Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Hitmen Agency - Alătură-te Agenției | Join the Agency


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nume in joc:[sq]vasyxp
Level:60
Varsta (Reala):18
Sex (Masculin / Feminin) :masculin
De cat timp jucati pe server? :2 ani
Factiuni precedente :Red Dragon Triad,FBI,Tow Truck Company,Southern Pimps,Green Street Bloods,Verdant Family
Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) :Red Dragon Triad rank 2
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune :lipsa de timp la momentu ala
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) :rank 5 barzini
De ce doriti sa va alaturati agentiei? :sa incerc ceva nou
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? :isi indeplinesc indatorile de asasini platiti
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? :da
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? :da
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?:nu
Ai mai fost membru Hitman :nu
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? :4-5h
Nickname-uri anterioare /
conturi anterioare : -
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? :da
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? :90 la suta da
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:http://s22.postimg.org/5c7ayvp01/sa_mp_001.png
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) :
comportament non rp

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) :nu
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?:da
Alte precizari? :

 

Edited by SQ vasyxp
Link to comment
Share on other sites

Name the game : Sasa_Sale

Level: 52

Age (real ) : 20

Sex ( Male / Female ) : Male

How long play on the server ? : Almost one year.

Previous factions : LV Taxi rank 3, SFPD rank 5

Rank the last factor (specific and faction ) : SFPD rank 5

The reason you left / were dismissed former faction : I have spent 8 months in SPFD, and feel that i need some change. It's time to test my skills and knowledge. The Hitman agency is true faction to check all of that.

The highest rank was in a faction ( faction Specify ) : SFPD rank 5

Why you want to join the agency ? : It's most respected and well organised faction, and every player wanna be part of it. I always had a dream to become a proud agent.

What you consider that handle this agency ? : The agency handle with contracts setted by players, doing the dirty job insted of them for money. Agents are true assasins.

You know you read the rules Hitman Agency and at least once Info , orders and Agency skins ? : Yes.

You understand that we are an agency of assassins seriousness and jokes and nonsense not to have a purpose ? : Yes, i do.

Did you have a history/conflicts of one or more members of Hitman Agency ? : No, i don't.

Have you ever been a member Hitman: No.

Reason for exit / dismissal of Hitman ( in case you've been ) : -

How many hours per day you give this game without afk ? : A lot, 8-14h.

Nicknames previous / previous accounts : -

Consider that you have the ability to perform a contract without problems? : Yes, i do.

You have the ability to write grammatically correct ? : Yes, i have.

Picture of / stats (civil + binding to occur and / time when it is made ​​) and detective skills to : http://s14.postimg.org/9mgewp3u9/sa_mp_015.png

How many warns you in the game? ( specify why) : No warns. 0/3

Have you ever been banned from any particular reason? ( Indicates and why) : Yes, transfer illegal (low level)

You're on BlackList of a faction ? ( Specify which ) : No.

Are you willing to pay to be removed from the eventual BlackList ? : -

Other specifications ? : Thank you on your time. Good luck all.

Link to comment
Share on other sites

Name the game : Dejan88
Level: 45
Age (real ) : 20
Sex ( Male / Female ) : Male
How long play on the server ? : 11 Months
Previous factions : 1. 69 Pier Mobs (rank 2)

2. LSPD (rank 1)
3. SFPD (rank 3)

4. Vietnamese Boys (rank 1)
5. Southern Pimps (rank 2)
6. SFPD (rank 1)
7. LSPD (rank 1)

8. National Guard (rank 1)
9. The Tsar Bratva (rank 1)
10. FBI (rank 2)
11. Green Street Bloods (rank 2)
12.SFPD (rank 1)

