Jump to content

Hitmen Agency - Alătură-te Agenției | Join the Agency


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nume in joc:Thomas_Jefferson

Level:49.

Varsta(reala):17.

Sex (masculin / feminin) :Masculin.

De cat timp jucati pe server? :3 ani.

Factiuni precedente : Toate mafiile(cele vechi), School instructor, PD(6), FBI(1),NG(3),TTC owner, Taxi cab (6)

Rank-ul ultimei factiuni : 1 TTC.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Inactivitate, n-am avut net şi curent o saptamana, lucrau cei de la service.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : TTC owner.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pentru că este o agenţie foarte serioasă şi îmi place să fac contracte cât mai nevăzute.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu omorârea unor persoane în schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? :Bineînteles.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da, este o agenţie foarte serioasă.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu, mă înţeleg bine cu toti, chiar am prieteni foarte buni aici.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 4-5 ore.

Nickname-uri anterioare : Nu mi-am schimbat numele până acum.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://imgur.com/E2GWy8e

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0, sunt băiat cuminte.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Mulţumesc pentru timpul acordat cererii mele.

Edited by Thomas Jefferson
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Silviu1333

Level: 25

Varsta(reala): 15

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 29.11.2011

Factiuni precedente :

Green Street Bloods

Taxi LV

Vietnamese Boys

Southen Pimps 2x

Federal bureau of Investigations

LV Police Departament

The Tsar Bravar

 

Rank-ul ultimei factiuni : 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Nu era activitate si nu se lucra in echipa

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : LVPD si Taxi LV rank 2

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Vreau sa ma alatura agentie deoarece imi face cu ce se ocupa si mereu mi-am dorit sa fac parte din ia

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu asasinarea jucatorilor in schimbul unei sume de bani

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Desigur

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman :Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 4-5 ore

Nickname-uri anterioare : Nu am avut

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? :Desigur

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Normal

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/GcKzuxN.jpg

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3 - /ad aiurea

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Salut salut

Link to comment
Share on other sites

MODEL DE CERERE:

Nume in joc: ValentinoRossi

Level: 40

Varsta(reala): 17

Sex (masculin / feminin) : M

De cat timp jucati pe server? :1 an

Factiuni precedente :F/M ; TTC ; Taxi ; FBI ; Hitmen ; 69 Pier Mobs

Rank-ul ultimei factiuni : 2

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Vreau sa ma intorc aici

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Hitmen Agency sublider

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pentru ca aici ma simt cel mai bine

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea unor persoane in schimbul unei sume de bani

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Da

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Demiterea liderului

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 6-8

Nickname-uri anterioare :

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/wUbcIHL.jpg

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) :DB fara sofer

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?:da

Alte precizari? : nu

Edited by ASK
Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru teste sunt urmatorii:

 

- Jackie_Dee

- sNaKs2000

- TrNA

- MefX

- Adrian17

- [sQ]Exibo

- PauL.

- Picone

- PiTyK

- dany313

- Radu

- OgiCa

- Ozzy

- [GF]Mr.FLAy

- Awake

- Wilder

- Thomas-Jefferson

- ValentinoRossi

 

Aveti la dispozitie 24 de ore pentru a da testele.

Veniti la HQ pentru teste, stati in liniste si asteptati un rank 4 + disponibil.

Succes !

 

RESPINSI:

 

- Zarzare - Ai avut prea multe ban-uri

- Mr.Boss_iuLian - Nu prea te-am vazut prin joc

- MoNNsTeR - Nu ai experienta necesara

- Criminal.xD - Ai avut ban-uri

- avatar90 - In toate factiunile pe unde ai fost nu ai stat mai mult de 2 saptamani

- MiraJ - Mai trebuie sa acumulezi experienta

- AnDr3uTzZu - Nu prea te-am vazut prin joc, avut si ban

- Alexan - Nu ai experienta necesara

- RazvyBest - Ai avut ban pentru motive destul de grave

- Dipper - Ultima factiune ai parasit-o intr-un mod destul de urat

- Cruzzz - Nu ai experienta necesara

- Alex_Workout - Nu ai experienta necesara

- fadDy_Gemini - You are inactiv

- [b2w]HenrY14 - Nu te-am mai vazut de foarte mult timp prin joc

- Kiryu - Ai avut ban pentru un motiv jenant

- Andy.. - Mai trebuie sa acumulezi experienta

- [M.F]Andrei_Mafia - In ultima perioada ai inceput sa o lasi cam usor

- Blexu - Mai trebuie sa acumulezi experienta

- StrikeR. - Ai FP

- Alexyno - Putea sa faca si de pe Chrom, ai avut si ban

- CLOD - De ceva timp nu te-am mai vazut in joc

- Deejay.Dany - Mai trebuie sa acumulezi experienta, ai avut si ban-uri

- Nutu. - In ultima perioada esti cam inactiv, si nu cred ca este acela motivul adevarat pentru care ai fost dat afara

