Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Hitmen Agency - Alătură-te Agenției | Join the Agency


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nume în joc: Only96.

Level: 20.

Vârstă(reală): 17 ani.

Sex (masculin / feminin): Masculin.

De cât timp jucaţi pe server?: Pe RPG1 din data de 11 Iulia 2010

Facţiuni precedente:

 

Paramedics -rank 3

National Guard - Rank 1

 

Rank-ul ultimei facţiuni: National Guard -Rank 1

Motivul pentru care aţi părăsit/aţi fost demis din fosta facţiune: Am demisionat deoarece m-am fost lasat de Sa:mp

Cel mai mare rank avut în vreo facţiune(specifică facţiunea): Paramedics -rank 3

De ce doriţi să vă alăturaţi agenţiei?: As dorii sa ma alaturi acestei agentii deoarece de cand am intrat pe aceasta comunitate mi-am propus sa intru in aceasta agentie serioasa .

Cu ce consideraţi că se ocupă această agenţie?: Un membru H.A. are datoria de a prelua cererile anumitor persoane şi de a scăpa lumea de anumite persoane care au un preţ pus pe capul lor.

Ştii regulile Hitmen Agency şi ai citit măcar o dată Info, Orders and Agency skins?: Bineînţeles.

Înţelegeţi că suntem o agenţie seriosă de asasini şi glumele şi prostiile nu-şi au rostul?: Desigur.

Ai avut antecedente cu unul sau mai mulţi membri Hitmen Agency?: Niciodată, chiar din contră.

Ai mai fost membru Hitmen?: Nu am avut ocazia încă.

Motivul ieşirii / demiterii din Hitmen (în caz că ai mai fost): --

Câte ore pe zi acordaţi acestui joc, fără afk?: 4-5 ore

Nickname-uri anterioare: Dreamcool(alt cont)

Consideraţi că aveţi capacitatea de a îndeplini un contract fără probleme?: Da.

Aveţi capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + să apară şi /time când e făcută) şi skill la detectiv: http://postimg.org/image/j37f39e8d/

Câte warnuri ai în joc? (precizează de ce): 0/3.

Aţi fost vreodată banat pe vreun motiv anume? (precizează şi de ce): Nu.

Eşti pe Black Listul unei facţiuni? (precizează care): Nu

Eşti dispus să plăteşti ca să fii scos de pe eventualul Black List?: Da, dacă va fi cazul.

Alte precizări?: Multumesc

Link to comment
Share on other sites

Nume în joc: drunKer

Level: 40 ( respect points de 44 )

Vârstă(reală): 16

Sex (masculin / feminin): Masculin.

De cât timp jucaţi pe server?: de pe 9 august 2010

Facţiuni precedente: The Tattaglia Family , The Cuneo Family , National Guard , The Stracci Family , Taxi Cab Company , The Tattaglia Family , Verdant Family , Verdant Family , Green Street Bloods , Green Street Bloods.

Rank-ul ultimei facţiuni: 1-Green Street Bloods

Motivul pentru care aţi părăsit/aţi fost demis din fosta facţiune: Am acumulat 3 faction warn-uri.

Cel mai mare rank avut în vreo facţiune(specifică facţiunea): The Tattaglia Family&Green Street Bloods rank 2

De ce doriţi să vă alăturaţi agenţiei?: Vreau sa ma alatur deoarece este o comunitate serioasa care sta ascunsa in "umbra".Vreau sa incep ceva nou.Pana acum "m-am prostit" oarecum...dar de acum vreau sa iau treaba in serios.

Cu ce consideraţi că se ocupă această agenţie?: Membrii acestei agentii se ocupa cu asasinarea unor persoane pe baza unor contracte contra unor sume de bani.

Ştii regulile Hitmen Agency şi ai citit măcar o dată Info, Orders and Agency skins?: Desigur.

Înţelegeţi că suntem o agenţie seriosă de asasini şi glumele şi prostiile nu-şi au rostul?: Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai mulţi membri Hitmen Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitmen?: Nu.

Motivul ieşirii / demiterii din Hitmen (în caz că ai mai fost): --

Câte ore pe zi acordaţi acestui joc, fără afk?: aproximativ 7-12 ore.

Nickname-uri anterioare: -

Consideraţi că aveţi capacitatea de a îndeplini un contract fără probleme?: Da.

Aveţi capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + să apară şi /time când e făcută) şi skill la detectiv:

Câte warnuri ai în joc? (precizează de ce): 1/3-motiv:DeathMatch

Aţi fost vreodată banat pe vreun motiv anume? (precizează şi de ce): Nu.

