Jump to content

Hitmen Agency - Alătură-te Agenției | Join the Agency


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nume in joc: Pasaris

 

★ Level: 25.

 

★ Varsta(reala): 17.

 

★ De cat timp jucati pe server? 9-10 luni.

 

★ Factiuni precedente: PD,Cuneo,Tattaglia,Stracci.

 

★ Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Nu mi-a mers pc-ul si ocupam locul degeaba.

 

★ De ce doriti sa va alaturati agentiei? Pentru ca imi place sa indeplinesc contracte.

 

★ Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? 8-9.

 

★ Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? Asasinarea indivizilor la solicitarea altor indivizi pentru o suma de bani.

 

★ Nickname-uri anterioare: Dragos.10

 

★ Aveti capacitatea de a lucra in echipa? Da.

 

★ Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

 

★ Motto-ul personal: Cine rade la urma,rade mai bine.

 

★ Poza cu stats si skill la detectiv: http://picz.ro/pictures/a7ee064d67cfb3a34ae7bb289b4456c3.png

 

★ Cate warn'uri ai in joc? : 1/3

 

★ Biografia caracterului (minim 150 de cuvinte): Pasaris s-a nascut la maternitatea Los Santos impreuna cu fratele sau geaman Dragos.Ei fiind parasiti de parintii lor naturali in maternitate, au crescut la Casa de copii unde au avut grija unul de celalalt.La indeplinirea varstei majore cei doi au parasit maternitatea conform regulamentului.Pasaris si-a facut o familie ,avand 2 copii, de partea cealalta Dragos a ales viata de cartier , drogurile , mafiile si spargerile.Avand foarte multi dusmani,Dragos era cautat de foarte multi interlopi si se pusese o suma de bani pe capul sau.Din nefericire in locul lui Dragos a fost asasinat Pasaris ,asasinii nestiind ca Dragos are un frate geaman.Din dorinta de razbunare,Dragos a luat identitatea fratelui sau si este in cautarea asasinilor ce i-au ucis fratele.Acum el vrea sa se alature Agentiei pentru a invata cum sa devina un asasin perfect.

Link to comment
Share on other sites

★ Nume in joc: [biS]beLzEbuT

 

★ Level: 33

 

★ Varsta(reala): 15

 

★ De cat timp jucati pe server?: De pe 14 februarie 2010

 

★ Factiuni precedente: Taxi(rank3), Stracci(rank1), Barzini(rank1), FBI(rank1), PD(rank4), Cuneo(rank6), PD(rank2), NR(rank5), F/P(rank1), Corleone(rank1)

 

★ Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Nu avea un lider stabil.

 

★ De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Hitman este ceae mai respectata factiune din toata comunitatea, si orice membru care a pasit in aceasta factiune, a fost tinut minte drept un fost membru al Hitman Agnecy, iar eu imi doresc sa raman in aceasta factiune si sa fac mari progrese alaturi de ceilalti mari membrii ai agentiei.

 

★ Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: Pai, in timpul saptamanii, acord dimineata putin timp, in jur de 2 ore, iar seara, de la 19:00/20:00 pana la 23:00/24:00. In weekend stau de obicei in jur de 10 ore.

 

★ Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Hitmanii sunt asasinii platiti.

 

★ Nickname-uri anterioare: guS. , [biS]beLzEbuT, Str1ps.

 

★ Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Pentru asta sunt facut.

 

★ Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Desigur.

 

★ Motto-ul personal: Indiferent de pierzi sau castigi, mereu capul sus. / Tine-ti prietenii aproape si dusmanii si mai aproape.

 

★ Poza cu stats si skill la detectiv: http://img.b-zone.ro/images/75412958920346420961.png

 

★ Cate warn'uri ai in joc? : 1 warn.

 

★ Biografia caracterului (minim 150 de cuvinte): beLzEbuT s-a nascut intr-un satulet mic langa San Fierro dintr-o mama politista si un tata medic. De mic a fost invatat de bine de catre parintii lui, trecuti prin viata. Dar, cu toate acestea, el a fost atras de tentatiile lumii mafiote, ajungand dupa ce a fost taximetrist vestit, in doua mafii foarte puternice, si anume Stracci si Barzini, ascunzandu-se in tot acest timp de parintii lui, care nu aveau niciun gand ca beLzEbuT ar avea de aface cu traficul de arme si de droguri. In cele din urma, el a fost prins de catre mama sa intr-un gang in timp ce vindea droguri. Trimis la inchisoare, a jurat ca niciodata nu o sa mai urmeze drumul unei mafii. Alaturi de mama lui s-a dus in politie, unde a devenit un renumit locotenent. Luand apararea unui bun prieten de-al sau, care in cele din urma l-a tradat, a parasit politia pentru inca o mafie, a treia din cariera lui, si anume Cuneo, unde a fost sublider. A parasit in cele din urma si aceasta mafie, intorcandu-se in Police Departament, unde a ajuns doar ofiter, deoarece a parasit PD-ul, de data aceasta cu regrete. A jurat ca intr-o buna zi o sa se intoarca. A ajuns apoi in ziarist exceptional, fiind redactor sef(rank5). Apoi a urmat drumul Medicilor, urmandu-l pe tatal sau, dar n-a avut succesul acestuia. Parintii lui au fost ucisi de catre doi hitmani foarte buni. El a jurat razbunare, ducandu-se in cea mai puternica mafie din comunitate, si anume Corleone. Acolo a incercat sa vaneze hitmanii, dar fara succes, acestia se strecurau foarte bine. In cele din urma, devenind mai matur pe zi ce trece, beLzEbuT si-a dat seama ca trebuie sa uite trecutul si sa nu se gandeasca prea mult la viitor, ci sa traiasca clipa. Si-a mai dat seama ca trebuie sa-si tina prietenii aproape, si dusmanii, si mai aproape, asadar, vrea sa urmeze cursul unei noi vieti, in Hitman.

 

Demisia mi-a fost acceptata-->

[biS]beLzEbuT - bafta in continuare, o sa avem un lider cat mai curand, cum vrei .. succes

Mai ramane sa intre Thomas si sa-mi dea uninvite.

