Jump to content

Hitmen Agency - Alătură-te Agenției | Join the Agency


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

 

ka1u85.png

 

 

Nume in joc: Andyerry

Level:26

Varsta (Reala): 19

Sex (Masculin / Feminin) : masculin

De cat timp jucati pe server? : Din 2010.

Factiuni precedente : Paramedics,Green Streeet Bloods , Verdant Family, Green Street Bloods, News Reporter, Verdant Family !

Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : Verdant Family - rank 2

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : M-am lasat de sa:mp.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Paramedics - Rank 6.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece este o agentie serioasa, cu membri capabili, intelegatori.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Omorarea unor persoane in schimbul unei sume de bani!

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-6 ore. Sau chiar mai mult !

Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://imgur.com/65wBrzK

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Nu

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Multumesc pentru timpul acordat!

 

Edited by Vasyyy
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: AddisoN

Level: 18++

Varsta (Reala): 16 ani.

Sex (Masculin / Feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : de 11 luni cu acest cont.

Factiuni precedente :

Paramedics - rank 3

Tow Truck Company - rank 2

Las Venturas Police Departament - rank 2

Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : Las Venturas Police Departamen - rank 2

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Demisie, deoarece as vrea sa intru in Hitman Agency

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Paramedics - rank 3

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deaoarece imi place aceasta factiune si sa fac contracte si pentru ca nu am mai avut pana acum sansa de a intra in Hitman Agency

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu asasinarea persoanelor, in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu am mai fost in Hitman Agency

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 3-4 ore.

Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : Nu ma mai avut.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Desigur.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/I00i58r.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Nu.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu sunt.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Multumesc.

Edited by Detective AddisoN
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: COkE.
Level: 43
Varsta (Reala): 15 ani.
Sex (Masculin / Feminin) : Masculin.
De cat timp jucati pe server? : 366 de zile.
Factiuni precedente :
69 Pier Mobs ( 3 ), Green Street Bloods ( 6 ), Southern Pimps ( 1 )

Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : Southern Pimps - 1
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Ban...
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) :
Sublider - Green Street Bloods

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Kill for money.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Asasinarea oamenilor pentru o anumita suma de bani.
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.
Ai mai fost membru Hitman : Nu.
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu am mai fost in Hitman Agency
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 13-14 ore.
Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : wHolica. , [69]COkE.
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Desigur.
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:
http://i.imgur.com/yKwcL6S.png
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Nu.
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu sunt.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da
Alte precizari? : Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc : JohNNy.B
Level : 45.
Varsta (Reala) : 16 ani.
Sex (Masculin / Feminin) : Masculin.
De cat timp jucati pe server? : Din 2010, aproximativ 3 ani.
Factiuni precedente : News Reporter, Tow Truck Company (x2), Taxi Cab Company, Southern Pimps (x3), Federal Bureau of Investigations, Verdant Family, School Instructors, National Guard, San Fierro Police Department (x2),
Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : 2 Southern Pimps
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune :
Am demisionat parca, nu mai stiu exact ca am luat o pauza de la joc si nu mi-a stat gandul.
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 6 Fireman/Paramedic ( pe contul vechi ).
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Imi doresc sa ma alatur deoarece mereu am avut o pasiune pentru aceasta factiune insa niciodata nu am avut sansa de a ma alatura.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Omorarea persoanelor contra unei sume de bani.
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency? : Nu.
Ai mai fost membru Hitman : Nu.
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : Am de gand sa ma reapuc de acest joc, am sa-i acord 6h pe zi.
Nickname-uri anterioare /
conturi anterioare : Cont anterior, griFu.
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv :
http://imgur.com/aZQjVEu
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3.
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Am fost banat pentru comportament non-roleplay.
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.
Alte precizari? : Sper sa mi se acorde sansa dorita.

Link to comment
Share on other sites

  • Nume în joc: Diabolik

  • Level: 43

Vârstă(reală): 22 de ani.

Sex (masculin / feminin) : Masculin.

De cât timp jucaţi pe server? : 3 ani

Facţiuni precedente :

Fireman & Paramedics - Rank 2

Taxi - Rank 2,1.