- Kevinless - Mai trebuie sa acumulezi experienta, + nu te-am mai vazut de ceva timp in joc

- Abraxos - Nu ai experienta necesara

- Rusnac.bz - Nu ai experienta necesara

- Silviu1333 - In ultima perioada esti cam inactiv

Edited by AdyTzuu
Link to comment
Share on other sites

RO : Hitmen Agency recruteaza 9 noi agenti.

Aplicatiile vor fi deschise 24 de ore.

Aplicatiile necorespunzator completate vor fi din prima respinse.

 

EN : Hitmen Agency is recruting 9 new agents.

The application topic will be unlocked for 24 hours.

The applications that are not correctly writen will be from the start revoked.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Naga

Level: 26

Varsta (reala): 14

Sex (masculin / feminin): Masculin

De cat timp jucati pe server?: De 1 an.

Factiuni precedente: Verdant Family, Tow Truck Company si Red Dragon Triad. Pentru mai multe delatii despre factiunile mele precedente gasiti in "about me".

Rank-ul ultimei factiuni: 2

Motivul pentru care ati parasit / ati fost demisi din fosta factiune: Am fost demis din Red Dragon Triad pentru ca am facut liderului reclamatie. A fost o decizie luata la nervi din pacate si nu stiam de consecinta ce urma sa fie, adica demiterea cu 3/3 FW. Am constientizat ca defapt eu am gresit si am incercat sa-mi repar greseala retragand reclamatia si cerandu-mi iertare liderului atat pe forum cat si in joc, dar n-am scapat de sanctiune si totusi, mi-a parut rau pentru ce-am facut.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (specifica factiunea): Verdant Family - rank 3, Tow Truck Company - rank 3.

De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Deoarece este factiunea mea de suflet. In aceasta agentie exista seriozitate, activitate si respect. Mi-ar placea sa indeplinesc contracte cat mai silentioase si sa lucrez sub acoperire. De asemenea, pot arata agentiei de ce sunt in stare prin raportul de activitate si nu numai. Sunt hotarat sa raman in Hitmen Agency pentru o perioada indelungata de timp si sa ma dedic agentiei cu mare sinceritate si devotament.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Aceasta agentie se ocupa cu indeplinirea contractelor. Un contract consta in asasinarea silentioasa a unei persoane (poate fi specificata prin comanda "mycontract") in schimbul unei sume de bani.

Stii regulile Hitmen Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Desigur ca da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele sau prostiile nu-si au rostul?: Da!

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Sincer sa fiu, da, dar s-a intamplat demult.

Ai mai fost membru Hitman: Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost): -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: 5 - 8 ore.

Nickname-uri anterioare: Nu am avut.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/sez7kepwl/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce): 0/3 warns.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce): Am primit ban de 2 ori pentru DM in safe-zone. Eram incepator atunci, prin 2012 s-a intamplat.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care): Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari?: Multumesc pentru timpul acordat! Sa aveti sanatate ca-i mai buna decat toate!

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: whimp

Level: 30+

Varsta(reala): 21 ani

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : Din 2009

Factiuni precedente : TTC x3, Barzini Family x4, Hitman Agency, National Guard, Paterno Family x3, FBI, Tattaglia Family, Stracci Family, School Instructor

Rank-ul ultimei factiuni : 3

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : M-am lasat o perioada de SAMP

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 4 (TTC)

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pentru ca este cea mai buna, organizata factiune si imi place foarte mult cu ce se ocupa

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu asasinarea jucatorilor in schimbul unei sume de bani, pe scurt cu contracte

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Da

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu am mai avut timpul necesar pentru indeplinirea raportului saptamanal

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 4-7, depinde

Nickname-uri anterioare : Nu am avut

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/yo8nWza.jpg

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Desigur

Alte precizari? : Va multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Wilson.

Level: 30

Varsta(reala): 17 ani

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : Aproape un an.