Eşti pe Black Listul unei facţiuni? (precizează care): Da,la San Fierro Taxi.

Eşti dispus să plăteşti ca să fii scos de pe eventualul Black List?: Da, dacă va fi cazul.

Alte precizări?: Multumesc

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc:RowE.

Level:58

Varsta(reala):17

Sex (masculin / feminin) :Masculin.

De cat timp jucati pe server? :1 an jumate.

Factiuni precedente : Verdant, Cuneo, TTC, Taxi, Barzini, Avispa Rifa , El Loco Cartel .

Rank-ul ultimei factiuni :Verdant 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune :Mi-am pus demisa pentru ca nu puteam fi activ.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) :Barzini -4

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Fiindca am asteptat sa se deschida apicatiile si sa imi incerc norocul, plus ca sunt in stare sa ma bazez pe propriile forte si sa imi fac treaba cum trebuie .

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Agentia este o grupare care se ocupa cu efectuarea contractelor in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? :Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? :Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?:Nu.

Ai mai fost membru Hitman :Da, am fost acceptat pentru teste.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Am picat testele

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? :Cat trebuie ca sa-mi fac treaba.

Nickname-uri anterioare :[bTD]RowE. , [HC]RowE.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? :Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://s11.postimg.org/59zqk4j1v/sa_mp_058.png

Alte precizari? :Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) :1/3 live

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Afaceri ilegale, suicide on wanted, Dm

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?:Da.

Alte precizari? :Sunt constiient ca nu am fost activ, dar am facut asta pentru ca din factiunile de fata nu a fost nici una care m-a atras la fel ca Agentia .

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Cataaa.

Level: 33.

Varsta(reala): 17.

Sex (masculin / feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : 16 Februarie 2010.

Factiuni precedente : Verdant Family, Hitmen Agency .

Rank-ul ultimei factiuni : Freelancer (1).

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am fost demis pentru inactivitate mai mare de 3 zile.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 2 - Verdant Family.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Imi doresc sa ma alatur agentiei pentru ca vreau sa termin ceea ce am inceput acum cateva luni.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Aceasta agentie se ocupa cu asasinarea persoanelor in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Desigur.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Da.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Am fost demis pentru inactivitate mai mare de 3 zile.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 4-5 ore.

Nickname-uri anterioare : -.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Status.

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0 / 3.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu am fost banat niciodata.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Desigur.

Alte precizari? : Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Denii

Level: 28

Varsta(reala): 19 (luna viitoare ii implinesc)

Sex (masculin / feminin) : feminin

De cat timp jucati pe server? : Putin mai mult de doua luni

Factiuni precedente : Fire and Medic Department, Los Santos Police Department

Rank-ul ultimei factiuni : 2

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am parasit ultima factiune deoarece erau multe reguli ascunse sau nescrise, eu eram foarte activa, primeam multe reclamatii intr-o zi si am fost sanctionata pentru ele. Doream sa ajung repede la rank 3 deoarece aveam infernus si nu ma mai fugareau abuzerii. Ajunsesem sa ma plictisesc.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 2 (in ambele precedente)

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Imi place cu ce se ocupa, totul este "in umbra" si un agent nu iese in evidenta.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Aceasta agentie se ocupa cu asasinarea anumitor persoane in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Desigur

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : nu a fost

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 3-6

Nickname-uri anterioare : Nu am avut.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/fzfB2Ui.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Tin foarte mult la reguli si "ma uit urat" la cel care nu le respecta.

Multumesc pentru timpul acordat citirii "CV-ului". O zi frumoasa !

 

@edit: alta poza la /stats

Edited by Denii
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc:Z3U

Level:22

Varsta(reala):23

Sex (masculin / feminin) :Masculin

De cat timp jucati pe server? : Joc din data de 23.07.2013

Factiuni precedente : -

Rank-ul ultimei factiuni : -

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : -

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : -

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Vreau sa ma alatur acestei agentii deoarece imi place sa fiu asasin,

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Pai din punctul meu de vedere agentia se ocupa cu assasinarea persoanelor pentru bani .

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? :da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? :da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?:nu

Ai mai fost membru Hitman :nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-6

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? :da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?:da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:http://postimg.org/image/g6hl15q6x/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : -

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) :Nu am fost niciodată.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) :Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?:da

Alte precizari? :Va multumesc pentru atentia si timpul acordat.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Kovac

Level: 28

Varsta(reala): 17 ani

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : De 3 ani .

Factiuni precedente : Taxi Cab Company , Tow Truck Company , Southern Pimps , Paramedics , The Tsar Bratva .

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 2 .

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Demisie .

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) :Rank 5 - Paramedics

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece aceasta agentie ma pasioneaza foarte mult cu ce se ocupa si demult timp imi doresc sa fac parte din ea .