LSPD - Rank 5,3,2

Corleone - Rank 1

Rank-ul ultimei facţiuni : LSPD - Rank 2.

Motivul pentru care aţi părasit/aţi fost demişi din fosta facţiune : Cerere demisie

Cel mai mare rank avut în vreo facţiune (Specifică facţiunea) : LSPD - RANK 5

De ce doriţi să vă alaturaţi agenţiei? : Deoacere este singura factiune care ma atrage.

Cu ce consideraţi că se ocupă această agenţie? : Indeplinirea contractelor.

Şti regulile Hitman Agency şi ai citit măcar odată Info, orders and Agency skins? : Da.

Întelegeţi că suntem o agenţie seriosă de asasini şi glumele şi prostiile nu-şi au rostul ? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai mulţi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul ieşirii / demiterii din Hitman (în caz că ai mai fost) : nu se aplica

Câte ore pe zi acordaţi acestui joc, fără afk? : 8-10 ore.

Nickname-uri anterioare : KilobaiD

Consideraţi că aveţi capacitatea de a îndeplini un contract fără probleme? : Silent & Deadly - No Problem.

Aveţi capacitatea de a scrie corect gramatical? Absolut

Poză cu /stats (civil obligatoriu + să apară şi /time când e făcută) şi skill la detectiv: http://s21.postimg.org/ke3n1xjmd/sa_mp_094.png

Câte warn'uri ai în joc? (precizează de ce) : 0/3.

Aţi fost vreodată banat pe vreun motiv anume? (precizează şi de ce) : Motive minore in urma cu peste 2 ani.

Eşti pe BlackList'ul unei facţiuni? (precizează care) : Nu.

Eşti dispuă să plăteşti să fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizări? : Mersi

Link to comment
Share on other sites

  • Nume in joc: AdRiaNN

  • Level: 85

Varsta (Reala): 18

Sex (Masculin / Feminin): Masculin.

De cat timp jucati pe server?: 4 ani.

Factiuni precedente : Taxi, Paterno, Barzini, Tattaglia, Cuneo, Stracci, Corleone, F.B.I, National Guard, School Instructor, Tow Truck Co, El loco cartel, Avispa Rifa, Red Dragon Triad, Southern Pimps, The Tsar Bratva, Hitmen

Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea): Rank 1 - El loco cartel

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Noul program de war

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea): Rank 3 - Taxi, Corleone

De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Am mai fost aici si pot spune ca a fost cea mai frumoasa perioada petrecuta de mine intr-o factiune. Este o agentie serioasa si respectata, cu un staff capabil si membrii prietenosi, seriosi si cu capul pe umeri.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Cu asasinarea anumitor jucatori in schimbul unor sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Da.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: Intre 4 si 6 ore.

Nickname-uri anterioare / conturi anterioare:

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/0dqoEoh.jpg

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce): 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce):

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care): Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari?:

Edited by AdX
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc : aLexBz
Level : 83
Varsta (Reala): 20
Sex (Masculin / Feminin) : Masculin.
De cat timp jucati pe server? : 2 ani.
Factiuni precedente : Cuneo (3), TTC (2), Barzini (1), Cuneo (1), TTC (4), Stracci (4), GSB (4), 69 PM (6, Sublider), GSB (Lider), LSPD (2), Southern (1).
Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : Southern Pimps (1).
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Pentru a aplica in Hitmen.
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Green Street Bloods: Lider
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Ca oricare alt membru, imi doresc mult sa intru aici, motive sunt multe, am sa enumar cateva, am foarte multi prieteni, sa fac dm silent (din placere), o factiune serioasa foarte (din cate stiu).
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Eliminarea persoanelor pe care s-au pus un contract in schimbul unei sume de bani. O agentie serioasa si silenta!
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency? : Nu.
Ai mai fost membru Hitman : Nu.
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : In ultima vreme foarte putin timp i-am alocat jocului, desigur, se stie ca daca mi se acorda sansa de a face parte din colectiv, o sa fiu un agent activ, prin urmare 5-6 ore!
Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : Nu am avut, doar tag, [OC]aLexBz
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Sigur.
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Da.
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv : http://i.imgur.com/JpTdcvY.png
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : DB fara sofer, wrong pass de mai multe ori.
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList? : Da.
Alte precizari? : Modelu de aplicatie e luat dupa prima pagina, in caz ca am gresit ceva ca sa stii.

