Jump to content

Hitmen Agency - Alătură-te Agenției | Join the Agency


Alexander
 Share

Recommended Posts

★ Nume in joc: L.E.X

 

★ Level: 25

 

★ Varsta(reala): 15

 

★ De cat timp jucati pe server? un an si un pic

 

★ Factiuni precedente: Taxi , Paterno , Tattaglia , Cuneo , F.B.I , Hitman Agency

 

★ Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: niste contracte gresite

 

★ De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Este singura organizatie in care ma simt bine , si imi place sa rezolv contracte

 

★ Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? 5-6 in timpul sapt 7-10 in weekend

 

★ Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Cu asasinarea altor jucatori in schimbul unei sume de bani

 

★ Nickname-uri anterioare: Nu am

 

★ Aveti capacitatea de a lucra in echipa? Da

 

★ Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

 

★ Motto-ul personal: I just want the best , or nothing

 

★ Poza cu stats si skill la detectiv: http://img.b-zone.ro/viewer.php?file=89333837366147603544.png

 

★ Cate warn'uri ai in joc? : Nu am

 

★ Biografia caracterului (minim 150 de cuvinte): L.E.X s-a nascut in orasul Los Santos intr-o familie saraca cu posibilitati materiale foarte scazute aproape inexistente , la varsta de 16 ani , din dorinta de deveni cineva , el s-a alaturat Taxi Cab Co. , acolo s-a simtit foarte bine , lucrand intr-un loc pasnic , dar si cu membrii extraordinari , din pacate el a parasit acea factiune din motive de siguranta , orasul LS era atacat de razboaie intre mafii , dar si de civili , singurul loc in care te puteai impune era o mafie , asa ca acesta a devenit mafiot alaturandu`se mafiei Paterno , de acolo a plecat in Tattaglia , o mafie perfecta , membrii perfecti pentru prima oara L.E.X a aflat ce reprezinta prietenia adevarata , el s-a dedicat mafii , a incercat di toate puetriile sa o faca mai mare , mai puetrnica , si chiar a dat roade , dar inevitabilul a venit , el a fost dat afara in urma uni wipe , trist acesta a intrat in Cuneo Family unde se poate spune ca s-a simtit la fel de bine ca in Tattaglia , dar cu trecerea timpului au aparut membrii noi care incetul cu incetul au stricat mafia. Dupa ce acest capitol din viata lui s-a terminat el a fost angajat de Biroul Federal de Investigatii , el si-a facut datoria cat a putut de tare , dar a realizaat ca acela nu era locul lui , dupa ce a parasit FBI a fost primit in mult dorita organizatie Hitman , dupa o scurta perioada de timp o greseala mare la costat demiterea , acum el isi doreste foarte mult sa revina si sa dovedeasca ca poate mai mult !

 

 

Stiu ca am gresit in acele contrat , si imi cer scuze fata de membrii si mai ales fata de lider , a fost greseala mea , si promit sa ma gandesc de 7 ori inainte sa fac ceva , am invatat din greseala mea , si promit ca asa ceva nu s-a va mai repeta , nu o sa va dezamagesc , oricum eu imi cer scuze a doua oara in fata liderului , Multumesc !

Link to comment
Share on other sites

★ Nume in joc:ALex

 

★ Level:48

 

★ Varsta(reala):17

 

★ De cat timp jucati pe server?2 ani

 

★ Factiuni precedente: NG.PD.HITMAN.CORLEONE.TATTAGLIA

 

★ Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune:WIPE

 

★ De ce doriti sa va alaturati agentiei?vreau sa revin si pentru ca imi place munca acestei factiuni

 

★ Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?6-7

 

★ Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?cu indeplinirea contractelor care le pun player

 

★ Nickname-uri anterioare:Tomblerone , Tomb .Marlon.Brando .ALex

 

★ Aveti capacitatea de a lucra in echipa?da

 

★ Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?da

 

★ Motto-ul personal:nu am unul personal cel mai bun e sa ma respecti si vei fi respectat sau nu zice nici odata nu

 

 

★ Poza cu stats si skill la detectiv: http://img.b-zone.ro/images/37817482265540490996.png

 

★ Cate warn'uri ai in joc? :2/3 dar o sa le scad

 

★ Biografia caracterului (minim 150 de cuvinte):lvl 48 , skill 5 approape la tot varsta 17 ani nascut in Los Santos etc

Edited by Tomblerone
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc:Aqua

Level:18

Varsta(reala):14

De cat timp jucati pe server?: 6 luni

Factiuni precedente:The Tattaglia Family,Taxi Cab Company,The Stracci Famly,The Paterno Family,National Guard,The Corleone Family.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Am avut niste probleme grave,si am fost demis pentru inactivitate.

De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Pentru ca este o agentie serioasa,cu membri de elita si respectati.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: 5 ore in cursul saptamanii,7 ore in weekend.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Consider ca aceasta agentie se ocupa cu rezolvarea contractelor,in general in Silent Mod.