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Sa asassinarea persoanelor contra-cost .(/contract).

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 7 - 8 ore .

Nickname-uri anterioare : Joe. , KeLviN , [mR].KeLviN. , Cup1d0N.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Bineinteles .

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/rtyyfmfd7/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) :0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da , kamikaze din greseala .

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Multumesc !

Edited by South Kovac
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Bimmer

Level: 41

Varsta(reala): 18

Sex (masculin / feminin) : masculin

De cat timp jucati pe server? : de 1 an jumatate

Factiuni precedente :

Stracci Family - rank 2 - 3 saptamani

Fire and Medic Department - rank 1 - 3 saptamani

Taxi Cab Company - rank 2 - 3 saptamani

Corleone Family - rank 1 - 1 saptamana

National Guard - rank 1 - 3 saptamani

Tow Truck Company - rank 1 - 3 saptamani

The Barzini Family - rank 1 - 1 saptamana

Taxi Cab Company - rank 1 - 4 saptamani

Police Department - rank 2 - 9 saptamani

Paterno Family - rank 1 - 1 saptamana

National Guard - rank 1 - 1 saptamana

San Fierro Police Department - rank 1 - 2 saptamani

Rank-ul ultimei factiuni : 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Nu am mai intrat pe joc, a fost vacanta de vara si am fost plecat de acasa mult timp

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 2 in Police Department si Stracci

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Doresc sa intru in agentie deoarece acesta e visul meu de cand am intrat pe server, vreau sa intru deoarece este si varul meu Adrean aici, si imi place sa lucrez din umbra, sa efectuez contractele.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Aceasta agentie se ocupa cu asasinarea unor persoane in schimbul unor sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu am fost

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 4-5 ore

Nickname-uri anterioare : Nu am avut

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Desigur

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:

sa_mp_000.png

picture uploading

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da odata la level mic, pentru /enter la War

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Multumesc pentru atentia acordata, astept cu nerabdare raspunsul.

Edited by Bimmer
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc:SergiuYo1998

Level:21

Varsta(reala):15

Sex (masculin / feminin) :Masculin

De cat timp jucati pe server? :5-6 luni

Factiuni precedente :Taxi Cab Company LS, LSPD

Rank-ul ultimei factiuni : 1 LSPD

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune :Am parasit deaoarece mi sa stricat calculatorul si nu am putut indeplini cerintele.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) :Rank 2 Taxi Cab Company LS

De ce doriti sa va alaturati agentiei? ::Doresc sa intru in aceasta agentie pentru ca imi place activitatea lor si cu ce se ocupa, si este foarte serioasa si respectata pe server.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? :cu indeplinirea contractelor.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? :Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? :Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?:Nu am avut.

Ai mai fost membru Hitman :Nu am fost.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) :-

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? :6 ore

Nickname-uri anterioare :Nu am avut.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? :Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:http://imgur.com/3h7aP2j

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : Nu am.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) :Nu am fost.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) :Nu sunt.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?:Da.

Alte precizari? : Va multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: DavisoN

Level: 57

Varsta(reala): 16

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 3 ani +

Factiuni precedente : Cuneo Family | Barzini Family | Fire & Medic Departament | Los Santos Police Departament | Las Venturas Police Departament | San Fierro Police Departament | Red Dragon Triad | Taxi Las Venturas | National Guard | Federal Bureau Of Investigation | Stracci Family | Paterno Family || Am specificat numele mafiilor vechi deoarece nu am fost acum (cu noile denumiri).

Rank-ul ultimei factiuni : 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Dorința mare de a aplica în agenție.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 6 (Sublider) în Cuneo Family.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece nu am avut ocazia să fac parte din agenție niciodată, iar acum a venit timpul să îmi încerc norocul.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu asasinarea persoanelor în schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Bineînțeles.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-6 ore.

Nickname-uri anterioare : kVb_bV / Compaq

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Sigur.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Click

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : O singură dată am fost banat greșit pe motiv : dovezi pe skype dar am fost îndreptățit de către Bobo.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari?: Mulțumesc pentru timpul acordat aplicației.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: [sQ]Madytz

Level: 57

Varsta(reala): 16

Sex (masculin / feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : 2 ani si o luna.

Factiuni precedente : Tow Truck, Stracci, Corleone, Cuneo, NG, Paterno, FBI, Loco Cartel

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 6 timp de 2 luni si 5 timp de 2 saptamani.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Pentru a-mi recupera pofta de joc.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 6 - Corleone Family & Loco Cartel

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Imi place foarte mult activitatea acestei factiuni si fiind o noua provocare, consider ca aici pot scapa de monotonie.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu omorarea playerilor in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-6

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/tLMLMsc.jpg

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) :0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da, pentru /park aiurea si abuz de anim.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Nu este cazul.