Factiuni precedente : School instructor - rank 1 , School Instructor - rank 1 , SFPD - Rank 3

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 3

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am vrut sa incerc ceva nou deoarece era foarte mult de munca in SFPD si am avut probleme in real-life si nu prea mai aveam timp, dar acum nu mai este nici-o problema.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 3 - SFPD

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece aceasta agentie mi se pare una foarte respectata si indragita de toti, cu un lider pe masura si imi place sa fiu silent.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu asasinarea oamenilor contra-cost .

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Desigur.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Desigur.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu , dar imi doresc foarte mult acest lucru.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 4-6 ore.

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/FS6JSgk.jpg

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : Nu am si nici nu am avut warn-uri.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu am fost banat.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Daca voi fi,il voi plati fara nici-o problema.

Alte precizari? : Multumesc pentru timpul acordat.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: [mR].KeeN

Level: 26

Varsta(reala): 17

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 3 ani.

Factiuni precedente : GSB , Pimp , Tsar Bratva , News Reporter , Avispa , Red Dragon Triad.

Rank-ul ultimei factiuni : 3.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Cerere de demisie.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 3 (GSB)

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pentru ca imi place aceasta munca.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Aceasta agentie se ocupa cu omorarea playerilor intr-un mod silentios.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu am mai fost.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 7-8 ore.

Nickname-uri anterioare : N-am avut nickname-uri anterioare.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i44.tinypic.com/rj0gsj.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu am fost banat.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu sunt.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Sper sa fiu acceptat!

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Quasar

Level: 32

Varsta(reala): 17 ani

Sex (masculin / feminin): Masculin

De cat timp jucati pe server?: Un an si cateva luni.

Factiuni precedente: School Instructor (1), News Reporter (1), Vietnamese Boys (3), Los Santos Police Department (3), The Tsar Bratva (2).

Rank-ul ultimei factiuni: Rank 2 (The Tsar Bratva)

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Au intervenit cateva probleme, dar am rezolvat.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea): Rank 3 - Vietnamese Boys; Los Santos Police Department

De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Pentru ca imi place cu ce se ocupa si este o factiune formata din jucatori seriosi.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Asasinarea persoanelor in schimbul unor sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman: Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost): -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: 3-4 ore.

Nickname-uri anterioare: Rage

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/h1edgarp3/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce): 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce): Cand aveam level mic si eram incepator pentru dm aiurea o singura data.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care): Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari?: -

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc:[rTn]FaBii.

Level:33

Varsta(reala):14

Sex (masculin / feminin) :masculin

De cat timp jucati pe server? :1 an si cateva luni

Factiuni precedente :Ls Taxi; Southern Pimps; FBI; Vietnamesse Boys.

Rank-ul ultimei factiuni :Vietnamesse Boys - Rank 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune :Din Vietnamesse Boys am fost demis deoarece am avut ceva probleme si am fost inactiv o perioada si nu am putut posta evidenta war si raportul de activitate arms dealer.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) :Ls Taxi-Rank 2

De ce doriti sa va alaturati agentiei? :Doresc sa ma alatur agentiei deoarece este cea mai activa factiune, imi place foarte mult si mi-as dori foarte mult sa indeplinesc contracte.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? :Agentia se ocupa cu indeplinirea contractelor silent.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? :Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? :Desigur.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?:Nu, niciodata.

Ai mai fost membru Hitman :Nu, dar imi doresc foarte mult sa intru in hitman.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? :7-8 ore fara afk

Nickname-uri anterioare :fabicod

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? :Desigur.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:http://postimg.org/image/lvpif0p97/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) :0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) :Da, pentru deranj event-3 zile.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) :Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?:Da.

Alte precizari? :Multumesc pentru timpul acordat acestei aplicatii!

Edited by rTn FaBii
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Ozzy

Level: 48+

Varsta(reala): 22 ani

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 15.08.2009

Factiuni precedente :

 