Nickname-uri anterioare: -

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Motto-ul personal: Nu am

Poza cu stats si skill la detectiv: http://img.b-zone.ro/images/68305938781259911629.png

Cate warn'uri ai in joc? : 0

Biografia caracterului (minim 150 de cuvinte):Aqua s-a nascut in orasul Los Santos.Vazand ca este singur si nu are bani de mancare si de imbracaminte s-a decis sa isi caute si el un job din care sa castige si el niste bani. Cautand el job-uri sa gandit sa isi ia job-ul Trucker deoarece auzise ca se castiga foarte bine din acest job. S-a angajat ca trucker si era foarte multumit deoarece castiga bani foarte multi si repede. A lucrat ca Trucker foarte mult timp. Intr-o zi, lucrand, a vazut un anunt cum ca The Stracci Family recruteaza membrii. Vazand acest anunt m-am gandit sa intru si eu in aceast familie. Pe atunci era lider NoRbY. L-a sunat cand a vazut acel anunt si l-a intrebat daca il poate lua si pe el in factiune. El i-a raspuns "Da" si in secunda urmatoare era membru al Familiei Stracci. Dupa vreo doua saptamani am auzit ca NoRbY se lasa de SA:MP si in acelasi timp lasa si postul de lider altui membru. Eram foarte curios cine va fi noul nostru lider. Intr-o zi, ma trezesc de dimineata, si vad ca Kaiac este noul nostru lider. La inceput nu eram prea multumit de el deoarece nu il cunosteam, insa cu timpul m-am imprietenit cu el. Dupa o perioada de aproximativ 3-4 luni de zile petrecute in aceasta familie, m-am ganndit sa intru intr-o alta familie. Plimbandu-ma cu masina prin oras vad un anunt ca The Corleone Family recruteaza. Vazand acest lucru mi-am depus CV-ul pe site-ul familiei si asteptam cu nerabdare sa fiu acceptat.Florinacyo m-a acceptat in aceast familie, am dat testele si am intrat. M-am imprietenit repede cu membrii acestei familii. Am petrecut si in aceast mafie o perioada de aproximativ 1 luna. Drogurile si armele erau la ordinea zilei,rapiri si omoruri.Ma saturasem de droguri si arme, rapiri si omoruri asa ca m-am gandit sa trec de partea legii pentru a opri aceste lucruri. Vazand ca NG recruteaza m-am gandit sa intru aici, pe atunci lider fiind CiupaNezu. Mi-am depus CV-ul pe site-ul acestei factiuni si spre fericirea mea am fost acceptat. Vazandu-ma membru NG am inceput sa pun capat afacerilor cu droguri si arme, rapirilor si omorurilor. Insa cei care se ocupau de aceste lucruri erau din ce in ce mai multi si era imposibil sa le fac fata tuturor. Din cauza unor probleme, nu am mai putut sa imi desfasor activitatea in aceasta factiune asa ca am fost dat afara. Eram iar civil, nu stiam ce sa fac pana cand am vazut ca Taxi Company recruteaza. Mi-am depus CV-ul in cadrul acestei companiei si am fost acceptat. Am lucrat o perioada de timp ca taximetrist dupa care m-am decis sa intru din nou intr-o mafie. Asa ca am ales Paterno Family deoarece liderul este un vechi prieten de-al meu. Am depus cererea si am fost acceptat, insa nu am petrecut mult timp in aceasta factiune deoarece membrii din Paterno Family se tot luau de mine mereu. Asa ca intr-o zi le-am spus tot ce aveam de spus si am iesit din factiune. Acum nu as mai vrea sa intru intr-o mafie ci as vrea sa aleg o Agentie cum este Hitman Agency deoarece este o factiune foarte frumoasa si au un lider respectat.

Edited by Aquaa
Link to comment
Share on other sites

★ Nume in joc: DeaThLesS

★ Level: 27

★ Varsta(reala): 15

★ De cat timp jucati pe server? 1 an si 2 luni

★ Factiuni precedente: Barzini Family, National Guard, FBI, Corleone Family , news reporter , school instructor,

★ Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Cerere de demisie

★ De ce doriti sa va alaturati agentiei? : deoarece imi place sa indepinesc contracte

★ Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? 4-5 ore in timpul saptamanii (am şcoala) iar in weekend de la 9-10 dim cand ma scol pana la 4-5 dimineaţa

★ Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? /contracte

★ Nickname-uri anterioare: Calciu

★ Aveti capacitatea de a lucra in echipă? desigur , daca si golegi mei au limita bunului simt si respect

★ Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

★ Motto-ul personal: "Adevarata cunostere este sa stii cat de mare iti este prostia." / Nu astepta judecata cea de pe urma. Ea se poate face zilnic. '' / 'Accept sa fiu ultimul om, daca a fi om înseamna sa semeni cu ceilalti''

★ Poza cu stats si skill la detectiv:

★ Cate warn'uri ai in joc? : 0/3

★ Biografia caracterului (minim 150 de cuvinte): Calciu sa nascut in Los Santos , pe vremea aceea era un oras linistit , pana intr-o zi cand o mafie a inceptut sa traga la gara Los Santos multi au murit pe vremea aceea , eu fiind singur nu stiam ce sa fac iar un mafiot ma luat si ma crescut de mic , el mia schimbat numele in DeaThLesS , el a fost cel mai bun prieten pentru mine tot odata si un lider foarte bun deoarece pe vremea aceea era cea mai puternica mafie din Los Santos , iel a decis sa-si refaca resedinta in Las Venturas deoarece acel oras il caracteriza foarte mult , iar eu m-am mutat cu el in Las Venturas , dupa moartea lui am decis sa fac ceva bun asa ca m-am alaturat FBI si am restabilit pacea si linistea in orasul Los Santos . To Be Continued

Alte Precizi : astept sa intre liderul meu sami dea uninvite , am depus cererea de demitere

Edited by DeaThLesS
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: BreaKSk8

Level:32

Varsta(reala): 16

De cat timp jucati pe server: Iulie 2009

Factiuni precedente:toate

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: un colectiv diferit de persoana mea

De ce doriti sa va alaturati agentiei: am mai fost in aceasta factiune.mereu a avut membrii deosebiti..si este o treaba foarte serioasa.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk: de la 19:00-1/2 dim.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie: ducerea la bun sfarsit a contractelor puse de playerii deranjati de unii oameni.