Alte precizari? : -

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Mike...

Level: 45

Varsta(reala): 15

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : Aproximativ 2 ani.

Factiuni precedente : News Reporter (Rank 1), Taxi Cab Company (Rank 3), Stracci Fammily (Rank 2), Paterno Fammily (Rank 1), Fire & Paramedics Departament (Rank 3) Federal bureau Of Investigations (Rank 6), Green Street Bloods (Rank 3)

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 3

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am demisionat din cauza divergentelor dintre mafii.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 6 Federal Bureau Of Investigations

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Imi placea ocupatie acesteia si echipa actuala de agenti,

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Assasinarea oamenilor in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Desigur.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 7-9

Nickname-uri anterioare : Nu am avut.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Desigur.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/ickL8US.jpg

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3 Limbaj la level mic

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : O singura data pentru compartament non-rp

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu cred.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Am fost putin cam inactiv in ultima perioada din cauza unor probleme personale, dar acum sunt pregatit sa dau 100% din tot.

Edited by South Mike
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Yahim

Level: 18

Varsta(reala): 18

Sex (masculin / feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : De vreo 5-6 luni.

Factiuni precedente : Nu am.

Rank-ul ultimei factiuni : /

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : /

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : /

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pentru ca este factiunea mea preferata si este motivul pentru care am inceput sa joc samp.Imi place totul la aceasta factiune, felul in care isi fac treaba membrii si seriozitatea in primul rand, iar conceptul despre factiune, implicit sa fii un asasin, mie, mi se pare genial.Un alt motiv pentru care vreau sa ma alatur agentiei este acela ca vreau sa devin un exemplu pozitiv pentru alti jucatori, incercand pe cat posibil sa arat seriozitate si respect fata de altii si un ultim motiv este acela ca vreau sa dovedesc ca pot face fata, chiar daca, aparent, nu par sa stiu ceva despre samp.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu asasinarea altor jucatori pentru o anumita suma.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : /

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : Intre 10 si 12 ore.

Nickname-uri anterioare : Nu am avut.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: PCN2Fg8.jpg

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Multumesc pentru timpul acrodat aplicatiei si sper ca a fost citita in totalitate.

Link to comment
Share on other sites

Nume în joc: Alex15

Level: 15

Vârstă(reală): 18 ani.

Sex (masculin / feminin): Masculin.

De cât timp jucaţi pe server?: 2 saptamanii(insa contul il am din 2009)

Facţiuni precedente: -

 

Rank-ul ultimei facţiuni:-

Motivul pentru care aţi părăsit/aţi fost demis din fosta facţiune:

Cel mai mare rank avut în vreo facţiune(specifică facţiunea):

De ce doriţi să vă alăturaţi agenţiei? Imi place ideea de a ucide din umbra,imi place activitate factiunii.Este o factiune serioasa.

Cu ce consideraţi că se ocupă această agenţie?: Agentia Hitman se ocupa cu assasinarea persoanelor din umbra in schimbul unei sume de bani .

Ştii regulile Hitmen Agency şi ai citit măcar o dată Info, Orders and Agency skins?: Desigur.

Înţelegeţi că suntem o agenţie seriosă de asasini şi glumele şi prostiile nu-şi au rostul?: da

Ai avut antecedente cu unul sau mai mulţi membri Hitmen Agency?: nu

Ai mai fost membru Hitmen?: nu

Motivul ieşirii / demiterii din Hitmen (în caz că ai mai fost): -

Câte ore pe zi acordaţi acestui joc, fără afk?: 7-8 ore pe zi

Nickname-uri anterioare:

Consideraţi că aveţi capacitatea de a îndeplini un contract fără probleme?: Da

Aveţi capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + să apară şi /time când e făcută) şi skill la detectiv: http://tinypic.com/r/2f0a99w/5

Câte warnuri ai în joc? (precizează de ce): 1(Motivul :Eram la inceput si am dat /call 911 la event)

Aţi fost vreodată banat pe vreun motiv anume? (precizează şi de ce): nu

Eşti pe Black Listul unei facţiuni? (precizează care): nu

Eşti dispus să plăteşti ca să fii scos de pe eventualul Black List?: Da

Alte precizări?: nu am

Edited by Alexeeee
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc:robbeN.