9ar2ub.jpg

RANK 1=>14 zile=>Lider Cr1spy

lNWxNfS.png

SUBLIDER=>4 saptamani=>Lider JustMed

cvmbZMq.png

RANK 2=>16 zile=>Lider Snizel

01t9wge.png

SUBLIDER=>3 luni=>Lider vaN

01t9wge.png

RANK 1=>23 zile=>Lider Snizel

01t9wge.png

RANK 3=>5 saptamani=>Lider Snizel

01t9wge.png

RANK 2=> 4Saptamani=>Lider vaN

206200_447174481967191_277144248_n.jpg

RANK 1=> 14 zile=>Lider dubliss

206200_447174481967191_277144248_n.jpg

RANK 1=>14 zile=>Lider ZaNuu

q8FMt7o.png

RANK 1=> 14 zile=>Lider F4LBestial

cDu21Vj.png

RANK 1=>25 zile=>Lider GhosTx

qxRHk4z.png

RANK 1=>4 saaptamani si 3 zile=>Lider Razvan14

dbZHfBm.png

RANK 1=>16 zile=>Lider IonuC

dbZHfBm.png

RANK 3=> 9 saptamani=>Lider Kelton

dbZHfBm.png

RANK 2=>4saptamani si 4 zile=>Lider IonuC

hitmanaboutme.gif

RANK 1=>16 zile=> Lider T U R K A Z

xLAeKAD.png

RANK 1[FP 60/60]=>12 zile=>Lider SlomY

80Heof9.png

RANK 1[FP 60/60]=>10 zile=>Lider Freddy[south FreddyxD]

fbi.png

RANK 1=>2 saptaani=>Lider ByFydo

southernpim.png

RANK 2=>2 saptamani si 5 zile=>Lider Shooter

cDu21Vj.png

Rank 1[FP 60/60]=>9 zile=>Lider Coza

 

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 1 -Vietnamese Boys

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Cerere demisie.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Am fost sublider in Tattaglia Family si News Reporter.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Imi place cu ce se ocupa,membrii sunt de nota 10 si as vrea sa intru in aceasta agentie chiar daca ultima data nu prea am invatat .

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Se ocupa cu efectuare contractelor contra unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Da ,pe vremea lui Turkuaz

 

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu prea ma intelegeam cu membrii din acea vreme.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 7+

Nickname-uri anterioare : Sapty,Vis1on

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://imgur.com/WT2BDGB

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? ( precizeaza si de ce) : Da,furt bunuri[a fost din cauza unui prieten]si money cheat [greseala-lag].

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? :Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: [sQ]Watson.

Level: 55

Varsta(reala): 18 ani.

Sex (masculin / feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : 2 ani.

Factiuni precedente :

* School Instructor - rank 2 ; Lider- WeBer.

* The Tattaglia Family- rank 1 ; Lider- Norby.

* Fire & Medic Departament- rank 2 ; Lider- ALLEN.

* The Cuneo Family-rank 1 ; Lider- [F4L] Bestial.

* The Corleone Family-rank 1; Lider- Epsylon.

* National Guard -rank 1 ; Lider- dRE,Kaiac.

*The Paterno Family-rank 1 ; Lider- b0d018.

*The Stracci Family-rank 2 ; Lider-Cristi.

* Fire & Medic Departament- rank 1 ; Lider- uiDivo.

* The Tattaglia Family- rank 2 ; Lider- [F4L]CarTer.

* National Guard- rank 1 ; Lider- dRE, Kelton, Kaiac.

* Police Departament- rank 2 ; Lider- [F4L]Teylo.

* The Corleone Family- rank 1 ; Lider-Mr.Kassadin.

*The Corleone Family- rank 2 ; Lider-[F4L]Nielsen.

* Police Departament- rank 4 ; Lider- [F4L]Teylo.

*Southern Pimps- rank 2 ; Lider- Sonny.

*Mayor- Rank 6.

*San Fierro Police Departament - rank 2 ; Lider- Seba97

Rank-ul ultimei factiuni : 2

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am parasit ultima factiune deoarece doresc sa intru in Hitmen Agency.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 4 - Los Santos Police Departament, Rank 6 - Mayor.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece este una dintre cele mai respectate factiuni si am foarte multi prieteni aici.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Hitman Agency se ocupa cu asasinarea persoanelor in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Desigur.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 8-9 ore/zi.

Nickname-uri anterioare : Mr.Daniel95, [bTD]BurN.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Desigur.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Click!

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da, dar nu este cazul.

Alte precizari?: Sa traim bine.

Edited by SQ Watson
Link to comment
Share on other sites

Nume în joc: Witepah

Level: 28

Vârsta(reală): 14

Sex (masculin / feminin) : Masculin.

De cat timp jucați pe server? : Joc de aproximativ un an, dar cu pauze.

Facțiuni precedente :

 

- School Instructors( Rank 2 )

- Green Street Bloods( Rank 2 )

- School Instructors( Rank 1 )

- San Fiero Police Departament( Rank 1 )

 

Rank-ul ultimei facțiuni : 1.