Nickname-uri anterioare: -

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Motto-ul personal: Ce tie nu iti place.altuia nui'i face

Poza cu stats si skill la detectiv: http://FastFreeFileH...titled-bmp.html

Cate warn'uri ai in joc? : 0

Biografia caracterului (minim 150 de cuvinte):in Iulie 2009 am venit in los santos adus de vechiul Fareeus...el lasanduse de acest joc eu am ramas..punandumi ambitia sa fac cel mai mare level dp server :))..am convins mai multi prieteni sa joace pe acest server...si peste putin timp impins de la spate de un prieten am intrat in Rroms cu liderul LeThaL. este prea mult de spus pana in zilele noastre..acum 5 luni m-am lasat de samp dar m-am reapucat acum si sunt gata sa nu ma mai despart de acest server..

Link to comment
Share on other sites

★ Nume in joc:CyUFy_Tm

 

★ Level:26

 

★ Varsta(reala): 18

 

★ De cat timp jucati pe server? 1 an jumatate

 

★ Factiuni precedente: Taxi,Rroms, Corleone

 

★ Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Inactivitate

 

★ De ce doriti sa va alaturati agentiei? Imi place pentru ca exista mereu actiune, nu ma plictisesc si datorita avantajelor de a fi membru

 

★ Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? 4-5

 

★ Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: asasinate platite

 

★ Nickname-uri anterioare: -

 

★ Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

 

★ Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

 

★ Motto-ul personal:

 

★ Poza cu stats si skill la detectiv: 92233030527808801768.png

 

★ Cate warn'uri ai in joc? : -

 

★ Biografia caracterului (minim 150 de cuvinte):

CyUFy_Tm s-a nascut in gara din Los Santos, cu timpul si-a dat seama tacticile de a face bani si de a te distra,dar pana atunci a lucrat la "Truckers" intr-un inceput pentru a castiga niste bani pentru a se intretine. Dar a realizat ca acesti bani nu ii ajung pt toate cheltuielile asa ca a aplicat in Taxi Company, unde a fost acceptat, urmand sa fie membru 1 luna, acum ca stransese ceva bani mai avea nevoie de putere asa ca a aplicat in Rroms, unde a fost acceptat, urmand sa stea in jur de 3 luni si aici, Rroms a fost desfiintata. Acum noile mafii promiteau multe, el a aplicat in cea mai puternica mafie, Corleone, unde cu greu a fost acceptat, cu timpul a capatat experienta si deasemenea bani pt a-si cumpara o casa, primeste in grija una dintre cele mai profitabile afacere a familiei, urmand sa ajunga si lider in aceasta mafie. Dar ceva neasteptat i s-a intamplat si a trebuit sa plece pe Coasta de Est departe de Los Santos, dar acum a revenit si incearca sa isi reia viata.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Kobra

Level: 33

Varsta(reala): 19

De cat timp jucati pe server? 1 na jumate

Factiuni precedente: TCC,NG,Tattaglia(x2),FBI(X2),Hitman,Corleone

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Am vrut sa revin in hitman

De ce doriti sa va alaturati agentiei? Deoarege am prieten aici, si din game si din RL sie este cea mai frumoasa factiune de pe server

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? 6-7 ore

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? Cu asasinarea unor indivizi in schimbul unei sume de bani

Nickname-uri anterioare:

Aveti capacitatea de a lucra in echipa? Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? desigur

Motto-ul personal: ai, n-ai mingea, tragi la poarta

Poza cu stats si skill la detectiv: http://img.b-zone.ro/images/14456646947652433873.png

Cate warn'uri ai in joc? : 1/3

Biografia caracterului (minim 150 de cuvinte): Ma numesc Kobra, m-am nascut la spitalul central din Los Santos, am locuit intr-o casa din Los Santos alaturi de familia mea pana la varsta de 18 ani, la 18 ani m-am angajat in National Guard deoarece am vrut sa-i urmez meseria tatalui meu.

Am stat in National Guard aproximativ 2 ani iar apoi m-am inrolat in Tattaglia Family fiind agent sub acoperire, pentru a afla ce pune acea mafie la cale.

Am stat si in Tattaglia aproximativ 2 ani jumate pana am aflat toate secretele familiei, iar apoi am plecat in FBI.

In FBi nu am stat foarte mult timp deoarece seful meu a plecat in Hitman Agency iar eu m-am gandit sa il urmez deoarece ma intelegeam foarte bine cu el si imi doream foarte mult acel job, deoarece mi se parea o meserie foarte interesanta, mi se parea ca este foarte interesant sa omori pentru bani.

Asa ca mi-am petrecut foarte mult timp in Hitman Agency, dar seful nostru s-a gandit sa faca "curat" prin agentie si sa ia totul de la capat, iar eu imi doresc sa revin in aceasta agentie.

Edited by Kobra
Link to comment
Share on other sites

30039496461738122207.png

Hitman Agency recruteaza.

 

Cerinte

- limbaj foarte decent

- minim level 15

- seriozitate

- activitate

- capacitatea de a putea indeplini un contract fara probleme

- perseverenta

 

Modelul il luati de la primul post.