Rank the last factor (specific and faction ) : SFPD (rank 1)
The reason you left / were dismissed former faction : Leave because i want try to enter in Hitmen.
The highest rank was in a faction ( faction Specify ) : SFPD (rank 3)
Why you want to join the agency ? : Because this is most respected Faction. I like this behavior.
What you consider that handle this agency ? : Murder for Money !
You know you read the rules Hitman Agency and at least once Info , orders and Agency skins ? : Yes.
You understand that we are an agency of assassins seriousness and jokes and nonsense not to have a purpose ? : Yes.
Did you have a history/conflicts of one or more members of Hitman Agency ? : Never.
Have you ever been a member Hitman: No.
Reason for exit / dismissal of Hitman ( in case you've been ) : Only if leader kick me.
How many hours per day you give this game without afk ? : 10+ (when i'm not civil)
Nicknames previous / previous accounts : -
Consider that you have the ability to perform a contract without problems? : Yes i can.
You have the ability to write grammatically correct ? : Yes.
Picture of / stats (civil + binding to occur and / time when it is made ​​) and detective skills to : http://s17.postimg.org/5ezs15lkv/sa_mp_005.png
How many warns you in the game? ( specify why) : 1/3 [Caps lock on /ad]
Have you ever been banned from any particular reason? ( Indicates and why) : Transfer Ilegal
You're on BlackList of a faction ? ( Specify which ) : Never.
Are you willing to pay to be removed from the eventual BlackList ? : Yes.
Other specifications ? : Thanks.
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: adyTzu

Level: 80

Varsta(reala): 17 jumatate

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 5ani

Factiuni precedente : F&M Departament , Corleone x2, Barzini , Paterno , Cuneo , F.B.I , Hitman , PD, SF Taxi

Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea): SF Taxi 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Pentru a ma reintoarce in Hitman

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Director Hitmen

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Dupa atata timp, m-am atasat foarte mult de aceasta agentie

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Omorarea anumitor persoane in schimbul unei sume de bani

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Da

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Mici incidente

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-6ore

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://imgur.com/IF60a6v


Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Multumesc !

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Sickk
Level: 96
Varsta (Reala): 18 ani
Sex (Masculin / Feminin) : Masculin
De cat timp jucati pe server? : 3 ani si jumatate
Factiuni precedente : Stracci - rank 2, Barzini - rank 1, School Instructor - rank 2, F.B.I - rank 2, News Reporter - rank 1, Cuneo - rank 2, Corleone - rank 2, Paterno - rank 2, Tattaglia - rank 2, Paramedics - rank 5, Taxi - rank 6, LSPD - rank 6, Tsar Bratva - rank 2, Verdant - rank 2.
Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : Los Santos Police Department - rank 2
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : A intervenit monotonia acolo si doream sa schimb putin ritmul.
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Taxi - rank 6 si Los Santos Police Department - rank 6
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Ador munca de agent si totdeauna mi-am dorit sa intru in aceasta factiune si sa raman o perioada indelungata, dar nu a fost sa fie.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea unor player in schimbul unei sume de bani.
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.
Ai mai fost membru Hitman : Da.
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Contract fara undercover.
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : Depinde de cat de aglomerata imi este ziua, dar in medie aproximativ 4 ore.
Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : playOps si Caffrey.
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Click
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Am fost banat pentru /q on wanted.
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.
Alte precizari? : Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Funiest
Level: 49
Varsta (Reala): 16
Sex (Masculin / Feminin) : Masculin
De cat timp jucati pe server? : 5 ani +
Factiuni precedente : LV taxi - rank 1 | Tow Truck Company, rank 1 | News Reporters - rank 1, 6 zile | Tow Truck Company rank 1 ( da de 2 ori am fost TTC ) | LV Taxi - rank 1| SF Taxi - rank 3 | SFPD - rank 1
Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : Rank 1 - SFPD
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am fost demis deoarece am acumulat 2 FW.
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 3 SF Taxi ; Rank 3 FBI prin 2010-2011 dar nu apare pe logo rpg.
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pentru ca este o factiune mare si unita, si consider ca m-am maturizat destul si in realitate si in joc pentru a face fata si a excela.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasini platiti. Omorarea oamenilor pentru o suma de bani.
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu
Ai mai fost membru Hitman : Nu
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) :
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? :3-4+.
Nickname-uri anterioare /
conturi anterioare : TheAce...
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? :Da
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Da
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://s30.postimg.org/gxzfi53wx/sa_mp_556.png
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Nu
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da
Alte precizari? :
Multumesc !