Motivul pentru care ați părăsit/ați fost demiși din fosta facțiune : Cerere de demisie. Aveam 1 Faction Warn pentru o absență și eram pe cale să mai iau unul pentru că am glumit cu un fost coleg din School Instructors si acesta mi-a făcut post.

Cel mai mare rank avut în vreo facțiune (Specifică facțiunea) : Am avut rank 2 în School Instructors și Green Street Bloods.

De ce doriți să vă alăturați agenției? : Vreau să intru în Hitmen Agency pentru că îmi place cu ce se ocupă, este o agenție serioasă și consider că am calitățile necesare pentru a duce un contract la capăt în silent mode.

 

Cu ce considerați că se ocupă această agenție? : Hitmen Agency se ocupă cu uciderea unor persoane, fără ca acestea să iși dea seama, în favoarea unei sume de bani.

Ști regulile Hitman Agency și ai citit măcar odată Info, orders and Agency skins? : Da.

Întelegeți că suntem o agenție seriosă de asasini și glumele și prostiile nu-și au rostul? : Da. Am văzut pe pielea mea ce se poate întampla dintr-o glumița, chiar dacă este facută unui prieten.

Ai avut antecedente cu unul sau mai mulți membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul ieșirii / demiterii din Hitman (în caz că ai mai fost) : -

Câte ore pe zi acordați acestui joc, fară afk? : 5-15 ore.

Nickname-uri anterioare : -

Considerați că aveți capacitatea de a îndeplini un contract fără probleme? : Da.

Aveți capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + să apara si /time când e făcută) și skill la detectiv: Stats | Skill

Câte wărn'uri ai în joc? (precizează de ce) : 0/3

Ați fost vreodată banat pe vreun motiv anume? (precizează și de ce) : -

Ești pe BlackList'ul unei facțiuni? (precizează care) : Nu.

Ești dispus să plătești să fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizări? : Mulțumesc pentru atenția acordată!

Edited by witepah
Link to comment
Share on other sites

  • Nume in joc: XtaZy
  • Level: 51
  • Varsta(reala): 16 ani
  • Sex (masculin / feminin) : Masculin
  • De cat timp jucati pe server? : De pe 28.05.2011
  • Factiuni precedente : The Tattaglia Family, The Stracci Family, News Reporter, School Instructors, School Instructors, Los Santos Police Department, San Fierro Taxi.
  • Rank-ul ultimei factiuni : 5
  • Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Ma plictisisem sa fiu taximetrist si am vrut sa incerc altceva.
  • Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 5 ( LSPD & SF Taxi )
  • De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pentru ca doresc de mult timp sa am alatur acestei agentii si imi place ceea ce se practica aici.
  • Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Aceasta agentie se ocupa cu asasinarea oamenilor in schimbul unor sume de bani.
  • Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da
  • Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da
  • Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu
  • Ai mai fost membru Hitman : Nu
  • Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -
  • Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 6-7 ore
  • Nickname-uri anterioare : -
  • Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da
  • Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Sigur
  • Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/cai14n7qf/
  • Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3
  • Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da - Joypad x1
  • Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu sunt pe blacklist
  • Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da
  • Alte precizari? : Multumesc anticipat!

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Wheeljack

Level: 55

Varsta(reala): 18 ani

Sex (masculin / feminin) : masculin

De cat timp jucati pe server? : 3 ani fara 2 luni

Factiuni precedente : Tow Truck Company, School Instructor, News Reporter, Green Street Bloods, Red Dragon Triad, FBI, National Guard, Avispa Rifa, Verdant Family.

Rank-ul ultimei factiuni : National Guard - Rank 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Mi-am depus demisia pentru a putea incerca sa intru in Hitmen Agency.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 5 in Tow Truck Company.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Doresc sa ma alatur acestei agentii deoarece mi-a placut mereu. Am fost o perioada in Hitmen pe Rpg2, asa ca stiu foarte bine cu ce se ocupa.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu asasinarea playerilor in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : Aproximativ 8 ore.

Nickname-uri anterioare : ThierrY.HenrY, [b2w]HenrY14

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Click

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Multumesc pentru timpul acordat. Stiu ca nu am mai fost vazut in game o vreme, dar de 3 saptamani am revenit pe RPG1.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: TaTaie

Level: 55

Varsta (reala): 18 ani.

Sex (masculin / feminin): masculin.