Level:25

Varsta(reala):19

Sex (masculin / feminin) :Masculin

De cat timp jucati pe server? :din 2012

Factiuni precedente :F/M-rank 3;Barzini-rank 2;LVPD-rank 1

Rank-ul ultimei factiuni :1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune :3FW

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) :rank 3 F/M

De ce doriti sa va alaturati agentiei? :Doresc sa ma alatur factiuni deoarece admir aceasta factiune si membrii ei;imi place sa ucid(in joc) si sper ca voi fi un hitman foarte bun

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? :Cu Asasinarea Playerilor in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? :DA

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? :DA

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?:NU

Ai mai fost membru Hitman :NU

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) :-

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? :5-6 ore

Nickname-uri anterioare :-

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? :DA

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?DA

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:

http://imgur.com/mCyxdk2

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) :0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) :NU

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) :NU

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?:DA

Alte precizari? :Hitman4Life

Edited by GaD
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Adryan.

Level: 73

Varsta(reala): 18 ani.

Sex (masculin / feminin): Masculin.

De cat timp jucati pe server?: De 3 ani si ceva.

Factiuni precedente:

Fireman/Paramedic

The Paterno Family

Taxi Cab Company

The Tattaglia Family

The Cuneo Family

Federal Bureau of Investigation

The Stracci Family

The Barzini Family

National Guard

Police Department

News Reporter

Police Department

The Corleone Family

News Reporter

Taxi Cab Company

National Guard

Taxi Cab Company San Fierro

Southern Pimps

Rank-ul ultimei factiuni: Southern Pimps - rank 2 - City Fish.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Pentru ca au intrat prea multi "lideri" care nu au nici 1 saptamana vechime si pentru ca-mi doresc sa intru in Hitmen Agency.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea): Taxi Las Venturas - Rank 6 - Taxi Company Owner

De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Deoarece imi place cu ce se ocupa si doresc de multa vreme sa ma alatur dar n-am avut ocazia.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Cu asasinarea unor persoane contra cost.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman: Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost): Nu am avut ocazia sa intru pana acum in agentie.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: Depinde de zi, 8-10 ore+, cand sunt mai liber.

Nickname-uri anterioare: Adryan5200

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/NRZ9cHQ.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce): 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce): Da, pentru ca am transferat singur de pe un cont pe altul un Sunrise fara sa stiu ca nu aveam voie, asta s-a intamplat acum un an si ceva.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care): Nu sunt pe BlackList.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari?: Multumesc pentru timpul acordat.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: FABYfrom

Level: 32

Varsta(reala): 19

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 3 ani

Factiuni precedente : Verdant si Taxi Ls

Rank-ul ultimei factiuni : 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Din taxi am iesit deoarece nu m-am integrat , iar in verdant am iesit ca nu mai aveam timpt de samp.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 2 Verdant

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pentru ca imi place sa fac contracte , si sa le indeplinesc intr-un scurt timp

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea unor persoane in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) :-

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 3-5 ore

Nickname-uri anterioare :Nu

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/tIcQiOZ.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 2/3 mecanic la rob.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da pentru limbaj si pentru ad aiurea .

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Va multumesc !

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Shust

Level: 32+

Varsta(reala): 18 ani.

Sex (masculin / feminin): Masculin.

De cat timp jucati pe server?: Joc pe acest server de pe 29.09.2012, adică de 1 an şi cv ...

Factiuni precedente: Green Street Bloods Rank 1

Rank-ul ultimei factiuni: Green Street Bloods Rank 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: AM facut abuz de heal si am primit uninvite

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea): rank1 ..

De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Mi se pare o facţiune ok în care intră doar jucătorii buni şi îmi place munca pe care o prestează un Hitman.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Hitmen Agency se ocupă cu uciderea jucătorilor în schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Bineînţeles.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Desigur.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman: Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost): -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: Nu am un program fix, depinde de timpul pe care-l am.

Nickname-uri anterioare: -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Bineînţeles, am mai fost în HA şi m-am descurcat destul de bine, părerea mea.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Aşa se pare, eu zic că da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/hs7lsz0d7/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce): 0/3.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce): Nu.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care): Nu mă aflu pe niciun BlackList.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Desigur, dar nu este cazul.

Alte precizari?: -

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Thomas.