Link to comment
Share on other sites

★ Nume in joc: JustThink

 

★ Level: 28

 

★ Varsta(reala): 14

 

★ De cat timp jucati pe server?: 9 luni

 

★ Factiuni precedente: Stracci,Ng,Fbi,Cuneo,Corleone,Barzini,News Reporter

 

★ Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: M-am plictisit de mafie

 

★ De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Imi doresc de foarte mult timp si imi place foarte mult momentul cand ai tinta pe capul victimei si ii dai glontul final.

 

★ Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: 2-3( Luni-Joi) Vineri: 4-5,Sambata-Duminica(7-8)

 

★ Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Cu asasinarea jucatorilor in stil cat mai discret.

 

★ Nickname-uri anterioare: Nu am avut

 

★ Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: da

 

★ Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: da

 

★ Motto-ul personal: Don't fuck with me,but if you do just think

 

★ Poza cu stats si skill la detectiv: http://img.b-zone.ro/images/87796223942530952056.png

Poza cu skill la detectiv este de mai mult timp. Sper ca nu este nicio problema http://img.b-zone.ro/images/20576971295375620549.png

★ Cate warn'uri ai in joc? : 1

 

★ Biografia caracterului (minim 150 de cuvinte): JustThink s-a nascut in Spitalul General Las Venturas. Parintii lui erau niste oameni de succes foarte bogati. La varsta de 7 ani parintii lui au fost rapiti si asasinati in desert. A fost crescut de bunici pana la varsta de 16 ani,de unde a inceput sa mearga pe picioarele lui. A devenit un reporter de succes,dar nu a reusit sa dea de criminalul ce i-a ucis parintii. S-a infiltrat in mafia Stracci unde, cu ajutorul unor prieteni a dat de urma criminalului dar acesta a reusit sa scape iar justy a intrat in mafia Barzini. Aici si-a facut cativa dusmani care nici in ziua de azi nu il lasa in pace. Cu greu a reusit sa devina politist si unul bun pentru o perioada destul de lunga. A plecat din nou in Stracci unde a dat din nou de ucigas. Acum are nevoie de informatiile din Hitman pentru a gasii omul ce i-a distrus familia.

Link to comment
Share on other sites

★ Nume in joc: BreaKSk8

 

★ Level: 32

 

★ Varsta(reala): 16

 

★ De cat timp jucati pe server?: Iulie 2009

 

★ Factiuni precedente: toate.

 

★ Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: ultima data m-am lasat...dupa 5 luni m-am re'apucat.

 

★ De ce doriti sa va alaturati agentiei?: am mai fost de 2 ori in hitman si mi s-a parut o agentie extrem de frumoasa si de serioasa.

 

★ Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: de la 19:00 pana la vreo 2/3 dim.

 

★ Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: indeplinirea contractelor pe unii player puse de alti player.(asasinarea platita)

 

★ Nickname-uri anterioare: -

 

★ Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: da

 

★ Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: da

 

★ Motto-ul personal: Decat sa planga mama,mai bine plange maicata.

 

★ Poza cu stats si skill la detectiv: stats my sign skill la detective am sigur 5..am 5 la toate.din iulie 2009 am avut timp sa fac 5 la toate :))):P:D.pai ori suntem detectivi ori numai suntem nu?:)).

 

★ Cate warn'uri ai in joc? : 1

 

★ Biografia caracterului (minim 150 de cuvinte): BreaKSk8 s-a nascut in gara din LOS SANTOS fiind foarte sarac,in 6-7 ani a inceput si el sa inteleaga sensul acestei vieti..a inceput sa munceasca,ca farmer castigand nu prea mult...dar s-a multumit si cu atat..Dupa un timp el a fost recrutat in prima lui mafie..aceea find Rroms cu liderul LeThaL..Acea mafie Rroms a fost rampa de lansare pentru el..lumea afland de personalitatea si seriozitatea lui de care dadea dovada.De atunci el a fost in toate factiunile stand peste 2 saptamani in fiecare si ne-avand faction punish.Dar el incearca acum sa intre in hitman pentru a duce la bun sfarsit toate contractele puse.

Edited by BreaKSk8
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: [F4L]johN

 

Level: 30

 

Varsta(reala): 15-16

 

De cat timp jucati pe server?: De pe vremea lui Stal1n

 

Factiuni precedente: Toate

 

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: M-am lasat de SA-MP

 

De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Imi place rolul agentiei.

 

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: Luni-Vineri (3-4), Weekend (7)

 

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Cu finalizarea contractelor pe diferite 'tinte'.

 

Nickname-uri anterioare: John

 

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

 

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

 

Motto-ul personal: Dude, if you fuck with me, I KILL YOU.

 

Poza cu stats si skill la detectiv: Pun imediat ce porneste serverul.

 

Cate warn'uri ai in joc? : 0

 

Biografia caracterului (minim 150 de cuvinte):


  • "John s-a nascut in urma cu aproape 20 de ani intr-un cartier unde domina mafia Paterno, inca de atunci john incerca sa intre in aceea mafie, crezand ca este cea mai buna. El se antrena zilnic la Eagle, si astfel a fost descoperit de catre liderul mafiei florinacyo, el l-a tot urmarit timp de 6 luni si cand a observat ca este foarte priceput la Eagle, a primit o invitatie pentru a se alatura mafiei. El fericit ca a intrat in mafia Paterno, s-a dus la niste 'prieteni' ai lui pentru a le da minunata veste, cand ajunge si le da vestea, toti acei 'prieteni' sar pe el si il bat. Cand florinacyo aude ce s-a intamplat, s-a dus la locul faptei si l-a dus pe John la Spitalul Los Santos, el fiind in coma, se trezeste peste 5 zile. Din aceea zi, florinacyo l-a crescut pe John ca pe copilul lui, iar el a aflat ca acei 'prieteni' erau defapt Corleone, si ei abuzau de skillul mare la Eagle al lui John, el a angajat niste Hitmani pentru a-i ucide, ei bine asta nu a fost de ajuns, caci ei mereu umblau in 'haita', iar Hitmanul a fost prins si omorat. In ziua aia, lui John ii ajunsese pana peste cap de crimele comise de acei 'pustani' si vrea sa intre in politie, pentru a rezolva singur acest caz, cand vede ca nici politia nu ii poate potolii, el apeleaza la liderul Hitman Woozie pentru a-l recruta si sa termine el 'contractul' pe acei derbedei."
Link to comment
Share on other sites