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Sour

Level: 62
Varsta (Reala): 18
Sex (Masculin / Feminin) : masculin
De cat timp jucati pe server? : aproximativ 2 ani
Factiuni precedente :
School Instructors rank 4 ( lider Audi_Rs8) , School Instructors rank 4 ( lider M.Andrei ) , National Guard rank 2 ( Lider mag1[c] ) , The Tsar bratva rank 3 ( Lider [F4l]Nielsen ) , FBI rank 6 ( Lider ByFyDo ) FBI rank 6 ( Lider ) , FBI rank 2 ( Lider Haze )
Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) :
FBI rank 2
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Mi-am dat demisia pentru a intra in aceasta agentie .
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) :
FBI rank 6 ( Lider )
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Doresc sa ma alatur acestei agentii , pentru a incerca ceva nou , si pentru faptul ca imi place cu ce se ocupa aceasta .
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Se ocupa cu asasinarea anumitor persoane , intr-un mod cat mai profesionist , in schimbul unei sume de bani .
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Desigur
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Niciodata
Ai mai fost membru Hitman : Nu , dar imi doresc.
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : Depinde , de luni pana vineri joc cam 5 - 6 ore , iar in weekend 8 - 9 ore .
Nickname-uri anterioare /
conturi anterioare : SnoopCatt

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Da
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:
click
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1 /3 . DM aiurea , aveam level foarte mic , nu prea stiam cum sta treaba pe acest server .
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Imi aduc aminte ca am fost banat pentru complice la DM cand aveam level mic . In ban logs totusi nu apare , poate incurc eu .
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu ma aflu pe niciun Blacklist
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da
Alte precizari? : Multumesc pentru timpul acordat !

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Crew
Level: 72
Varsta (Reala): 16
Sex (Masculin / Feminin) : Masculin.
De cat timp jucati pe server? : 4 ani cu cateva pauze.
Factiuni precedente : Paramedics, Las Venturas Taxi Company, Tow Truck Company, School Instructors, Green Street Bloods, Southern Pimps, National Guard, Hitmen Agency, Federal Bureau of Investigations, Red Dragon Triad, Vietnamese Boys, El Loco Cartel, San Fierro Police Department, Verdant Family, Los Santos Police Department..

Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : Los Santos Police Department - rank 2.
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Mi-am dat demisia pentru a aplica aici.
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Red Dragon Triad - rank 6 (sublider).
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece am mai facut parte din agentie, stiu cu ce se ocupa si consider ca sunt potrivit pentru aceasta treaba de asasin, dar si pentru ca este o factiune serioasa si organizata.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu asasinarea unor playeri, in schimbul unei sume de bani.
Stii regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Desigur.
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.
Ai mai fost membru Hitman : Da.
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Am iesit din Hitmen Agency deoarece m-am lasat o perioada de timp, de sa:mp.
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-6 ore, depinde de zi.
Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : ConneR, XXZConner, ConneR., Ken., Tox., Ryan., Rhymes., [sQ]Conner, CnR.
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Da.
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/Ox5VpZC.png
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Da, prima data pentru "spargere cont", desi nu am facut acest lucru si a doua oara pentru ca mi-a fost spart contul.
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Desigur.
Alte precizari? : Multumesc !

Edited by Crew
Link to comment
Share on other sites

Name the game : ukizalanje

Level: 33+

Age (real ) : 19

Sex ( Male / Female )

How long play on the server ? : today is exactly one year

Previous factions : LS Taxi (4); SFPD (3) ; Tsar Bratva (1)

Rank the last factor (specific and faction ) : Tsar Bratva -rank 1

The reason you left / were dismissed former faction : i didnt had time to play at that moment

The highest rank was in a faction ( faction Specify ) : LS Taxi - rank 4

Why you want to join the agency ? : first of all i think the hitmen is the most coolest faction here,and i was in peaceful faction,mafia,and department i think it's time to try to join the Hitman agency

What you consider that handle this agency ? : very professional and serious agency who does jobs for their clients for money