Edited by 69 aLexBz
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Bebell
Level: 60
Varsta (Reala): 21
Sex (Masculin / Feminin) : M.
De cat timp jucati pe server? : 3 ani
Factiuni precedente : Green Street Bloods / LSPD / Tow Truck Company / The Tsar Bratva / News Reporter / National Guard / LV Taxi / Southern Pimps / Red Dragon Triad / FBI / Vietnamese Boys / Paramedic
Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : Green Street Bloods : 1
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am avut o perioada in care nu am mai putut intra.
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : News Reporter rank 6
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Este o agentie activa foarte bine structurata.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Kill for money !
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.
Ai mai fost membru Hitman : Nu.
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) :
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-6.
Nickname-uri anterioare / conturi anterioare :
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Desigur.
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/t3eTzA3.jpg?1
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : nu
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu sunt.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da
Alte precizari? : Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Stephen.
Level: 75.
Varsta (Reala): 18.
Sex (Masculin / Feminin) : Masculin.
De cat timp jucati pe server?: 23/06/2009.
Factiuni precedente:

Southern Pimps (2)

Hitmen Agency (1)

Green Street Bloods (6,6)

FBI (3)

Vietnamese Boys (6)

LSPD (1)

Verdant Family (2)

News Reporter (3)

The Tsar Bratva (6)

LV Taxi (1)

Avispa Rifa (2)

Red Dragon Triad (1)

Tow Truck Company (1)

LVPD (1)

69 Pier Mobs (1)

Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea): 69 Pier Mobs (1).
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Ban.
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea): 6 (Green Street Bloods, Vietnamese Boys, The Tsar Bratva).
De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Pentru ca sunt activ si vreau o provocare mai mare. Simt ca mi se potriveste.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Cu asasinarea in mod silentios si in schimbul unei sume de bani.
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Da.
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Da.
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.
Ai mai fost membru Hitman: Da.
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost): Demisie.
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: 8.
Nickname-uri anterioare /
conturi anterioare: Mr.GhosTx, [mR].GhosTx, BoB.
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Da.
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:
http://i.imgur.com/R3DsgxK.jpg
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce): 0/3.
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce): Da (tentativa afaceri ilegale, jetpack)
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care): Nu.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.
Alte precizari?: -

Edited by Brother
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: [bTD]Crack
Level: 31
Varsta (Reala): 15 ani
Sex (Masculin / Feminin) : Masculin
De cat timp jucati pe server? : 2 ani de zile
Factiuni precedente : School Instructor`s , Verdant Family , Tow Truck Company , Vietnamese Boys , Avispa Rifa si LVPD
Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : 1 , LVPD
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Deoarece doream sa ma las de samp , eram abatut si suparat cand mi-am cerut demisia . Asta se vede si in cerere .
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 3 , Vietnamese Boys
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece este o factiune in care mi-am dorit sa intru , imi place sa omor oamenii , mai ales si platit , nu am mai facut parte agentiei , vreau sa-mi fac prieteni noi si sa incerc ceva nou pentru mine
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu asasinarea playerilor in mod sineltios , in schimbul unei sume de bani
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Desigur , inteleg
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu
Ai mai fost membru Hitman :Nu
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu am mai fost in Hitman
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 6-7 ore
Nickname-uri anterioare /
conturi anterioare : CrackSwoka ; ShAd0WCrAzY (alt cont)
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Desigur
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/9k4c9ab79/
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3 , Dm aiurea ( perioada cand eram incepator si nu stiam ce fac )
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Da , o singura data . Am intrecut limita , imi recunosc greseala . [ Amenintari cu privire la viata reala ]
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Desigur
Alte precizari? :
Multumesc pentru citirea aplicatiei .