De cat timp jucati pe server?: februarie 2012.

Factiuni precedente:

School Instructors - Leader: Weber (rank 1) - 27.04.2012 - 12.05.2012 -demis

Red Dragon Triad - Leader: Alyn.masteR (rank 2) - 13.05.2012 - 01.07.2012 -wipe

Red Dragon Triad - Leader: Oantzah (rank 2) - 01.07.2012 - 15.07.2012 -wipe

School Instructors - Leader: Weber (rank 2) - 21.07.2012 - 12.08.2012 -wipe

Taxi Las Venturas - Leader: Alex. (rank 1) - 02.10.2012 - 09.10.2012 -demisie

Vietnamese Boys - Leader: ShlomY (rank 1) - 22.10.2012 - 15.11.2012 -demisie

Southern Pimps - Leader: rizEa (rank 4) - 22.11.2012 - 19.04.2013 -demisie

Police Departament LS - Leader: [F4L]Teylo (rank 2) - 05.05.2013 - 05.06.2013 -demisie

Verdant Family - Leader: Raduku. (rank 1) - 30.06.2013 - 14.07.2013 -demisie

69 Pier Mobs - Leader: Explosive (rank 2) - 18.07.2013 - 30.08.2013 -demisie

Rank-ul ultimei factiuni: 2

Motivul pentru care ati parasit / ati fost demisi din fosta factiune: mi-am depus demisia deoarece nu ma simteam in largul meu, unele chestii scapasera de sub control.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (specifica factiunea): Southern Pimps -rank 4

De ce doriti sa va alaturati agentiei?: mi-am dorit dintotdeauna sa intru aici deoarece imi place cu ce se ocupa dar nu mi s-a oferit aceasta sansa, asa ca tot incerc over and over and over and over again.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: aceasta agentie se ocupa cu indeplinirea contractelor contra unei sume de bani.

Stii regulile Hitmen Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele sau prostiile nu-si au rostul?: da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: nu

Ai mai fost membru Hitman: nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost): -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: 5-6 ore

Nickname-uri anterioare: n-am.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: click

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce): 0/3.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce): cand eram newbie, pentru dm/db s.a..

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care): nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: da.

Alte precizari?: bafta !

Edited by x TaTaie x
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: [F4L]Blade

Level: 102

Varsta(reala): 18

Sex (masculin / feminin): M

De cat timp jucati pe server?: 4 ani

Factiuni precedente: PD, Mayor, F.B.I, TTC, NG

Rank-ul ultimei factiuni: 2

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Am ieşit pentru a aplica aici.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea): 6 (FBI, Stracci, Taxi)

De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Deoarece doresc să devin asassin.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Asasinarea diferitor persoane pentru bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman: Da

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost): Am ieşit deoarece am avut probleme vacanţa trecută.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: Peste 5.

Nickname-uri anterioare: Blade_Trinity

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/4heqjkgpf/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce): 0

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce): Da, pentru abuz. S-a crezut că am făcut transferuri abuziv. (In 2010)

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care): Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari?: When you kill for money, there are no rules.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Vito.Scaletta

Level: 31

Varsta(reala): 16 ani

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 3 ani

Factiuni precedente : Taxi LS ( 1 ) ; Southern Pimps ( 1 ) ; 69 Pier mobs ( 2 ) ; Verdant family ( 1 ).

Rank-ul ultimei factiuni : 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am dorit sa intru in LSPD .

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 69 Pier mobs rank 2.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece ar fi o experienta interesanta , si sunt destul de plictisit de mafii.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Se ocupa cu realizarea contractelor in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 10 - 12 ore.

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Aici.

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : La level 7 pentru dm aiurea.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu sunt.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : -

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Sheennn

Level: 50

Varsta(reala): 17

Sex (masculin / feminin) : M

De cat timp jucati pe server? : De aproximativ 1 an si jumatate.

Factiuni precedente : S.I,Taxi,Tattaglia,Verdant,Tsar,RDT,VTB,VTB,Verdant,RDT.

Rank-ul ultimei factiuni : 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Deoarece numai aveam timp, aveam de dat sala ( soferi )

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 4 Tattaglia.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece imi place foarte mult cu ceea ce se ocupa aceasta factiune si imi doresc de foarte mult timp sa intru aici.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Se ocupa cu uciderea altor playeri pentru o anumita suma de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Majoritatea da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : Aproximativ 5 daca nu ma plistisesc.