You know you read the rules Hitman Agency and at least once Info , orders and Agency skins ? : yes of course

You understand that we are an agency of assassins seriousness and jokes and nonsense not to have a purpose ? : yes

Did you have a history/conflicts of one or more members of Hitman Agency ? : no never

Have you ever been a member Hitman: unfortunately no

Reason for exit / dismissal of Hitman ( in case you've been ) : /

How many hours per day you give this game without afk ? : depends but usualy 2-4 hours per day

Nicknames previous / previous accounts : /

Consider that you have the ability to perform a contract without problems? : yes of course

You have the ability to write grammatically correct ? : yes i have

Picture of / stats (civil + binding to occur and / time when it is made ​​) and detective skills to : http://i.imgur.com/jgzOTW7.png

How many warns you in the game? ( specify why) : 0

Have you ever been banned from any particular reason? ( Indicates and why) : Transfer Ilegal and that's my low level past

You're on BlackList of a faction ? ( Specify which ) : no,i have never been

Are you willing to pay to be removed from the eventual BlackList ? : /

Other specifications ? : i hope i can be the part of this faction,and thank you for your time

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: [uS]Awake
Level: 85.
Varsta (Reala): 18 anisori.
Sex (Masculin / Feminin) : Masculin.
De cat timp jucati pe server? : Din Decembrie 2010.
Factiuni precedente : LV Taxi - rank 1, GSB - rank 1 ,RDT - rank 3, VTB - rank 4, NG - rank 6, HA - rank 2, FBI - rank 1.
Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : FBI - rank 1.
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am parasit factiunea din cauza uneor neintelegeri.
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : NG - rank 6.
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece am mai fost si m-am simtit bine aici.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea jucatorilor in schimbul unei sume de bani.
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Desigur.
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.
Ai mai fost membru Hitman : Da.
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Am avut ceva probleme personale.
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 8-9 ore.
Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : GhostT
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Cu siguranta.
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Da.
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Click
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Nu.
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da, dar nu este cazul.
Alte precizari? : -

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc:[F4L]Nielsen
Level:60
Varsta (Reala):16 ani.
Sex (Masculin / Feminin) :Masculin.
De cat timp jucati pe server?: Peste 2 ani.
Factiuni precedente :School Instructors; El Loco Cartel; LSPD; The Tsar Bratva/The Corleone Family; The Barzini Family; National Guard; The Stracci Family; Fire & Medic Dept.; The Cuneo Family; Taxi Cab Co.
Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) :3 - School Instructors
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune :Vroiam sa renunt la acest joc, dar am realizat ca am prea multe amintiri aici si imi pot imparti timpul si pentru el.
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) :Lider - The Corleone Family/TTB
De ce doriti sa va alaturati agentiei? :Pentru ca e ceva nou pentru mine si mereu mi-am dorit sa fiu un asa numit asasin platit.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? :Cu uciderea anumitor persoane in schimbul unei sume de bani.
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? :Da
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? :Da
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?:Nu
Ai mai fost membru Hitman :Nu
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) :-
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? :4-5
Nickname-uri anterioare /
conturi anterioare :C.Cristi2297; Nielsen
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? :Da
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? :Da
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:
http://postimg.org/image/6q7j41fet/
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) :1/3 - limbaj (level mic)
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) :Da, pentru abuz de [/enter] la war (era implementata recent noua metoda de war cu turfs).
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) :Nu sunt.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?:Da.
Alte precizari? :-

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: DieseL
Level: 122
Varsta (Reala): 20
Sex (Masculin / Feminin) : Masculin
De cat timp jucati pe server? : 4 ani si 3 luni
Factiuni precedente : Paramedics, FBI, Corleone, National Guard, Cuneo, Hitmen, LSPD, Stracci, LV Taxi, Tattaglia, School Instructor, The Tsar Bratva, Verdant Family, SFPD
Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : Rank 3 - SFPD
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am acumulat 3 FW-uri pentru neindeplinirea raportului.
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Lider Cuneo si Verdant Family.
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Imi doresc sa ma alatur agentiei pentru simplul fapt ca este ceva diferit fata de celelalte factiuni.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Agentia se ocupa cu asasinarea unor persoane in schimbul unei sume de bani.
Stii regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.
Ai mai fost membru Hitman : Da.
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Am acumulat un FW in cele 2 saptamani de proba.
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 2-3 ore
Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : Babu, Dr. House
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Da.
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Click
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Am fost banat pe motivul bug abuse in urma cu mai bine de 3 ani si pentru dm & db aiurea in urma cu 2 ani si jumatate.
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.
Alte precizari? : Multumesc anticipat!

