niciun BlackList.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da, daca ar fi cazul.

Alte precizari?: Multumesc mult pentru atentia acordata.

Edited by South Porter
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Victor.

Level: 27

Varsta : 18

Sex : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : August 2009.

Factiuni precedente : PD / FBI / NG - Paterno / Stracci / Corleone / Tattaglia / Cuneo / Barzini - News Reporter / Paramedics - Hitman Agency.

Rank-ul ultimei factiuni : (1) Paterno family

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : M-am lasat pentru o perioada de SA:MP si am decis sa ies din factiune.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune : Rank 6 Paramedics (2009) - (~2012 rank 4 FBI).

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Am nevoie de un nou inceput, sa o iau de la 0 si cred ca agentia imi poate oferii acest lucru.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea persoanelor pentru sume de bani

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Da.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman : Am vrut sa incerc altceva.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 4/5h.

Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : TazZmAniA, qrodwaN.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats si skill la detectiv: http://postimg.org/image/xb6du77gd/

Cate warn'uri ai in joc? : 1/3 ( Moartea - 2010 - nesimtire).

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? : Da , inselatori.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Desigur.

Alte precizari? : DA !

Edited by Victorrr
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc:[sQ]VaSyXP
Level:60
Varsta (Reala):18 ani
Sex (Masculin / Feminin) :masculin
De cat timp jucati pe server? :2 ani si cateva luni
Factiuni precedente :Red Dragon Triad,Tow Truck Company,FBI,Southern Pimps,Verdant Family,Green Street Bloods
Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) :Rank 2 Red Dragon Triad
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune :nu mai aveam timp de war atunci
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) :rank 5 red dragon triad
De ce doriti sa va alaturati agentiei? :acesta a fost visul meu de cand am inceput sa joc pe servar
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? :elimina personele pe care sunt puse contracte
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? :da
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? :da
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?:nu
Ai mai fost membru Hitman :nu
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) :-
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? :5-6h
Nickname-uri anterioare /
conturi anterioare :vasyxp
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? :da
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?aproapre corect
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:

http://s7.postimg.org/rqi6zepsb/sa_mp_182.png
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) :0/3
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) :da ,comportament non rp
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) :nu cred
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?:da sunt dispus sa platesc
Alte precizari? :
in ultima periada am fost putin inactiv dar asta se schimba de maine

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: CARi3
Level: 95
Varsta (Reala): 20+
Sex (Masculin / Feminin) : Masculin.
De cat timp jucati pe server? : 2-3 ani.
Factiuni precedente :

The Cuneo Family - rank 4
The Stracci Family - rank 2
Tow Truck Company - rank 2
The Tattaglia Family - rank 1
The Paterno Family - rank 4
Southern Pimps - rank 5
FBI - rank 2

Verdant Family - Rank 3
Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : Verdant Family - rank 3
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Demisie, deoarece imi doream sa incerc Hitmen Agency.
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Southern Pimps - rank 5
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Ca nu am avut sansa pana acum de a fi membru.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu asasinarea persoanelor.
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.
Ai mai fost membru Hitman : Nu.
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-6 ore.
Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : -
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Desigur.
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Click
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 2/3 - report aiurea si dm. (le am din 2011)
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Dm si abuz de bug la rob.
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu sunt.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da
Alte precizari? : Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

  • Bagwell changed the title to Hitmen Agency - Alătură-te Agenției | Join the Agency
  • Hawk ToV unlocked and locked this topic
  • South Maximus unpinned this topic
  • Jackus pinned this topic
  • Hawk ToV unlocked this topic
  • Hawk ToV locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.