Link to comment
Share on other sites

★ Nume in joc: [Ro]Shobby

 

★ Level: 17

 

★ Varsta(reala): 16

 

★ De cat timp jucati pe server?: de vreo 2luni

 

★ Factiuni precedente: Taxi Cab company (Rank 2 ) Stracci Familly (Rank 1 )

 

★ Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Ca sa incerc sa intru in hitman e mult mai frumos

 

★ De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Hitman este o factiune frumoasa si sunt multi playeri activi seriosi si un leader foarte de treaba si isi fac meseria foarte bine si as avea mai multe motive pentru care as intra in hitman

 

★ Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?:In timpu saptamani cam 3/4 ore si in weekend cam 5/6 ore

 

★ Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Hitmanii Sunt platiti pentru kill

 

★ Nickname-uri anterioare: -

 

★ Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: binenteles

 

★ Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Desigur.

 

★ Motto-ul personal: Respecta si vei fi respectat !!!

 

★ Poza cu stats si skill la detectiv: http://postimage.org/image/1qrpzvc6c/

 

★ Cate warn'uri ai in joc? : 0/3

 

★ Biografia caracterului (minim 150 de cuvinte): Shobby s-a nascut in Los santos era singur singurel a inceput singur sa isi faca bani prin trafic de droguri si de arme dupa acea sa angajat la taxi cab company o meserie frumoasa care a continuat foarte mult timp dupa acea l-am avut langa mine pe Smith si pe Empty_mdy si pe Ciupanezul si Spawn care m-au ajutat cu niste bani imprumut ca sa ajung umpic mai sus sa fac bani cu masinile personale . iar dupa aceea sa gandit sa intre intr-o mafie pe nume stracci familly unde nu sa simtit prea bine iar si-a dat demisia sperand sa intre in Hitman si sa ajute factiunea si sa faca un banut si sa isi faca multi prieteni !

Edited by Shobbyz
Link to comment
Share on other sites

Imi cer mii de scuze ca postez, dar nu suport asa ceva. Shobby asta a copiat din aplicatia mea la "Motto-ul personal", absolut tot, n-a schimbat nimic(nici sa copieze nu stie) si la "Cu ce se ocupa Hitmanii" :|...iarasi, n-a schimbat nimic... Se poate asa ceva?

Inca o data imi cer scuze ca am postat, dar scrie si la inceput ca aplicatia nu trebuie copiata :|...

Link to comment
Share on other sites

★ Nume in joc: Spookie

 

★ Level: 15

 

★ Varsta(reala): 18

 

★ De cat timp jucati pe server?: 2 Luni.

 

★ Factiuni precedente: Taxi Cab Company , School instructor .

 

★ Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Am facut level 15 si de cand am inceput sa joc sa-mp doream sa fiu un hitman, de aceea am iesit din taxi.

★ De ce doriti sa va alaturati agentiei?:Deoarece , toti hitmanii sunt de treaba , activi , nu ca in alte factiuni , nu dau nume unde intra o data pe luna .....

 

★ Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?:pai timp de 2 saptamani 6-7 ore , mi-am rupt piciorul si stau acasa ...

 

★ Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Omoara o persoana pentru o suma de bani , nu din probleme personale .

★ Nickname-uri anterioare: -

 

★ Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

 

★ Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

 

★ Motto-ul personal: Decat sa dau acum pe google un motto , mai bine spun ca nu am .

 

★ Poza cu stats si skill la detectiv: http://img717.imageshack.us/img717/6167/samp007fa.png

 

★ Cate warn'uri ai in joc? : 0/3

 

★ Biografia caracterului (minim 150 de cuvinte): Spookie s-a nascut in los santos , la periferie , unde , a si ramas fara parinti ,ei fiind omorati de catre mafii . Dupa aceasta , el s-a hotarat sa se apuce de treaba la ferma , vazand ca nu are din ce sa traiasca. A reusit sa stranga cativa banuti , a crescut si a intrat in School instructor , aici a cunoscut multi prieteni pe care ii mai are si in prezent , dupa ceva timp s-a hotarat sa paraseasca factiunea deoarece devenea putin plictisitor . Din cauza faptului ca ii placea foarte mult sa conduca masini , s-a alaturat taximetristilor . Aici a stat doua saptamani , pana cand a observat ca Hitman recruteaza si a decis sa demisioneze din taxi . Acum , el doreste enorm de mult sa intre in hitman , factiunea la care visa de cand era mic . A sustinut cateva antrenamente , zilnic pentru a fi gata de hitman , castigase cateva event-uri deagle si asta l-a incurajat sa aplice pentru hitman .

Link to comment
Share on other sites

★ Nume in joc: CoSm1n

 

★ Level: 25

 

★ Varsta(reala): 14 ani

 

★ De cat timp jucati pe server? de 10 luni

 

★ Factiuni precedente: FBI,PD,NG,NR,F/P,TCC,Barzini,Paterno,Taxi,S.I

 

★ Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: am avut 2 saptamani si am demis

 

★ De ce doriti sa va alaturati agentiei? pentru ca imi place sa asasinez playeri

 

★ Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? 4-5 ore bine in timpul sapt dar sambata si duminik toata ziua

 

★ Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? hitman agency sunt playeri paltiti pentru a omorat o anumita persoana

 

★ Nickname-uri anterioare: RoB3rT96, Mr.Nike, RedJoker

 

★ Aveti capacitatea de a lucra in echipa? Da. Lucrez in echipa mai tot timpul

 

★ Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

 

★ Motto-ul personal: Toti criminali cad din cauza unor simple greseli.

 

★ Poza cu stats si skill la detectiv: Stats & Detectiv Skill

 

★ Cate warn'uri ai in joc? : None

 

★ Biografia caracterului (minim 150 de cuvinte): Salut, ma numesc Cosmin m-am nascut in Los Santos. Primul meu nick a fost RoB3rT96, inca de la level 1 am inceput sa fac treaba curata incepand cu mechanic, la levelul 2-3 am inceput sa fac si eu banii pentru level deoarece nu aveam si nimeni nu imi dadea. La level 5 am intrat in Fireman/Paramedic, atunci era leader Snifel04. La o saptamana petrecuta in Fireman/Paramedic Snilfe a renuntat la leader si am fost sa ies din factiune pentru ca sa dat wipe. La level 8 am incercat sa intru in News Reporter pe atunci era leader suzeTa. Dupa 2 saptamani petrecute in News Reporter mi-am propus sa imi schimb numele in Mr.Nike, dupa 3 saptamani in care luasem rank 5 in NR am demis. La level 15 am intrat in NG in care am stat 3 saptamani si am iesit afara deoarece se daduse wipe, la level 17 am intrat in Paterno dar am fost dat afara pentru DM. Apoi mi-am schimbat numele in RedJoker . Dupa ce am facut level 18 am intrat in F.B.I si am ramas 1 saptamana si am fost dat afara pentru inactivitate. la level 22 am intrat in Police Departament si am luat rank 2 dupa ce am stat 4 saptamani. La level 24 am intrat in News Reporter si dupa 2 saptamani petrecute in NR am revenit in Fireman/Paramedic. Ce mai frumoasa factiune.