★ Nume in joc: DeaThLesS

 

★ Level: 28

 

★ Varsta(reala): 15

 

★ De cat timp jucati pe server?: 1 ani si 2 luni

 

★ Factiuni precedente: taxi , nr , ng , corleone , barzini , paterno Fbi, school instructor etc

 

★ Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Cerere de demisie

 

★ De ce doriti sa va alaturati agentiei?: deoarece imi place sa indeplinesc contracte si imi place spiritul de echipa din aceasta factiune

 

★ Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: joc 4-5 o re pe zi in timpul saptamanii , sunt cu scoala iar in weekend depinde cat de repede ma ia somnu

 

★ Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: se ocupa cu indeplinirea contractelor

 

★ Nickname-uri anterioare: CaLciu

 

★ Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: da

 

★ Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: da

 

★ Motto-ul personal: ''nu merge in spatele meu s-ar putea sa nu conduc , nu merge in fata mea s-ar putea sa nu te urmez , mergi alaturi de mine si fii un prieten bun''

 

★ Poza cu stats si skill la detectiv: Este srv off revin cand il va porini

 

★ Cate warn'uri ai in joc? : 0

 

★ Biografia caracterului (minim 150 de cuvinte):

Calciu sa nascut la spitalul Los santos , el a crescut alaturi de familia lui pana la varsta de 18 ani dupa care tatal si mama lui au fost executati din motive neidentificate , el a suferit 2 ani in urma celor intamplate dar un om care era Lider Paterno ia acordat o sansa pentru a ii sterge trecutul sangeros , el a acceptat sansa acordata stiind ca nu are alta cale , dupa cativa ani el a decis sa paraseasca mafia , liderul barzini la acceptat in mafie el a stat acolo mult timp indelungat si a invatat multe insa nu s-a putu intelege bine cu un anumit coleg si a plecat ,ramanand iar singur a decis sasi faca o viata noua si a intrat in FBI acolo el a stat pana in ziua de azi , a parasit si Fbi'ul pentru a incepe o cariera noua si spera sa fie acceptat in domeniul care sil doreste el ... To Be Continued

Link to comment
Share on other sites

Guest PaNzeR48

★ Nume in joc: PaNzeR

 

★ Level: 19 - 20

 

★ Varsta(reala): 18

 

★ De cat timp jucati pe server?: Din vara anului trecut :)

 

★ Factiuni precedente: Stracci Family, Tow Car Company, Taxi Cab Company

 

★ Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: M-am lasat de SA-MP

 

★ De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Deoarece este o factiune serioasa, intodeauna mi-am dorit sa ajung aici sa indeplinesc contracte.

 

★ Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: 5h

 

★ Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Cu indeplinirea contractelor in schimbul unei sume de bani !

 

★ Nickname-uri anterioare: -

 

★ Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

 

★ Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

 

★ Motto-ul personal: Respecta si vei fi Respectat !!

 

★ Poza cu stats si skill la detectiv: http://www.img.b-zone.ro/images/36367992422715296706.png

 

★ Cate warn'uri ai in joc? : 1

 

★ Biografia caracterului (minim 150 de cuvinte): PaNzeR s-a nacsut in orasul Los Santos, apoi cand a facut lvl 5 , a hotarat sa intre in TCC , acolo si-a facut multi prieteni , s-a gandit sa-si continue cariera prin intrarea in Stracci Family , deasemnea si-a facut multi prieteni , apoi a intrat in Taxi Cab Company , nu a stat foarte mult acolo , dar ia placut , apoi a hotarat sa intre in Paterno Family , a stat un timp acolo , dupa care a hotarat sa treaca de partea legii prin intrarea in Police Department , era nerabdator sa intre in politie , dupa ceva timp a vazut ca nu e asa usor sa fi Politist , cel putin asa i sa parut. Apoi a hotarat sa se intoarca in Taxi Cab Company , deja avea prieteni acolo si era cunoscut. Apoi a fost dat afara pentru ca a fost o perioada plecat si nu s-a mai intors. Acum ca a revenit doreste sa isi faca prieteni noi si sa se alature de partea " Asasinilor Platiti ". :)

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: xpl00d

 

Level: 29

 

Varsta(reala): 15

 

De cat timp jucati pe server?: 1 an si 4 luni

 

Factiuni precedente: Barzini , Tattaglia , Hitman

 

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Am vrut sa incerc si alta factiune

 

De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Imi place sa fac ucid din umbra , sa indeplinesc contracte .

 

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: 15h

 

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Cu indeplinirea contractelor in schimbul unei sume de bani !

 

Nickname-uri anterioare: -

 

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

 

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

 

Motto-ul personal: Respecta si vei fi Respectat !!