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Timothy_SharP
Level: 33
Varsta (Reala): 16
Sex (Masculin / Feminin) : Masculin
De cat timp jucati pe server? : Joc pe acest servere de 8 luni .
Factiuni precedente :Verdant Family,El Loco Cartel,Taxi Cab Company Lv si Lspd.
Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : Rank-ul ultimei factiuni a fost 1 in Lspd.
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Nu mi s-a parut potrivita pentru mine!
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 3, in Taxi Cab Company Lv.
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Este o factiune care implica seriozitate cat si activitate la asasinarea persoanelor, iar eu cred ca ma regasesc printre aceste calitati.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Aceasta agentie se ocupa cu asasinarea persoanelor .
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu
Ai mai fost membru Hitman : Nu
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : In timpul saptamanii ,de luni pana vineri ,acord jocului 6 ore pe zi,iar in weekend peste 10 ore.
Nickname-uri anterioare /
conturi anterioare : Eusebiocostin
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Bineinteles !
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:
http://postimg.org/image/a92ykrwhp/
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Nu am fost banat niciodata pe acest cont.
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da
Alte precizari? :
Va multumesc!.

Edited by Timothysharp Vicious
Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru teste sunt urmatorii:


- OwneD

- ChevY

- HooL

- BLAkE.

- Kip

- Denii

- unK.

- Shooter

- Tohaneanu

- Dienutza

- 3n3rgY

- Bullz007

- ALex

- Hazard

- Porter

- CARi3

- Diabolik

- AdRiaNN

- aLexBz



Aveti la dispozitie 24 de ore pentru a da testele.

Veniti la HQ pentru teste, stati in liniste si asteptati un rank 4 + disponibil.

Succes !






RESPINSI:


- Cristi95 - Ti-ai dat demisia din ultima factiune din lipsa de timp deci inseamna ca nu vei avea timp nici pentru Hitmen Agency.

- Quasar - Ai fost banat recent.

- RiekeR - Ai avut ban-uri grave.

- Toni. - Mult timp ai fost inactiv, consider ca inca nu ai experienta necesara.

- Vince. - Consider ca nu ai experienta necesara.

- CrankY - Ai fost banat pentru motiv grav.

- [GF]DaDo - Consider ca nu ai un comportament adecvat agentiei.

- SpeeeDyzOr - Vad ca ai avut problme in ultima perioada, vreau sa vad mai multa activitate din partea ta.

- Ozzy - Ai mintit in aplicatie nu ai avut sublider News reporter si Tattaglia. Ai iesit din multe factiuni cu FP. Consider ca nu ai un comportament adecvat agentiei.

- Rusk - Ai mintit in aplicatie, nu ai avut rank 4 in The Tsar Bratva.

- TraTeCyy - Ai avut prea multe ban-uri pe motive grave.

- Victor. - Ai fost inactiv pana acum.

- [sQ]VaSyXP- Ai fost foarte inactiv in ultima perioada. Vreau sa dovedesti ca te-ai reapucat.

- Andyerry - Ai fost inactiv in ultima perioada si ai facut aplicatie de pe alt cont.

- AddisoN - Ai avut ban pentru cheats.

- JohNNy.B - Ai fost inactiv in ultima perioada.

- iuLiaN - Ai fost inactiv in ultima perioada, din ultima factiune ai iesit cu 3FW.

- Stephen. - Ai avut ban-uri destul de grave.

- Bebell - In ultima perioada ai fost inactiv.

- [bTD]Crack - Consider ca nu ai experienta necesara.

- Timothy_SharP - Consider ca nu ai experienta necesara, incearca sa stai intr-un gang sau intr-un departament sa acumulezi mai multa experienta.

- Coke. - Ai mintit in aplicatie. Ai avut ban recent pentru norecoil.

- Pharell - Ai mintit in aplicatie. Ai luat ban pentru distribuire coduri.

- exitbrr - Ai fost banat pentru cheats.

Edited by AdyTzuu
Link to comment
Share on other sites

RO : Hitmen Agency recruteaza 10 noi agenti.
Aplicatiile vor fi deschise
10 ore.
Aplicatiile necorespunzator completate vor fi din prima respinse.