 

 

Vreau sa mentionez ca vineri imi dau demisia din Fireman/Paramedic. Sper sa fiu acceptat :(

Edited by CoSm1nN
Link to comment
Share on other sites

Samp leader te rog frumos uitate mai atent la cererea mea nu vreau sa am probleme sau sa ne certam

Link to comment
Share on other sites

Posted Image

 

 

 

★ Nume in joc:Red_ScorpioN

 

★ Level:25+

 

★ Varsta(reala):15 ani

 

★ De cat timp jucati pe server?7luni

 

★ Factiuni precedente:TCC Paterno PD FBI Tattaglia Barzini Paterno FBI Cuneo

 

★ Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Am dat demisia

 

★ De ce doriti sa va alaturati agentiei?:Pentru a face multe contracte

 

★ Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?:9-10

 

★ Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?Asasinarea playerilor

 

★ Nickname-uri anterioare:Nu am avut

 

★ Aveti capacitatea de a lucra in echipa?Da

 

★ Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?Da

 

★ Motto-ul personal:-

 

★ Poza cu stats si skill la detectiv: http://img.b-zone.ro/images/90570754628967363333.png

 

★ Cate warn'uri ai in joc? :0

 

★ Biografia caracterului (minim 150 de cuvinte):Red sa nascut la gara LosSantos el nu a avut nici un ajutor.De mic copil el a umblat cu drgoguri arme pana a crescut si si-a dat seama ca nu poate avea nici un viitor in acest domeniu el sa gandit sa incerce sa intre ontro factiune TCC dupa cativa aniiel a vrut sa incerce o mafie Paterno apoi a intrat in PD FBI si barzini a dus o viata buna .Dupa un timp sa gantit sa vina inapoi in Paterno.A stat un indelungat timp dupa sa gandit ca vrea sa fie si de partea legi si sa intros inapoi in FBI a stat el ce a stat iar apoi sia dat demisia si a intrat intr-o noua familie Cuneo.A dus o viata foarte buna si acum vrea sa isi incerce sansa sa fie membru Hitman.Multumesc pentru timpul acordat

Edited by Gideon
Link to comment
Share on other sites

★ Nume in joc: kdZ

 

★ Level: 26

 

★ Varsta(reala):15

 

★ De cat timp jucati pe server?:1 an

 

★ Factiuni precedente: PD/Cuneo

 

★ Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune:Vreau sa incerc si alte factiuni si Hitman imi place foarte mult.

 

★ De ce doriti sa va alaturati agentiei?:Imi place sa fiu agent si sa impusc aomeni

 

★ Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?:5

 

★ Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?:Cu asasinarea unor oameni pe o suma de bani.

 

★ Nickname-uri anterioare:-

 

★ Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da

 

★ Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?:Da

 

★ Motto-ul personal:-

 

★ Poza cu stats si skill la detectiv: http://img.b-zone.ro...87004007490.png

 

★ Cate warn'uri ai in joc? :0

 

★ Biografia caracterului (minim 150 de cuvinte):kdZ s-a nascut in Los Santos,foarte sarac,s-a hotarat sa inceapa sa munceasca pentru a castiga un ban cinstit.S-a hotarat sa inceapa munca la ferma,ceea ce s-a si intamplat.Dupa cateva luni a crescut si s-a gandit sa incerce o factiune care sa i placa mult si in care sa lucreze de placere.Dupa cateva luni el a plecat de acasa la munca.Pe cand s-a intors a aflat ca familia lui fusese asasinata de catre membrii Hitman.S-a hotarat sa intre in Politie pentru ai prinde pe asasinii care i-au distrus viata,dar nu a reusit.S-a enervat foarte tare pentru ca nu putea sa isi razbune parintii si a hotarat sa intre intr-o mafie,ca poate acolo i va fi mai bine.Dar s-a inselat.Dupa ce a plecat din mafie a stat civil o saptamana si s-a hotarat sa intre in Hitman Agenty.

Link to comment
Share on other sites

i Nume in joc: LittleMan

 

★ Level: 22+

 

★ Varsta(reala): 16

 

★ De cat timp jucati pe server? 4-5 luni

 

★ Factiuni precedente: Tow Car Company , The Tattaglia Family ,The Cuneo Family x 2, The Stracci Family

 

★ Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Wipe

 

★ De ce doriti sa va alaturati agentiei? Deoarece este o agentie instarita si am multi prieteni.

 

★ Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? 8-10 ore

 

★ Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? Omorarea persoanelor contracost.

★ Nickname-uri anterioare: -

 

★ Aveti capacitatea de a lucra in echipa? Desigur

 

★ Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

 

★ Motto-ul personal: Nu ma calca pe nervi , ca te calc pe cap!!

 

★ Poza cu stats si skill la detectiv: 92805538020466942372_thumb.png

 

★ Cate warn'uri ai in joc? :1/3

 

★ Biografia caracterului (minim 150 de cuvinte):LittleMan s-a nascut la spitalul din Los Santos .El avea un tata foarte rau si nu era deacord cu nasterea lui, mama sa fiind nevoita sa-l abandoneze in spital, dar din fericire a fost infiat de o familie care nu avea copii si nici nu puteau face.L-au crescut pana la varsta de 18 ani, si de aici se putea descurca singur.Si-a luat inima in dinti si a plecat sa-si caute un loc de munca ,pentru inceput a ales farmer , sia castigat bani din acest job pana la level 4, dar bani nu ii erau de ajuns ,a incercat ca "arms dealer" , in comparatie cu farmer a castigat mai mult ,asta fiind la level 10. Dupa ceva timp s-a gandit ca nu este bine ceea ce face si ca ar fi mai bine daca ar intra intr-o factiune...Zis si facut , a intrat in Tow Car Company , acolo si-a castigat bani pana in momentul in care au aparut niste discutii intre membri, si a spus ca este mai bine sa se retraga , asta fiind la level 13.Dar nu s-a lasat batut , a facut cerere la The Cuneo Family, a fost aceptat,si a trecut si testele cu bine.Si-a castigat si din acest job bani pana in momentul in care liderul s-a retras din factiune , si o data cu schimbarea liderului s-a dat wipe si la membri,asta fiind la level 17 , am trecut si peste asta, am incercat in The Stracci Family a fost frumos pana in momentul in care s'a schimbat leaderul , asta fiind la level 22.Dar nici asta nu ma va afecta foarte tare deoarece o sa incerc sa ma dau departea legii , si asta cred ca o sa fie singura modalitate.Va multumesc.Sper sa fiu acceptat.

