Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Hitmen Agency - Alătură-te Agenției | Join the Agency


Alexander
 Share

Recommended Posts

* Nick: Sh0oT ;
* Varsta reala: 14 ani ;
* Level: 21 ;
* ScreenShot /stats: Click !
* Factiuni anterioare: Police Department ; Federal Bureau of Investigations ; The Paterno family ; The Corleone Family ;
* Skill'uri la joburi secundare: Detectiv 5 ;
* De ce doresti sa intri in Hitman Agency?: Nu am fost niciodata. Cred ca este destul de ambitios sa fi hitmen ;
* Stii regulile Hitman Agency?: Da ;
* Esti de acord cu faptul ca trebuie sa stai in Hitman Agency pentru minim 2 saptamani?: Da ;
* Vei respecta liderul si membrii cu rank mai mare din Hitman Agency?: Da ;
* Alte precizari?: La multi ani de anul nou. :*
Link to comment
Share on other sites

Rabdare sa ajung acasa .... sa vad ce si cum, acum abea am venit de la petrecere si cred ca azi plec inspre casa deci, va dau un raspuns mai pe seara.

Link to comment
Share on other sites

* Nick: d3m0

* Varsta reala: 14

* Level: 18

* ScreenShot /stats: no26s91rtij6xk2e65pb_thumb.png

* Factiuni anterioare: Pd,Stracci

* Skill'uri la joburi secundare: (Pentru a intra este necesar skill 5 la jobul detective, in caz contrar veti fi respins, vrem screenshot co /skill 1): x6er4nikuqo68rsw59nx_thumb.png

* De ce doresti sa intri in Hitman Agency?: (Dorim o descriere cat mai complexa nu ca-mi place ca sa omor): poi nu am fost hitman si as vrea sa vad cum este

* Stii regulile Hitman Agency?: da

* Esti de acord cu faptul ca trebuie sa stai in Hitman Agency pentru minim 2 saptamani?: da

* Vei respecta liderul si membrii cu rank mai mare din Hitman Agency?: da

* Alte precizari?: nu... :)

Link to comment
Share on other sites

* Nick:ionut_romanu

* Varsta reala:13

* Level:10

* ScreenShot /stats:http://img.b-zone.ro/images/of15ea4z3680xfpmn1ev.png

* Factiuni anterioare:fireman/paramedic,paterno,tattaglia

* Skill'uri la joburi secundare: (Pentru a intra este necesar skill 5 la jobul detective, in caz contrar veti fi respins, vrem screenshot co /skill 1)daca veeti voi shi ma aceptati o sa fac skill 5 detectiv sper sa nu va suparati http://img.b-zone.ro/images/rc52eghh84tqzdjiz.png

* De ce doresti sa intri in Hitman Agency?: (Dorim o descriere cat mai complexa nu ca-mi place ca sa omor)pentr-u ca este o factiune foarte puternica

* Stii regulile Hitman Agency?:Da

* Esti de acord cu faptul ca trebuie sa stai in Hitman Agency pentru minim 2 saptamani?:Da

* Vei respecta liderul si membrii cu rank mai mare din Hitman Agency?:Da

* Alte precizari?:imi doresc sa intru foarte mult va multumesc

Link to comment
Share on other sites

* Nick: Sh0oT ;

* Varsta reala: 14 ani ;

* Level: 21 ;

* ScreenShot /stats: Click !

* Factiuni anterioare: Police Department ; Federal Bureau of Investigations ; The Paterno family ; The Corleone Family ;

* Skill'uri la joburi secundare: Detectiv 5 ;

* De ce doresti sa intri in Hitman Agency?: Nu am fost niciodata. Cred ca este destul de ambitios sa fi hitmen ;

* Stii regulile Hitman Agency?: Da ;

* Esti de acord cu faptul ca trebuie sa stai in Hitman Agency pentru minim 2 saptamani?: Da ;

* Vei respecta liderul si membrii cu rank mai mare din Hitman Agency?: Da ;

* Alte precizari?: La multi ani de anul nou. :*

 

Nu ma pot abtine sa nu ti raspund :

 

Din partea mea esti un player care sufera.