Level: 45

Varsta(reala): 17

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 4 Ani

Factiuni precedente : SanFierro Departaments

Rank-ul ultimei factiuni : 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Deoarece, vruiam sa incerc cv nou

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : -

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece, nu am fost nici-o in acceasta si vreau sa incerc ceva nou

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu onorarea contractelor

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Desigur

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Desigur

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 7-8 Ore

Nickname-uri anterioare : SinNneD , Sin.Vercetty , Carlos.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Desigur

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Desigur

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i42.tinypic.com/1gkahs.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3 Pentru comportamentul meu aparte

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da - (DM in safezone)

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Desigur

Alte precizari? :

Link to comment
Share on other sites

  • Nume în joc: CaLdeRon
  • Level: 67
  • Vârstă(reală): 18 ani.
  • Sex (masculin / feminin): Masculin.
  • De cât timp jucaţi pe server?: 24.06.2011
  • Facţiuni precedente:
  • News Reporter - Rank 2
  • The Cuneo Family - Rank 2
  • The Stracci Family - Rank 3
  • Tow Truck Company - Rank 5
  • The Paterno Family - Rank 2
  • The Corleone Family - Rank 2
  • San Fierro Taxi - Rank 5
  • EL Loco Cartel - Rank 2
  • Rank-ul ultimei facţiuni: EL Loco Cartel - Rank 2
  • Motivul pentru care aţi părăsit/aţi fost demis din fosta facţiune: Am demisionat pentru a dobândi experienţă şi în alte facţiuni.
  • Cel mai mare rank avut în vreo facţiune(specifică facţiunea): San Fierro Taxi - Rank 5; Tow Truck Company - Rank 5.
  • De ce doriţi să vă alăturaţi agenţiei?: Vreau sa-mi incep cariera de asasin.
  • Cu ce consideraţi că se ocupă această agenţie?: Cu rezolvarea contractelor intocmite pe anumiti playeri.
  • Ştii regulile Hitmen Agency şi ai citit măcar o dată Info, Orders and Agency skins?: Bineînţeles.
  • Înţelegeţi că suntem o agenţie seriosă de asasini şi glumele şi prostiile nu-şi au rostul?: Desigur.
  • Ai avut antecedente cu unul sau mai mulţi membri Hitmen Agency?: Niciodată, chiar din contră.
  • Ai mai fost membru Hitmen?: Nu am avut ocazia încă.
  • Motivul ieşirii / demiterii din Hitmen (în caz că ai mai fost): --
  • Câte ore pe zi acordaţi acestui joc, fără afk?: Deobicei acord jocului 4, 5 ore pe zi.
  • Nickname-uri anterioare: -
  • Consideraţi că aveţi capacitatea de a îndeplini un contract fără probleme?: Da deoarece am răbdarea necesară şi ştiu să îmi păstrez calmul într-o situaţie stresantă.
  • Aveţi capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.
  • Poza cu /stats (civil obligatoriu + să apară şi /time când e făcută) şi skill la detectiv: http://imgur.com/a/n5Rpl#0
  • Câte warnuri ai în joc? (precizează de ce): 0/3.
  • Aţi fost vreodată banat pe vreun motiv anume? (precizează şi de ce): O singura data am fost banat, din cauza deranj event ( lag ).
  • Eşti pe Black Listul unei facţiuni? (precizează care): Nu am fost, nu sunt şi nu cred ca voi fi pe viitor.
  • Eşti dispus să plăteşti ca să fii scos de pe eventualul Black List?: Da, dacă va fi cazul.
  • Alte precizări?: Multumesc pentru timpul acordat aplicatiei mele.

Edited by South CaLdeR
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: psoN

Level: 42

Varsta(reala): 17 ani

Sex (masculin / feminin) : masculin

De cat timp jucati pe server? : De un an, o luna si 9 zile, mai exact de pe 1 august 2012.

Factiuni precedente : News Reporter, The Barzini Family, Tow Truck Company, Taxi Cab Company (LV Taxi)

Rank-ul ultimei factiuni : LV Cabbie in momentul demisiei.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am simtit ca nu sunt destul de apreciat si ca mai bine plec.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : LV Dispatcher (rank 4) in LV Taxi.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Doresc sa ma alatur agentiei dumneavoastra deoarece in decursul perioadei petrecute pe aceasta comunitate am observat ca este cea mai respectata factiune, in care se gasesc doar oameni cu o anumita reputatie pe server. Consider ca avand sansa sa am drept colegi asemenea oameni, as avea doar de invatat si implicit de castigat. Totodata, luand in considerare faptul ca aproape intreaga mea activitate pe acest server s-a rezumat la factiuni pasnice, Hitmen Agency ar fi sansa de a ma afirma si in alte domenii, nu doar in taximetrie sau celelalte slujbe pe care le-am avut.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Hitmen Agency se ocupa cu asasinarea oamenilor la cerere, in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Bineinteles.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Niciodata, chiar am avut cativa prieteni care au facut parte din aceasta agentie.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu am facut parte din agentia dumneavoastra.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : Avand in vedere ca vacanta aproape ca s-a terminat, in timpul scolii sunt disponibil in jur de 4-6 ore, depinde de zi.