Link to comment
Share on other sites

★ Nume in joc: BoBy13

 

★ Level: 20

 

★ Varsta(reala): 17

 

★ De cat timp jucati pe server? 7-8 luni

 

★ Factiuni precedente: Taxi

 

★ Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Am parasit taxi pentru a intra in hitman

 

★ De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Imi place cand pun contracte sa ii caut pe harta asta imi place mai mult

 

★ Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? 6-7

 

★ Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? Agentia se ocupa cu omorarea oamenilor in schimbul unei sume de bani

 

★ Nickname-uri anterioare: Vasy.-mi-lam schimbat pe BoBy13 = Porecla

 

★ Aveti capacitatea de a lucra in echipa? da

 

★ Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? da

 

★ Motto-ul personal: Ce poti face astazi nu lasa pe maine!

 

★ Poza cu stats si skill la detectiv: Stats si Skill

★ Cate warn'uri ai in joc? : 0/3

 

★ Biografia caracterului (minim 150 de cuvinte): BoBy13 s-a nascut in Los Santos, pe Vinewood intre toti bogatasi, el era foarte sarac, dar intr-o zi cineva ma ajutat si pe mn ca sa muncesc si sa-mi castiga painea de zi cu zi, acel cineva era woozie care era un om bun la suflet, si ajuta pe oricine, am muncit mi-am castigat painea si acuma sunt fericit si ii multumesc lui Woozie ca ma ajutat sa-mi castig painea. Pentru aceasta am vrut sa ma intru si eu in factiune la el, daca se poate voi intra daca nu asta este. Bafta woozie esti cel mai tare si imi place cum lucrezi!

Link to comment
Share on other sites

★ Nume in joc: oight

 

★ Level: 17

 

★ Varsta(reala): 15 aproape 16

 

★ De cat timp jucati pe server? 6 luni

 

★ Factiuni precedente: Cuneo, Stracci, Taxi, Tcc, F/P

 

★ Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Cerere de demisie.

 

★ De ce doriti sa va alaturati agentiei? Pentru ca este o factiune puternica, cu lider grozav, si cu membri pe cinste.

 

★ Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? 6-7 ore

 

★ Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? Se ocupa cu asasinarea unei persoane in schimbul unei sume de bani.

 

★ Nickname-uri anterioare: Nu am avut.

 

★ Aveti capacitatea de a lucra in echipa? Da.

 

★ Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

 

★ Motto-ul personal: Niciodata sa nu spui niciodata.

 

★ Poza cu stats si skill la detectiv: Detective: http://www.img.b-zon...05042592073.png Stats : http://www.img.b-zone.ro/images/00684658058926112304.png ( poza e facuta cand eram in Tcc, am demisionat, deci sunt civil )

 

★ Cate warn'uri ai in joc? : 0

 

★ Biografia caracterului (minim 150 de cuvinte): Oight s-a nascul la maternitatea din Los Santos. Acesta dabea mergea pe picioarele lui. Un prieten, pe nume Bogg96, cu experienta mai mare in aces joc, l-a instruit pe oight in legatura cu ce este pe server. I-a povestit de masini personale, case, bizzuri, etc. I-a arata unde sunt Hq-urile, Cnn, Bancile, Rent, Gara etc. Pana la level 10 oight nu a intrat in nici o factiune. Dar dupa aceea a reusit sa intre in Stracci Family, unde s-a integrat foarte bine. A stat cam 3-4 saptamani, dupa aceea iesind din aceasta mafie. Atunci oight s-a gandit sa mearga intralta. A ales Cuneo Family, de asemenea o mafie. A reusit sa intre si in Cuneo, dar din pacate a fost Wipe si oight a iesit din mafie. Pe la level 13-14 oight a intrat pe rand in Taxi Cab Company, in Tcc, si in Fireman/Paramedic. Acum, ca oight a dat level 15 vrea sa intre intr-o factiune care necesita minim level 15. Acesta a incercat la P.D, la F.B.I si la N.G, dar nu a reusit. Acum oight spera sa aiba o sansa de a intra in Hitman Agency ! Va multumesc pentru timpul acordat !!

Edited by oight
Link to comment
Share on other sites

★ Nume in joc: Mr.ShAdoW

 

★ Level: 21

 

★ Varsta(reala): 16ANI

 

★ De cat timp jucati pe server? 1an+

 

★ Factiuni precedente: S.I, TAXI,F/P,TCC, THE PATERNO FAMYLI

 

★ Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: am demis....am stat 4 luni,rank 5 s-a facut o schimbare in factiune si nu am fost ales asa ca nu avea rost sa raman

 

★ De ce doriti sa va alaturati agentiei? Agentii hitmani au o meserie palpitanta si sunt instruiti foarte bine asa ca vreau sa ma alatur lor

 

★ Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? 4+

 

★ Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? agentia se ocupa cu omorarea jucatorilor adica cu rezolvarea contractelor !

 

★ Nickname-uri anterioare: dragos99

 

★ Aveti capacitatea de a lucra in echipa? da

 

★ Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? da

 

★ Motto-ul personal: Mergi in viitor razand in fata trecutului :D

 

★ Poza cu stats si skill la detectiv: http://img.b-zone.ro...00527549744.png

 

★ Cate warn'uri ai in joc? : 1/3

 

★ Biografia caracterului (minim 150 de cuvinte): Poi Mr.ShADOw s-a nascut la spitalul din Los Santos parintii lui avand domicilul langa marele oras mai exact in satul numit ''jail town''!! Tatal sau era unul dintre cei mai cunoscuti fermieri din acea zona dar tanarul mr.shadow nu era la fel de linistit ca acesta si intra in fel de fel de incurcaturi legate de mafiile pe care acesta nu le placea!! la o varsta mai inaintata mr.shadow isi da seama ca trebuie sa faca ceva cu viata lui si se angajeaza la TOW CAR COMPANY unde el strange destui bani pentru a se realiza in ''lumea mare'' acolo unde maestri si puterea banilor conteaza asa ca se alatura celor de la PATERNO unde sta o perioada mare avnad un rank 5 meritat! parasind aceasta mafie mr.shadow doreste sa se alature celei mai ''misterioase '' fasctiuni HITMAN