 

NU te astepta sa intri in Hitman pt. ca am de gand sa stau 12 luni in Hitman :) si, pentru sigul tau nici daca te schimbi si te vor membrii eu nu te iau :)

Link to comment
Share on other sites

* Nick: dae_one

* Varsta reala: 14

* Level: 11

* ScreenShot /stats: http://img.b-zone.ro/images/3yk79zu2jd2m1qctnrkm.png

* Factiuni anterioare: paterno stracci

* Skill'uri la joburi secundare: am skill 4 la detectiv (Pentru a intra este necesar skill 5 la jobul detective, in caz contrar veti fi respins, vrem screenshot co /skill 1)

* De ce doresti sa intri in Hitman Agency?: sa dao o lectie tuturor ce nu isi tin gura (Dorim o descriere cat mai complexa nu ca-mi place ca sa omor)

* Stii regulile Hitman Agency?: da

* Esti de acord cu faptul ca trebuie sa stai in Hitman Agency pentru minim 2 saptamani?: da

* Vei respecta liderul si membrii cu rank mai mare din Hitman Agency?: da

* Alte precizari?: regret ca nu mam inteles cu lexutu si ghost si aq realizez ca am fost un #cenzurat# vorba lui ghost ... sper sa ma acceptati

Link to comment
Share on other sites

* Nick: betea

* Varsta reala: 17

* Level: 20

* ScreenShot /stats: http://www.img.b-zone.ro/viewer.php?file=i...y74nneeut5n.png

* Factiuni anterioare: mr-lider,ng,medics,fbi

* Skill'uri la joburi secundare: (Pentru a intra este necesar skill 5 la jobul detective, in caz contrar veti fi respins, vrem screenshot co /skill 1) skill 5:detective,nr,mechanic

http://www.img.b-zone.ro/viewer.php?file=b...hvyh7w8le7f.png

* De ce doresti sa intri in Hitman Agency?: (Dorim o descriere cat mai complexa nu ca-mi place ca sa omor) e o factiune foarte serioasa,am multi prieteni acolo,stiu ca pot lucra cu ei in echipa,imi palce foarte mult

* Stii regulile Hitman Agency?: da

* Esti de acord cu faptul ca trebuie sa stai in Hitman Agency pentru minim 2 saptamani?: da

* Vei respecta liderul si membrii cu rank mai mare din Hitman Agency?: da

* Alte precizari?: sper sa fiu acceptat.ms . am pus tot pe aia de sus k am vazut k nu teai uitat

Link to comment
Share on other sites

•Nick:Vampirul

•Varsta reala:14

•Level:15

•ScreenShot /stats:acum sunt pe laptop

•Factiuni anterioare:ykz,barzini,stracci,cuneo,fireman/paramedics

•Skill'uri la joburi secundare: (Pentru a intra este necesar skill 5 la jobul detective, in caz contrar veti fi respins, vrem screenshot co /skill 1):5 detective,3 mechanic,2 car jacker

•De ce doresti sa intri in Hitman Agency?: (Dorim o descriere cat mai complexa nu ca-mi place ca sa omor):imi place sa rezolv contracte,imi place liderul factiune,si as vrea sa ma inteleg bn cu membri factiuni

•Stii regulile Hitman Agency?:Da

•Esti de acord cu faptul ca trebuie sa stai in Hitman Agency pentru minim 2 saptamani?:Da

•Vei respecta liderul si membrii cu rank mai mare din Hitman Agency?:Da

•Alte precizari?: lexutzu imi pare rau dar pe data de 02.01.2010(maine) voi reveni cu poza la ''skill 1'' si cu poza la stats.Acum sunt pe laptop im cer scuze dar voi reveni maine cu pozele necesare,iti promit

 

RETRAG CEREREA!!!!!

Link to comment
Share on other sites

As dori sa va spun sa ca faceti degeaba cereri .... maine cand ajung acasa (n-am reusit sa ajung astazi, am intampinat niste probleme) o sa dau invite.

 

 

Astazi am intrat o ora pe sa-mp, am tinut o mica si scurta sedinta, vroiam sa-l iau pe r3g3n3sis dar cum a luat permanent ... apoi GeRRy (astept raspuns de la GhosTx si JustMed daca a trecut testele).

Astept sa-l contactez pe Pa1 sa vad daca vrea fiindca membrii mei il vor.

In caz de Pa1 nu doreste .... o sa-l intreb pe d3m0 si daca nici el nu doreste o sa aleg dintr-o aplicatie de aici !