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: AnDr3uTzZu
Level: 54
Varsta (Reala): 19 ani
Sex (Masculin / Feminin) : Masculin
De cat timp jucati pe server? : 2 ani jumate
Factiuni precedente :
Paramedic ( rank 3 ), Las Venturas Taxi ( rank 1 ), National Guard 3x ( rank 2, rank 2, rank 1 ), Los Santos Police Departament ( rank 2 ), Vietnamese Boys ( rank 1 ), Las Venturas Police Departament 2x ( rank 3, rank 4 ), Taxi Los Santos ( rank 1 ), Avispa Rifa ( rank 1),
Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) :
Rank 2 National Guard
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am vrut sa incerc ceva nou
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) :
Rank 4 Las Venturas Police Departament
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Doresc sa ma alatur agentiei pentru ca aici voi gasi colegi uniti si capabili si tot odata doresc sa incerc ceva nou
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Se ocupa cu assasinarea persoanelor in cel mai silentios mod posibil pentru o anumita suma de bani.
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu
Ai mai fost membru Hitman : Nu
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : --
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-6 ore
Nickname-uri anterioare /
conturi anterioare : Doar acesta
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Desigur
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Da
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/ZN4v8ig.png
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Da, pentru bug abuse la Police Infernus dar aveam desync si Dre a crezut ca abuzez de acel bug ( dar am primit unban )
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu, nu sunt
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da
Alte precizari? :
Nimic.

Link to comment
Share on other sites

RO : Hitmen Agency recruteaza 8 noi agenti.
Aplicatiile vor fi deschise
24 ore.
Tratati modul de completare a aplicatiilor cu seriozitate si sinceritate. Aplicatiile necorespunzator completate sau cele cu detalii false, vor fi din prima respinse. Daca va prind cu minciuna in aplicatie va garantez ca nu va primesc mult timp.


EN :
Hitmen Agency is recruting 8 new agents.
The application topic will be unlocked for
24 hours.
Treat the model of completation with seriousness and sincerity. The improperly completed aplications or those with false details, will be first rejected. If you lie in the aplication i will not accept you for a long time.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: [uS]PiTyK

Level: 78.
Varsta(reala): 16 ani.
Sex (masculin / feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : 3 ani si ceva ( 21.10.2010 )
Factiuni precedente :

Las Venturas Taxi ( Taxi Cab Company ) x6, rank - 1, 1, 1, 1, 1, 2

Southern Pimps ( The Paterno Family ) x1, rank - 1

Red Dragon Triad ( The Barzini Family ) x2, rank - 1, 2

News Reporter x2, rank - 1, 1

Green Street Bloods ( The Stracci Family ) x3, rank - 1, 2, 2

School Instructors x3, rank - 1, 2, 3

Tow Truck Company x2, rank - 1, 1

Vietnamese Boys ( The Cuneo Family ) x1, rank - 1

Fire & Medic Departament x1, rank - 2

Verdants Family ( The Tattaglia Family ) x1, rank - 1

The Tsar Bratva (The Corleone Family ) x1, rank - 2

LV Police Departament x1, rank - 1

El Loco Cartel x1, rank - 1

Hitmen Agency x1, rank - 1
Rank-ul ultimei factiuni : School Instructor - Senior Instructor (3)
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am iesit din factiune deoarece vroiam sa intru aici.
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : School Instructor - Senior Instructor (3)
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Imi place foarte mult cu ce se ocupa aceasta factiune si vreau sa ma reintorc aici.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Se ocupa cu asasinarea playerilor in schimbul unei sume de bani.
Stii regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.
Ai mai fost membru Hitman : Da.
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : 3 fw-uri.
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 6-7 ore.
Nickname-uri anterioare : Nu am avut altele.
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Click
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3.
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu.
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.
Alte precizari? : Multumesc pentru timpul acordat citirii aplicatiei mele.