Nickname-uri anterioare : Nu am avut alte nickname-uri.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Presupun ca da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Le-am inclus pe cele 3 in aceeasi poza: http://i.imgur.com/4NkzIBB.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : Nu am primit niciodata warn pe server (0/3).

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu am fost banat niciodata pe server.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu sunt pe blacklist-ul niciunei factiuni.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Categoric.

Alte precizari? : Succes tuturor celor ce au aplicat. Sa aveti o zi buna!

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: AskewOne

Level: 27

Varsta(reala): 16

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 2 ani.

Factiuni precedente : Fire & Medic Departament, The Corleone Family ( x 3 ), The Paterno Family ( x 2 ), Cuneo Family, Taxi Cab Company, National Guard, FBI, The Verdant Family, El Loco Cartel.

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 1 ( FBI ).

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Nu m-am simtit bine in acea factiune.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 4 Verdant Family.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece este o provocare noua pentru mine.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Uciderea persoanelor in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 2-3 ore.

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://s9.postimg.org/5ob9pemvj/sa_mp_095.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da, DM in SZ.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

  • Nume in joc: qazdawn
  • Level: 36
  • Varsta(reala): 18
  • Sex (masculin / feminin): Masculin
  • De cat timp jucati pe server?: 4 ani si cateva luni.
  • Factiuni precedente:News Reporter rank 4, Paterno Family rank 5, National Guard rank 1, Hitmen Agency rank 5, Federal Bureau of Investigation rank 1, Los Santos Police Departament rank 1, Barzini Family rank 1, Yakuza lider, Cuneo Family rank 6, 69 Pier Mobs rank 1 etc.
  • Rank-ul ultimei factiuni: 1, Red Dragon Triad
  • Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Insuficient timp pentru activitati, dorinta de a ma intoarce in Hitmen.
  • Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea): Yakuza, lider.
  • De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Nu am suficient timp pentru activitatile unui gang, pentru a intocmi raportul unui departament si consider ca aici este locul perfect pentru niveul meu de activitate.
  • Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Asasinarea anumitor persoane pentru o suma conventionala.
  • Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Bineinteles.
  • Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Categoric.
  • Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.
  • Ai mai fost membru Hitman: Da.
  • Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost): Acumularea a trei faction warnuri, activitate scazuta.
  • Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: 3-4.
  • Nickname-uri anterioare: qazdawn.
  • Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Desigur.
  • Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Absolut.
  • Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://oi39.tinypic.com/2zspc43.jpg
  • Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3
  • Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce): Da, diferite motive precum 3/3 warnuri, bug abuse, spam, jigniri admin.
  • Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care): Nu
  • Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Nu este nevoie
  • Alte precizari?: -

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Matrix.Vicious.

Level: 20

Varsta(reala): 16

Sex (masculin / feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : Pe server joc de 3 luni, m-ai exact 29.06.2013 13:50

Factiuni precedente : Factiunea mea precedenta a fost Verdant Family .

Rank-ul ultimei factiuni : 2 (1 luna si 10 zile)

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Vroiam sa mai stau in Verdant foarte mult timp insa un coleg care "nu a vrut sa inteleaga gluma" mi-a facut poza cand vorbeam pe /F si am fost banat 7 zile pentru "tentativa de afaceri ilegale" chiar daca si el si eu si toti membrii online in acel moment stiau ca glumesc.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Am obtinut rank 2 in Verdant Family.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Mi se pare o factiune serioasa, unde inactivitatea nu isi are locul. De cand am luat ban pentru "tentativa de afaceri ilegale" am devenit mult mai serios, si sunt mult mai atent ca glumele sa fie pricepute mai bine si sa le fac intr-un mediu potrivit.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Hitmen Agency se ocupa cu asasinarea persoanelor in schimbul unor sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da, am inteles asta pe propria piele.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Da, insa pe RPG2

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Cerere de demisie, ma lasasem de Samp.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-6 ore, insa cu venirea scolii voi acorda 4 ore maxim .

Nickname-uri anterioare : MatrixLoL

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/i...1dhsj/2a5bbadc/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3 pentru motivul "/ad aiurea"

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da, pentru "Tentativa de afaceri ilegale".

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu sunt si nici nu am fost pe BlackList-ul niciune-i factiuni

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Experienta mea pare mica si e normal sa para asa , insa eu sunt sigur ca am acumulat destula experienta incat sa pot face parte din aceasta Agentie.

Edited by Matrix Vicious
Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru teste sunt urmatorii:

 

 

- Quasar

- [sQ]Watson.

- XtaZy

- [F4L]Blade

- CreS

- [F4L]KillerFish

- [sQ]Creative.