Link to comment
Share on other sites

* Nick: Alpacino

* Varsta reala: 14

* Level: 18

* ScreenShot /stats: 28v1zqtgltely63167s9.png

* Factiuni anterioare: stracci

* Skill'uri la joburi secundare: am skill 5 la detectiv (

* De ce doresti sa intri in Hitman Agency?: sa dao o lectie tuturor ce nu isi tin gura (Dorim o descriere cat mai complexa nu ca-mi place ca sa omor)

* Stii regulile Hitman Agency?: da

* Esti de acord cu faptul ca trebuie sa stai in Hitman Agency pentru minim 2 saptamani?: da

* Vei respecta liderul si membrii cu rank mai mare din Hitman Agency?: da

* Alte precizari?:

Link to comment
Share on other sites

•Nick:Vampiru

•Varsta reala:14

•Level:15

•ScreenShot /stats:se vede mai jos

•Factiuni anterioare:ykz.medics,stracci,barzini,paterno,cuneo

•Skill'uri la joburi secundare: (Pentru a intra este necesar skill 5 la jobul detective, in caz contrar veti fi respins, vrem screenshot co /skill 1):detective 5,mechanic 3 si ss se vede mai jos

•De ce doresti sa intri in Hitman Agency?: (Dorim o descriere cat mai complexa nu ca-mi place ca sa omor):Pt ca imi place aceasta factiune

•Stii regulile Hitman Agency?:Da

•Esti de acord cu faptul ca trebuie sa stai in Hitman Agency pentru minim 2 saptamani?:Da

•Vei respecta liderul si membrii cu rank mai mare din Hitman Agency?:Da

•Alte precizari?:sper sa ma accepti pt teste

fxgkdvu8glwocbly2h.png

Link to comment
Share on other sites

* Nick: MetalCore

* Varsta reala: 16

* Level: 7

* ScreenShot /stats: http://www.img.b-zone.ro/images/pmt8a9ji4wqj6uj9tj83.png

* Factiuni anterioare: taxi,FBI,Tattaglia (pe alt acc care nu mai intru); NR (pe acesta)

* Skill'uri la joburi secundare: 4 Detective , 5 news reporter http://www.img.b-zone.ro/images/l8tle18hjo9ripau55yw.png

http://www.img.b-zone.ro/images/k90t0ypjmlc8y42y1jot.png

* De ce doresti sa intri in Hitman Agency?: Intotdeauna miam dorit sa intru in factiunea aceasta pt ca este o factiune puternica, cu playeri respectabili si nu oricine intra in ea.

* Stii regulile Hitman Agency?: Da

* Esti de acord cu faptul ca trebuie sa stai in Hitman Agency pentru minim 2 saptamani?: Da

* Vei respecta liderul si membrii cu rank mai mare din Hitman Agency?: Fara nici o indoiala

* Alte precizari?: Va rog acceptatima nu o sa regretati! Multumesc anticipat!

Link to comment
Share on other sites

Nick: [Mr][byNuM]

Varsta reala: 15

Level: 6 dar am respectu 42/28 deoarce nu dau /buylevel pana luni pentru cami iau donater.

ScreenShot /stats: http://img.b-zone.ro/images/dopq8iwcoktler3i3v7y.png

Factiuni anterioare: -

Skill'uri la joburi secundare: (Pentru a intra este necesar skill 5 la jobul detective, in caz contrar veti fi respins, vrem screenshot co /skill 1)

De ce doresti sa intri in Hitman Agency?: (Dorim o descriere cat mai complexa nu ca-mi place ca sa omor) Deoarece Hitman Agency Este o factiune Respectata si foarte Remarcabila!

Stii regulile Hitman Agency?: Da desigur!

Esti de acord cu faptul ca trebuie sa stai in Hitman Agency pentru minim 2 saptamani?: Da

Vei respecta liderul si membrii cu rank mai mare din Hitman Agency?: Da

Alte precizari?: Sper sa fiu acceptat !!!