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://imagnet.ro/images/UX1aE.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da, de 3 ori. Pentru c-bug, la inceputul carierei, pentru kill on ticket cred, si pentru suicide la war ( chiar daca am fost omorat de un coleg ).

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da, dar nu este cazul.

Alte precizari? : Cya!

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: CreS

Level: 49

Varsta(reala): 15 ani.

Sex (masculin / feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : Aproximativ 3 ani.

Factiuni precedente : F & M, Paterno Family, News Reporter, Barzini Family, Taxi Cab Co., F.B.I., Cuneo Family, PD, Tattaglia Family, Red Dragon Triad.

Rank-ul ultimei factiuni : 5 - Red Dragon Triad.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Divergente cu liderul.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 5 - Red Dragon Triad.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pentru ca n-am mai facut parte din aceasta factiune, ar fi ceva nou si sunt sigur ca m-as acomoda acestui tip de factiune.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea unor persoane in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : Totul depinde de dispozitia mea si mai ales de ce activitati am in acea zi. Sunt zile in care imi petrec peste 12h pe server si zile in care imi petrec 2-3 ore.

Nickname-uri anterioare : Nu am avut.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/e7c3hnard/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3 - report aiurea.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da, pentru comportament NON - RP ( 1 zi ).

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Multumesc pentru timpul acordat cererii mele. O zi buna!

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: [sQ]MariO.

Level: 50

Varsta(reala): 20

Sex (masculin / feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : De aproape doi ani.

Factiuni precedente :

  • Taxi Cab Las Venturas [x3]
  • Southern Pimps [x5]
  • Green Street Bloods [x2]
  • The Tsar Bratva
  • Red Dragon Triad [x4]
  • Verdant Family
  • El Loco Cartel [x2]
  • Paramedics
  • Tow Truck Company
  • Los Santos Police Department [x2]
  • Federal Bureau of Investigations
  • San Fierro Police Departmen

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 1 - Lv Taxi

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Inactivitate , nepostare raport.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 2 El Loco Cartel / Southern Pimps

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pentru ca este o factiune unita , si de aproape doi ani de zile nu mi-am facut curaj sa aplic aici , mai bine zis mi-a fost frica ca nu o sa ma descurc , dar acum sunt convins ca o sa ma descurc.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Assasinarea persoanelor , in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu am mai fost.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 4-5 ore depinde de zi.

Nickname-uri anterioare : punK. Skillfull. MariO.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: /Click Here

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3 Dead Mach ( e din anul 2011)

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Joypad . Comportament Non Rp ( Dintr-o greseala)

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu sunt

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Multumesc , si sper sa imi acorzi aceasta sansa.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: [sQ]uN1kul

Level: 40

Varsta(reala): 17 ani

Sex (masculin / feminin) : masculin

De cat timp jucati pe server? : 4 ani

Factiuni precedente :

XWN3Nrl.png (Rank2) - Lider Simon_Dragos

cpY06eu.png (Rank3) - Lider Carlos_Smit

pkEbXyl.png (Rank1) - Lider TheEmperor

eCGuOfV.png (Rank1) - Lider Dienutza

QP9pjml.png (Rank1) - Lider dRE/[F4L]mag1[c]

a4AC9rC.png (Rank2) - Lider Rizea

OEsVdYA.png (Rank2) - Lider Kobra

OEsVdYA.png (Rank1) - Lider MefX

eCGuOfV.png (Rank1) - Lider zeEk.

AaWBaZh.png (Rank1) - Lider Inferno27

0OtEeTR.png (Rank1) - Lider [F4L]Nielsen

QP9pjml.png (Rank1) - Lider [OC]0nlyOne

pYaQryv.png (Rank1) - Lide Letzgo

OEsVdYA.png (Rank2) - exLider NoWay25

Rank-ul ultimei factiuni : 2

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am vrut sa incerc altceva.Alt gen de factiune.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 3 Cuneo

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece este o agentie serioasa,cu membri seriosi.Imi place cu ce se ocupa aceasta agentie si doresc sa intru pentru ca mi se potriveste.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Aceasta agentie se ocupa cu asasinarea oamenilor in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 6-7ore

Nickname-uri anterioare : uN1kul,[bTD]uN1kul

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/Trwb7sJ.jpg

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1 pentru /ad.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Limbaj si aimbot.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : -

Link to comment
Share on other sites

Nume în joc: [F4L]KillerFish

Level: 66.