EN : Hitmen Agency is recruting 10 new agents.
The application topic will be unlocked for
10 hours.
The applications that are not correctly writen will be from the start revoked.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: [sQ]Claudyu_tom

Level: 56

Varsta (Reala): 18

Sex (Masculin / Feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : Din 2010 cu o pauza mare.

Factiuni precedente : Green Street Bloods,Vietnamese Boys,Southern Pipms x2,LV Taxi Cab Company,Tow Truck Company,Los Santos Police Departament, San Fierro Police Departament,LS Taxi Cab Company.

Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : Rank 2 in Southern Pimps.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Motive personale,neacomodare.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 6,Sublider in San Fierro Police Departament.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Este o factiune foarte respectata,nu am mai fost aici si imi doresc foarte mult sa intru.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea jucatorilor contra unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Bineinteles.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Niciodata.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost)

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-6 ore

Nickname-uri anterioare / conturi anterioare :

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://imgur.com/bMLmvr0

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3 ad interzis cand eram incepator.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Comportament non-rp cand eram incepator.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu am mai fost.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : -

Edited by SQ Claudyutom
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc : aLexBz
Level : 84
Varsta (Reala): 20
Sex (Masculin / Feminin) : Masculin.
De cat timp jucati pe server? : 2 ani.
Factiuni precedente : Cuneo (3), TTC (2), Barzini (1), Cuneo (1), TTC (4), Stracci (4), GSB (4), 69 PM (6, Sublider), GSB (Lider), LSPD (2), Southern (1), 69 PM (1),
Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : 69 PM (1).
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Pentru a aplica in Hitmen.
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Green Street Bloods: Lider
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Ca oricare alta persoana, imi doresc mult sa intru aici, motive sunt multe, am sa enumar cateva, am foarte multi prieteni, sa fac dm silent (din placere), o factiune linistita si serioasa..
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Eliminarea persoanelor pe care s-au pus un contract in schimbul unei sume de bani. O agentie serioasa si silenta!
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency? : Nu.
Ai mai fost membru Hitman : Am picat testele din lipsa de locuri.
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Lipsa de locuri.
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : Ca sa nu exagerez 4 maxim 5 ore.
Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : Nu, doar tag, [OC]aLexBz
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Sigur.
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Da.
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv : http://i.imgur.com/pvAMVhz.jpg
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : DB fara sofer, wrong pass de mai multe ori.
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList? : Da.
Alte precizari? : Modelu de aplicatie e copiat de la ultima aplicatie, in caz ca am gresit ceva ca sa stii.

Edited by ZEW 69 aLexBz
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: exitbrr
Level: 48
Varsta (Reala): 18 ani.
Sex (Masculin / Feminin) : Masculin.
De cat timp jucati pe server? : Aproape 2 ani.
Factiuni precedente :
Taxi LV, 69 Pier Mobs, Green Street Bloods, Green Street Bloods, Taxi SF.
Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : 1 - Taxi SF
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Am fost demis datorita unei erori a liderului, in urma careia acesta a primit avertisment la lider.
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) :
Rank 3 - 69 Pier Mobs, Rank 3 - Taxi LV
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece este o factiune unica si mi-ar face mare placere sa duc la bun sfarsit contracte.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Agentia se ocupa cu colectarea banilor in urma indeplinirii unor contracte(asasinarea tintei) plasate de unii playeri, in special cu scopul de a se razbuna.
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.
Ai mai fost membru Hitman : Nu, aceasta ar putea fi o noua experienta.
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : Aproximativ 4-5 ore.
Nickname-uri anterioare /
conturi anterioare : Nu am avut.
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Evident.
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:
http://imgur.com/QvJ6P3W
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) :0/3.
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Da, prin vara, pentru moduri cleo ilegale.
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu, din cate stiu.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Desigur.
Alte precizari? :
Multumesc anticipat.