Edited by South PiTyK BOMBARDIER
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: [OJ]eZekeL

Level: 42

Varsta (Reala): 16 ani.

Sex (Masculin / Feminin): Masculin.

De cat timp jucati pe server?: 24 Martie 2013.

Factiuni precedente: 2x Paramedics, Southern Pimps, Red Dragon Triads, San Fierro Taxi, News Reporter.

Rank-ul ultimei factiuni (Specifica si factiunea): News Reporter - Rank 3.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: De cand am intrat in acest joc minunat am avut ceva aparte pentru aceasta factiune, dar stiam ca inca nu sunt pregatit pentru ea, dar acum simt ca am acumulat cunostintele necesare si sunt in stare sa unul dintre membrii acestei agentii. Din News Reporter am demisionat din dorinta mea fata de aceasta factiune.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea): News Reporter, Rank 3.

De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Exact ceea ce am spus si mai sus.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Asasinarea intr-un mod foarte silentios cu Sniper sau cu Knife a unor jucatori in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Desigur.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Desigur.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu, ba chiar ma am bine cu ei.

Ai mai fost membru Hitman: Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost): N/A.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: 6-7 ore in cursul saptamanii, iar in weekend chiar si 16 ore.

Nickname-uri anterioare / conturi anterioare: Doar nickname-uri de clan: [sQ]eZekeL si eZekeL[No.1].

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Desigur.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Evident, am facut parte din News Reporter unde am fost supus multor teste gramaticale.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/LJlb5ce.png

Cate warn-uri ai in joc? (precizeaza de ce): 0/3.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce): Cont clona la un event de halloween.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care): Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Sigur ca da.

Alte precizari?: Astept cu nerabdare raspunsul, restul vin de la sine. PwP Adytzu, Tohaneanu, Suzeta si Vicenzo :*

Edited by eZekeL No 1
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Meddy

Level: 38

Varsta: 18 ani

Sex: Feminin

De cat timp jucati pe server?: din noiembrie 2009

Factiuni precedente: News Reporter (6), Southern Pimps (2), School Instructor (4), National Guard (1), Taxi LV (5), The Tsar Bratva (1), Hitmen Agency (1)

Rank-ul ultimei factiuni: Rank 1 in Hitmen

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: am iesit pentru ca renuntasem la joc

Cel mai mare rank avut in vreo factiune: Rank 6, News Reporter

De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Vreau sa ma alatur agentiei deoarece am mai fost aici si imi place actiunea!

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Cu asasinarea jucatorilor pentru o anumita suma de bani

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Bineinteles

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman: Da

Motivul iesirii / demiterii din Hitman: Nu am mai jucat

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: 3-5ore

Nickname-uri anterioare / conturi anterioare: Mada.MireLa

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Click

Cate warn'uri ai in joc?: Nu am warnuri

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume?: Da, reclama(ctrl+v, eram mechanica,pe alt cont)

Esti pe BlackList'ul unei factiuni?: Nu

Esti dispusa sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari?: La unele factiuni nu apar in loguri pe rpg website deoarece s-au schimbat multe de atunci. Multumesc pentru timpul acordat!

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: uN1kuL[banH]
Level: 45
Varsta (Reala): 17ani(Inca 3 luni si fac 18)
Sex (Masculin / Feminin) : masculin
De cat timp jucati pe server? : Din 2009-2010
Factiuni precedente :