Link to comment
Share on other sites

★ Nume in joc: DeniX

 

★ Level: 17

 

★ Varsta(reala): 14 in joc am gresit data

 

★ De cat timp jucati pe server? Septembrie

 

★ Factiuni precedente: Tow Car Company

 

★ Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Vreau sa incerc alta factiune

 

★ De ce doriti sa va alaturati agentiei? Este o factiune de oameni seriosi si foarte activi Care isi fac treaba cel mai bine

 

★ Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? 6-7 ore pe zi timpul saptamani 8-9 Sambata si Duminica

 

★ Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? Hitmani asasina oameni in schimb unei sume de bani

 

★ Nickname-uri anterioare: -

 

★ Aveti capacitatea de a lucra in echipa? Da!

 

★ Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da!

 

★ Motto-ul personal: Respecta si Vei Fi Respectat

 

★ Poza cu stats si skill la detectiv: http://www.img.b-zone.ro/images/07352150707354391576.png , http://www.img.b-zone.ro/images/04146789128569290611.png

 

★ Cate warn'uri ai in joc? : 1

 

★ Biografia caracterului (minim 150 de cuvinte): DeniX Sa nascut in Spitalul din LosSantos intr-o famile bogata , la 9 ani [f4l]balon ia dat oportunitatea de a intra in Tow Car Company , Tatal sau si mama sa au murit intr-un accident cand el avea varsta de 10 ani , In Tow Car Company a stat pana la varsta de 15 ani facandusi multi prieteni , Sia dat Demisa cu greu . La varsta de 16 ani el vrea sa incerce sa intre in Hitman Agency pentru a Asasina oameni in loc unei sume de bani !

Link to comment
Share on other sites

★ Nume in joc: [DGS]icxx

★ Level: 20

 

★ Varsta(reala): 15

 

★ De cat timp jucati pe server? : 1 an

★ Factiuni precedente: The Corleone Family , F.B.I , Taxi

 

★ Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Nu mai avem timp de Sa:Mp , avem teste multe

 

★ De ce doriti sa va alaturati agentiei? Stiu ce inseamna respect si cum sa tin arma in mana !

 

★ Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? 5-6 ore

 

★ Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? Cu razbunarea altor oameni !

 

★ Nickname-uri anterioare: ---

 

★ Aveti capacitatea de a lucra in echipa? : Da

 

★ Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Da

 

★ Motto-ul personal: Nu merge inaintea mea, s-ar putea sa nu te urmez / Nu merge in spatele meu, s-ar putea sa nu conduc / Mergi langa mine si fii prietenul meu !!!

 

★ Poza cu stats si skill la detectiv: 08479068820945936469_thumb.png

 

★ Cate warn'uri ai in joc? : 0/3

 

★ Biografia caracterului (minim 150 de cuvinte):

 

Totul a inceput in Gara Los Santos unde [DGS]Icxx s-a nascut ,era un baiat de treaba dar cand a vazut cum merg lucrurile a trebuit sa se adapteze .Prima lui meserie a fost Farmer dar din pacate nu a castigat prea mult , dezamagit de cat castiga am incercat si ca Trucker acolo a castigat mai bine. In cele din urma dupa ce a avut un level mai mare a incercat sa intre intr-o factiune . Prima lui factiune a fost Corleone ,avandu-l pe Florinacyo ca lider. [DGS]Icxx a stat o perioada destul de lunga in aceasta factiune dar in cele din urma a dorit sa incerce ceva nou. Isi da demisia dupa care el intra in Taxi acolo isi face multi prieteni. A stat si in aceasta factiune o perioada foarte indelungata pana cand ajunsese rank 5. Dupa o perioada a avut o dorinta de a intra in politie , departament ales se numea F.B.I. A stat in jur de 3 saptamani dar din pacate pentru el nu am mai putut juca 1 luna.Dupa ce a iesit si din FBI , incerca sa intre in Hitman Agency.

Edited by lcxx
Link to comment
Share on other sites

★ Nume in joc: Mr.FrozeN

 

★ Level: 33

 

★ Varsta(reala): 14

 

★ De cat timp jucati pe server? de 1 an jumate

 

★ Factiuni precedente: Stracci Family (1 luna) Tattaglia Family (1 luna) National Guard (din 17 martie 2010 pana in prezent)

 

★ Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Nu am fost demis :)

 

★ De ce doriti sa va alaturati agentiei? Imi doresc foarte mult sa intru in aceasta factiune pentru a ajuta tot ce se intampla aici si pentru a-mi face noi prieteni. Sunt gata sa dau testele daca voi fi acceptat din clipa in care am iesit din NG

 

★ Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? 5-6

 

★ Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? Asasinarea persoanelor in schimbul unor sume de bani

 

★ Nickname-uri anterioare: GaNgSteruL

 

★ Aveti capacitatea de a lucra in echipa? Da:)

 

★ Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da:)

 

★ Motto-ul personal: Nu lasa pe azi ce poti face maine :)

 

★ Poza cu stats si skill la detectiv: http://img.b-zone.ro/images/65660441916594674128.png

 

★ Cate warn'uri ai in joc? : 1 pentru un ad de genul "Vand cizme marimea 45"

 