 

Poza cu stats si skill la detectiv: http://img200.imageshack.us/img200/2185/samp032g.png

 

Cate warn'uri ai in joc? : 0

 

Biografia caracterului (minim 150 de cuvinte): xpl00d s-a nacsut in orasul Los Santos, apoi cand a facut lvl 3 , a hotarat sa intre in Taxi dar din pacate nu a fost acceptat , s-a gandit sa-si continue cariera prin intrarea in Barzini Family , deasemnea si-a facut multi prieteni , nu a stat foarte mult acolo , apoi a hotarat sa intre in Hitman Agency care si-a petrecut 7 luni , dupa care a hotarat sa intre in Tattagla, dupa ceva timp a vazut ca nu e asa usor sa fi membru Tattaglia, cel putin asa i sa parut. Apoi a hotarat sa se intoarca la viata de civil , deja avea prieteni acolo si era cunoscut. . Acum ca a revenit doreste sa isi faca prieteni noi si sa se alature de partea " Asasinilor Platiti ".

Edited by xplood
Link to comment
Share on other sites

★ Nume in joc:RiddeR

 

★ Level: 26

 

★ Varsta(reala): 15 ,

 

★ De cat timp jucati pe server? 1 an si ceva

 

★ Factiuni precedente: Taxi , The Paterno Family , The Tattaglia Family , The Cuneo Family , F.B.I . PD. NG . NR

 

★ Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Nu am fost demis am iesit eu sa incerc si alta factiune hitman :X

 

★ De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Sa devin ce-l mai bun asasin

 

★ Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: 7-8

 

★ Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Cu asasinarea persoanelor in schimbul unei sume de bani

 

★ Nickname-uri anterioare: Nu am avut

 

★ Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

 

★ Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

 

★ Motto-ul personal: I just want the best , or nothing

 

★ Poza cu stats si skill la detectiv: o sa pun ss cnd va merge serveru akm e limitat la 60 playeri

 

★ Cate warn'uri ai in joc? : 1 dar pt un ad care suna asa /ad Sunt frate cu norocu ! vand casa lvl 7 ls ... :|

 

★ Biografia caracterului (minim 150 de cuvinte): RiddeR s-a nascut la periferia orasului Los Santos intr-o familie cu posibilitati materiale foarte scazute , in ciuda faptului ca viitorul lui nu era prea frumos , acesta nu a vrut sa ramana nimeni si s-a alaturat companiei de Taxi ,acolo a vazut ce inseamna viata si responsabilitatea , dar mai ales importanta uni prieten adevarat. Dupa un timp RiddeR a realizat ca sa lucrezi ca taximetrist intr-un oras controlat de gangsteri nu era deloc sigur , acesta a fost primit Paterno , acolo nu sa acomodat asa ca dupa doua saptamani a parasit mafia. Dezamagit de cele intamplate se alatura mafiei Tattaglia , pentru el acea mafia a insemnat totul , s-a dedicat cu trup si suflet acelei mafii , acesta a parasit Tattaglia dupa o lunga perioada si s-a alaturat Cuneo Family , la fel de mult i-a placut si mafia curenta , dar dupa un timp indelungat petrecut in mafii nu a mai putut suporta sa fie martor la atatea razboaie intre mafioti , dar si crime. El si-a luat inima in dinti si a fost angajat de catre Biroul Federal De Investigatii , acolo a ajutat la prinderea infractoriilor , dar totusi nu era ce isi dorea el , acum el doreste sa se alature Hitman Agency.

Edited by Originals
Link to comment
Share on other sites

★ Nume in joc: Dragos03

 

★ Level: 25

 

★ Varsta(reala): 15

 

★ De cat timp jucati pe server? 7-8luni

 

★ Factiuni precedente: School instructor, Fireman paramedic, Cuneo, Stracci, Barzini(x2), Corleone

 

★ Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Am demisionat

 

★ De ce doriti sa va alaturati agentiei? Caut o factiune unde dispune activitate, si aceasta cred ca ar fi perfecta

 

★ Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? 5-7 ore, in weekend non-stop

 

★ Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? Cu rezolvarea contractelor contracost

 

★ Nickname-uri anterioare: -

 

★ Aveti capacitatea de a lucra in echipa? Da

 

★ Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

 

★ Motto-ul personal: Toti pentru unul, si unul pentru toti!

 

★ Poza cu stats si skill la detectiv: /Stats si /skill 1

 

★ Cate warn'uri ai in joc? : 0/3

 

★ Biografia caracterului (minim 150 de cuvinte): Dragos03 s-a nascut in orasul Los Santos in iarna anului 2009, in luna decembrie. Acolo avea 2 prieteni foarte buni, pe Stephan.Corleone si pe D3nys. Acestia l-au ajutat pe Dragos03 cu niste bani, iar apoi acesta s-a angajat in Fireman/Paramedic. A stat 3 saptamani pana ce a aflat ca School instructor recruteaza. A aplicat, iar apoi a vazut ca a fost acceptat pentru teste. A trecut testele si a ramas in School instructor aproximativ 1 luna, timp in care a luat rank 3 pentru a putea face bani prin vinderea licentelor. Dorind sa intre in viata mafiotilor a intrat in The Stracci Family, unde i-a fost acordata sansa . Dupa 3 saptamani a plecat din Stracci Family pentru a-si indeplini visul: sa ajunga in Barzini Family. Dragos03 a mai fost in Cuneo Family , Barzini(unde si-a petrecut mai bine de 2 luni), dupa ce am intrat la un timp s-a dat wipe, si am intrat iar in Barzini Family unde a obtinut rank3. Deoarece a demisionat din Barzini Family pentru a intra in Corleone Family, iar acum a demisionat si din Corleona Family pentru a intra in Hitman Agency. Dragos03 vrea acum sa incerce sa intre in factiunea Hitman Agency pentru a efectua cat mai multe contracte!