XWN3Nrl.png(Rank2) - Lider Simon_Dragos
cpY06eu.png(Rank1) - Lider Carlos_Smit
pkEbXyl.png(Rank1) - Lider TheEmperor
eCGuOfV.png(Rank1) - Lider Dienutza
QP9pjml.png(Rank1) - Lider dRE/[F4L]mag1[c]
a4AC9rC.png(Rank2) - Lider Rizea
OEsVdYA.png(Rank2) - Lider Kobra
OEsVdYA.png(Rank1) - Lider MefX
eCGuOfV.png(Rank1) - Lider zeEk.
AaWBaZh.png(Rank1) - Lider Inferno27
0OtEeTR.png(Rank1) - Lider [F4L]Nielsen
QP9pjml.png(Rank1) - Lider [OC]0nlyOne
pYaQryv.png(Rank1) - Lide Letzgo
OEsVdYA.png(Rank2) - Lider NoWay25
8xDEFAV.png(Rank1) - Lider ByFyDo
q3JJUHN.png(Rank3) - Lider BilBarbosul

3cWZifV.png(Rank1) - Lider Seba97

8xDEFAV.png(Rank1) - Lider Haze.

Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : 1 FBI
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am primit sub-lider acum 1 saptamana si ceva pe RPG2 si am avut nevoie de timp sa pun cat de cat bazele mafiei.Acum ne mai lipsesc 3 zone si cucerim LS-ul.Nu despre asta este vorba,dar ce vreau sa spun este ca am timp sa ma ocup de ambele factiuni,mai ales ca se descurca cei din mafie.
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 3 Paramedics
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Doresc sa ma alatur agentiei de foarte mult timp.Nu pot spune ca-mi place sa fac contracte pentru ca nu am mai avut niciodata sansa aceasta,dar sunt perseverent si doresc sa acumulez experienta alatur de Hitmen.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Agentia se ocupa cu asasinarea jucatorilor in schimbul unor sume de bani.
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Desigur.
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.
Ai mai fost membru Hitman : Nu.
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 6-7 ore
Nickname-uri anterioare /
conturi anterioare : [bTD]uN1kuL ,[sQ]uN1kuL
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Da.
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:
http://imgur.com/EeimXbd
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1 pentru /ad.
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Da.Am fost banat de 2 ori,pentru aim si limbaj.Acum 1 an si ceva.
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.
Alte precizari? : Ma bucur ca de data asta am prins aplicatiile deschise.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: [OJ]FreeS7yller

Level: 44

Varsta (Reala): 14 ani pe 23 Martie 2014 fac 15 ani

Sex (Masculin / Feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 24 Martie 2013

Factiuni precedente : Paramedics, Southern Pimps, GSB si News Reporter

Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : News Reporter- 3

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Cerere demisie.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 4 - Southern Pimps

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Imi doresc foarte mult de a venti aici doarece imi place cu ce se ocupa si toti membrii sunt de treaba

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Hitman Agency se ocupa cu asasinarea anumitor persoane in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) :N/A

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 6, 7 ore +

Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : --

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: https://imgur.com/a/HcMmK#0

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Da. Cont clona la un event de halloween.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da, dar nu e nevoie.

Alte precizari? : -

Edited by FreeS7yller1
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: SeNz0r
Level: 102
Varsta (Reala): 22 ani
Sex (Masculin / Feminin): Masculin
De cat timp jucati pe server?: 4 ani
Factiuni precedente: Cuneo, Tattaglia, National Guard, Hitmen Agency, 69 Pier Mobs
Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea): Rank 4 - 69 Pier Mobs
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Am fost banat ca urmare am fost scos din factiune
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea): Rank 5 (x2) - National Guard
De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Deoarece la asta ma pricep cel mai bine, am mai fost si am facut treaba buna.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Omorarea persoanelor contra unei sume de bani
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Da
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Da
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu
Ai mai fost membru Hitman: Da
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost): Tocmai ma angajasem si acel servici avea un program aiurea care nu-mi permitea sa mai joc.
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: 8-9 ore. la fel si pe timp de noapte.
Nickname-uri anterioare / conturi anterioare: Nu am avut
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Da
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/zc1aj6a8f/
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce): 0/3 warn-uri
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce): Da, pentru cheats din pacate
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care): Nu
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da
Alte precizari?: Florin, ti-as fi recunoscator daca mi-ai acorda o sansa in ciuda faptului ca am facut acea greseala care mi-a patat "reputatia" (cat de mica o aveam). Jur ca nu o sa te dezamagesc si ca o sa-mi fac treaba la capacitate maxima.