★ Biografia caracterului (minim 150 de cuvinte): Gangsterul s-a nascut la spitalul din LosSantos sub prenumele de Catalin dar parintii lui nedoriind copilul l-au abandonat la gara din LosSantos. Micutul Catalin a crescut pana la varsta de 7 ani pe strazi , iar apoi l-a cunoscut pe Snizel cu care s-a imprietenit extraordinar de bine. Intr-o zi pe cand cei doi se gandeau ce sa manance micutului Catalin i-a venit o idee: Snizel il distragea pe vanzatorul de Hot-Dog , iar Catalin a luat cat a putut dupa care a fugit. Dupa aceasta intamplare el a primit porecla de gangster. Saturandu-se de furat si gainarii acesta s-a gandit sa se angajeze undeva. Intr-o noapte cei doi prieteni s-au gandit sa sparga banca pentru a face niste banuti. Banca a fost sparta cu succes , iar acum cei doi erau in urmarire generala. Intr-o zi Catalin primeste un telefon de la leaderul Stracci Family nick15 care auzise de el si ii propuse sa se alature familiei. Zis si facut...Gangsterul era acum membru Stracci Family....Totul a mers bine pana cand nick15 a fost rapit si a trebuit sa plece , iar familia a ramas de capul ei. Gangsterul se gandea sa plece pentru ca nu mai suporta rusinea adusa familiei de unii membrii, Cum era prieten bun cu Snizel care intre timp intrase in Tattaglia Family acesta s-a gandit sa se alature lor...A fost totul bine acum ca era membrul unei mafii respectate dar intro seara cand se uita la TV vazand atatea crime facute de mafioti s-a hotarat sa treaca de partea binelui...Ciupanezu fiind si el un prieten foarte bun inca din copilarie cu Gangsterul i-a oferit o sansa de a trece de partea binelui in care au fost urcasuri si coborasuri...Odata ce a trecut de partea binelui s-a hotarat sa isi schimbe numele in Mr.FrozeN pentru a nu isi pata onoarea de soldat cu numele lui. O perioada Frozen a fost inactiv pentru ca a avut niste probleme importante dar acum s-a intors si vrea sa devina membru al Agentiei Hitman

Edited by Marijuana
Link to comment
Share on other sites

★ Nume in joc: [biS]L.E.X

 

★ Level: 27

 

★ Varsta(reala): 15

 

★ De cat timp jucati pe server? peste un an

 

★ Factiuni precedente: Taxi , Paterno , Tattaglia , Cuneo , FBI , Hitman , Police Department

 

★ Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Eu mi`am dat demisia ca sa revin in HItman si sa imi repar greselile

 

★ De ce doriti sa va alaturati agentiei? Este factiunea mea preferata , scopul meu principal este sa raman mult timp in Hitman , actiuniile mele prostesti din trecut au dus la demiterea din factiune , dar promit ca nu se vor mai repeta .

 

★ Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? 6-7

 

★ Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? Asasinarea altor jucatori pentru o suma de bani

 

★ Nickname-uri anterioare: L.E.X

 

★ Aveti capacitatea de a lucra in echipa? Da

 

★ Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

 

★ Motto-ul personal: I just want the best , or nothing / Pain is temporary , Glory is for ever

 

★ Poza cu stats si skill la detectiv: http://img.b-zone.ro/images/09358076125689787365.png

 

★ Cate warn'uri ai in joc? : 0

 

★ Biografia caracterului (minim 150 de cuvinte): LEX s-a nascut in Los Santos in circumstante mai neplacute , dupa ce perioada de acomodare a trecut el si-a inceput cariera ca fermier , unde lucra zilnic pe campurile din afara Los Santos`ului pentru un ban cinstit. Dar cu trecerea timpului a realizat ca taxele cresteau , iar castigurile sale de pe urma jobului nu faceau fata datoriilor la stat , asa ca s-a angajat in compania de taximetristi unde a inceput sa realizeze cu adevarat ce inseamna munca si responsabilitatea , dar mai ales importanta prieteniei , odata cu trecerea timpului soarta l-a atras de partea mafiilor , el a petrecut foarte mult timp in mafii si a fost prin multe , in unele chiar devenise un membru important cu sarcini importante care tineau de antrenamentul si pregatirea de War a membriilor . Dupa ce crimele in randul civililor au luat amploare Lex decide ca timpul pentru o schimbare , el se alature Biroului Federal De Investigatii , unde isi face treaba foarte bine , dar era nevoie de o schimbare , el este acceptat in Hitman Agency unde s-a simtit foarte bine , dar niste greseli prostesti au dus la demiterea sa. In perioada ce a urmat el a fost in Police Department , iar acum isi doreste sa revina definitiv in Hitman Agency.

Edited by BiS LEX
Link to comment
Share on other sites

★ Nume in joc: LittleMan

 

★ Level: 22+

 

★ Varsta(reala): 16

 

★ De cat timp jucati pe server? 4-5 luni

 

★ Factiuni precedente: Tow Car Company , The Tattaglia Family ,The Cuneo Family x 2, The Stracci Family

 

★ Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Wipe

 

★ De ce doriti sa va alaturati agentiei? Deoarece este o agentie instarita si am multi prieteni.

 

★ Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? 8-10 ore

 

★ Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? Omorarea persoanelor contracost.

★ Nickname-uri anterioare: -

 

★ Aveti capacitatea de a lucra in echipa? Desigur

 

★ Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

 

★ Motto-ul personal: Nu ma calca pe nervi , ca te calc pe cap!!

 

★ Poza cu stats si skill la detectiv: 30912944671889433150_thumb.png

 

★ Cate warn'uri ai in joc? :1/3

 

★ Biografia caracterului (minim 150 de cuvinte):LittleMan s-a nascut la spitalul din Los Santos .El avea un tata foarte rau si nu era deacord cu nasterea lui, mama sa fiind nevoita sa-l abandoneze in spital, dar din fericire a fost infiat de o familie care nu avea copii si nici nu puteau face.L-au crescut pana la varsta de 18 ani, si de aici se putea descurca singur.Si-a luat inima in dinti si a plecat sa-si caute un loc de munca ,pentru inceput a ales farmer , sia castigat bani din acest job pana la level 4, dar bani nu ii erau de ajuns ,a incercat ca "arms dealer" , in comparatie cu farmer a castigat mai mult ,asta fiind la level 10. Dupa ceva timp s-a gandit ca nu este bine ceea ce face si ca ar fi mai bine daca ar intra intr-o factiune...Zis si facut , a intrat in Tow Car Company , acolo si-a castigat bani pana in momentul in care au aparut niste discutii intre membri, si a spus ca este mai bine sa se retraga , asta fiind la level 13.Dar nu s-a lasat batut , a facut cerere la The Cuneo Family, a fost aceptat,si a trecut si testele cu bine.Si-a castigat si din acest job bani pana in momentul in care liderul s-a retras din factiune , si o data cu schimbarea liderului s-a dat wipe si la membri,asta fiind la level 17 , am trecut si peste asta, am incercat in The Stracci Family a fost frumos pana in momentul in care s'a schimbat leaderul , asta fiind la level 22.Dar nici asta nu ma va afecta foarte tare deoarece o sa incerc sa ma dau departea legii , si asta cred ca o sa fie singura modalitate.Va multumesc.Sper sa fiu acceptat.