Link to comment
Share on other sites

★ Nume in joc: Dragos03

 

★ Level: 25

 

★ Varsta(reala): 15

 

★ De cat timp jucati pe server? 7-8luni

 

★ Factiuni precedente: School instructor, Fireman paramedic, Cuneo, Stracci, Barzini(x2), Corleone

 

★ Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Am demisionat

 

★ De ce doriti sa va alaturati agentiei? Caut o factiune unde dispune activitate, si aceasta cred ca ar fi perfecta

 

★ Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? 5-7 ore, in weekend non-stop

 

★ Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? Cu rezolvarea contractelor contracost

 

★ Nickname-uri anterioare: -

 

★ Aveti capacitatea de a lucra in echipa? Da

 

★ Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

 

★ Motto-ul personal: Toti pentru unul, si unul pentru toti!

 

★ Poza cu stats si skill la detectiv: /Stats si /skill 1

 

★ Cate warn'uri ai in joc? : 0/3

 

★ Biografia caracterului (minim 150 de cuvinte): Dragos03 s-a nascut in orasul Los Santos in iarna anului 2009, in luna decembrie. Acolo avea 2 prieteni foarte buni, pe Stephan.Corleone si pe D3nys. Acestia l-au ajutat pe Dragos03 cu niste bani, iar apoi acesta s-a angajat in Fireman/Paramedic. A stat 3 saptamani pana ce a aflat ca School instructor recruteaza. A aplicat, iar apoi a vazut ca a fost acceptat pentru teste. A trecut testele si a ramas in School instructor aproximativ 1 luna, timp in care a luat rank 3 pentru a putea face bani prin vinderea licentelor. Dorind sa intre in viata mafiotilor a intrat in The Stracci Family, unde i-a fost acordata sansa . Dupa 3 saptamani a plecat din Stracci Family pentru a-si indeplini visul: sa ajunga in Barzini Family. Dragos03 a mai fost in Cuneo Family , Barzini(unde si-a petrecut mai bine de 2 luni), dupa ce am intrat la un timp s-a dat wipe, si am intrat iar in Barzini Family unde a obtinut rank3. Deoarece a demisionat din Barzini Family pentru a intra in Corleone Family, iar acum a demisionat si din Corleona Family pentru a intra in Hitman Agency. Dragos03 vrea acum sa incerce sa intre in factiunea Hitman Agency pentru a efectua cat mai multe contracte! Va rog frumos sa imi acordati o sansa! o sa fiu exemplar!

Link to comment
Share on other sites

★ Nume in joc: DeaThLesS

 

★ Level: 28

 

★ Varsta(reala): 15

 

★ De cat timp jucati pe server?: 1 ani si 2 luni

 

★ Factiuni precedente: taxi , nr , ng , corleone , barzini , paterno Fbi, school instructor etc

 

★ Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Cerere de demisie

 

★ De ce doriti sa va alaturati agentiei?: deoarece imi place sa indeplinesc contracte si imi place spiritul de echipa din aceasta factiune

 

★ Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: joc 4-5 o re pe zi in timpul saptamanii , sunt cu scoala iar in weekend depinde cat de repede ma ia somnu

 

★ Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: se ocupa cu indeplinirea contractelor

 

★ Nickname-uri anterioare: CaLciu

 

★ Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: da

 

★ Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: da

 

★ Motto-ul personal: ''nu merge in spatele meu s-ar putea sa nu conduc , nu merge in fata mea s-ar putea sa nu te urmez , mergi alaturi de mine si fii un prieten bun''

 

★ Poza cu stats si skill la detectiv: Este srv off revin cand il va porini

 

★ Cate warn'uri ai in joc? : 0

 

★ Biografia caracterului (minim 150 de cuvinte):

Calciu sa nascut la spitalul Los santos , el a crescut alaturi de familia lui pana la varsta de 18 ani dupa care tatal si mama lui au fost executati din motive neidentificate , el a suferit 2 ani in urma celor intamplate dar un om care era Lider Paterno ia acordat o sansa pentru a ii sterge trecutul sangeros , el a acceptat sansa acordata stiind ca nu are alta cale , dupa cativa ani el a decis sa paraseasca mafia , liderul barzini la acceptat in mafie el a stat acolo mult timp indelungat si a invatat multe insa nu s-a putu intelege bine cu un anumit coleg si a plecat ,ramanand iar singur a decis sasi faca o viata noua si a intrat in FBI acolo el a stat pana in ziua de azi , a parasit si Fbi'ul pentru a incepe o cariera noua si spera sa fie acceptat in domeniul care sil doreste el ... To Be Continued

Link to comment
Share on other sites

★ Nume in joc: KaKuZu

 

★ Level: 21 (RP de 23)

 

★ Varsta(reala): 15

 

★ De cat timp jucati pe server?: 5 Luni

 

★ Factiuni precedente: The Tattaglia Family , The Patero Family , The Barzini Family

 

★ Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Am avut un concurs important de inot si am fost inactiv 2 saptamani.

 

★ De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Pentru ca este o factiune foarte frumoasa si un lider foarte bun.

 

★ Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: 5-6 Ore.

 

★ Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Indeplinirea contractelor puse de atlii player contracost.

 

★ Nickname-uri anterioare: Nu am avut alte nick-uri

 

★ Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

 

★ Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

 

★ Motto-ul personal: ''The time you enjoy wasting is not wasted time''

 

★ Poza cu stats si skill la detectiv: Click.