Edited by ZEW exit
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: ramondo
Level: 43.
Varsta (Reala): 17 ani.
Sex (Masculin / Feminin) : Masculin.
De cat timp jucati pe server? : De aproximativ 2-3 azi.
Factiuni precedente : Fire and Medic - Rank 1, Barzini Family - Rank 1, Paterno Family - Rank 2, Stracci Family - Rank 1, TTC - Rank 3 , Cuneo Family - Rank 3,Corleone Family - Rank 4 , SFPD - Rank 4 , Verdant Family - Rank 6.
Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : Verdant Family - Rank 6.
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : A lasat lideru si a dat wipe.
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Verdant Family - Rank 6.
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece este o factiune cunoscuta si respectata.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Aceasta agentie se ocupa cu asasinarea persoanelor .
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.
Ai mai fost membru Hitman : Nu.
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5/6.
Nickname-uri anterioare /
conturi anterioare : Cipritm.
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:
http://postimg.org/image/lvdow5kyl/
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3.
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Nu.
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.
Alte precizari? :
Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Just.xeS

Level: 96

Varsta (Reala): 16 ani

Sex (Masculin / Feminin) : masculin

De cat timp jucati pe server? : De cand s-a deschis, 5 ani cam asa.

Factiuni precedente : LSPD, National Guard, Southern Pimps, Verdant, Tow Truck Company, Red Dragon Triad.

Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : Rank 2 - Los Santos Police Departament

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Vreau sa las pe cineva mai activ sa se ocupe de LSPD si sa se remarce, vreau sa revin in Hitmen.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 6 (sublider) News Reporter, Red Dragon Triad, Taxi LV, School Insctructors.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Este o agentie care se asasinarea oamenilor pe o suma de bani.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea jucatorilor in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Normal

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Da.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost): Am vrut ceva nou si ceva mai activ deoarece atunci avea suficient timp pentru raport de 300 puncte+ acum si cu helperul este un pic mai greu deoarece trebuie sa le combin si pot sa fac in paralel aceste doua lucruri.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-6 ore

Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : [F4L]Xes, [F4L]Sebi, Xes, enTourAge_09 etc.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://s23.postimg.org/61xrie8pl/sa_mp_000.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Da, pentru DM aiurea si limbaj.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: da

Alte precizari? : Sper sa fiu acceptat, multumesc pentru timpul acordat.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: DoKy
Level: 45 cu RP
Varsta (Reala): 15
Sex (Masculin / Feminin) : Masculin.
De cat timp jucati pe server? : 1 an.
Factiuni precedente : Taxi Los Santos, Green Street Bloods, 69 Pier Mobs, Taxi Las Venturas, 69 Pier Mobs, Verdant Family, Southern pimps si FBI(aici am stat doar cateva ore).
Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : 1 Southern Pimps, dar am plecat in mai putin de 3 zile, iar inainte am fost rank 2 in Verdant Family.
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Mi-am dat demisia pentru a incerca in H.a si pentru ca seara de la 8 sta fratele meu la pc, pana pe la 23(Treburi cu jobul)
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 6- 69 Pier Mobs
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pentru ca vreau sa indeplinesc contractele si pentru ca imi place cu ce se ocupa.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Eliminarea playerilor in mod silentios, in schimbul unei sume e bani. Asasini platiti.
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Da, cu un baiat acum 8-9 luni. Nu mai stiu cum il chema, parca BlackD3v1l.
Ai mai fost membru Hitman : Nu.
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 6-7-8, alta data si 10-12 ( vacante)
Nickname-uri anterioare /
conturi anterioare : -
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:
http://imgur.com/XsMA2mH
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Din pacate da, pentru tentativa de afaceri ilegale si mod interzis. Acum 4 luni parca.
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Sigur.
Alte precizari? : Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: RainMan.
Level: 53
Varsta (Reala): 18 ani
Sex (Masculin / Feminin) : Masculin
De cat timp jucati pe server? : 1 an si 8
Factiuni precedente :

  1. News Reporter
  2. Paramedic
  3. Taxi LV
  4. Federal Bureau of Investigation
  5. School Instructor
  6. The Tsar Bratva
  7. Verdant Family

Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : Verdant Family rank 4.
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Wipe...
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 4 in Verdant Family si Tsar Bratva.
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Doresc sa devin unul dintre cei mai buni agenti.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu omorarea anumitor jucatori in schimbul unei sume de bani.
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Desigur.
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.
Ai mai fost membru Hitman : Nu.
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 7-8 ore.
Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : Silenzi0 cont vechi
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Desigur.
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/c6tv8y2wh/
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) :
0/3
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Pe acest cont nu, pe Silenzi0 am fost banat pentru vanzare cont.
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Desigur
Alte precizari? : Sper sa primesc un raspuns pozitiv.