 

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Mr.Danny.

Level: 29.
Varsta(reala): 18 ani.
Sex (masculin / feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : 08.07.2010 01:29
Factiuni precedente : National Guard, Los Santos Police Department x2, The Tsar Bratva, Tow Truck Company, Federal Bureau Of Investigations x2, School Instructor

Rank-ul ultimei factiuni : School Instructor - rank 2

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am fost banat.
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) :
Los Santos Police Department - rank 3

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : De cand joc pe B-Zone, si joc de ceva de timp :), nu am fost in Hitmen Agency. Am fost in toate factiunile de pe server, de pe celalat cont, mai putin aceasta si imi place foarte mult cu ce se ocupa.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Se ocupa cu asasinarea playerilor in schimbul unei sume de bani.
Stii regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii
Hitman Agency?: Nu.
Ai mai fost membru
Hitman : Nu.
Motivul iesirii / demiterii din
Hitman (in caz ca ai mai fost) : -
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : Cat pot.

Nickname-uri anterioare : TyTy.
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:
http://i.imgur.com/c2hqYL0.png
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3.
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da, tentativa de afaceri ilegale.
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.
Alte precizari? : Bafta!

Edited by Petru Daniel
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Esquire
Level: 34
Varsta (Reala): 16
Sex (Masculin / Feminin) : Masculin.
De cat timp jucati pe server? : De 2 ani.
Factiuni precedente :

  • News Reporter - rank 2.
  • Paramedics - rank 2.
  • San Fierro Police Departament - rank 1, 3.
  • 69 Pier Mobs - rank 2.
  • National Guard - rank 2.
  • Los Santos Police Departament - rank 3.

Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : Los Santos Police Departament - rank 3.
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am parasit
LSPD deoarece am vrut sa incerc ceva nou.
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 3 in
LSPD si SFPD.
De ce doriti sa va alaturati agentiei? :
Doresc sa ma alatur agentiei pentru ca aici voi gasi colegi uniti si capabili si tot odata doresc sa incerc ceva nou.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : The Hitman Agency se ocupa cu asasinarea unor playeri in schimbul unei sume de bani.
Sti regulile
Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii
Hitman Agency?: Nu
Ai mai fost membru
Hitman : Nu
Motivul iesirii / demiterii din
Hitman (in caz ca ai mai fost) : -
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 7-8
Nickname-uri anterioare /
conturi anterioare : -
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Da
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:
http://i.imgur.com/SYrdZsV.jpg
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Nu.
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.
Alte precizari? : Multumesc.

Edited by Esquire
Link to comment
Share on other sites

MODEL DE CERERE:
Nume in joc:Rossi.
Level:59
Varsta (Reala):18
Sex (Masculin / Feminin) :Masculin
De cat timp jucati pe server? :2 ani
Factiuni precedente : F/M rank 1 , TTC rank 1 , Taxi rank 3 , Fbi rank 2 , Hitmen rank 6 , 69 Pier mob x2 rank 2 , Tsar Bratva rank 6 , Verdant lider.
Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : Verdant Family leader.
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : -
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Verdant family leader
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pentru ca in aceasta factiune m-am simtit cel mai bine
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea jucatorilor intr-un mod cat mai silent contra-cost.
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? :Da
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? :Da
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?:Nu
Ai mai fost membru Hitman :Da
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) :Demiterea lui Radu
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5,6
Nickname-uri anterioare /
conturi anterioare :ValentinoRossi
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? :Da
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? :Da
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i60.tinypic.com/4qlh54.png
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) :0/3
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Cheats
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) :Nu
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?:Da
Alte precizari? :
Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

  • Bagwell changed the title to Hitmen Agency - Alătură-te Agenției | Join the Agency
  • Hawk ToV unlocked and locked this topic
  • South Maximus unpinned this topic
  • Jackus pinned this topic
  • Hawk ToV unlocked this topic
  • Hawk ToV locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.