- Bladesttar

- Weeld

- TrNA

- Draco

- Bunicu

- [sQ]SpeeD

- [sQ]Madytz

- Mike...

- Adryan.

- CaLdeRon

- psoN

 

 

 

Aveti la dispozitie 24 de ore pentru a da testele.

Veniti la HQ pentru teste, stati in liniste si asteptati un rank 4 + disponibil.

Succes !

 

RESPINSI:

 

Naga - Aplicatie incompleta.

whimp - Motivul pentru care ai parasit factiunea anterioara spune totul.

Wilson - Consider ca puteai sa lucrezi mai mult la aplicatie

[rTn]FaBii. - Motivul pentru care ai parasit factiunea anterioare spune totul.

Ozzy - Ai avut ban pentru "furt bunuri" ceea ce nu-mi place.

Witepah - Ai fost in putine factiuni, consider ca n-ai experienta suficienta ca sa te alaturi agentiei.

Wheeljack - Ai iesit din National Guard pentru ca ai luat FW si iti era mai greu sa iei rank-up.

TaTaie - Ai fost cam inactiv in ultima perioada.

Vito.Scaletta - Tu ai parasit ultima factiune pentru a intra in LSPD, nu pentru a intra in Hitmen Agency.

Sheennn - Ai avut prea multe ban-uri.

SQ]MariO. - Motivul pentru care ai parasit factiunea anterioara spune totu`.

[sQ]uN1kul - Ai fost sanctionat pentru niste lucruri destul de grave.

Melk - In toate factiunile care ai fost ai stat foarte putin.

Turok - Nu ai experienta necesara.

ExTr3m3R - N-ai avut nici o factiune anterioara.

Source.Vicious - Ai parasit factiunea anterioara pentru ca ai fost inactiv.

Rick. - Ai parasit ultima factiune cu FP.

Alonso - Prin majoritatea factiunilor prin care ai fost ai stat foarte putin, dovada fiind rank-ul obtinut acolo.

Strandy - Motivul pentru care ai parasit ultima factiune spune totu`.

Alexan - Nu ai experienta necesara.

Aymen - You kick the last faction for inactivity.

BreaKz - Ai parasit ultima factiune pentru ca ai primit FW si iti era greu sa avansezi in grad.

CARi3 - Aplicatie incompleta.

Dr.DoC - Observ ca nu ai timp suficient pentru joc, dovada fiind ce ai scris tu in aplicatie.

Noire - Ai parasit ultima factiunea cu FP maxim.

KroG - Joci pe prea mult conturi, dovada in explicatie.

Dodge. - Aplicatie incompleta.

AlExYnO - La level-ul tau ai fost in prea putine factiuni.

AzuR. - Consider ca nu ai experienta necesara.

Kevin - Ai parasit ultima factiune cu FP maxim.

Only96. - Ai prea putine ore jucate pentru level-ul pe care-l detii.

drunKer - Ai parasit ultima factiune acumuland trei FW-uri.

RowE. - Ai fost sanctionat pentru niste motive destul de grave.

Cataa. - Motivul pentru care ai fost demis din agentie lasa de dorit.

Denii - Ai acumulat 2 FW-uri si dupa ai parasit factiunea.

Z3U - Nu ai avut factiuni anterioare.

Kovac - In ultima perioada nu te-am mai vazut in joc.

Bimmer - In mai multe factiuni ai stat prea putin timp.

SergiuYo1998 - Nu ai experienta necesara.

DavisoN - Am vazut ca te joci si pe RPG2, inainte sa aplici hotaraste-te pe care server vrei sa joci.

Yahim - Nu ai factiuni precedente.

Alex15 - Nu ai factiuni precedente.

robbeN. - Ai parasit ultima factiune acumuland 3 FW-uri.

FABYfrom - Ai parasit ultima factiune din lipsa de timp.

Shust - Ai parasit ultima factiune incalcand regulamentul.

Thomas. - Aplicatie facuta fara interes.

AskewOne - Ai parasit ultima factiune avand 2 FW-uri, ceea ce te-a facut sa avansezi mai greu in rank.

qazdawn - Ai fost sanctionat pe motive foarte grave.

Matrix.Vicious. - Ai parasit ultima factiune cu FP maxim.

Edited by AdyTzuu
Link to comment
Share on other sites

  • Bagwell changed the title to Hitmen Agency - Alătură-te Agenției | Join the Agency
  • Hawk ToV unlocked and locked this topic
  • South Maximus unpinned this topic
  • Jackus pinned this topic
  • Hawk ToV unlocked this topic
  • Hawk ToV locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.