Edited by LittleMan
Link to comment
Share on other sites

★ Nume in joc: Spookie

 

★ Level: 15

 

★ Varsta(reala): 18

 

★ De cat timp jucati pe server?: 2 Luni.

 

★ Factiuni precedente: Taxi Cab Company , School instructor .

 

★ Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Am facut level 15 si de cand am inceput sa joc sa-mp doream sa fiu un hitman, de aceea am iesit din taxi.

★ De ce doriti sa va alaturati agentiei?:Deoarece , toti hitmanii sunt de treaba , activi , imi place sa omor silentios si , voi fi foarte activ( am ruptura de ligamend - 2 sapt de stat acasa )

 

★ Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?:pai timp de 2 saptamani 6-7 ore , mi-am rupt piciorul si stau acasa ...

 

★ Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Omoara o persoana pentru o suma de bani , nu din probleme personale .

★ Nickname-uri anterioare: -

 

★ Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

 

★ Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

 

★ Motto-ul personal: Decat sa dau acum pe google un motto , mai bine spun ca nu am .

 

★ Poza cu stats si skill la detectiv: http://img717.images...7/samp007fa.png

 

★ Cate warn'uri ai in joc? : 0/3

 

★ Biografia caracterului (minim 150 de cuvinte): Spookie s-a nascut in los santos , la periferie , unde , a si ramas fara parinti ,ei fiind omorati de catre mafii . Dupa aceasta , el s-a hotarat sa se apuce de treaba la ferma , vazand ca nu are din ce sa traiasca. A reusit sa stranga cativa banuti , a crescut si a intrat in School instructor , aici a cunoscut multi prieteni pe care ii mai are si in prezent , dupa ceva timp s-a hotarat sa paraseasca factiunea deoarece devenea putin plictisitor . Din cauza faptului ca ii placea foarte mult sa conduca masini , s-a alaturat taximetristilor . Aici a stat doua saptamani , pana cand a observat ca Hitman recruteaza si a decis sa demisioneze din taxi . Acum , el doreste enorm de mult sa intre in hitman , factiunea la care visa de cand era mic . A sustinut cateva antrenamente , zilnic pentru a fi gata de hitman , castigase cateva event-uri deagle si asta l-a incurajat sa aplice pentru hitman . El doreste foarte mult sa intre in hitman .

Edited by Spookie
Link to comment
Share on other sites

★ Nume in joc: [biS]Labrador

 

★ Level: 22 si 49 RP.

 

★ Varsta(reala): 15 ani.

 

★ De cat timp jucati pe server? : De peste 2 ani.

 

★ Factiuni precedente: Toate de pe server inafara de hitman si paramedic (in altele chiar de mai multe ori).

 

★ Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Am fost dat afara din Paterno pe motiv de inactivitate, era foarte plictisitor in factiune + ca toti se purtau aiurea intre ei.

 

★ De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece este factiunea in care am visat tot timpul sa intru, sper ca inactivitatea nu va fi o problema, deoarece oriunde am plecat m-am intors de dragul B-Zone. ;)

 

★ Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 3-4 ore in timpul saptamanii , 6-7 sau chiar mai mult in weekend.

 

★ Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Aceasta agentie se ocupa cu uciderea persoanelor pentru bani sub forma unui contract.

 

★ Nickname-uri anterioare: BlackHawk.

 

★ Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Sigur ca da, lucrul in echipa e motivul pentru care s-au creat factiunile pe gamemode.

 

★ Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Absolut, ma descurc foarte bine sa scriu corect d.p.d.v.g si cred ca acesta e un lucru foarte important.

 

★ Motto-ul personal: "One for all, and all for one."

 

★ Poza cu stats si skill la detectiv: Click pt. poza (stats + skill detectiv).

 

★ Cate warn'uri ai in joc? : 2/3 . Dar warn-urile acelea le am de foarte mult timp, pe la inceput nu stiam foarte multe despre joc si am luat, cred ca acelea sunt de acum 2 ani sau chiar mai mult. De atunci am fost foarte atent la comportamentul meu deoarece stiu ca daca nu o voi face, voi fi sanctionat.

 

★ Biografia caracterului (minim 150 de cuvinte): Acum 2 ani, Rares alias "Labrador" s-a mutat in Los Santos, departe de familia lui din Liberty City pentru a incepe o noua viata. Primul lucru facut ca si nou venit a fost sa intre in echipa de reporteri , unde a ajuns sa cunoasca foarte bine firea oamenilor din Los Santos si San Fierro. Apoi acesta s-a inrolat in taxi, dar dorinta lui cea mai mare a fost sa fie cunoscut ca si un Hitman neinfricat, asa ca a inceput sa activeze in cat mai multe mafii ca sa-si faca un renume. Dupa scurt timp, acesta s-a mutat in Politie - unde a stat o perioada indelugata pana sa decida ca acolo nu era locul lui, dar pentru ca acesta era cunoscut ca si politist nu isi putea croi drum spre vreo mafie, asa ca "Labrador" a lipsit o perioada indelungata de timp dupa care s-a intors inapoi cu forte proprii si si-a incercat norocul cu mafia din Las Venturas, Paterno. Acolo a invatat toate lucrurile ce le-a pierdut in timp, asa ca a decis sa renunte la mafie si sa isi incerce sansele la ceea ce si-a dorit totdeauna sa fie, un HITMAN.

Link to comment
Share on other sites

30039496461738122207.png

 

Nume in joc: h1gh

 

Level: 24+

 

Varsta(reala): 15 ani

 

De cat timp jucati pe server? ~5 luni

 

Factiuni precedente: News Reporter , The Barzini family , National Guard , F.B.I

 

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Am demisionat deoarece voiam sa incerc ceva nou.

 

De ce doriti sa va alaturati agentiei? Vreau sa experimentez viata de agent si sa ma distrez cu prietenii.

 

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? In cursul saptamanii - 5 ore+ iar in week-end - 9 ore +

 

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentia? Agentia se ocupa cu asasinarea oamenilor contra-cost.

 

Nickname-uri anterioare: [biS]LittleRaY / SuneT

 

Aveti capacitatea de a lucra in echipa? Da , si singur si in echipa.

 

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

 

Motto-ul personal: " Nu esti primul si nici ultimul care sa si-o ia pe spate , de la bani , de la tovarasi sau printese bosumflate. "

 

Poza cu stats si skill la detectiv: click.

 

Cate warn'uri ai in joc? : 0/3.