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: dacy12
  • Varsta reala: 14
  • Level: 17-18
  • ScreenShot /stats: http://www.img.b-zone.ro/images/o5gxkgx6ix1ttpub1nm.png
  • Factiuni anterioare: Tow Car Company,Federal Bureau of Investigation,The Corleone family
  • Skill'uri la joburi secundare: (Pentru a intra este necesar skill 5 la jobul detective, in caz contrar veti fi respins, vrem screenshot co /skill 1) http://www.img.b-zone.ro/images/o5gxkgx6ix1ttpub1nm.png
  • De ce doresti sa intri in Hitman Agency?: (Dorim o descriere cat mai complexa nu ca-mi place ca sa omor) Pentru ca imi place foarte mult,vreau sa efectuez cat mai multe contracte si sa le efectuez cat mai discret :-bd
  • Stii regulile Hitman Agency?: da desigur
  • Esti de acord cu faptul ca trebuie sa stai in Hitman Agency pentru minim 2 saptamani?: da mult mai mult
  • Vei respecta liderul si membrii cu rank mai mare din Hitman Agency?: da
  • Alte precizari?: Sper sa ma acceptati pentru teste ,pentru ca imi doresc foarte mult sa intru in Hitman Agency
Link to comment
Share on other sites

* Nick: DeYn[bZ]

* Varsta reala: 15

* Level: 6 / 7

* ScreenShot /stats: http://i50.tinypic.com/11vi3cg.png

* Factiuni anterioare: -

* Skill'uri la joburi secundare: Inca nu am

* De ce doresti sa intri in Hitman Agency?: Sa pot indeplini Contractele si sa fiu alaturi de Hitman Agency

* Stii regulile Hitman Agency?: Da

* Esti de acord cu faptul ca trebuie sa stai in Hitman Agency pentru minim 2 saptamani?: Da

* Vei respecta liderul si membrii cu rank mai mare din Hitman Agency?: Da

* Alte precizari?: Va urez mult succes

Link to comment
Share on other sites

Nick: Moartea ( asa zis si CreeD)

* Varsta reala: 16 sute de ani

* Level: 24

* ScreenShot /stats: se vede in joc

* Factiuni anterioare: Toate in afara de Cuneo si Paterno

* Skill'uri la joburi secundare: Skill 5 : Detective , News reporter , Drugs Dealer ; Skill 2 car dealer

* De ce doresti sa intri in Hitman Agency?: Aici am prietenii adevarati.

* Stii regulile Hitman Agency?: da

* Esti de acord cu faptul ca trebuie sa stai in Hitman Agency pentru minim 2 saptamani?: da

* Vei respecta liderul si membrii cu rank mai mare din Hitman Agency?: da

* Alte precizari?: NU SUNT MURATURA!!!

Link to comment
Share on other sites

* Nick: Pa1

* Varsta reala: 16

* Level: 26

* ScreenShot /stats: http://www.img.b-zone.ro/images/fbzzl21lt2h0mnsz0cv2.png

* Factiuni anterioare: PD,Paterno,F.B.I

* Skill'uri la joburi secundare: am skill 5 la detectiv (Pentru a intra este necesar skill 5 la jobul detective, in caz contrar veti fi respins, vrem screenshot co /skill 1)

* De ce doresti sa intri in Hitman Agency?: imi place aceasta factiune si am niste prieteni buni in ea (Dorim o descriere cat mai complexa nu ca-mi place ca sa omor)

* Stii regulile Hitman Agency?: da

* Esti de acord cu faptul ca trebuie sa stai in Hitman Agency pentru minim 2 saptamani?: da

* Vei respecta liderul si membrii cu rank mai mare din Hitman Agency?: da

* Alte precizari?: sper sa fiu acceptat.

Edited by Pa1
Link to comment
Share on other sites

•Nick:Blade_Trinity

•Varsta reala:16

•Level:16

•ScreenShot /stats:server down

•Factiuni anterioare:Medics, paterno, pd,ng

•Skill'uri la joburi secundare: (Pentru a intra este necesar skill 5 la jobul detective, in caz contrar veti fi respins, vrem screenshot co /skill 1)am skill 5

•De ce doresti sa intri in Hitman Agency?: (Dorim o descriere cat mai complexa nu ca-mi place ca sa omor):mi-am dorit de la inceput

•Stii regulile Hitman Agency?:Da

•Esti de acord cu faptul ca trebuie sa stai in Hitman Agency pentru minim 2 saptamani?:Da