Vârstă(reală): 17 ani.

Sex (masculin / feminin): Masculin.

De cât timp jucaţi pe server?: Joc pe RPG1 din data de 09.07.2011.

Facţiuni precedente:

  • Fireman / Paramedic - Rank 3
  • The Tattaglia Family - Rank 1
  • The Tattaglia Family - Rank 3
  • Federal Bureau of Investigation - Rank 1
  • Federal Bureau of Investigation - Rank 6
  • LS Police Department - Rank 5

Rank-ul ultimei facţiuni: LS Police Department - Captain (5).

Motivul pentru care aţi părăsit/aţi fost demis din fosta facţiune: Am demisionat pentru a dobândi experienţă şi în alte facţiuni.

Cel mai mare rank avut în vreo facţiune(specifică facţiunea): Federal Bureau of Investigation - Assistant Director (6).

De ce doriţi să vă alăturaţi agenţiei?: Aş dori să devin membru Hitmen Agency deoarece consider că această facţiune este cea mai potrivită pentru mine din mai multe motive. Oricine poate confirma faptul că această agenţie este una dintre cele mai serioase facţiuni iar membrii sunt oameni capabili să menţină o atmosferă plăcută. De altfel nu se cer ore fixe la care trebuie să fii online, astfel că poţi avea un program flexibil.

Cu ce consideraţi că se ocupă această agenţie?: Un membru H.A. are datoria de a prelua cererile anumitor persoane şi de a scăpa lumea de anumite persoane care au un preţ pus pe capul lor.

Ştii regulile Hitmen Agency şi ai citit măcar o dată Info, Orders and Agency skins?: Bineînţeles.

Înţelegeţi că suntem o agenţie seriosă de asasini şi glumele şi prostiile nu-şi au rostul?: Desigur.

Ai avut antecedente cu unul sau mai mulţi membri Hitmen Agency?: Niciodată, chiar din contră.

Ai mai fost membru Hitmen?: Nu am avut ocazia încă.

Motivul ieşirii / demiterii din Hitmen (în caz că ai mai fost): --

Câte ore pe zi acordaţi acestui joc, fără afk?: În medie aloc 6-7 ore pe zi dar acest număr poate creşte considerabil în funcţie de zi.

Nickname-uri anterioare: TheKillerFish

Consideraţi că aveţi capacitatea de a îndeplini un contract fără probleme?: Da deoarece am răbdarea necesară şi ştiu să îmi păstrez calmul într-o situaţie stresantă.

Aveţi capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + să apară şi /time când e făcută) şi skill la detectiv: http://i.imgur.com/k3W9KFG.jpg

Câte warnuri ai în joc? (precizează de ce): 0/3.

Aţi fost vreodată banat pe vreun motiv anume? (precizează şi de ce): Am avut ban temporar deoarece îmi fusese spart contul odată cu mai mulţi oameni.

Eşti pe Black Listul unei facţiuni? (precizează care): Nu am fost, nu sunt şi nu (cred că) voi fi.

Eşti dispus să plăteşti ca să fii scos de pe eventualul Black List?: Da, dacă va fi cazul.

Alte precizări?: Mulţumesc pentru timpul alocat citirii aplicaţiei. Mi-am permis să aduc mici modificări (diacritice) modelului de aplicaţie, sper să nu fie probleme.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Melk

Level: 37

Varsta(reala): 18 ani.

Sex (masculin / feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : De un an si cateva luni.

Factiuni precedente : Tow Truck Company, The Cuneo Family, The Barzini Family, Taxi Cab Company, National Guard, News Reporter, Avispa Rifa si LVPD.

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 1.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Am parasit LVPD deoarece nu mi-au placut noile reguli cu privire la cei de level mic.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 2 in Tow Truck Company, Taxi Cab Company si Avispa Rifa.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pentru a incerca ceva nou.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Se ocupa cu uciderea persoanelor pe care au fost puse contracte in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu am mai fost.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : Cel putin 5 ore.

Nickname-uri anterioare : N-am avut.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/srllVGx.jpg

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da, am fost banat pentru auto-clicker.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu sunt.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: -

Alte precizari? : Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

  • Bagwell changed the title to Hitmen Agency - Alătură-te Agenției | Join the Agency
  • Hawk ToV unlocked and locked this topic
  • South Maximus unpinned this topic
  • Jackus pinned this topic
  • Hawk ToV unlocked this topic
  • Hawk ToV locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.