 

Biografia caracterului (minim 150 de cuvinte): [biS]LittleRaY s-a nascut la maternitatea din Los Santos. El a intrat la level 6 in News Reporter , cand pe atunci liderul era Addyn. El a stat 3 saptamani reusind sa ajunga la rank 4. El a demisionat apoi pentru a intra in Barzini. Dupa o luna petrecuta in Barzini el a decis sa treaca de partea legii , si a ales National Guard , a reusit promovarea la Sergeant ( rank 2 ) , dar a demisionat pentru a revenii in Barzini. Nu a reusit sa se adapteze asa ca a decis sa se alature iar legii , de data aceasta el intrand in F.B.I. A demisionat din F.B.I , iar acum isi incearca sansa in Hitman Agency.

Edited by h1gh
Link to comment
Share on other sites

★ Nume in joc: madalin0

 

★ Level: 16

 

★ Varsta(reala): 15 ani

 

★ De cat timp jucati pe server? 4 luni

 

★ Factiuni precedente: F/P The Stracci Family

 

★ Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: AM vrut sa incerc altceva

 

★ De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Ami place foarte mult cu ce se ocupa ....si as vrea sa fac o treaba incredibila in ea

 

★ Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? 6,7 ore

 

★ Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? Se ocupa cu ideplinirea contractelor ....pe o anumita suma de bani intr-un anumit fel

 

★ Nickname-uri anterioare: -

 

★ Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: foarte mult ami place sa lucrez in echipa

 

★ Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? da

 

★ Motto-ul personal: Respecta si vrei fi respectat

 

★ Poza cu stats si skill la detectiv: http://img.b-zone.ro/images/36569145138211829977.png (inca am skill 4 ..dar fac 5)

 

★ Cate warn'uri ai in joc? : 0

 

★ Biografia caracterului (minim 150 de cuvinte): M-am nascut in gara LS de mic eram nu jucator hasliu ...care ai placea sa rada ....sa asi faca prieteni .....La lv 1 mam bagat in Farmer am vazut ca este frumos se facea si bani ...dupa am intrat Truker si acoolo era plictisitor ca mergeai mult ..la lv 8 mam bagat intro factiune pasnica dupa la lv 13 intr-o mafie .Acum as vrea sa intru in Hitman Agency cea mai respectata factiune LS

Link to comment
Share on other sites

39292359956156705007.png

 

 

 

Nume in joc:SpLiT

 

Level: 17

 

Varsta(reala): 14

 

De cat timp jucati pe server? 3 saptamani de acum cred

 

Factiuni precedente: --- dar am mai jucat pe alte servere

 

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: ---

 

De ce doriti sa va alaturati agentiei? Este o factiune respectata

 

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?3-7

 

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? Cu asasinarea pleyerilor pt bani

 

Nickname-uri anterioare: Andruta_Draguta(Sunt fratele ei)

 

Aveti capacitatea de a lucra in echipa? Da

 

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

 

Motto-ul personal: Daca nu reusest incearca iar si iar si iar

 

Poza cu stats si skill la detectiv: 38467248366204391654_thumb.png

 

Cate warn'uri ai in joc? : 0/3

 

Biografia caracterului (minim 150 de cuvinte) SpliT sa nascut in orasul Los Santos. El avea o sora numita Andra. Parintii lor au fost ucisi din cauza ca nu au putut platii niste taxe interlopilor. El s-a priceput bine aproape in tot ceea ce facea asa ca sa angata ca School Instructor. SpliT a capatat intre timp o boala incurabila, asa ca a fost nevoit sa-si dea demisia. Intre timp boala sa redresat asa ca el a putut iar sa lucreze asa ca s-a angaajt ca taximetrist. Stresul era foarte mare, asa ca el si-a dat demisia ca boala sa nu avanseze. Dupa aceasta el sa angajat la Tow Car Company. Dupa o perioada buna, evident urmeaza si una rea. Sora lui SpliT a murit intr-un accident rutier. Soferul care a busit-o a fugit, asa ca SpliT s-a angajat in News Reporters sperand ca, cel care i-a omorat sora sa vina sa ceara live. Dar criminalul nu a venit asa ca SpliT s-a angajat in Police Departament sa il caute. Dupa o perioada lunga de timp, SpliT in sfarsit a gasit criminalul pe care l-a arestat. Asa ca el s-a reintors in Tow Car Company. Dupa o lupta de strada in care prietenul cel mai bun a lui SpliT a fost omorat. Dupa aceasta el a vrut sa se Hitman Agency pt a asasina ucigasul.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: emmy

★ Level: 20-21

 

★ Varsta(reala): 17

 

★ De cat timp jucati pe server? 7 luni

★ Factiuni precedente: Paramedic, Tattaglia, Corleone

 

★ Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: demisie. Sa-mi incer norocul in Hitman.

 

★ De ce doriti sa va alaturati agentiei? Imi place mult

 

★ Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? 5-8

 

★ Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? Indeplineste contracte a anumitor playeri

 

★ Nickname-uri anterioare: n-am

 

★ Aveti capacitatea de a lucra in echipa? Da

 

★ Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

 

★ Motto-ul personal: Totul sau nimic

 

★ Poza cu stats si skill la detectiv: http://img.b-zone.ro/images/98788446933683580673.png

 

★ Cate warn'uri ai in joc? : 1/3

 

★ Biografia caracterului (minim 150 de cuvinte): acu` 7-8 luni mi-am creat cont pe b-zone. Parea totul in ceata. Apoi am inceput sa lucrez, sa invat cat mai multe despre acest server. La level 5 am intrat in paramedic, am inceput sa castig bani si experienta. La level 10 am intrat in Tattaglia family unde am stat o bucata mare de timp. Am castigat experienta prin atrenamente si alte chestii. Apoi am avansat, la level 18 am intrat in Corleone Family. Am avut parte de o experienta frumoasa in aceasta familie. Dar vreau o pauza cu mafiile si celelalte factiuni. Vreau sa intru in Hitman pentru ca iubesc aceasta factiune. Sper sa primesc o sansa. Multumesc.

Edited by emmy
Link to comment
Share on other sites

  • Bagwell changed the title to Hitmen Agency - Alătură-te Agenției | Join the Agency
  • Hawk ToV unlocked and locked this topic
  • South Maximus unpinned this topic
  • Jackus pinned this topic
  • Hawk ToV unlocked this topic
  • Hawk ToV locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.