•Vei respecta liderul si membrii cu rank mai mare din Hitman Agency?:Da

•Alte precizari?:voi iesi din NG cand se redeschide sv

Link to comment
Share on other sites

Nick: N33d4Sp33d

Varsta reala: 14

Level: 25

ScreenShot /stats: http://img.b-zone.ro/images/66490515233007173989.png

Factiuni anterioare: TCC, FBI, NG, NR, The Paterno Family, The Stracci Family

Skill'uri la joburi secundare: (Pentru a intra este necesar skill 5 la jobul detective, in caz contrar veti fi respins, vrem screenshot co /skill 1): http://img.b-zone.ro/images/33951928539462674025.png

De ce doresti sa intri in Hitman Agency?: (Dorim o descriere cat mai complexa nu ca-mi place ca sa omor): Vreau sa intru de mult, si am prieteni aici... :)

Stii regulile Hitman Agency?: Aha :>

Esti de acord cu faptul ca trebuie sa stai in Hitman Agency pentru minim 2 saptamani?: Dea

Vei respecta liderul si membrii cu rank mai mare din Hitman Agency?: Aha :))

Alte precizari?: Nema

Edited by N33d4Sp33d
Link to comment
Share on other sites

•Nick:TOmblerone

•Varsta reala:16

•Level:32

•ScreenShot /stats:41671658570525445383_thumb.png

•Factiuni anterioare:pd-ng-fbi-corleone-roms-hitman-corleone-fbi-etc

•Skill'uri la joburi secundare: (Pentru a intra este necesar skill 5 la jobul detective, in caz contrar veti fi respins, vrem screenshot co /skill 1)am skill 5

•De ce doresti sa intri in Hitman Agency?: (Dorim o descriere cat mai complexa nu ca-mi place ca sa omor)imi place factiunea foarte mult

•Stii regulile Hitman Agency?:Da

•Esti de acord cu faptul ca trebuie sa stai in Hitman Agency pentru minim 2 saptamani?:Da

•Vei respecta liderul si membrii cu rank mai mare din Hitman Agency?:Da

•Alte precizari?:bafta

Link to comment
Share on other sites

Nick: N33d4Sp33d

Varsta reala: 14

Level: 25

ScreenShot /stats: http://img.b-zone.ro/images/66490515233007173989.png

Factiuni anterioare: TCC, FBI, NG, NR, The Paterno Family, The Stracci Family

Skill'uri la joburi secundare: (Pentru a intra este necesar skill 5 la jobul detective, in caz contrar veti fi respins, vrem screenshot co /skill 1): http://img.b-zone.ro/images/33951928539462674025.png

De ce doresti sa intri in Hitman Agency?: (Dorim o descriere cat mai complexa nu ca-mi place ca sa omor): Vreau sa intru de mult, si am prieteni aici... :)

Stii regulile Hitman Agency?: Aha :>

Esti de acord cu faptul ca trebuie sa stai in Hitman Agency pentru minim 2 saptamani?: Dea

Vei respecta liderul si membrii cu rank mai mare din Hitman Agency?: Aha :))

Alte precizari?: Nema

 

 

•Nick:TOmblerone

•Varsta reala:16

•Level:32

•ScreenShot /stats:41671658570525445383_thumb.png

•Factiuni anterioare:pd-ng-fbi-corleone-roms-hitman-corleone-fbi-etc

•Skill'uri la joburi secundare: (Pentru a intra este necesar skill 5 la jobul detective, in caz contrar veti fi respins, vrem screenshot co /skill 1)am skill 5

•De ce doresti sa intri in Hitman Agency?: (Dorim o descriere cat mai complexa nu ca-mi place ca sa omor)imi place factiunea foarte mult

•Stii regulile Hitman Agency?:Da

•Esti de acord cu faptul ca trebuie sa stai in Hitman Agency pentru minim 2 saptamani?:Da

•Vei respecta liderul si membrii cu rank mai mare din Hitman Agency?:Da

•Alte precizari?:bafta

 

Acceptati.

Link to comment
Share on other sites

  • Bagwell changed the title to Hitmen Agency - Alătură-te Agenției | Join the Agency
  • Hawk ToV unlocked and locked this topic
  • South Maximus unpinned this topic
  • Jackus pinned this topic
  • Hawk ToV unlocked this topic
  • Hawk ToV locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.