 

★ Cate warn'uri ai in joc?: 1.

 

★ Biografia caracterului (minim 150 de cuvinte): KaKuZu s-a nascut pe 17 aprilie 1990 ; si-a trait viata ca un copil normal pana in anul 2006 cand a inceput o criza financiara in Los' Santos si parinti lui o duceau greu cu banii intr-o zi s-a intalnit cu subliderul Tattagliei , Snizel , care s-a gandit sa ii dea o sansa sa castige bani.KaKuZu era foarte fericit acum ca familia lui era ok cu banii dar intr-o zi cand KaKuZu si cel mai bun prieten al lui , =S1Lv3R=, erau in drum spre Stracci pentru a face o tranzactie au fost prinsi intr-o ambuscada organizata de Cuneo care vroiau sa le fure banii; fiind depasiti numeric pana au ajuns cei din Stracci ei reu deja in coma.Cei din Stracci au chemat ambulanta si l-au sunat pe liderul nostru , vaN , sa-i spuna ca suntem raniti si ca am pierdut banii in aceea batalie ; vaN nervos a venit la noi cand ne-am revenit si ne-a dat afara chiar daca sub liderul SnizeL incerca sa ii spuna ca nu e vina noastra. Familia lui KaKuZu era iar fara bani , el si =S1Lv3R= isi cautau o slujba , =S1Lv3R= intre timp a intrat in Barzini family si il mai ajuta pe KaKuZu cu ce mai putea.

Dupa o perioada de timp KaKuZu a realizat ca isi dorea sa se razbune cand [F4L]Dubliss ,liderul Paterno , i-a oferit sansa de a se altura Familiei. El a iesit din The Paterno Family , dorind sa inrte in The Barzini Family unde dupa ce a intrat dar dupa putin timp a fost dat afara pentru ca nu se ducea la sedinte acum el vrea sa intre in Hitman Agency.

Link to comment
Share on other sites

★ Nume in joc: whiMp

 

★ Level: 15+

 

★ Varsta(reala): 23 ani.

 

★ De cat timp jucati pe server?: Nu stiu exact.

 

★ Factiuni precedente: Tow Car Company, The Barzini Family (x2)

 

★ Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Am fost inactiv 3 zile fiindca am avut accident..

 

★ De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Este o factiune serioasa si vreau sa va ajut la indeplinirea contractelor..

 

★ Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: 4-5

 

★ Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Cu asasinarea persoanelor contra cost!

 

★ Nickname-uri anterioare: -

 

★ Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

 

★ Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

 

★ Motto-ul personal: -

 

★ Poza cu stats si skill la detectiv: http://img.b-zone.ro/images/05841250813338645965.png

 

★ Cate warn'uri ai in joc? : 0/3

 

★ Biografia caracterului (minim 150 de cuvinte): Acum 23 ani whiMp s-a nascut in orasul Los Santos. La varsta frageda de 11 ani a inceput sa munceasca la ferma bunicului sau pentru a face bani. Dupa ce a crescut mai mare si-a depus CV-ul la compania Tow Car Company, iar dupa cateva zile a fost chemat la interviu si a fost acceptat. Dupa o perioada banii erau tot mai putini si a decis sa plece din oras si sa renunte la actualul job cu gandul ca va deveni un mafiot pentru a face mai multi bani. Intr-o zi s-a intalnit cu capul mafiei Barzini si s-a alaturat mafiei. Dupa cateva luni mama lui a murit si a renuntat la viata de mafiot sa se alature hitmanilor!

Edited by whiMp
Link to comment
Share on other sites

★ Nume in joc: AsaSSinuL

 

★ Level: 48

 

★ Varsta(reala): 16

 

★ De cat timp jucati pe server? 1 am si 7 luni

 

★ Factiuni precedente: FBI,NG,Hitman,NR,Tcc,Taxi,Stracci,Cuneo,Tattaglia,S.I,Medics,Patterno...

 

★ Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Pentru ca incepuse scoala...

 

★ De ce doriti sa va alaturati agentiei? Imi place meseria mea...AsaSSin(AsaSSinuL)

 

★ Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? -

 

★ Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?Indeplinirea contractelor...etc

 

★ Nickname-uri anterioare: AsaSSinuL

 

★ Aveti capacitatea de a lucra in echipa? Da

 

★ Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

 

★ Motto-ul personal: Hit the target,get the money!

 

★ Poza cu stats si skill la detectiv: http://img.b-zone.ro/images/48752450371955856140.png

 

★ Cate warn'uri ai in joc? : 0

 

★ Biografia caracterului (minim 150 de cuvinte): In urma cu 24 de ani,intr-un oras numit Los Santos s-a nascut un asasin,in primele 8 luni de viata si-a omorat pisica infingandu-i un pix in ochi.De atunci parintii lui l-au numit AsaSSinuL.La varsta de 3 ani tatal sau ia dat o punga de dulciuri ca sa omoare catelu vecinului care latra intr-una.La aniversarea varstei de 13 ani tatal sau i-a oferit cadou un cutit si i-a tatuat semnul asasinului pe gat.La varsta de 16 ani,dupa ce parintii lui au fost asasinati si-a luat viata in maini si s-a angajat la o agentie numita "Hitman".

Link to comment
Share on other sites

  • Bagwell changed the title to Hitmen Agency - Alătură-te Agenției | Join the Agency
  • Hawk ToV unlocked and locked this topic
  • South Maximus unpinned this topic
  • Jackus pinned this topic
  • Hawk ToV unlocked this topic
  • Hawk ToV locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.