Edited by MC RainMan
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Deliric1

Level: 33

Varsta (Reala): 17

Sex (Masculin / Feminin) : masculin

De cat timp jucati pe server? : Din 2012

Factiuni precedente : Red Dragon Triad,Vietnamese Boys(2x),Avispa Rifa,Tow Truck Company,Taxi LosSantos

Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : Vietnamese Boys - rank 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : motive personale

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) :Rank 4 - Red Dragon Triad

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Este o factiune foarte respectata, serioasa ,nu am mai fost aici si imi doresc foarte mult sa intru

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Agentia se ocupa cu asasinarea jucatorilor contra unei sume de bani

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Desigur

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Niciodata

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 4-5/6 ore

Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : Mr.boss_iulian

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? :Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://imgur.com/QDu7RTe

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3 Am dat un ad legat de rob cand aveam level mic

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Am luat ban, cand mi-a fost spart contul pentru limbaj pe report,Explicatie: O alta persoana s-a dat drept 'eu'.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Multumesc!

Edited by DeLiric 1
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Cristi95

Level: 54

Varsta (Reala): 18 ani

Sex (Masculin / Feminin) : masculin

De cat timp jucati pe server? : Din 2011 dar cu cateva pauze

Factiuni precedente :Southern Pimps x3, Verdant Family x4, Tow Truck Company, Red Dragon Triad, Green Street Bloods, SF Taxi Company, LVPD

Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : Rank 2- Verdant Family

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Wipe total.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 4 Verdant Family.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece este o factiune activa si consider ca am experienta necesara aceste factiuni.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea jucatorilor in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost):-

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 4-5 ore

Nickname-uri anterioare / conturi anterioare :

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/q2iIhxj.jpg

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3 pentru un /report aiurea

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Da, pentru DB fara sofer.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: da

Alte precizari? : Sper sa fiu acceptat, multumesc pentru timpul acordat.

Link to comment
Share on other sites

  • Nume in joc: Bebell

  • Level: 66

Varsta (Reala): 21.

Sex (Masculin / Feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 5 ani. ( 2009)

Factiuni precedente : Paramedic , FBI , TTC , Vietnamese Boy, Red Dragon Triad, Southern Pimps, News Reporter,The Tsar Bratva, National Guard , LSPD.

Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : Rank 2 --> Vietnamese Boy

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Demisie.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 6 --> News Reporter

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece imi doresc sa ma alatur agentiei.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Kill for money.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-6, poate si mai mult depinde de zi.

Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://imgur.com/nAOhqm5

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : -

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Nu

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Multumesc si sper sa fim colegi.

Edited by Bebell
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: HooL
Level: 76
Varsta (Reala): 20
Sex (Masculin / Feminin) : Masculin
De cat timp jucati pe server? : 4 ani jumate
Factiuni precedente : Stracci, Barzini, Tattaglia, FBI, Taxi, Hitman
Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : 1 (Taxi SF)
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am tot asteptat recrutarile de aici, am vrut sa fiu civil cand recrutezi.
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Lider Stracci, Taxi
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Este o organizatie oarecum secreta si cred ca este cel mai potrivit loc pentru mine, satul de agitatia din celalalte factiuni.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Rezolvarea de contracte plasate de angajatorii nostri.
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.
Ai mai fost membru Hitman : Da.
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Am fost ales lider Taxi ( se intampla demult).
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5.
Nickname-uri anterioare /
conturi anterioare : Hooliganu
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:
http://i.imgur.com/lWAJPMf.jpg
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0.
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Da, dar a fost o greseala.
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: -
Alte precizari? :
-

Link to comment
Share on other sites

  • Bagwell changed the title to Hitmen Agency - Alătură-te Agenției | Join the Agency
  • Hawk ToV unlocked and locked this topic
  • South Maximus unpinned this topic
  • Jackus pinned this topic
  • Hawk ToV unlocked this topic
  • Hawk ToV locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.